Startliste for Holdstævne Årgang, Gentofte
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:37 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
665 |
1 |
Alexander Brink |
2005 |
0505AK |
KVIK |
|
25m |
38.04 |
546 |
2 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
25m |
35.46 |
531 |
3 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
34.94 |
683 |
4 |
Calvin Christian Axen |
2006 |
0627AJ |
KØGE |
|
25m |
35.03 |
716 |
5 |
Mathias Hemmingsen |
2007 |
0731AG |
LYNGBY |
|
25m |
37.91 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
577 |
1 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
25m |
33.49 |
668 |
2 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
25m |
32.62 |
590 |
3 |
Samuel Veje |
2005 |
0561AC |
HILLERØD |
|
25m |
32.32 |
788 |
4 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
32.59 |
608 |
5 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.10 |
530 |
6 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
25m |
33.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
484 |
1 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
25m |
31.93 |
685 |
2 |
Joachim Poulsen |
2006 |
0643AF |
KØGE |
|
25m |
31.06 |
667 |
3 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
25m |
30.85 |
817 |
4 |
Mikkel Retbøll-Bauer |
2006 |
0637AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
31.05 |
461 |
5 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
25m |
31.60 |
564 |
6 |
Mathias Ankersen |
2004 |
0405AC |
HERLUFSHOL |
|
25m |
32.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
815 |
1 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
30.47 |
616 |
2 |
Ettore Pesci |
2004 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.44 |
750 |
3 |
Villads Arfelt |
2004 |
0417AL |
SIGMA |
|
25m |
29.01 |
471 |
4 |
Mathias Bartholin Bruhn |
2004 |
0425AP |
GLADSAXE |
|
25m |
29.12 |
476 |
5 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
25m |
29.93 |
752 |
6 |
Oscar Boyer |
2004 |
0429AD |
SIGMA |
|
25m |
30.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
758 |
1 |
Tobias Rosengaard |
2005 |
0511AB |
SIGMA |
|
25m |
28.72 |
768 |
2 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
28.38 |
713 |
3 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
28.30 |
651 |
4 |
Viggo Prehn |
2004 |
0493AE |
KVIK |
|
25m |
28.32 |
554 |
5 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
28.41 |
469 |
6 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
25m |
28.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
652 |
1 |
Andreas Eriksen Tankmar |
2004 |
0471AE |
KVIK |
|
25m |
28.14 |
458 |
2 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
25m |
27.67 |
449 |
3 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
25.73 |
787 |
4 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
27.00 |
545 |
5 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
27.89 |
594 |
6 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|