Program för Jöns Svanbergsimmet 25m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Jöns Svanberg 25m |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 21, 200m Frisim Flickor |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Alva Norgren |
2006 |
AG7606 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
147 |
2 |
Märta Säfsten |
2006 |
BD4806 |
UPSALA S |
|
50m |
3:25.78 |
99 |
3 |
Edith Lindhagen |
2004 |
BF3204 |
UPSALA S |
|
25m |
3:16.81 |
115 |
4 |
Maja Ahlén |
2006 |
AO6206 |
UPSALA S |
|
25m |
3:15.28 |
117 |
5 |
Olivia Punga |
2005 |
BA9405 |
UPSALA S |
|
25m |
3:16.37 |
79 |
6 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
50m |
3:18.84 |
126 |
7 |
Anni Uljas |
2007 |
AG4807 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Alva Marhold |
2007 |
AL5407 |
UPSALA S |
|
50m |
3:02.94 |
52 |
2 |
Nike Norlander |
2007 |
AE8407 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:02.18 |
55 |
3 |
Nellie Edbom Wounder |
2005 |
BL3205 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:59.56 |
129 |
4 |
Miski Hagi Shire |
2005 |
BG1405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.56 |
8 |
5 |
Ebba Rosenberg |
2007 |
AC0407 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:58.64 |
118 |
6 |
Alva Stadell |
2006 |
AO7206 |
UPSALA S |
|
25m |
3:01.16 |
94 |
7 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
50m |
3:02.88 |
49 |
8 |
Alva Sjödin |
2006 |
AG8806 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:11.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Ida Svensson |
2006 |
AU7806 |
UPSALA S |
|
50m |
2:53.68 |
54 |
2 |
Tilde Sjöberg |
2006 |
AZ3806 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:51.91 |
95 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
50m |
2:46.79 |
119 |
4 |
Nike Söderström |
2007 |
AG2607 |
UPSALA S |
|
25m |
2:44.80 |
5 |
5 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
2:45.34 |
163 |
6 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
50m |
2:50.14 |
121 |
7 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
50m |
2:52.41 |
53 |
8 |
Isa Ekbladh |
2006 |
AR6206 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:54.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Linnea Sjöström |
2005 |
BO9805 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
2:44.60 |
63 |
2 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
2:39.74 |
44 |
3 |
Olivia Ericsson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:37.46 |
87 |
4 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
2:35.26 |
64 |
5 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
50m |
2:37.12 |
106 |
6 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:39.06 |
89 |
7 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
2:40.50 |
50 |
8 |
Kajsa Burman |
2007 |
AE1607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:44.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
2:33.87 |
16 |
2 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:30.37 |
3 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:26.86 |
178 |
4 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:07.78 |
71 |
5 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
2:23.76 |
66 |
6 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
2:27.44 |
88 |
7 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
50m |
2:32.34 |
45 |
8 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:34.92 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|