Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
Zeline Helsen Lintrup |
2007 |
0744AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:06.27 |
105 |
4 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
GTI |
|
25m |
1:02.59 |
81 |
5 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GTI |
|
25m |
1:03.07 |
181 |
6 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Emma De Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
57.01 |
400 |
2 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
54.04 |
368 |
3 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
51.98 |
349 |
4 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
51.67 |
99 |
5 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GTI |
|
25m |
51.80 |
90 |
6 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
GTI |
|
25m |
52.10 |
89 |
7 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GTI |
|
25m |
56.35 |
87 |
8 |
Caroline Hedetoft-Winther |
2008 |
0874AG |
GTI |
|
25m |
1:02.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Juuliie Jørgensen |
2007 |
0722AL |
LYNGBY |
|
25m |
50.99 |
230 |
2 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
50.43 |
555 |
3 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
0738AT |
VORDINGB |
|
25m |
50.00 |
519 |
4 |
Signe Rasmussen |
2006 |
0698AE |
SHS-STEVNS |
|
25m |
48.78 |
311 |
5 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
49.97 |
422 |
6 |
Smilla Hansson |
2008 |
0842AD |
GSK |
|
25m |
50.07 |
496 |
7 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
25m |
50.43 |
191 |
8 |
Ingrid Due Nygaard |
2007 |
0786AD |
LYNGBY |
|
25m |
51.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
229 |
1 |
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
0788AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
48.66 |
553 |
2 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
47.73 |
554 |
3 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
47.07 |
423 |
4 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
46.71 |
93 |
5 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
46.84 |
345 |
6 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
47.68 |
95 |
7 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
GTI |
|
25m |
48.16 |
556 |
8 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
48.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
424 |
1 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
45.25 |
186 |
2 |
Nikoline E. Larsen |
2007 |
0712AE |
LYNGBY |
|
25m |
44.17 |
347 |
3 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
43.71 |
266 |
4 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
25m |
42.86 |
357 |
5 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
42.99 |
557 |
6 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
43.82 |
551 |
7 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
44.20 |
558 |
8 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
45.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
0758AJ |
GTI |
|
25m |
41.94 |
316 |
2 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
41.37 |
429 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
41.13 |
487 |
4 |
Mathilde Lund |
2004 |
0444BC |
SOLRØD |
|
25m |
40.73 |
474 |
5 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
41.12 |
94 |
6 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
41.21 |
169 |
7 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
25m |
41.70 |
274 |
8 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
42.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
GTI |
|
25m |
40.28 |
308 |
2 |
Andrea Søeborg |
2006 |
0624AC |
HELSINGØR |
|
25m |
40.01 |
388 |
3 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
39.30 |
550 |
4 |
Amanda F. Christiansen |
2005 |
0514AW |
VORDINGB |
|
25m |
38.91 |
131 |
5 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
39.09 |
303 |
6 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
25m |
39.83 |
77 |
7 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
40.28 |
143 |
8 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
40.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
521 |
1 |
Emma Schnack |
2002 |
0226AU |
SHS-STEVNS |
|
25m |
38.06 |
197 |
2 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
36.94 |
247 |
3 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
36.88 |
284 |
4 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
36.47 |
500 |
5 |
Anna Christensen |
2003 |
0312AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
36.88 |
300 |
6 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
36.89 |
85 |
7 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
37.01 |
351 |
8 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
38.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Mikkeline Timmerman |
2005 |
0576AR |
HVIDOVRE |
|
25m |
36.25 |
79 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
36.16 |
261 |
3 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HELSINGØR |
|
25m |
35.89 |
121 |
4 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
35.24 |
227 |
5 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
35.82 |
317 |
6 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
36.11 |
499 |
7 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
36.17 |
176 |
8 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
36.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
485 |
1 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
35.01 |
488 |
2 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
34.92 |
134 |
3 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
34.90 |
321 |
4 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
25m |
34.67 |
294 |
5 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
25m |
34.88 |
302 |
6 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
34.91 |
278 |
7 |
Katrine G. Kristensen |
2005 |
0576AI |
HELSINGØR |
|
25m |
34.97 |
411 |
8 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
35.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
34.26 |
253 |
2 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
33.85 |
49 |
3 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
33.77 |
122 |
4 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
33.28 |
62 |
5 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
33.66 |
379 |
6 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
33.83 |
185 |
7 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
25m |
33.97 |
277 |
8 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
34.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
33.11 |
295 |
2 |
Caroline Søgaard Pedersen |
2005 |
0562AX |
HELSINGØR |
|
25m |
32.62 |
449 |
3 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
32.51 |
175 |
4 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
25m |
32.43 |
495 |
5 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
32.47 |
65 |
6 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
32.61 |
42 |
7 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
32.70 |
194 |
8 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
33.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
452 |
1 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
25m |
32.12 |
161 |
2 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
31.78 |
447 |
3 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
31.32 |
59 |
4 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
GTI |
|
25m |
31.20 |
270 |
5 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
31.20 |
307 |
6 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
31.53 |
159 |
7 |
Roseline Løkkegaard |
2004 |
0462AF |
GLADSAXE |
|
25m |
32.09 |
314 |
8 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
32.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
30.95 |
313 |
2 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
25m |
30.72 |
296 |
3 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
30.51 |
305 |
4 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
29.99 |
71 |
5 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
30.17 |
463 |
6 |
Olivia Lildballe Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
30.52 |
397 |
7 |
Emma Vega Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
30.93 |
309 |
8 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
30.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
29.56 |
536 |
2 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
29.16 |
367 |
3 |
Sarah Birch Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
28.30 |
38 |
4 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GTI |
|
25m |
26.33 |
53 |
5 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
28.05 |
312 |
6 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
29.00 |
155 |
7 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
29.24 |
372 |
8 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
29.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|