Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
Tristan Jørgensen |
2008 |
|
GTI |
|
25m |
|
12 |
3 |
Mads Ulrik Larsen |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
522 |
4 |
Felix Schnack |
2009 |
0903AB |
SHS-STEVNS |
|
25m |
|
9 |
5 |
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
0935AD |
GTI |
|
25m |
|
7 |
6 |
Rasmus Helmark |
2008 |
|
GTI |
|
25m |
|
11 |
7 |
Benjamin Kofoed Thestrup |
2008 |
|
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Bastian Møller |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
17 |
2 |
Mikkel Olsen |
2009 |
0993AD |
GTI |
|
25m |
2:34.51 |
399 |
3 |
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
0953AD |
VEST |
|
25m |
2:08.66 |
19 |
4 |
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
0963AB |
GTI |
|
25m |
2:01.73 |
25 |
5 |
Valdemar Rudolf Tvedskov |
2008 |
0821AE |
GTI |
|
25m |
2:04.96 |
374 |
6 |
Noah Nygaard |
2008 |
0807AE |
VEST |
|
25m |
2:13.67 |
23 |
7 |
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
|
GTI |
|
25m |
|
24 |
8 |
Mingus Pold Thomsen |
2009 |
0905AD |
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
360 |
1 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
1:51.38 |
332 |
2 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
1:37.41 |
96 |
3 |
Tristan Hovedskov Nielsen |
2007 |
0741AH |
GTI |
|
25m |
1:35.84 |
100 |
4 |
William Zuk Rasmussen |
2008 |
0801AE |
GTI |
|
25m |
1:35.05 |
234 |
5 |
Luka Tomovski |
2006 |
0649AO |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:35.64 |
83 |
6 |
Alex Leander Dabelsteen |
2006 |
0699AG |
GTI |
|
25m |
1:36.23 |
381 |
7 |
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
0871AD |
VEST |
|
25m |
1:46.36 |
363 |
8 |
Alexander Juul Lorenzen |
2009 |
0919AB |
VEST |
|
25m |
1:58.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
568 |
1 |
Marcus Hammergart |
2006 |
0649AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:28.04 |
127 |
2 |
Karl Svane Kristensen |
2005 |
0529AJ |
KVIK |
|
25m |
1:27.02 |
348 |
3 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
1:26.37 |
254 |
4 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.19 |
179 |
5 |
Alexander Hartvigsen |
2006 |
0661AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:25.37 |
209 |
6 |
Louis Ellinghaus |
2008 |
0897AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:26.38 |
116 |
7 |
Alexander Brink |
2005 |
0505AK |
KVIK |
|
25m |
1:27.94 |
552 |
8 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
1:31.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Nikolaj Bandsholm |
2007 |
0775AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:23.58 |
102 |
2 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
GTI |
|
25m |
1:23.23 |
288 |
3 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.58 |
564 |
4 |
Asbjørn Nybroe |
2006 |
0683ac |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:21.46 |
97 |
5 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GTI |
|
25m |
1:21.51 |
189 |
6 |
Karl Marcussen |
2007 |
0709AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.01 |
92 |
7 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
GTI |
|
25m |
1:23.46 |
180 |
8 |
Mathias Hemmingsen |
2007 |
0731AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
224 |
1 |
Magnus Hartmann Mortensen |
2005 |
0595AJ |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:19.91 |
82 |
2 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
GTI |
|
25m |
1:18.72 |
171 |
3 |
Max Bendixen |
2007 |
0745AI |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.33 |
336 |
4 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
1:17.20 |
419 |
5 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
0669AL |
GSK |
|
25m |
1:17.28 |
504 |
6 |
Magnus Hansen |
2004 |
0465AD |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:17.82 |
80 |
7 |
Victor Bjørneborg |
2007 |
0729AD |
GTI |
|
25m |
1:19.13 |
432 |
8 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:21.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.85 |
420 |
2 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:16.44 |
376 |
3 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
25m |
1:15.94 |
272 |
4 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.25 |
418 |
5 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
1:15.56 |
84 |
6 |
Mark Dimon |
2006 |
0667AJ |
GTI |
|
25m |
1:16.29 |
125 |
7 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
25m |
1:16.62 |
139 |
8 |
Martin Munch Svendson |
2005 |
0571AJ |
KVIK |
|
25m |
1:17.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:12.28 |
219 |
2 |
Villads Lund Larsen |
2004 |
0441AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:11.87 |
346 |
3 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
1:10.74 |
527 |
4 |
Oscar Xu |
2003 |
0323AM |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:10.41 |
402 |
5 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
1:10.67 |
129 |
6 |
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
0577AJ |
KVIK |
|
25m |
1:11.71 |
281 |
7 |
Patrick Lind |
2004 |
0411AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.17 |
417 |
8 |
Viktor Fenger-Grøn |
2006 |
0619AG |
GSK |
|
25m |
1:14.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Teodor Roed Schøning |
2005 |
0585AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.14 |
124 |
2 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
25m |
1:08.55 |
174 |
3 |
Andreas Hammer Dohn |
2006 |
0659AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:07.44 |
516 |
4 |
Phillip Hausmann Olsen |
2003 |
0325AM |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:06.34 |
523 |
5 |
Joakim Schnack |
2004 |
0421AC |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:07.35 |
413 |
6 |
Anders Thøgersen |
2005 |
0527AE |
GSK |
|
25m |
1:07.88 |
138 |
7 |
Lucas Svej |
2005 |
0595AN |
KVIK |
|
25m |
1:08.98 |
206 |
8 |
Viktor Bernstein |
2006 |
0639AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:10.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Carlo-Viggo Cairo |
2005 |
0515AB |
KVIK |
|
25m |
1:05.11 |
287 |
2 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:03.79 |
473 |
3 |
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
0425AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:02.98 |
58 |
4 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:02.64 |
178 |
5 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:02.82 |
214 |
6 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
0445AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:03.60 |
70 |
7 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:05.00 |
267 |
8 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
514 |
1 |
Søren G. Nielsen |
2000 |
0059AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:02.40 |
405 |
2 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:01.80 |
273 |
3 |
Oliver Bak Jensen |
2002 |
0257AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:01.16 |
231 |
4 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:00.76 |
304 |
5 |
Jakob Bjerg Snekkersten |
2003 |
0345AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:00.96 |
132 |
6 |
Viggo Prehn |
2004 |
0493AE |
KVIK |
|
25m |
1:01.35 |
47 |
7 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GTI |
|
25m |
1:02.13 |
492 |
8 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:02.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
371 |
1 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
1:00.52 |
453 |
2 |
Jonathan Eskildsen |
2003 |
0381AA |
KØGE |
|
25m |
1:00.12 |
510 |
3 |
Pelle-Oskar Lambertsen |
1999 |
9965AA |
SHS-STEVNS |
|
25m |
59.65 |
333 |
4 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
25m |
59.13 |
384 |
5 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
59.59 |
306 |
6 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:00.11 |
163 |
7 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:00.14 |
263 |
8 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:00.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Casper Puggaard |
2005 |
0593AA |
KVIK |
|
25m |
58.50 |
118 |
2 |
Mathias Christensen |
2004 |
0489AE |
KVIK |
|
25m |
58.30 |
46 |
3 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
GTI |
|
25m |
58.03 |
52 |
4 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
57.80 |
407 |
5 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
57.97 |
44 |
6 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
58.29 |
524 |
7 |
Fernado Solis |
2000 |
0071AV |
SHS-STEVNS |
|
25m |
58.41 |
484 |
8 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
58.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
56.92 |
280 |
2 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
25m |
56.74 |
517 |
3 |
Rasmus Pedersen |
2000 |
0057AB |
SHS-STEVNS |
|
25m |
56.28 |
293 |
4 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
25m |
55.77 |
341 |
5 |
Casper Davidsen |
1999 |
9979AA |
VEST |
|
25m |
56.04 |
460 |
6 |
Mert Kaya |
2001 |
0193AF |
KØGE |
|
25m |
56.72 |
342 |
7 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
56.81 |
279 |
8 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
25m |
57.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
53.89 |
562 |
2 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
GLADSAXE |
|
25m |
53.21 |
451 |
3 |
Rasmus Danielsen |
2001 |
0183AB |
KØGE |
|
25m |
53.01 |
290 |
4 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
25m |
52.40 |
158 |
5 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
GLADSAXE |
|
25m |
52.95 |
271 |
6 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
25m |
53.16 |
466 |
7 |
August Ryom |
2002 |
0253AJ |
KØGE |
|
25m |
53.81 |
392 |
8 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
25m |
55.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|