Program for Wadköpingsdoppet 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 30, 200m Ryggsim A+B Damer |
17 - 99 år: Sofia Svensson (1993) 2:17.55 2011-09-24 |
15 - 16 år: Marlene Pavlu Lewin (1997) 2:16.71 2013-09-21 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 306 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 2:11.59 | |
2 | 247 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | AD8403 | 25 m | 2:13.86 | |
3 | 307 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:18.30 | |
4 | 168 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 25 m | 2:20.56 | |
5 | 310 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 2:23.06 | |
6 | 243 | Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 25 m | 2:25.15 | |
7 | 372 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 2:25.23 | |
8 | 20 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:26.71 | |
9 | 245 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 25 m | 2:26.73 | |
10 | 155 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 2:27.32 | |
11 | 304 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:27.77 | |
12 | 248 | Kapron Nikita | 2003 | SKÖVDE SS | AL2803 | 25 m | 2:27.81 | |
13 | 105 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 2:28.16 | |
14 | 370 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 2:28.43 | |
15 | 56 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:29.65 | |
16 | 186 | Nyqvist Sara | 2003 | MASS | BG4603 | 25 m | 2:30.34 | |
17 | 324 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:30.50 | |
18 | 185 | Sjöstedt Clara | 2003 | MASS | BG6603 | 25 m | 2:31.33 | |
19 | 58 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 2:31.57 | |
20 | 96 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:32.91 | |
21 | 192 | Christensen Wilma | 2003 | MASS | CA8203 | 50 m | 2:36.79 | |
22 | 187 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 25 m | 2:36.96 | |
23 | 427 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:40.30 | |
24 | 169 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 25 m | 2:41.29 | |
25 | 32 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:44.67 | |
26 | 237 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:46.70 | |
27 | 423 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:47.10 | |
28 | 239 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:47.24 | |
29 | 178 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 25 m | 2:48.04 | |
30 | 390 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 2:48.39 | |
31 | 323 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 2:49.25 | |
32 | 151 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 2:50.63 | |
33 | 225 | Nylander Elin | 2003 | NKK | BN4203 | 25 m | 2:52.37 | |
34 | 320 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:53.12 | |
35 | 221 | Westerlund Annie | 2002 | NKK | BI6402 | 50 m | 2:54.85 | |
36 | 174 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 25 m | 2:57.44 | |
37 | 213 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 2:57.84 | |
38 | 378 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 2:58.48 | |
39 | 69 | Grubb Pauline | 2003 | GRUMS SS | AA4403 | 25 m | 2:59.08 | |
40 | 293 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 3:02.93 | |
41 | 328 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 3:01.49 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 september 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:17 |