2018-12-09   20:30:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

5_S
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  1:22.60   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:23.12   
17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  50 m  1:28.49   
72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:29.58   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  1:29.99   
90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:31.39   
137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  1:31.77   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:32.76   
88  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  1:34.32   
10  103  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  1:35.23   
11  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:37.50   
12  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:38.03   
13  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  1:38.40   
14  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  1:38.57   
15  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  1:38.95   
16  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  1:40.30   
17  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  1:44.32   
18  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  1:46.87   
19  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:47.40   
20  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  1:50.62   
21  76  Lauth Siri  2007  HERLEV  0748AR  25 m  1:52.94   
22  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  50 m  1:53.93   
23  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:57.38   
24  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:59.39   
25  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:59.83   
26  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  2:03.08   
27  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  2:05.98   
28  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:14.73   
29  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  2:16.70   
30  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
31  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m     
32  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
33  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m     
34  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark