2018-10-15   14:57:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Glostrup Sommerstævne 2018    Udskriftsdato  16 juni 2018   
  Stævne by  Glostrup    Udskriftstidspunkt  07:47   
  Arrangør  Glostrup Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  16 juni 2018         
 
 
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
11  Asta Kruse Enemærke  2010  1016AB  GSK    25m   
12  Ella Kruse Enemærke  2010  1006AB  GSK    25m   
164  Maria Agnes Jakobsen  2007  0716AS  STT    25m   
177  Celina Bruhn Kyhnæb  2006  0626AK  STT    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
51  Maiken Stoel Nielsen  2009  0954AC  GSK    25m  2:21.92 
55  Ann-Louise Schledermann  2009  0964AC  GSK    25m  2:20.59 
40  Klara Rasmussen  2008  0868AG  GSK    25m  1:59.11 
Maya Bøving-Gryberg  2009  0984AB  GSK    25m  2:08.83 
50  Natalie Meyer  2009  0944AC  GSK    25m  2:21.10 
53  Rosalina M. Postgaard  2010  1088AA  GSK    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
29  Ida Celine Sangstad Holst  2007  0716AF  GSK    25m  1:54.63 
44  Ella Kjærebye  2007  0726AF  GSK    25m  1:53.81 
35  Emma Westarp Zornhagen  2007  0794AJ  GSK    25m  1:51.47 
36  Emma Panton Nielsen  2008  0844AF  GSK    25m  1:52.11 
127  Isabella M. Madsen  2007  0798AA  STT    25m  1:53.94 
87  Fiona Bergqvist  2008  0854AA  BIRKERØD    25m  1:57.43 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
144  Signe Schnabelrauch  2006  0606AP  STT    50m  1:50.13 
100  Caroline Liechti  2008  0882AA  BIRKERØD    25m  1:49.36 
99  Sofie Leidecker  2008  0896AA  BIRKERØD    25m  1:46.26 
64  Emma Margrethe Audelin  2005  0504AY  HERLEV    25m  1:49.33 
23  Siena Serizawa  2008  0832AD  GSK    50m  1:49.63 
83  Katharina Zobel  2007  0748AB  HERLEV    25m  1:50.61 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
17  Katharina Beyer Hansen  2006  0674AH  GSK    25m  1:41.76 
21  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  1:36.36 
120  Katharina N Møller  2001  0122AI  VEST    50m  1:19.77 
52  Leonora M Postgaard  2006  0666AD  GSK    25m  1:31.89 
154  Caroline Møller  2002  0244BA  STT    25m  1:38.83 
57  Petrea Hostrup Stærke  2006  0664AD  GSK    50m  1:42.48 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark