2018-12-17   20:52:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Sommerstævne 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
117  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  27.97   
111  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  29.68   
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  29.68   
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  31.52   
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  32.17   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  32.67   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  50 m  32.99   
147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  33.21   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  34.05   
10  95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  34.84   
11  154  Møller Caroline  2002  STT  0244BA  25 m  35.10   
12  17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  35.17   
13  104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  35.46   
14  66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  50 m  35.63   
15  77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  50 m  35.68   
16  63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  50 m  36.26   
17  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  36.26   
18  144  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  25 m  36.29   
19  131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  25 m  36.47   
20  80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  50 m  36.59   
21  64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  36.63   
22  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  36.89   
23  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  37.18   
24  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  37.18   
25  90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  37.34   
26  137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  37.36   
27  21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  50 m  37.47   
28  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  50 m  37.60   
29  103  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  37.89   
30  72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  38.27   
31  99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  40.13   
32  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  40.87   
33  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  40.91   
34  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  41.09   
35  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  41.19   
36  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  41.40   
37  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  50 m  41.79   
38  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  42.77   
39  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  42.98   
40  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  43.04   
41  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  43.54   
42  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  44.03   
43  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m  44.12   
44  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  44.21   
45  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  44.35   
46  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  44.80   
47  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  46.69   
48  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  47.42   
49  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  47.77   
50  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  50 m  48.57   
51  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  48.60   
52  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  49.72   
53  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  50.70   
54  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  51.35   
55  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  52.29   
56  76  Lauth Siri  2007  HERLEV  0748AR  25 m  52.33   
57  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  52.68   
58  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  52.71   
59  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m  54.52   
60  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  59.41   
61  102  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  1:00.00   
62  93  Heunicke Sigrid  2009  BIRKERØD  0938AC  25 m  1:00.27   
63  91  Gram Kaya  2009  BIRKERØD  0978AC  25 m  1:08.42   
64  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
65  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
2_S
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  50 m  24.72   
118  Mariegaard Valdemar  1999  VEST  9969AF  50 m  25.24   
123  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.53   
187  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  26.16   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  26.58   
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  50 m  26.79   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  26.87   
114  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  27.01   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  25 m  27.06   
10  146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  27.55   
11  113  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  28.98   
12  58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  30.15   
13  134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  31.42   
14  181  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  31.80   
15  136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  25 m  32.14   
16  157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  25 m  33.25   
17  14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  33.37   
18  132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  50 m  33.50   
19  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  50 m  33.85   
20  15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  33.86   
21  24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  34.19   
22  143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  25 m  34.71   
23  178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  25 m  35.60   
24  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  50 m  35.66   
25  28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  50 m  35.98   
26  32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  50 m  36.40   
27  179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  36.43   
28  82  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  36.91   
29  96  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  37.03   
30  128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  25 m  37.21   
31  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  39.93   
32  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  25 m  40.14   
33  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  40.37   
34  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  40.56   
35  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  41.02   
36  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  41.76   
37  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  42.66   
38  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  43.09   
39  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  43.99   
40  101  Muchitsch Anton Emil  2008  BIRKERØD  0831AF  25 m  44.55   
41  69  Hansson Julius  2004  HERLEV  0421AS  25 m  44.59   
42  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  45.36   
43  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  25 m  45.71   
44  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  50 m  46.09   
45  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m  46.82   
46  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m  46.82   
47  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m  47.21   
48  98  Leicht Oliver  2008  BIRKERØD  0807AD  25 m  50.56   
49  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  50 m  51.95   
50  81  Rønne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  55.55   
51  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m  57.68   
52  86  Andersson Sinus  2009  BIRKERØD    25 m  1:00.00   
53  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:04.98   
54  48  Jensen Henry Karll  2011  GSK    25 m     
55  84  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m     
56  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
57  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  50 m  1:19.77   
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:31.89   
21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:36.36   
154  Møller Caroline  2002  STT  0244BA  25 m  1:38.83   
17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  1:41.76   
57  Stærke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  50 m  1:42.48   
99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:46.26   
64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  1:49.33   
100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  1:49.36   
10  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  50 m  1:49.63   
11  144  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  50 m  1:50.13   
12  83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  1:50.61   
13  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:51.47   
14  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  1:52.11   
15  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:53.81   
16  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  25 m  1:53.94   
17  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:54.63   
18  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  1:57.43   
19  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:59.11   
20  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  2:08.83   
21  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  2:20.59   
22  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:21.10   
23  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  2:21.92   
24  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m     
25  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
26  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m     
27  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m     
28  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
110  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  50 m  1:08.09   
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:12.21   
146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  1:19.66   
155  Hansen Mikkel Brundert  2002  STT  0247AT  25 m  1:24.67   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:32.34   
14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:35.57   
143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  25 m  1:37.70   
24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:38.75   
28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  1:47.59   
10  128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  50 m  1:48.89   
11  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:52.67   
12  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  25 m  1:56.03   
13  89  Dalsgaard Nikolaj  2009  BIRKERØD  0921AB  25 m  1:58.00   
14  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:58.51   
15  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  25 m  2:06.71   
16  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  2:08.18   
17  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m  2:26.68   
18  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:44.07   
19  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m     
20  69  Hansson Julius  2004  HERLEV  0421AS  25 m     
21  84  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
5_S
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  1:22.60   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:23.12   
17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  50 m  1:28.49   
72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:29.58   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  1:29.99   
90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:31.39   
137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  1:31.77   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:32.76   
88  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  1:34.32   
10  103  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  1:35.23   
11  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:37.50   
12  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:38.03   
13  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  1:38.40   
14  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  1:38.57   
15  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  1:38.95   
16  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  1:40.30   
17  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  1:44.32   
18  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  1:46.87   
19  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:47.40   
20  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  1:50.62   
21  76  Lauth Siri  2007  HERLEV  0748AR  25 m  1:52.94   
22  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  50 m  1:53.93   
23  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:57.38   
24  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  1:59.39   
25  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:59.83   
26  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  2:03.08   
27  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  2:05.98   
28  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:14.73   
29  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  2:16.70   
30  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
31  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m     
32  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
33  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m     
34  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  25 m  59.89   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:08.16   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:09.03   
134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  1:20.43   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  50 m  1:22.44   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:29.31   
132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  50 m  1:31.76   
32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:33.45   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:33.92   
10  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:34.30   
11  96  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  1:40.07   
12  106  Vallentin Jonathan  2008  BIRKERØD  0821AC  25 m  1:40.88   
13  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:43.92   
14  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:46.18   
15  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:48.13   
16  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  25 m  1:49.44   
17  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:54.24   
18  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m  2:10.19   
19  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  50 m  2:13.63   
20  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m     
21  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m     
22  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m     
23  81  Rønne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m     
24  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
25  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
26  180  Schnabelrauch Victor  2003  STT  0331AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
7_S
Løb 7, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
20  Gsk Helte 1  2006  GSK    25 m  2:35.00   
22  Gsk Helte 2  2006  GSK    25 m  2:45.00   
26  Gsk Helte 3  2006  GSK    25 m  2:57.00   
31  Gsk Helte 4  2006  GSK    25 m  3:05.00   
34  Gsk Helte 5  2007  GSK    25 m  3:10.00   
39  Gsk Helte 6  2008  GSK    25 m  3:15.00   
45  Gsk Helte 7  2007  GSK    25 m  3:20.00   
172  Team Sværdfisk  2006  STT    25 m  3:30.00   
175  Team Torben  2006  STT    25 m  3:30.00   
10  184  Herlev Mix2  2007  HERLEV    25 m     
11  185  Herlev Mix3  2007  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
8_S
Løb 8, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
107  Vg 17 Mix 1  1999  VEST    25 m  2:00.00   
108  Vg 17 Mix 2  1999  VEST    25 m  2:00.00   
153  Stt Lol  2001  STT    25 m  2:20.00   
150  Stt Fyi  2000  STT    25 m  2:20.10   
130  Fartbøllerne 1  2005  STT    25 m  2:31.90   
135  Fartbøllerne 2  2005  STT    25 m  2:36.40   
140  Fartbøllerne 3  2005  STT    25 m  2:46.00   
183  Herlev Mix1  2005  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
9_S
Løb 9, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  2:58.39   
131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  50 m  2:58.48   
77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  3:02.33   
104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  3:13.96   
29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:14.38   
88  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  3:21.97   
35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  3:30.49   
83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  3:46.07   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
10_S
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
155  Hansen Mikkel Brundert  2002  STT  0247AT  50 m  2:26.85   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  2:36.85   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  2:40.53   
180  Schnabelrauch Victor  2003  STT  0331AS  50 m  2:45.60   
14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  2:47.85   
27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  2:52.67   
178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  25 m  2:56.34   
32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:01.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
11_S
Løb 11, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  1:18.25   
95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  1:25.96   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  1:30.81   
90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:38.00   
103  Rekling Karla  2008  BIRKERØD  0862AA  25 m  1:45.00   
144  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  50 m  1:45.83   
23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:47.42   
30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m     
71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m     
10  80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m     
11  147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
12_S
Løb 12, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
123  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  57.45   
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  50 m  1:00.40   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:02.54   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  50 m  1:04.54   
113  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  1:08.49   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  50 m  1:11.95   
143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  25 m  1:21.70   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  25 m  1:26.52   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:26.87   
10  28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  1:38.98   
11  179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  1:49.26   
12  82  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  2:01.23   
13  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  50 m  2:07.30   
14  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m     
15  180  Schnabelrauch Victor  2003  STT  0331AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
13_S
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  2:43.12   
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  25 m  2:46.12   
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  3:09.54   
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  3:26.93   
21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  3:29.31   
57  Stærke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  50 m  3:43.09   
83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  3:55.00   
16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m     
25  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
14_S
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
110  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  50 m  2:28.41   
146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  2:55.52   
132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  25 m  3:17.16   
134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  3:18.93   
14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  3:28.43   
24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  3:38.63   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
15_S
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
117  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  32.93   
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  34.54   
182  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  35.04   
154  Møller Caroline  2002  STT  0244BA  25 m  41.18   
63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  41.77   
80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  41.99   
77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  42.41   
131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  25 m  42.56   
21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  42.94   
10  72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  50 m  43.07   
11  137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  43.08   
12  54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  43.13   
13  104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  43.47   
14  64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  43.98   
15  88  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  44.92   
16  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  45.21   
17  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  46.01   
18  17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  46.36   
19  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  47.47   
20  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  47.76   
21  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  48.21   
22  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  50 m  49.07   
23  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  50.49   
24  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  51.04   
25  76  Lauth Siri  2007  HERLEV  0748AR  50 m  51.84   
26  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  51.88   
27  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  52.53   
28  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  54.04   
29  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  54.10   
30  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  54.37   
31  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  56.03   
32  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  57.64   
33  93  Heunicke Sigrid  2009  BIRKERØD  0938AC  25 m  57.77   
34  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  59.61   
35  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  50 m  1:00.10   
36  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m  1:00.17   
37  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:00.81   
38  91  Gram Kaya  2009  BIRKERØD  0978AC  25 m  1:05.60   
39  102  Peters Liv  2009  BIRKERØD  0966AF  25 m  1:05.98   
40  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:07.86   
41  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
42  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m     
43  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
44  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
16_S
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  25 m  28.27   
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  30.07   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  31.58   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  32.38   
114  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  32.66   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  50 m  33.85   
157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  50 m  38.23   
128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  25 m  42.83   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  43.39   
10  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  44.12   
11  24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  50 m  45.19   
12  96  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  45.65   
13  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  47.45   
14  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  47.55   
15  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  50 m  50.06   
16  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  52.39   
17  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  53.31   
18  82  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  50 m  54.40   
19  98  Leicht Oliver  2008  BIRKERØD  0807AD  25 m  54.63   
20  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m  56.26   
21  81  Rønne Thomas  2009  HERLEV  0989AC  25 m  56.80   
22  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m  56.86   
23  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m  57.45   
24  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m  59.65   
25  101  Muchitsch Anton Emil  2008  BIRKERØD  0831AF  25 m  59.68   
26  86  Andersson Sinus  2009  BIRKERØD    25 m  1:00.00   
27  89  Dalsgaard Nikolaj  2009  BIRKERØD  0921AB  25 m  1:02.16   
28  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:13.25   
29  48  Jensen Henry Karll  2011  GSK    25 m     
30  84  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m     
31  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
32  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
17_S
Løb 17, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  25 m  2:38.09   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  3:00.32   
95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  3:09.56   
57  Stærke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  3:15.91   
66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  3:17.07   
147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  3:17.77   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  3:20.50   
63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  3:20.87   
90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  3:22.87   
10  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  50 m  3:26.53   
11  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  50 m  3:27.61   
12  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:30.36   
13  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  3:40.00   
14  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:49.98   
15  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  3:51.65   
16  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  3:53.00   
17  99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  3:57.90   
18  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  25 m  4:03.52   
19  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m  4:25.33   
20  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m     
21  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m     
22  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m     
23  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
18_S
Løb 18, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:24.64   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  2:47.21   
155  Hansen Mikkel Brundert  2002  STT  0247AT  50 m  2:49.17   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  50 m  3:11.38   
28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  3:17.53   
179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  3:20.72   
157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  50 m  3:24.16   
32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:25.57   
178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  50 m  3:43.12   
10  106  Vallentin Jonathan  2008  BIRKERØD  0821AC  25 m  3:45.00   
11  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  4:14.75   
12  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m     
13  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m     
14  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m     
15  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m     
16  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m     
17  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  25 m     
18  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  25 m     
19  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
21_S
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
122  Sørensen Kathrine V.  1996  VEST  9616AH  50 m  34.32   
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  50 m  35.59   
121  Sjøgren Xenia Bonnen  1997  VEST  9764AE  25 m  36.68   
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  50 m  37.12   
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  40.25   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  50 m  44.52   
99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  45.37   
137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  25 m  45.99   
21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  50 m  46.06   
10  17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  50 m  47.77   
11  133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  48.44   
12  147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  48.77   
13  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  49.13   
14  64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  49.35  EFT 
15  80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  49.41   
16  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  49.60   
17  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  49.86   
18  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  51.73   
19  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  52.79   
20  66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  53.18   
21  74  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  53.45   
22  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  53.57   
23  139  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  STT  0686AL  25 m  53.70   
24  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  25 m  54.11   
25  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  50 m  54.15   
26  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  54.51   
27  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  54.57   
28  131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  25 m  55.17   
29  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  55.33   
30  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  56.22   
31  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  56.48   
32  54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  56.76   
33  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  57.61   
34  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  57.94   
35  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  50 m  1:00.43   
36  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:00.59   
37  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:01.50   
38  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:02.47   
39  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  50 m  1:02.61   
40  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:02.76   
41  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:03.84   
42  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:06.59   
43  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:07.13   
44  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  50 m  1:10.02   
45  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:17.16   
46  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:21.14   
47  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
48  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m     
49  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
22_S
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  31.99   
110  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  50 m  32.06   
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  25 m  33.50   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  33.68   
114  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  35.11   
146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  35.15   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  50 m  39.03   
132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  50 m  39.98   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  40.66   
10  134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  41.71   
11  143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  25 m  44.14   
12  14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  44.28   
13  24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  50 m  46.51   
14  157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  50 m  47.55   
15  28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  49.45   
16  128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  25 m  51.67   
17  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  25 m  51.89   
18  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  52.35   
19  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  54.26   
20  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  57.25   
21  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  25 m  57.55   
22  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  59.32   
23  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:02.51   
24  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m  1:02.57   
25  69  Hansson Julius  2004  HERLEV  0421AS  25 m  1:02.81   
26  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m  1:04.35   
27  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  1:06.30   
28  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:07.65   
29  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:15.13   
30  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m     
31  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m     
32  84  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m     
33  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
34  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
23_S
Løb 23, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  2:54.94   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
24_S
Løb 24, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  2:17.53   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:21.81   
113  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  2:33.07   
181  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  2:56.69   
128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
25_S
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  1:08.92   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:10.85   
95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  1:14.43   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  1:15.56   
17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  1:17.40   
104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  1:18.39   
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  25 m  1:18.48   
70  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  50 m  1:19.68   
64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  1:19.83  EFT 
10  90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:20.44   
11  77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  1:21.05   
12  131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  25 m  1:21.85   
13  63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:22.37   
14  21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:22.87   
15  137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  25 m  1:24.41   
16  25  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  50 m  1:25.42   
17  139  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  STT  0686AL  25 m  1:25.67   
18  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  1:27.31   
19  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:28.45   
20  127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  25 m  1:29.07   
21  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:31.28   
22  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:32.81   
23  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  1:33.67   
24  74  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  1:33.78   
25  129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  50 m  1:35.80   
26  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  1:36.27   
27  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  1:37.02   
28  83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  1:37.59   
29  35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:38.12   
30  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m  1:38.33   
31  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  1:38.86   
32  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  1:40.76   
33  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:41.70   
34  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:42.58   
35  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m  1:52.60   
36  56  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:53.42   
37  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:04.38   
38  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  2:04.52   
39  53  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  2:04.73   
40  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:17.73   
41  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m     
42  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
43  173  Larsen Ellen Bregnholt  2008  STT  0884AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
26_S
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
124  Vestergaard Andreas  1999  VEST  9997AG  50 m  52.63   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  25 m  59.40   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:00.45   
146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  1:01.63   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:07.88   
134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m  1:08.91   
14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:14.20   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  50 m  1:14.67   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  50 m  1:15.01   
10  143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  25 m  1:15.81   
11  132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  25 m  1:16.68   
12  15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:16.73   
13  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:17.30   
14  178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  25 m  1:18.29   
15  157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  25 m  1:19.26   
16  179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  1:20.57   
17  32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:21.32   
18  28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  1:21.53   
19  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  50 m  1:25.64   
20  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:34.06   
21  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:34.10   
22  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:34.59   
23  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:36.36   
24  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:37.63   
25  67  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  1:39.64   
26  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  1:40.23   
27  94  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  1:40.45   
28  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:41.99   
29  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  50 m  1:42.58   
30  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  50 m  1:44.52   
31  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m  1:50.25   
32  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m  1:51.32   
33  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  50 m  2:03.82   
34  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m     
35  48  Jensen Henry Karll  2011  GSK    25 m     
36  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m     
37  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m     
38  69  Hansson Julius  2004  HERLEV  0421AS  25 m     
39  84  Zobel Zakarias  2009  HERLEV  0941AA  25 m     
40  165  Hitlev Lukas  2007  STT    25 m     
41  166  Usiewicz Filip  2008  STT    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
27_S
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
20  Gsk Helte 1  2006  GSK    25 m  2:15.00   
22  Gsk Helte 2  2006  GSK    25 m  2:20.00   
26  Gsk Helte 3  2006  GSK    25 m  2:25.00   
31  Gsk Helte 4  2006  GSK    25 m  2:35.00   
37  Gsk Helte 5  2008  GSK    25 m  2:45.00   
43  Gsk Helte 6  2007  GSK    25 m  2:50.00   
46  Gsk Helte 7  2008  GSK    25 m  2:55.00   
162  Team Kenya  2007  STT    25 m  3:10.00   
184  Herlev Mix2  2007  HERLEV    25 m     
10  185  Herlev Mix3  2007  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
28_S
Løb 28, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
107  Vg 17 Mix 1  1999  VEST    25 m  1:55.00   
108  Vg 17 Mix 2  1999  VEST    25 m  1:55.00   
145  Stt Fomo  2000  STT    25 m  2:03.00   
159  Supersprinterne 1  2005  STT    25 m  2:14.65   
156  Stt Yomo  2001  STT    25 m  2:19.00   
160  Supersprinterne 2  2005  STT    25 m  2:23.22   
176  Tsunami  2006  STT    25 m  3:10.00   
183  Herlev Mix1  2005  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
29_S
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  3:11.32   
66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  3:17.63   
72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  3:24.10   
127  Madsen Isabella M.  2007  STT  0798AA  50 m  3:28.00   
83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  3:34.13   
139  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  STT  0686AL  50 m  3:37.65   
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m     
129  Møller Amalie  2007  STT  0762AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
30_S
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:16.53   
27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  3:17.26   
168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
31_S
Løb 31, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
117  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  29.78   
121  Sjøgren Xenia Bonnen  1997  VEST  9764AE  50 m  29.80   
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  31.64   
111  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  32.02   
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  25 m  32.50   
95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  36.74   
147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  38.64   
80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  40.04   
70  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  40.30   
10  63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  50 m  40.34   
11  77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  41.21   
12  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  50 m  42.63   
13  90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  43.13   
14  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  50 m  43.93   
15  72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  50 m  44.08   
16  104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  44.90   
17  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  46.81   
18  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  47.18   
19  64  Audelin Emma Margrethe  2005  HERLEV  0504AY  25 m  50.24  EFT 
20  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  50.32   
21  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  50.97   
22  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  50 m  52.59   
23  99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  52.67   
24  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  53.44   
25  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  25 m  56.47   
26  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  57.06   
27  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  58.91   
28  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:04.67   
29  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  1:06.61   
30  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:11.66   
31  Christensen Liva  2008  GSK  0848AF  25 m     
32  11  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m     
33  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m     
34  56  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m     
35  68  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV  0984AC  25 m     
36  163  Redlich Fenja Apsarah  2007  STT    25 m     
37  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m     
38  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
32_S
Løb 32, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
123  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  50 m  26.27   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  50 m  27.98   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  50 m  28.56   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  50 m  28.90   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  50 m  29.34   
113  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  32.08   
181  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  32.83   
146  Hansen Patrick S.  2000  STT  0089AT  25 m  34.11   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  36.77   
10  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  50 m  39.41   
11  24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  41.26   
12  179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  43.85   
13  178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  50 m  47.71   
14  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  51.01   
15  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  51.67   
16  67  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  50 m  52.57   
17  168  Lycik Oliver  2006  STT  0607AK  25 m  1:00.13   
18  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  25 m  1:00.98   
19  94  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  1:11.28   
20  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:17.02   
21  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m     
22  10  Egholm Rune  2009  GSK  0961AD  25 m     
23  13  Falck Cornelius  2009  GSK  0971AD  25 m     
24  19  Harder Victor Bennet  2008  GSK  0857AG  25 m     
25  49  Klie-Holde Alfred  2009  GSK  0997AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
33_S
Løb 33, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
133  Madsen Rebecca Ella  2006  STT  0628AB  50 m  6:20.60   
131  Rørbech Hannah  2006  STT  0672AG  50 m  6:26.91   
137  Haagen Emma  2006  STT  0676AH  50 m  6:58.25   
83  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  50 m  7:00.98   
35  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m     
52  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
34_S
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
113  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  4:40.78   
143  Rasmussen Frederik  2005  STT  0531AF  50 m  5:48.25   
132  Hejbroch Simon  2006  STT  0633AE  50 m  5:54.39   
136  Petersen Peter K. M.  2006  STT  0665AD  50 m  5:54.46   
134  Vergmann Sune  2005  STT  0595AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
35_S
Løb 35, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:11.02   
117  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  1:13.03   
120  Møller Katharina N  2001  VEST  0122AI  25 m  1:13.18   
149  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  1:21.97   
Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:22.27   
17  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  1:24.43   
147  Høffer Emilia  2001  STT  0176BD  25 m  1:27.08   
54  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:27.81   
95  Jacobsen Amanda Knirkholt  2007  BIRKERØD  0776AA  25 m  1:28.45   
10  21  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:30.06   
11  70  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  1:30.90   
12  66  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:32.37   
13  63  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:33.20   
14  80  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  1:33.20   
15  90  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  1:34.85   
16  77  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  1:35.13   
17  72  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:36.88   
18  16  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:37.24   
19  71  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  1:38.30   
20  23  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:38.74   
21  104  Snitker Vivian Bahador  2007  BIRKERØD  0758AI  25 m  1:39.12   
22  30  Kokholm Maddie Evers  2008  GSK  0858AF  25 m  1:40.53   
23  29  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:40.92   
24  74  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  1:41.73   
25  99  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  1:43.53   
26  158  Danielsen Jasmin  2001  STT  0108BD  25 m  1:44.05   
27  44  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:46.86   
28  105  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  1:49.00   
29  36  Nielsen Emma Panton  2008  GSK  0844AF  25 m  1:51.38   
30  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:51.65   
31  100  Liechti Caroline  2008  BIRKERØD  0882AA  25 m  1:52.00   
32  97  Klitvang Ellen  2008  BIRKERØD  0824AI  25 m  1:55.00   
33  18  Hansson Smilla  2008  GSK  0842AD  25 m  1:56.86   
34  40  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  2:00.89   
35  79  Marsner Eleonora  2009  HERLEV  0994AC  25 m  2:04.75   
36  55  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  2:06.36   
37  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  2:06.84   
38  87  Bergqvist Fiona  2008  BIRKERØD  0854AA  25 m  2:09.93   
39  38  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  2:34.70   
40  12  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
41  50  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m     
42  51  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m     
43  56  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m     
44  75  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
45  164  Jakobsen Maria Agnes  2007  STT  0716AS  25 m     
46  170  Møllgaard Olivia  2008  STT  0874AL  25 m     
47  177  Kyhnæb Celina Bruhn  2006  STT  0626AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
36_S
Løb 36, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  1:02.41   
109  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:06.28   
116  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  1:06.91   
115  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  25 m  1:07.22   
148  Munkholm Marcus  2001  STT  0169AC  25 m  1:11.06   
58  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:17.46   
Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:24.51   
15  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:28.86   
24  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:29.49   
10  28  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  1:29.58   
11  179  Jensen William  2002  STT  0209AF  25 m  1:31.56   
12  32  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:32.23   
13  14  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:32.28   
14  157  Skriver Christian  2004  STT  0487AR  25 m  1:32.65   
15  27  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:34.53   
16  178  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  STT  0493AR  25 m  1:35.89   
17  33  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:42.18   
18  126  Hergaard Jonas Lykke  2007  STT  0733AC  25 m  1:46.57   
19  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:46.88   
20  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:48.03   
21  42  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:52.80   
22  41  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:57.10   
23  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:57.22   
24  Dyhr Daniel Holger  2008  GSK  0833AE  25 m  1:57.60   
25  171  Knudsen Lau Gerner  2007  STT  0773AF  25 m  1:57.89   
26  73  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV  0827AA  25 m  1:59.37   
27  67  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  1:59.43   
28  94  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  2:00.00   
29  65  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  2:12.24   
30  169  Hjalholdt Toke  2007  STT  0743AF  25 m  2:23.65   
31  59  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m     
32  128  Pilgaard William F.  2006  STT  0677AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 
103_S
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
122  Sørensen Kathrine V.  1996  VEST  9616AH  25 m    EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  16 juni 2018 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark