2018-07-20   14:41:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Scandic Swim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
20  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:18.82   
171  Sandberg Mathilda  2005  STOCKHOLM  BR2805  25 m  1:20.69   
167  Ahlström Lina  2005  STOCKHOLM  AS6805  25 m  1:21.87   
146  Lindgren Alice  2005  STOCKHOLM  AK3405  25 m  1:22.38   
183  Nyblom Moa  2005  STOCKHOLM  AA5605  25 m  1:23.04   
172  Wahlund Milla  2006  STOCKHOLM  AG0206  25 m  1:23.48   
161  Flores Elvira  2006  STOCKHOLM  AD9606  25 m  1:23.56   
149  Björklund Amanda  2006  STOCKHOLM  AF1606  25 m  1:24.63   
29  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:25.67   
10  159  Kärvestedt Elsa  2005  STOCKHOLM  AG9605  25 m  1:25.98   
11  15  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  1:26.44   
12  163  Kinane Hannah  2006  STOCKHOLM  AC5406  25 m  1:27.12   
13  169  Eriksson Malva  2006  STOCKHOLM  AA8406  25 m  1:27.13   
14  111  Samuelsson Mia  2005  WISBY SS  AV7205  25 m  1:28.95   
15  92  Ekepil Ella  2005  STOCKHOLM  AR0405  25 m  1:30.01   
16  14  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:30.09   
17  148  Furingsten Alva  2006  STOCKHOLM  AH5806  25 m  1:31.41   
18  23  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:31.91   
19  134  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:32.53   
20  28  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:33.02   
21  75  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  1:33.49   
22  17  Hasanbegovic Selma  2005  ESKILSTUNA  BC6605  25 m  1:34.07   
23  131  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:34.21   
24  170  Sidén Bashouki Manya  2006  STOCKHOLM  AH6206  25 m  1:35.42   
25  71  Seeliger Marit  2005  SÖDERTÄLJE  AP7205  25 m  1:35.61   
26  46  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m  1:35.99   
27  132  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:36.76   
28  24  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  25 m  1:37.25   
29  130  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:38.22   
30  137  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  1:38.33   
31  21  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:38.61   
32  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  1:39.55   
33  107  Persson Emma  2006  WISBY SS  BD1206  25 m  1:41.18   
34  74  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:43.74   
35  19  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:44.87   
36  54  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  1:45.03   
37  57  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:46.13   
38  105  Olsson Beatrice  2006  WISBY SS  BD0206  25 m  1:46.84   
39  55  Andersson Sara  2005  SÖDERTÄLJE  BQ2405  25 m  1:47.90   
40  88  Adman Ella  2006  WISBY SS  BC3806  25 m  1:48.17   
41  129  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:48.38   
42  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  1:48.51   
43  106  Palmqvist Elin  2006  WISBY SS  BC7806  25 m  1:59.78   
44  100  Lundin Meja  2005  WISBY SS  BB7805  25 m  2:00.28   
45  99  Jacobsson Lilly  2006  WISBY SS  BL5206  25 m  2:02.63   
46  93  Engman Maja  2006  WISBY SS  BL4206  25 m  2:05.16   
47  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  2:06.73   
48  89  Appelquist Alma  2006  WISBY SS  BL6206  25 m  2:07.14   
49  68  Magnebrant Clara  2006  SÖDERTÄLJE  BQ3206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 juni 2018 
Licensierad till: Wisby Simsällskap  Utskriftstid  18:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner