Program for Gurrasimmet 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 20, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 162 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:11.98 | |
2 | 64 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 1:12.25 | |
3 | 10 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 1:13.52 | |
4 | 21 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:14.08 | |
5 | 14 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:15.11 | |
6 | 23 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:15.28 | |
7 | 43 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:17.85 | |
8 | 2 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:18.63 | |
9 | 24 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:18.68 | |
10 | 30 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 1:20.18 | |
11 | 46 | Nordström Anton | 2002 | GUSTAVSBER | AT1502 | 25 m | 1:21.02 | |
12 | 151 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 25 m | 1:22.40 | |
13 | 13 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:22.47 | |
14 | 50 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:23.96 | |
15 | 56 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:24.24 | |
16 | 59 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 1:24.45 | |
17 | 49 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 1:25.02 | |
18 | 90 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 1:25.13 | |
19 | 199 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:27.22 | |
20 | 106 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:27.75 | |
21 | 176 | Stafferöd Oliver | 2004 | SKURU IK | AT6304 | 25 m | 1:28.21 | |
22 | 137 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:28.28 | |
23 | 136 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 1:37.83 | |
24 | 205 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:37.87 | |
25 | 101 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 1:38.31 | |
26 | 157 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:38.98 | |
27 | 54 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | 1:41.19 | |
28 | 12 | Rosander Erik | 2007 | DANDERYD | AN4307 | 25 m | 1:42.80 | |
29 | 216 | Johansson Viggo | 2008 | SS04 | AH6508 | 25 m | 1:44.18 | |
30 | 159 | Lesse Matteo | 2006 | SKURU IK | AE4506 | 25 m | 1:47.32 | |
31 | 202 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:48.65 | |
32 | 37 | Lindkvist Max | 2004 | GUSTAVSBER | AS3904 | 25 m | ||
33 | 53 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | ||
34 | 174 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 25 m | ||
35 | 175 | Sharpe Albert | 2008 | SKURU IK | AL4308 | 25 m | ||
36 | 179 | Sun Leo | 2002 | SKURU IK | AX8702 | 25 m | ||
37 | 181 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 20:05 |