Startliste for VANTAA MEET 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lauantai
# | Løb | Runde | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 800m VU T-13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
2 | 800m VU P-14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
3 | 50m RU T-10, 12, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
4 | 50m RU P-11, 13, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
5 | 50m RU MASTERS-N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
6 | 50m RU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
7 | 200m VU T-13, 15 , N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
8 | 200m VU P-14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
9 | 100m PU T-11, 13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
10 | 100m PU P-12, 14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m PU MASTERS-N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m PU MASTERS-M | Direkte finale | Startliste | |
13 | 50m PU T-10, 12, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
14 | 50m PU P-11, 13, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
15 | 50m MASTERS-N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
16 | 50m PU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
17 | 200m SU T-13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
18 | 200m SU P-14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
19 | 100m VU T-11, 13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
20 | 100m VU P-12, 14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
21 | 100m VU MASTERS-N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
22 | 100m VU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
23 | 50m VU T-10, 12, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
24 | 50m VU P-11, 13, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
25 | 50m VU MASTERS-N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
26 | 50m VU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
27 | 100m SU T-11, 13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
28 | 100m SU P -12, 14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
29 | 100m SU MASTERS-N | Direkte finale | Startliste | |
30 | 100m SU MASTERS-M | Direkte finale | Startliste | |
31 | 100m RU T-11, 13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
32 | 100m RU P-12, 14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
33 | 100m RU MASTERS-N | Direkte finale | Startliste | |
34 | 100m RU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
35 | 50m SU T-10, 12, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
36 | 50m SU P-11, 13, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
37 | 50m SU MASTERS-N | Direkte finale | Startliste | |
38 | 50m SU MASTERS-M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
39 | 400m SKU T-13, 15, N | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |
40 | 400m SKU P-14, 16, M | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |