Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
sunnuntai-ilta
Lähtölista Laji 45
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:21 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 45, 200m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (9) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
25m |
|
|
4 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
94A357 |
Plaani |
|
25m |
2:35.67 |
2:39.67 |
5 |
Henrik Purokoski |
2002 |
02B290 |
Cetus |
|
50m |
3:07.47 |
3:07.47 |
6 |
Jani Savander |
1999 |
99B230 |
UH |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eero Jääskeläinen |
2001 |
01A318 |
Cetus |
|
25m |
2:31.45 |
2:35.45 |
2 |
Jerry Saarelma |
2003 |
03B221 |
Octopus |
|
25m |
2:28.53 |
2:32.53 |
3 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
03A266 |
Cetus |
|
25m |
2:21.91 |
2:25.91 |
4 |
Onni Järvinen |
2002 |
02A765 |
HSS |
|
50m |
2:22.36 |
2:22.36 |
5 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
50m |
2:25.26 |
2:25.26 |
6 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
2:30.61 |
2:30.61 |
7 |
Daniel Ruotsi |
2002 |
02A968 |
Gladius |
|
25m |
2:29.71 |
2:33.71 |
8 |
Sasha Cormier Simola |
2002 |
02B294 |
Cetus |
|
25m |
2:32.90 |
2:36.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
02A336 |
LaUS |
|
50m |
2:19.51 |
2:19.51 |
2 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
2:14.85 |
2:18.85 |
3 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
50m |
2:18.48 |
2:18.48 |
4 |
Lukas Vahtera |
2001 |
01B137 |
SiWa |
|
25m |
2:12.97 |
2:16.97 |
5 |
Kirill Tšalov |
2003 |
|
Kalevi |
|
50m |
2:18.01 |
2:18.01 |
6 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
50m |
2:18.73 |
2:18.73 |
7 |
Henry Nyman |
2003 |
03A870 |
HSS |
|
50m |
2:19.50 |
2:19.50 |
8 |
Rasmus Sarre |
2001 |
01B119 |
ORCA |
|
50m |
2:21.29 |
2:21.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
50m |
2:16.01 |
2:16.01 |
2 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
50m |
2:14.87 |
2:14.87 |
3 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
50m |
2:14.15 |
2:14.15 |
4 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
25m |
2:09.34 |
2:13.34 |
5 |
Joel Korhonen |
2002 |
02A799 |
HU |
|
50m |
2:14.06 |
2:14.06 |
6 |
Aleksi Seger |
2001 |
01A401 |
Octopus |
|
25m |
2:10.22 |
2:14.22 |
7 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
25m |
2:11.21 |
2:15.21 |
8 |
Jonne Isoranta |
2003 |
03A748 |
LaUS |
|
50m |
2:16.66 |
2:16.66 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Filippovits |
2002 |
02A955 |
ORCA |
|
25m |
2:07.90 |
2:11.90 |
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
2:06.15 |
2:10.15 |
3 |
Alex Lassila |
2000 |
00B034 |
Cetus |
|
50m |
2:09.42 |
2:09.42 |
4 |
Juho Laukkanen |
2001 |
01A473 |
SiWa |
|
50m |
2:08.72 |
2:08.72 |
5 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
ÅSK |
|
25m |
2:05.13 |
2:09.13 |
6 |
Miika Pentti |
1997 |
97A163 |
Cetus |
|
25m |
2:06.09 |
2:10.09 |
7 |
Nader Khalili |
2001 |
01B263 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:07.29 |
2:11.29 |
8 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
2:08.24 |
2:12.24 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
Pyry |
|
25m |
2:03.74 |
2:07.74 |
2 |
Rasmus Kannus |
2000 |
|
Briis |
|
50m |
2:07.50 |
2:07.50 |
3 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
25m |
2:02.16 |
2:06.16 |
4 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
25m |
2:01.28 |
2:05.28 |
5 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
2:02.12 |
2:06.12 |
6 |
Teodor Juko Hiiemaa |
2001 |
|
Briis |
|
50m |
2:07.16 |
2:07.16 |
7 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
25m |
2:03.60 |
2:07.60 |
8 |
Edvin Põiklik |
2000 |
|
Audentes |
|
50m |
2:08.41 |
2:08.41 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
03A724 |
HSS |
|
25m |
2:00.30 |
2:04.30 |
2 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
2:00.10 |
2:04.10 |
3 |
Matteus Miilpalu |
2002 |
|
USK |
|
50m |
2:03.18 |
2:03.18 |
4 |
Erik Asmus |
2002 |
|
USK |
|
50m |
2:02.45 |
2:02.45 |
5 |
Aleksander Kirs |
2001 |
|
Kalevi |
|
50m |
2:02.45 |
2:02.45 |
6 |
Georgy Babenov |
2000 |
00A783 |
ORCA |
|
25m |
1:59.97 |
2:03.97 |
7 |
Lari Tumanoff |
2003 |
03A150 |
HSS |
|
50m |
2:04.28 |
2:04.28 |
8 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
50m |
2:04.78 |
2:04.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskari Aalto |
2002 |
02A016 |
Cetus |
|
25m |
1:56.72 |
2:00.72 |
2 |
Elias Kuusisto |
1999 |
99A373 |
RaisU |
|
50m |
1:59.94 |
1:59.94 |
3 |
Christoffer Fredriksson |
1997 |
97B155 |
Cetus |
|
25m |
1:54.74 |
1:58.74 |
4 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
HSS |
|
25m |
1:52.46 |
1:56.46 |
5 |
Reko Patinen |
1998 |
98A336 |
NumKis |
|
25m |
1:54.48 |
1:58.48 |
6 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
1:59.76 |
1:59.76 |
7 |
Uku Pärismaa |
2001 |
|
Briis |
|
50m |
2:00.55 |
2:00.55 |
8 |
Niko Mäkelä |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
25m |
1:57.33 |
2:01.33 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:21 |
|