Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:09 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Riku Koskenvaara |
2005 |
05A400 |
HSS |
|
25m |
|
|
3 |
Veikka Leväsalo |
2005 |
05A863 |
HSS |
|
25m |
|
|
4 |
Leevi Johansson |
2006 |
06A254 |
RiUS |
|
25m |
6:46.60 |
6:54.60 |
5 |
Anton Ahonen |
2006 |
06A749 |
Cetus |
|
25m |
6:51.42 |
6:59.42 |
6 |
Veeti Salminen |
2006 |
06A012 |
SomE |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
25m |
6:42.64 |
6:50.64 |
2 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
05A769 |
Cetus |
|
25m |
6:26.72 |
6:34.72 |
3 |
Max Snellman |
2006 |
06A814 |
Cetus |
|
25m |
6:20.69 |
6:28.69 |
4 |
Ahti Liimatainen |
2005 |
05A800 |
HU |
|
50m |
6:21.85 |
6:21.85 |
5 |
Denis Katunov |
2006 |
06A164 |
LaUS |
|
25m |
6:14.37 |
6:22.37 |
6 |
Oscar Westerberg |
2005 |
05A519 |
Cetus |
|
25m |
6:23.17 |
6:31.17 |
7 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
06A426 |
Cetus |
|
25m |
6:31.32 |
6:39.32 |
8 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
08A063 |
SalU |
|
50m |
6:53.06 |
6:53.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heikki Ianes |
2005 |
05A138 |
SiWa |
|
25m |
6:08.96 |
6:16.96 |
2 |
Christian Nummi |
2006 |
06A798 |
HSS |
|
25m |
6:05.66 |
6:13.66 |
3 |
Leo Zurban |
2004 |
04A720 |
Cetus |
|
25m |
5:55.31 |
6:03.31 |
4 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
06A420 |
Cetus |
|
50m |
6:01.86 |
6:01.86 |
5 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
06A067 |
Cetus |
|
25m |
5:54.96 |
6:02.96 |
6 |
Alex Karlsson |
2006 |
06A469 |
BS-PU |
|
25m |
5:57.27 |
6:05.27 |
7 |
Hugo Aslak Samuli Haverinen |
2006 |
06A606 |
BS-PU |
|
25m |
6:08.32 |
6:16.32 |
8 |
Ville Nieminen |
2004 |
04B274 |
UH |
|
25m |
6:13.51 |
6:21.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
50m |
5:59.21 |
5:59.21 |
2 |
Aapo Ahlroos |
2004 |
04A285 |
Vanders |
|
25m |
5:47.84 |
5:55.84 |
3 |
Topias Muhonen |
2006 |
06A217 |
Octopus |
|
50m |
5:55.31 |
5:55.31 |
4 |
Aarne Laurila |
2006 |
06A667 |
Cetus |
|
25m |
5:37.62 |
5:45.62 |
5 |
Eeli Partanen |
2005 |
05A202 |
Cetus |
|
25m |
5:45.76 |
5:53.76 |
6 |
Eemil Reijonen |
2005 |
05A746 |
Cetus |
|
25m |
5:47.63 |
5:55.63 |
7 |
Nikolai Teiramaa |
2006 |
06A438 |
HSS |
|
25m |
5:48.28 |
5:56.28 |
8 |
Viacheslav Semenov |
2006 |
06A319 |
LaUS |
|
25m |
5:53.83 |
6:01.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
25m |
5:33.33 |
5:41.33 |
2 |
Antti Musikka |
2005 |
05A015 |
Vanders |
|
50m |
5:38.05 |
5:38.05 |
3 |
Jimi Kojo |
2005 |
05A032 |
AQUILA |
|
50m |
5:30.24 |
5:30.24 |
4 |
Roope Tuomainen |
2004 |
04A583 |
SalU |
|
50m |
5:27.16 |
5:27.16 |
5 |
Gregor Neier |
2006 |
|
USK |
|
50m |
5:29.54 |
5:29.54 |
6 |
William Fagerstedt |
2005 |
05A803 |
BS-PU |
|
25m |
5:26.78 |
5:34.78 |
7 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
05A510 |
HU |
|
50m |
5:39.00 |
5:39.00 |
8 |
Ilari Palva |
2006 |
06A626 |
HSS |
|
50m |
5:43.59 |
5:43.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Währn |
2005 |
05A103 |
Vanders |
|
50m |
5:24.27 |
5:24.27 |
2 |
Martti Milk |
2006 |
|
USK |
|
50m |
5:23.94 |
5:23.94 |
3 |
Matti Nätti |
2004 |
04A483 |
SiWa |
|
50m |
5:18.95 |
5:18.95 |
4 |
Topias Tynjä |
2005 |
05A627 |
LaUS |
|
25m |
5:04.80 |
5:12.80 |
5 |
Risto Kallström |
2006 |
06A144 |
Cetus |
|
50m |
5:17.42 |
5:17.42 |
6 |
Aap Valter Metsa |
2005 |
|
USK |
|
50m |
5:19.74 |
5:19.74 |
7 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
50m |
5:24.23 |
5:24.23 |
8 |
Aapo Tuhkanen |
2005 |
05A394 |
TuUS |
|
50m |
5:25.12 |
5:25.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Kuitu |
2004 |
04A248 |
SiWa |
|
50m |
5:08.12 |
5:08.12 |
2 |
Samuel Halminen |
2005 |
05A578 |
HSS |
|
50m |
5:03.87 |
5:03.87 |
3 |
Olli Havia |
2004 |
04A584 |
SalU |
|
50m |
5:01.03 |
5:01.03 |
4 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HSS |
|
50m |
4:47.88 |
4:47.88 |
5 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
50m |
4:50.31 |
4:50.31 |
6 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
50m |
5:03.10 |
5:03.10 |
7 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
05A743 |
Cetus |
|
25m |
4:59.71 |
5:07.71 |
8 |
Samuli Masalin |
2004 |
04A470 |
Cetus |
|
25m |
5:03.30 |
5:11.30 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:09 |
|