Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 32, 100m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lahtinen Laura | 2003 | HSS | 03A386 | 50 m | 1:11.23 | 1:11.23 | |
2 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 1:12.12 | 1:12.12 | |
3 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 1:12.85 | 1:12.85 | |
4 | Wahlstedt Veronica | 2000 | Cetus | 00A175 | 50 m | 1:13.66 | 1:13.66 | |
5 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 50 m | 1:13.70 | 1:13.70 | |
6 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 50 m | 1:14.26 | 1:14.26 | |
7 | Lehtinen Sofia | 2000 | Cetus | 00B030 | 50 m | 1:14.37 | 1:14.37 | |
8 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:12.59 | 1:15.59 | |
9 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 01A937 | 50 m | 1:16.00 | 1:16.00 | |
10 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 25 m | 1:13.81 | 1:16.81 | |
11 | Palm Cindy | 2003 | Cetus | 03A052 | 25 m | 1:14.45 | 1:17.45 | |
12 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 50 m | 1:17.67 | 1:17.67 | |
13 | Paulomo Pinja | 2002 | Cetus | 02A288 | 50 m | 1:17.73 | 1:17.73 | |
14 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 00A664 | 50 m | 1:17.94 | 1:17.94 | |
15 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 50 m | 1:17.99 | 1:17.99 | |
16 | Nordström Pippi | 2001 | HU | 01A854 | 25 m | 1:15.66 | 1:18.66 | |
17 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 1:15.99 | 1:18.99 | |
18 | Kontiainen Aino | 2002 | UH | 02A770 | 50 m | 1:19.07 | 1:19.07 | |
19 | Hottinen Vilma | 2002 | SiWa | 02A532 | 25 m | 1:17.22 | 1:20.22 | |
20 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 50 m | 1:20.54 | 1:20.54 | |
21 | Yisrael Nicole | 2004 | SiWa | 04A207 | 25 m | 1:17.80 | 1:20.80 | |
22 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 1:18.05 | 1:21.05 | |
23 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 25 m | 1:18.87 | 1:21.87 | |
24 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 50 m | 1:22.59 | 1:22.59 | |
25 | Taiponen Aada | 2004 | RiUS | 04A449 | 50 m | 1:22.75 | 1:22.75 | |
26 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 1:23.08 | 1:23.08 | |
27 | Korpela Nella | 2002 | Cetus | 02A577 | 50 m | 1:23.66 | 1:23.66 | |
28 | Rostedt Verna | 2002 | Cetus | 02A101 | 25 m | 1:20.68 | 1:23.68 | |
29 | Grundström Tuisku | 2002 | Vanders | 02A014 | 50 m | 1:23.78 | 1:23.78 | |
30 | Bruce Millariina | 2001 | AQUILA | 01B021 | 50 m | 1:23.78 | 1:23.78 | |
31 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 25 m | 1:20.86 | 1:23.86 | |
32 | Långström Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 25 m | 1:21.05 | 1:24.05 | |
33 | Hirvonen Sini | 2001 | Cetus | 01B310 | 50 m | 1:24.42 | 1:24.42 | |
34 | Herrala Iida | 2004 | SiWa | 04A283 | 50 m | 1:24.84 | 1:24.84 | |
35 | Lehtola Oona | 2003 | TuUS | 03A498 | 25 m | 1:23.26 | 1:26.26 | |
36 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 1:26.62 | 1:26.62 | |
37 | Lonka Matilda | 2003 | KoU | 03A814 | 50 m | 1:26.62 | 1:26.62 | |
38 | Loponen Emma | 2003 | SiWa | 03A519 | 25 m | 1:24.29 | 1:27.29 | |
39 | Kareinen Jenny | 2002 | HSS | 02A000 | 25 m | 1:24.75 | 1:27.75 | |
40 | Silvennoinen Enni | 2003 | RiUS | 03A629 | 50 m | 1:28.09 | 1:28.09 | |
41 | Toivonen Helmiina | 2004 | HSS | 04A030 | 25 m | 1:25.19 | 1:28.19 | |
42 | Louhikoski Liia | 2001 | Vanders | 01A312 | 25 m | 1:25.30 | 1:28.30 | |
43 | Vacker Jasmin | 1999 | Vanders | 99A003 | 50 m | 1:28.37 | 1:28.37 | |
44 | Myllykoski Emilia | 2003 | SiWa | 03B108 | 25 m | 1:25.54 | 1:28.54 | |
45 | Havén Henni | 2004 | SiWa | 04A927 | 50 m | 1:28.68 | 1:28.68 | |
46 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 25 m | 1:25.74 | 1:28.74 | |
47 | Korhonen Tiiu | 2003 | AQUILA | 03A878 | 25 m | 1:25.79 | 1:28.79 | |
48 | Ilonen Linda | 2004 | Cetus | 04A986 | 50 m | 1:28.88 | 1:28.88 | |
49 | Loponen Essi | 2004 | SiWa | 04A768 | 50 m | 1:28.98 | 1:28.98 | |
50 | Aula Aava | 2004 | HU | 04A128 | 50 m | 1:29.05 | 1:29.05 | |
51 | Salmi Sanni | 2003 | Pyry | 03A973 | 25 m | 1:26.11 | 1:29.11 | |
52 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 00A685 | 50 m | 1:30.20 | 1:30.20 | |
53 | Kokko Siiri | 2003 | HSS | 03B138 | 50 m | 1:30.88 | 1:30.88 | |
54 | Kull Edit | 2003 | Cetus | 03B164 | 25 m | 1:28.00 | 1:31.00 | |
55 | Kosunen Milli | 2002 | Cetus | 02A584 | 50 m | 1:31.24 | 1:31.24 | |
56 | Åvist Cinja | 2003 | HyUS | 03A121 | 25 m | 1:28.39 | 1:31.39 | |
57 | Galay Ekaterina | 2003 | LrU | 03A992 | 50 m | 1:31.84 | 1:31.84 | |
58 | Partanen Senni | 2004 | MiUS | 04A938 | 25 m | 1:29.20 | 1:32.20 | |
59 | Karola Roona | 2004 | TuUS | 04A099 | 25 m | 1:29.47 | 1:32.47 | |
60 | Rautell Vilja | 2004 | Octopus | 04A729 | 25 m | 1:29.63 | 1:32.63 | |
61 | Tuokko Vilma | 2002 | LaUS | 02A414 | 25 m | 1:29.93 | 1:32.93 | |
62 | Heinimäki Lotta | 2003 | HSS | 03A644 | 25 m | 1:30.09 | 1:33.09 | |
63 | Errehani Jasmine | 2004 | SiWa | 04A780 | 50 m | 1:33.25 | 1:33.25 | |
64 | Tiljander Erja | 2000 | UH | 00B194 | 25 m | 1:31.94 | 1:34.94 | |
65 | Lipponen Vilma | 2003 | SiWa | 03B076 | 25 m | 1:32.21 | 1:35.21 | |
66 | Kultaranta Meri | 2004 | RiUS | 04A264 | 50 m | 1:36.27 | 1:36.27 | |
67 | Hargreaves Siiri | 2003 | Cetus | 03B169 | 25 m | 1:33.32 | 1:36.32 | |
68 | Puska Fanny | 2001 | HaUS | 01B183 | 50 m | 1:36.59 | 1:36.59 | |
69 | Puranen Miia | 2001 | Cetus | 01A509 | 25 m | 1:33.63 | 1:36.63 | |
70 | Kammonen Tuuli | 2004 | MiUS | 04A701 | 25 m | 1:34.75 | 1:37.75 | |
71 | Siurola Peppi | 2004 | SiWa | 04A219 | 50 m | 1:37.76 | 1:37.76 | |
72 | Kobycheva Katarina | 2004 | Cetus | 04A648 | 50 m | 1:38.36 | 1:38.36 | |
73 | Isomaa Jessi | 2004 | LUS | 04A704 | 25 m | 1:36.72 | 1:39.72 | |
74 | Pitkäkangas Ella | 2003 | Vanders | 03A206 | 50 m | 1:40.94 | 1:40.94 | |
75 | Romppanen Helmi | 2004 | RiUS | 04A152 | 25 m | 1:38.88 | 1:41.88 | |
76 | Seppälä Anni | 2003 | HU | 03A398 | 25 m | 1:38.99 | 1:41.99 | |
77 | Tulkki Kiira | 2003 | HaUS | 03B102 | 25 m | 1:39.48 | 1:42.48 | |
78 | Haara Reetta | 2004 | SiWa | 04A530 | 50 m | 1:43.69 | 1:43.69 | |
79 | Lehtonen Silja | 2004 | SiWa | 04A582 | 50 m | 1:47.54 | 1:47.54 | |
80 | Nyberg Matilda | 2004 | HU | 04B177 | 25 m | 1:47.70 | 1:50.70 | |
81 | Särkelä Peppi | 2004 | SiWa | 04A708 | 50 m | 1:51.99 | 1:51.99 | |
82 | Eloranta Silja | 2004 | Vanders | 04A171 | 25 m | |||
83 | Leppä Kaarina | 2004 | HaUS | 04B220 | 25 m | |||
84 | Leijala Amelie | 2004 | HaUS | 04B269 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 May 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 14:57 |