2018-08-19   13:14:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

53_S
Laji 53, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  2:04.15  2:09.15   
Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  50 m  2:12.61  2:12.61   
Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  2:07.94  2:12.94   
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  2:10.86  2:15.86   
Miilpalu Matteus  2002  USK    50 m  2:16.55  2:16.55   
Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  2:17.21  2:17.21   
Aho Jonni  1999  Cetus  99A002  25 m  2:13.25  2:18.25   
Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  2:19.66  2:19.66   
Kannus Rasmus  2000  Briis    50 m  2:19.67  2:19.67   
10  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  25 m  2:15.52  2:20.52   
11  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  2:21.37  2:21.37   
12  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:23.01  2:23.01   
13  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  2:19.16  2:24.16   
14  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  2:19.46  2:24.46   
15  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  2:19.88  2:24.88   
16  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  2:26.20  2:26.20   
17  Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m  2:21.46  2:26.46   
18  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  50 m  2:26.86  2:26.86   
19  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:22.11  2:27.11   
20  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  2:23.91  2:28.91   
21  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  50 m  2:30.13  2:30.13   
22  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  50 m  2:30.18  2:30.18   
23  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  50 m  2:30.21  2:30.21   
24  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  2:30.84  2:30.84   
25  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  2:26.36  2:31.36   
26  Girlin Anton Theo  2001  Briis    50 m  2:31.51  2:31.51   
27  Shishinin Danila  2002  ORCA  02A597  25 m  2:26.99  2:31.99   
28  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  2:36.27  2:36.27   
29  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  2:34.03  2:39.03   
30  Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  2:41.79  2:41.79   
31  Uriko Roland Erich  2001  Audentes    50 m  2:42.82  2:42.82   
32  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  2:44.54  2:44.54   
33  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  50 m  2:47.46  2:47.46   
34  Parviainen Leo  2003  NumKis  03A349  25 m  2:46.79  2:51.79   
35  Närjä Georg  2002  HSS  02A410  25 m  2:53.20  2:58.20   
36  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  50 m  3:12.91  3:12.91   
37  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  3:28.85  3:33.85   
38  Silander Niko  2003  Cetus  03B204  50 m  3:47.57  3:47.57   
39  Vihavainen Tuomas  2003  SiWa  03B082  25 m       
40  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  25 m       
41  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  25 m       
42  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 May 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner