2018-10-21   15:30:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

5_S
Laji 5, 100m Perhosuinti Pojat 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  25 m  1:12.21  1:14.21   
Metsa Aap Valter  2005  USK    50 m  1:14.57  1:14.57   
Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  1:15.72  1:15.72   
Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  1:14.62  1:16.62   
Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  25 m  1:14.65  1:16.65   
Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  1:18.11  1:18.11   
Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  25 m  1:18.41  1:20.41   
Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  25 m  1:18.85  1:20.85   
Niemimuukko Valtteri  2005  RiUS  05A561  25 m  1:19.31  1:21.31   
10  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  25 m  1:19.88  1:21.88   
11  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  50 m  1:24.46  1:24.46   
12  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  25 m  1:22.62  1:24.62   
13  Pylvänäinen Joonas Patrik  2004  Cetus  04B178  25 m  1:23.17  1:25.17   
14  Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  25 m  1:25.79  1:27.79   
15  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  50 m  1:28.07  1:28.07   
16  Milk Martti  2006  USK    50 m  1:29.70  1:29.70   
17  Kauhanen Veikko  2005  SGR  05A175  25 m  1:30.39  1:32.39   
18  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  25 m  1:31.03  1:33.03   
19  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  1:33.73  1:35.73   
20  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  50 m  1:36.35  1:36.35   
21  Rantatupa Pauli  2005  Cetus  05A960  25 m  1:36.30  1:38.30   
22  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  25 m  1:37.30  1:39.30   
23  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  1:39.50  1:39.50   
24  Nagal Yash  2004  Cetus  04A656  25 m  1:45.77  1:47.77   
25  Snellman Max  2006  Cetus  06A814  25 m  1:48.75  1:50.75   
26  Lipiäinen Joonatan  2005  Vanders  05A126  25 m  1:50.01  1:52.01   
27  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  25 m       
28  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m       
29  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m       
30  Tuominen Otto  2005  HSS  05A953  25 m       
31  Pixa Leevi  2007  HSS  07A400  25 m       
32  Pavljuk Mihail  2005  HSS  05A455  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 May 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  14:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner