2018-10-16   14:16:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:09   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eino Välimäki  2009  09A146  Cetus    25m     
Aki Eveli  2006  06A929  Cetus    25m     
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m     
Tomas Lipponen  2005  05B108  SGR    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Kulay  2007  07A780  Cetus    25m     
Otto Vauhkonen  2007  07A174  Cetus    50m  57.83  57.83 
Onni Sidoroff  2006  06A689  Cetus    25m  54.03  55.03 
Jesper Dolk  2005  05B105  NU    25m  53.83  54.83 
Eetu Forss  2007  07A588  SGR    25m  53.99  54.99 
Tomas Leinonen  2008  08A376  Cetus    50m  56.46  56.46 
Aarni Rahkonen  2009  09A030  SGR    50m  59.33  59.33 
Otso Johansson  2008  08A456  Cetus    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Frans Nyström  2008  08A214  BS-PU    50m  53.54  53.54 
Julius Laitinen  2007  07A794  BS-PU    50m  53.09  53.09 
Veikko Hautaniemi  2007  07A304  Cetus    50m  51.64  51.64 
Tommi Mosconi  2008  08A187  Cetus    50m  51.23  51.23 
Eemil Hujala  2007  07A465  Cetus    25m  50.46  51.46 
Patrik Ventus  2007  07A204  SGR    50m  51.84  51.84 
Aleksanteri Patrakka  2005  05A525  HU    25m  52.51  53.51 
Roope Piironen  2007  07A584  LUS    50m  54.69  54.69 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henri Koskela  2007  07A472  Cetus    50m  49.80  49.80 
Joonas Keränen  2007  07A172  Cetus    50m  49.68  49.68 
Leo Tuomainen  2008  08A194  Cetus    50m  48.88  48.88 
Jonas Hassinen  2008  08A453  SGR    25m  47.72  48.72 
Vi Thai Ngô  2004  04A921  SiWa    50m  48.84  48.84 
Topias Toivanen  2007  07A709  Cetus    25m  48.50  49.50 
Leevi Immonen  2007  07A249  LaUS    25m  48.76  49.76 
Akseli Savolainen  2007  07A405  Cetus    50m  51.20  51.20 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    50m  48.39  48.39 
Eljas Pekkola  2007  07A509  Cetus    50m  48.32  48.32 
Iivari Sippola  2007  07A218  Vanders    50m  48.17  48.17 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    25m  46.94  47.94 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    50m  48.10  48.10 
Veeti Sorri  2007  07A683  Gladius    25m  47.27  48.27 
Henri Hietto  2005  05A259  SiWa    50m  48.35  48.35 
Lenni Nevalainen  2007  07A173  Cetus    50m  48.72  48.72 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Suni  2007  07A197  Cetus    50m  47.76  47.76 
Lauri Valtanen  2007  07A069  SiWa    50m  46.26  46.26 
Lenni Syvänen  2007  07A401  Cetus    50m  45.97  45.97 
Tiger Tran  2005  05A302  SiWa    25m  44.69  45.69 
Matti Klümper  2008  08A190  Cetus    50m  45.96  45.96 
Roope Liimatainen  2007  07A544  Cetus    50m  46.09  46.09 
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    50m  47.58  47.58 
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  06A606  BS-PU    25m  46.79  47.79 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amos Mäkilä  2007  07A308  SGR    50m  44.18  44.18 
Ville-veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  42.65  43.65 
Ilmari Nieminen  2007  07A667  Cetus    50m  42.40  42.40 
William Fagerstedt  2005  05A803  BS-PU    25m  41.20  42.20 
Leo Oksman  2004  04A218  HU    25m  41.31  42.31 
Severi Tammihovi  2009  09A062  Cetus    50m  43.43  43.43 
Artemi Tsinjonnõi  2008  08A169  Cetus    50m  44.09  44.09 
Arttu Anttonen  2004  04B210  JUK    25m  44.59  45.59 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    50m  40.73  40.73 
Justus Holtari  2004  04A618  Cetus    50m  39.72  39.72 
Jeremy Valkeavuori  2004  04A261  RiUS    50m  39.35  39.35 
Leevi Pixa  2007  07A400  HSS    50m  38.26  38.26 
Valtteri Muranen  2005  05A496  AQUILA    25m  38.15  39.15 
Eetu Autio  2007  07A014  AQUILA    25m  38.47  39.47 
Aleksandr Vysotskiy  2006  06A133  SD    25m  39.72  40.72 
Joel Lipponen  2004  04B103  UH    50m  41.81  41.81 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    50m  37.40  37.40 
Yufei Meng  2004  04A333  SGR    50m  36.70  36.70 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    50m  35.85  35.85 
Yury Smirnov  2005    Dolphin    50m  31.00  31.00 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    25m  31.70  32.70 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    50m  36.18  36.18 
Kaspar Arold  2005    USK    50m  37.09  37.09 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    25m  37.01  38.01 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner