2018-09-21   06:11:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 44
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:21   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 44, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (22) 
Erä 1 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Hanna Ponnikas  2004  04B112  UH    25m  1:25.17  1:27.17 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    50m  1:21.74  1:21.74 
Iida Kallio  2004  04A705  LUS    25m  1:18.74  1:20.74 
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m  1:19.36  1:21.36 
Tuike Hakala  2001  01B372  Cetus    25m  1:19.97  1:21.97 
               
               

 
Erä 2 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  1:19.97  1:19.97 
Matilda Nyberg  2004  04B177  HU    25m  1:17.29  1:19.29 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    50m  1:17.91  1:17.91 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    50m  1:17.55  1:17.55 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    50m  1:17.83  1:17.83 
Fenja Zeiler  2001  01B385  TuUS    25m  1:16.02  1:18.02 
Sonja Tarkiainen  2004  04B117  UH    50m  1:19.45  1:19.45 
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    50m  1:20.30  1:20.30 

 
Erä 3 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    50m  1:16.32  1:16.32 
Beata Koroknay-Pál  2004  04A678  Cetus    50m  1:15.93  1:15.93 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    50m  1:15.75  1:15.75 
Vilja Rautell  2004  04A729  Octopus    25m  1:13.12  1:15.12 
Tinka Rokka  2003  03A363  AQUILA    50m  1:15.62  1:15.62 
Lea Heinzmann  2004  04A851  SGR    25m  1:13.92  1:15.92 
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    25m  1:14.10  1:16.10 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    50m  1:16.95  1:16.95 

 
Erä 4 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minka Jumppainen  2003  03A847  RiUS    50m  1:14.75  1:14.75 
Helle Peill  2003  03A591  Cetus    50m  1:14.23  1:14.23 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  SiWa    50m  1:14.18  1:14.18 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  1:13.91  1:13.91 
Senni Partanen  2004  04A938  MiUS    25m  1:12.17  1:14.17 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    25m  1:12.20  1:14.20 
Milli Kosunen  2002  02A584  Cetus    50m  1:14.30  1:14.30 
Iiris Virtanen  2004  04A820  SGR    50m  1:15.08  1:15.08 

 
Erä 5 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miia Puranen  2001  01A509  Cetus    25m  1:11.18  1:13.18 
Diana Valero De La Iglesia  2004  04A518  Cetus    50m  1:12.87  1:12.87 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    50m  1:12.21  1:12.21 
Sarah Tepponen  2001  01A897  HU    25m  1:09.58  1:11.58 
Cami Wacklin  2002  02A131  Cetus    50m  1:12.19  1:12.19 
Odessa Haikara  2004  04A577  SGR    25m  1:10.26  1:12.26 
Venla Hauska  2004  04A875  JUK    25m  1:10.96  1:12.96 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  1:13.38  1:13.38 

 
Erä 6 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Kinnunen  2004  04A287  HU    50m  1:11.26  1:11.26 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    50m  1:10.69  1:10.69 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    50m  1:10.08  1:10.08 
Siiri Kokko  2003  03B138  HSS    50m  1:09.95  1:09.95 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  1:08.02  1:10.02 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    50m  1:10.56  1:10.56 
Janita Severinkangas  2004  04A650  Cetus    25m  1:08.81  1:10.81 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  1:11.53  1:11.53 

 
Erä 7 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:09.79  1:09.79 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    50m  1:09.54  1:09.54 
Essi Helle  2002  02A942  HU    25m  1:07.32  1:09.32 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:07.15  1:09.15 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  1:07.28  1:09.28 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  1:07.40  1:09.40 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:09.77  1:09.77 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    50m  1:09.93  1:09.93 

 
Erä 8 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    50m  1:08.76  1:08.76 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    50m  1:08.49  1:08.49 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    50m  1:08.20  1:08.20 
Aino Lehtinen  2001  01A330  Cetus    50m  1:08.10  1:08.10 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  1:06.19  1:08.19 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    50m  1:08.35  1:08.35 
Ruusu Ojala  2000  00A737  HU    25m  1:06.75  1:08.75 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    50m  1:08.98  1:08.98 

 
Erä 9 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  1:06.01  1:08.01 
Sofia Harju  2002  02A556  JUK    50m  1:07.92  1:07.92 
Iiris Jämsä  2004  04A703  MiUS    50m  1:07.50  1:07.50 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    50m  1:07.35  1:07.35 
Jessika Markkanen  1999  99A400  HSS    50m  1:07.42  1:07.42 
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  1:05.84  1:07.84 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    25m  1:05.97  1:07.97 
Annika Alanen  2003  03A227  HSS    50m  1:08.08  1:08.08 

 
Erä 10 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  1:05.06  1:07.06 
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    25m  1:05.00  1:07.00 
Emma Jokilammi  2002  02A234  HSS    50m  1:06.80  1:06.80 
Milja Mäkinen  2004  04A192  KoU    50m  1:06.56  1:06.56 
Anni Matikainen  2001  01A629  Pyry    25m  1:04.66  1:06.66 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    50m  1:06.99  1:06.99 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    50m  1:07.02  1:07.02 
Milla Hälikkä  2004  04A108  HU    50m  1:07.16  1:07.16 

 
Erä 11 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  1:06.54  1:06.54 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    50m  1:06.48  1:06.48 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    50m  1:06.29  1:06.29 
Marleen Mikk  2002  02B180  Cetus    50m  1:06.27  1:06.27 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    50m  1:06.29  1:06.29 
Nella Korpela  2002  02A577  Cetus    25m  1:04.39  1:06.39 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    50m  1:06.49  1:06.49 
Maria Yritys  2002  02A147  UH    50m  1:06.56  1:06.56 

 
Erä 12 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    50m  1:06.12  1:06.12 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  1:04.07  1:06.07 
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    25m  1:03.71  1:05.71 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    50m  1:05.59  1:05.59 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:05.64  1:05.64 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  1:05.76  1:05.76 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    50m  1:06.11  1:06.11 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    50m  1:06.20  1:06.20 

 
Erä 13 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    25m  1:03.44  1:05.44 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    50m  1:05.34  1:05.34 
Jenni Kukkonen  1999  99A162  HSS    25m  1:03.05  1:05.05 
Milla Nikkanen  2002  02A124  Vanders    50m  1:04.94  1:04.94 
Hanne Grete Hanvere  2003    Briis    50m  1:04.97  1:04.97 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  1:03.08  1:05.08 
Ella Aalto  2000  00A232  Cetus    50m  1:05.35  1:05.35 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  1:05.54  1:05.54 

 
Erä 14 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    50m  1:04.91  1:04.91 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    50m  1:04.89  1:04.89 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    25m  1:02.69  1:04.69 
Laura Vitsut  2004    Briis    50m  1:04.50  1:04.50 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    50m  1:04.51  1:04.51 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    50m  1:04.81  1:04.81 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m  1:04.89  1:04.89 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    50m  1:04.93  1:04.93 

 
Erä 15 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Alanen  2002  02B210  Cetus    50m  1:04.35  1:04.35 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    25m  1:02.32  1:04.32 
Annika Laihonen  1997  97A407  Hydra    50m  1:04.27  1:04.27 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  1:03.94  1:03.94 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  1:02.16  1:04.16 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  1:04.28  1:04.28 
Kirke Palu  2004    USK    50m  1:04.34  1:04.34 
Aino-kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    50m  1:04.45  1:04.45 

 
Erä 16 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    50m  1:03.64  1:03.64 
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    50m  1:03.42  1:03.42 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    50m  1:03.40  1:03.40 
Aamu Änkilä  2004  04A071  HSS    50m  1:02.99  1:02.99 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    50m  1:03.06  1:03.06 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    25m  1:01.42  1:03.42 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:01.44  1:03.44 
Elis Treial  2004    USK    50m  1:03.90  1:03.90 

 
Erä 17 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elisabeth Viiding  2004    Briis    50m  1:02.82  1:02.82 
Laura Andla  2001    Briis    50m  1:02.53  1:02.53 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    50m  1:02.42  1:02.42 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:02.18  1:02.18 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  1:02.24  1:02.24 
Getriin Marii Lessing  2003    USK    50m  1:02.46  1:02.46 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  1:02.57  1:02.57 
Linda Wallenius  1999  99A285  SalU    25m  1:00.87  1:02.87 

 
Erä 18 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Brita Rannamets  2004    USK    50m  1:02.03  1:02.03 
Helene Hirvonen  2001  01A179  HSS    50m  1:01.93  1:01.93 
Jemilia Haapakoski  2002  02A236  LaUS    25m  59.39  1:01.39 
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  58.93  1:00.93 
Tiina Britt Kaljuvald  2003    Briis    50m  1:01.11  1:01.11 
Sofia Lehtinen  2000  00B030  Cetus    50m  1:01.81  1:01.81 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    50m  1:02.03  1:02.03 
Emilia Flyckt  2001  01A649  Cetus    25m  1:00.07  1:02.07 

 
Erä 19 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laurika Lint  2002    Audentes    50m  1:00.46  1:00.46 
Paula Peltola  2001  01B032  ÅSK    50m  59.82  59.82 
Lyydia Kalenius  2000  00A252  Cetus    50m  59.50  59.50 
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    25m  56.77  58.77 
Helena Heinlo  2003    USK    50m  59.43  59.43 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  59.56  59.56 
Laura Lahtinen  2003  03A386  HSS    25m  58.34  1:00.34 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  58.76  1:00.76 

 
Erä 20 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    50m  58.38  58.38 
Kertu Kaare  2002    OSC    50m  57.94  57.94 
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    50m  57.57  57.57 
Nea-amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  56.50  56.50 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  57.43  57.43 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    50m  57.87  57.87 
Olivia Weuro  2002  02A822  RaisU    50m  58.04  58.04 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    25m  56.50  58.50 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner