2018-06-24   18:21:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 40
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:55   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 40, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (16) 
Erä 1 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Reetta Haara  2004  04A530  SiWa    50m  39.20  39.20 
Matilda Nyberg  2004  04B177  HU    25m  36.54  37.54 
Kamilla Virtanen  2002  02A348  HU    25m  35.60  36.60 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    25m  34.56  35.56 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  36.53  36.53 
Camilla Tolvanen  2003  03B266  JUK    25m  36.11  37.11 
Heidi Työppönen  2004  04B191  Cetus    25m  37.68  38.68 
               

 
Erä 2 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    50m  35.13  35.13 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    50m  34.70  34.70 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    50m  33.68  33.68 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    50m  33.52  33.52 
Milli Kosunen  2002  02A584  Cetus    25m  32.65  33.65 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  32.89  33.89 
Erja Tiljander  2000  00B194  UH    50m  34.71  34.71 
Fanny Puska  2001  01B183  HaUS    25m  34.42  35.42 

 
Erä 3 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    25m  32.35  33.35 
Senni Partanen  2004  04A938  MiUS    25m  32.25  33.25 
Venla Hauska  2004  04A875  JUK    50m  33.20  33.20 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    50m  32.65  32.65 
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    50m  33.19  33.19 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  33.21  33.21 
Aino Kallio  2003  03A807  LUS    25m  32.29  33.29 
Emilia Myllykoski  2003  03B108  SiWa    50m  33.36  33.36 

 
Erä 4 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  31.39  32.39 
Odessa Haikara  2004  04A577  SGR    50m  32.18  32.18 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    50m  32.02  32.02 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    50m  31.84  31.84 
Ruusu Ojala  2000  00A737  HU    25m  30.93  31.93 
Minea Wiren  2003  03A335  Pyry    25m  31.14  32.14 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    25m  31.25  32.25 
Jessi Isomaa  2004  04A704  LUS    50m  32.57  32.57 

 
Erä 5 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  30.57  31.57 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    25m  30.47  31.47 
Sofia Harju  2002  02A556  JUK    50m  31.16  31.16 
Iina Von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  30.07  31.07 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  30.14  31.14 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m  31.28  31.28 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    50m  31.47  31.47 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  31.84  31.84 

 
Erä 6 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    50m  30.94  30.94 
Maria Yritys  2002  02A147  UH    50m  30.90  30.90 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  29.89  30.89 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    50m  30.75  30.75 
Jasmin Vacker  1999  99A003  Vanders    50m  30.76  30.76 
Emma Jokilammi  2002  02A234  HSS    25m  29.90  30.90 
Sini Hirvonen  2001  01B310  Cetus    50m  30.93  30.93 
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    50m  31.03  31.03 

 
Erä 7 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    50m  30.73  30.73 
Anni Matikainen  2001  01A629  Pyry    25m  29.72  30.72 
Marleen Mikk  2002  02B180  Cetus    25m  29.63  30.63 
Jenna Rajahalme  2002  02B249  Pyry    50m  30.50  30.50 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    50m  30.60  30.60 
Aino Lehtinen  2001  01A330  Cetus    50m  30.70  30.70 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  29.73  30.73 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    25m  29.75  30.75 

 
Erä 8 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Vitsut  2004    Briis    50m  30.50  30.50 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    50m  30.42  30.42 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  30.40  30.40 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    50m  30.29  30.29 
Peppi Vesalainen  2004  04B162  HSS    25m  29.40  30.40 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  29.41  30.41 
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    25m  29.47  30.47 
Aino Kontiainen  2002  02A770  UH    25m  29.50  30.50 

 
Erä 9 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Salonen  1995  95A056  Plaani    50m  30.21  30.21 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    50m  30.05  30.05 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    50m  29.86  29.86 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    50m  29.75  29.75 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    50m  29.86  29.86 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  30.01  30.01 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    50m  30.19  30.19 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  30.22  30.22 

 
Erä 10 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  29.61  29.61 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    50m  29.55  29.55 
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    50m  29.49  29.49 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    50m  29.47  29.47 
Fiia Pyykkö  2001  01A381  SalU    50m  29.48  29.48 
Ella Aalto  2000  00A232  Cetus    50m  29.49  29.49 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    50m  29.58  29.58 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  29.63  29.63 

 
Erä 11 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    50m  29.42  29.42 
Kelli Marie Missik  1999    Kalevi    50m  29.31  29.31 
Anniina Perkiö  1999  99A549  HSS    50m  29.21  29.21 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  29.09  29.09 
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  29.14  29.14 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  29.26  29.26 
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    50m  29.37  29.37 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  29.44  29.44 

 
Erä 12 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Peippo  1999  99A544  SiWa    50m  29.04  29.04 
Elisabeth Viiding  2004    Briis    50m  28.90  28.90 
Grete Karlson  2002    OSC    50m  28.76  28.76 
Anni Hirvo  2001  01A485  HSS    25m  27.69  28.69 
Linda Wallenius  1999  99A285  SalU    25m  27.75  28.75 
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    50m  28.83  28.83 
Alina Katajisto  1998  98B083  NU    25m  27.90  28.90 
Venla Salminen  2002  02A046  NumKis    50m  29.07  29.07 

 
Erä 13 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Koiranen  2001  01A054  HSS    50m  28.54  28.54 
Claudia Åvist  1997  97A007  HyUS    50m  28.49  28.49 
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    50m  28.43  28.43 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  28.34  28.34 
Mirva Kallström  1999  99A128  Cetus    25m  27.35  28.35 
Jemilia Haapakoski  2002  02A236  LaUS    25m  27.47  28.47 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  28.49  28.49 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  28.68  28.68 

 
Erä 14 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Iisalo  2001  01A560  RaisU    50m  28.30  28.30 
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  27.05  28.05 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    50m  27.93  27.93 
Laura Mäki  1997  97A073  RaisU    50m  27.77  27.77 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  26.82  27.82 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    25m  27.00  28.00 
Getriin Marii Lessing  2003    USK    50m  28.27  28.27 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  27.33  28.33 

 
Erä 15 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    50m  27.54  27.54 
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  27.48  27.48 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  27.42  27.42 
Laura Lahtinen  2003  03A386  HSS    25m  26.14  27.14 
Tiina Britt Kaljuvald  2003    Briis    50m  27.16  27.16 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    50m  27.48  27.48 
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    50m  27.53  27.53 
Brita Rannamets  2004    USK    50m  27.74  27.74 

 
Erä 16 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Weuro  2002  02A822  RaisU    25m  26.09  27.09 
Paula Peltola  2001  01B032  ÅSK    50m  26.68  26.68 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  26.30  26.30 
Nea-amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  25.80  25.80 
Kertu Kaare  2002    OSC    50m  26.21  26.21 
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    50m  26.57  26.57 
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  ÅSK    50m  26.93  26.93 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    50m  27.12  27.12 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner