2018-06-19   04:44:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 28
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:58   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 28, 200m Sekauinti Tytöt  Loppukilpailut (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ida Savolainen  2007  07A574  Cetus    25m     
Saga Linnosaari  2008  08A268  Cetus    25m     
Nina Sundberg  2006  06A497  Octopus    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jade Brelo  2008  08A066  Cetus    25m     
Isabel Rumask  2006  06A823  LaUS    25m  4:14.06  4:19.06 
Iina Pasanen  2007  07A435  HSS    50m  3:53.68  3:53.68 
Minni Kinnunen  2006  06A629  Vanders    50m  3:56.54  3:56.54 
Veera Oila  2007  07A056  Vanders    25m     
Lotta Turunen  2008  08A219  Cetus    25m     
               

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Järvinen  2008  08A304  LaUS    25m  3:46.63  3:51.63 
Liisi Lehtiö  2008  08A101  LaUS    25m  3:44.95  3:49.95 
Viivi Loimusto  2007  07A094  SalU    25m  3:36.30  3:41.30 
Eedi Imppola  2008  08A165  UH    50m  3:33.19  3:33.19 
Linnea Heikkilä  2008  08A210  SGR    25m  3:35.69  3:40.69 
Olesia Leshchuk  2006  06A423  Cetus    25m  3:42.44  3:47.44 
Laura Kangas  2006  06A710  HSS    50m  3:51.02  3:51.02 
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    50m  3:52.62  3:52.62 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    50m  3:29.80  3:29.80 
Enna Äyrämöinen  2007  07A198  Cetus    25m  3:21.74  3:26.74 
Malva Salmelin  2006  06A091  SalU    50m  3:25.52  3:25.52 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  3:19.55  3:24.55 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  3:24.98  3:24.98 
Ella Kostiainen  2006  06A805  HSS    25m  3:20.59  3:25.59 
Ronja Ristevirta  2005  05B092  Cetus    50m  3:28.71  3:28.71 
Teela Saarentaus  2007  07A070  HU    25m  3:27.68  3:32.68 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anja Miao  2007  07A170  Cetus    25m  3:19.02  3:24.02 
Malla Kostiainen  2006  06A418  Cetus    50m  3:21.32  3:21.32 
Venla Holma  2008  08A016  LUS    50m  3:20.06  3:20.06 
Ella Kalliokari  2006  06A835  Cetus    50m  3:18.06  3:18.06 
Ellen Lindell  2007  07A396  Cetus    50m  3:18.67  3:18.67 
Sanni Räty  2005  05B048  HSS    50m  3:20.07  3:20.07 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    50m  3:22.71  3:22.71 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    50m  3:24.02  3:24.02 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilyn Alexandra Savolainen  2007  07A385  Cetus    50m  3:15.76  3:15.76 
Ariel Julienne Jämsen  2006  06A752  HSS    50m  3:15.49  3:15.49 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    50m  3:13.85  3:13.85 
Emmi Nieminen  2006  06A030  Vanders    50m  3:13.02  3:13.02 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    50m  3:13.56  3:13.56 
Iina Ekholm  2007  07A215  HSS    50m  3:14.14  3:14.14 
Iiris Soilevaara  2006  06A415  Cetus    50m  3:15.55  3:15.55 
Dominika Stalinskaja  2007  07A650  Cetus    50m  3:15.83  3:15.83 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebekka Ritmala  2006  06A136  Vanders    50m  3:12.04  3:12.04 
Meri-xenia Lignell  2006  06A952  HSS    50m  3:08.99  3:08.99 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    25m  3:01.07  3:06.07 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    25m  2:59.04  3:04.04 
Jenni Korkeamäki  2007  07A078  Cetus    50m  3:05.20  3:05.20 
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    50m  3:08.22  3:08.22 
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    50m  3:09.61  3:09.61 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  3:12.75  3:12.75 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaarina Rihte  2005  05A740  Cetus    50m  2:58.85  2:58.85 
Säde Ryynänen  2005  05A460  Cetus    50m  2:53.84  2:53.84 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  2:51.83  2:51.83 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    50m  2:50.91  2:50.91 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    50m  2:51.62  2:51.62 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  2:53.75  2:53.75 
Janina Granberg  2006  06A403  Cetus    50m  2:57.48  2:57.48 
Saara Raulos  2005  05A823  Cetus    25m  2:56.88  3:01.88 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Hakkarainen  2005  05A123  HSS    50m  2:49.79  2:49.79 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    50m  2:48.20  2:48.20 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  2:47.12  2:47.12 
Tiinu Tamminen  2006  06A122  LaUS    25m  2:41.54  2:46.54 
Laura Kousa  2005  05A332  Cetus    50m  2:47.02  2:47.02 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    50m  2:47.21  2:47.21 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    50m  2:48.57  2:48.57 
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  2:45.33  2:50.33 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  2:40.74  2:45.74 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    25m  2:40.34  2:45.34 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    50m  2:33.74  2:33.74 
Varvara Kochkina  2005    Dolphin    50m  2:30.00  2:30.00 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    50m  2:33.46  2:33.46 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    50m  2:44.28  2:44.28 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    50m  2:45.37  2:45.37 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    50m  2:45.97  2:45.97 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner