2018-10-16   03:36:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vuosaari-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m SU T11,13,15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
112  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m  1:07.06  1:07.06   
153  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  1:09.62  1:09.62   
82  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  1:11.83  1:11.83   
129  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  1:12.30  1:12.30   
Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  1:12.38  1:12.38   
152  Vesa Iida  2005  ORCA  05A536  50 m  1:18.34  1:16.34   
69  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  50 m  1:19.06  1:17.06   
149  Simula Linda  2001  ORCA  01A666  50 m  1:19.40  1:17.40   
45  Seppälä Anni  2003  HU  03A398  25 m  1:19.78  1:19.78   
10  183  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:21.07  1:21.07   
11  85  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  1:21.29  1:21.29   
12  73  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  1:23.12  1:23.12   
13  171  Rinkinen Arina Ksenia  2005  USH  05A418  25 m  1:24.06  1:24.06   
14  103  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  50 m  1:26.15  1:24.15   
15  55  Haravuori Verna  2004  JUK  04A475  25 m  1:25.72  1:25.72   
16  161  Nieminen Emmi  2006  Vanders  06A030  50 m  1:28.33  1:26.33   
17  188  Ruusu Emilia  2006  HaUS  06A739  25 m  1:29.21  1:29.21   
18  158  Halonen Emmi  2006  Vanders  06A312  50 m  1:31.50  1:29.50   
19  83  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m  1:30.85  1:30.85   
20  42  Saarentaus Teela  2007  HU  07A070  25 m  1:32.34  1:32.34   
21  53  Öller Lumi  2006  HU  06A074  25 m  1:33.64  1:33.64   
22  81  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  1:36.30  1:34.30   
23  156  Virokannas Peppi  2006  ORCA  06A414  25 m  1:35.40  1:35.40   
24  113  Enäjärvi Tinka  2006  ORCA  06A719  25 m  1:37.34  1:37.34   
25  10  Rahkonen Ria  2005  HTU  05A495  25 m  1:38.95  1:38.95   
26  168  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m  1:39.04  1:39.04   
27  128  Lehtoila Laura  2008  ORCA  08A050  50 m  1:42.27  1:40.27   
28  132  Loponen Maia  2007  ORCA  07A260  25 m  1:46.87  1:46.87   
29  178  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  50 m  2:05.11  2:03.11   
30  12  Wu Nina You  2007  HTU  07A681  25 m       
31  130  Liimatainen Milla  2006  ORCA  06A815  25 m       
32  134  Multamäki Siiri  2006  ORCA  06A959  25 m       
33  182  Tamminen Ursula  2008  NU  08A467  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
2_S
Laji 2, 100m SU P12,14,16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
190  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  25 m  1:00.71  1:00.71   
192  Panschin Ruslan  2001  ORCA  01B198  25 m  1:06.26  1:06.26   
76  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  1:07.02  1:07.02   
136  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  1:09.23  1:09.23   
102  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  25 m  1:15.65  1:15.65   
54  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  25 m  1:18.17  1:18.17   
165  Goverdov Jegor  2004  USH  04B180  25 m  1:20.02  1:20.02   
57  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  50 m  1:24.25  1:22.25   
163  Björn Daniel  2006  USH  06A716  25 m  1:29.44  1:29.44   
10  63  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  25 m  1:32.25  1:32.25   
11  197  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  25 m  1:38.73  1:38.73   
12  121  Katavisto Jooa  2006  ORCA  06A860  25 m  1:47.71  1:47.71   
13  38  Patrakka Aleksanteri  2005  HU  05A525  25 m  2:04.11  2:04.11   
14  Pajamo Arttu  2005  HTU  05A423  50 m  2:10.64  2:08.64   
15  90  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
3_S
Laji 3, 50m VU T9,11,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
66  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  50 m  29.87  28.87   
149  Simula Linda  2001  ORCA  01A666  50 m  29.99  28.99   
198  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  29.77  29.77   
70  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  30.38  30.38   
77  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  30.57  30.57   
Turunen Rosalia  2002  BS-PU  02B202  50 m  31.95  30.95   
184  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m  32.06  32.06   
Seppänen Sohvi  2003  BS-PU  03A468  25 m  32.62  32.62   
143  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  25 m  33.02  33.02   
10  28  Liesaho Muska  2003  HU  03B231  25 m  33.66  33.66   
11  105  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  25 m  34.36  34.36   
12  86  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  34.64  34.64   
13  154  Wiemers Hilla  2005  ORCA  05A637  50 m  36.21  35.21   
14  95  Heitkova Diana  2007  SD  07A639  25 m  36.75  36.75   
15  124  Kero Ronja  2005  ORCA  05B024  50 m  38.18  37.18   
16  10  Rahkonen Ria  2005  HTU  05A495  50 m  38.20  37.20   
17  180  Rautiainen Maria  2004  NU  04B284  25 m  37.28  37.28   
18  176  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  37.82  37.82   
19  181  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  38.04  38.04   
20  22  Konttinen Kiti  2006  HU  06A745  25 m  38.34  38.34   
21  107  Suominen Pinja  2006  Gladius  06A141  50 m  39.38  38.38   
22  94  Hakana Leila  2005  SD  05B127  25 m  38.84  38.84   
23  122  Katavisto Sira  2008  ORCA  08A329  50 m  40.50  39.50   
24  75  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m  42.02  42.02   
25  47  Timonen Emilia  2007  HU  07A670  25 m  44.52  44.52   
26  43  Salonsaari Silja  2007  HU  07A778  25 m  45.05  45.05   
27  166  Hämäläinen Linda  2010  USH  10A059  25 m  48.44  48.44   
28  20  Karppi Valeria  2007  HU  07A345  25 m  49.55  49.55   
29  12  Wu Nina You  2007  HTU  07A681  25 m  49.82  49.82   
30  14  Bongiovanni Olivia  2009  HU  09A178  25 m  50.27  50.27   
31  36  Paavonen Siiri  2008  HU  08A407  25 m  55.78  55.78   
32  17  Heinonen Leia  2009  HU  09A090  25 m  56.32  56.32   
33  11  Wu Fan  2009  HTU  09A177  25 m  57.31  57.31   
34  186  Tynkkynen Helmi  2007  HTU  07A694  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
4_S
Laji 4, 50m VU P10,12,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
111  Belfer Alexey  2000  ORCA  00A786  50 m  24.45  23.45   
110  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  25 m  24.69  24.69   
91  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  25.82  24.82   
92  Tervala Matias  1993  OU  93A309  50 m  26.04  25.04   
60  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  26.39  25.39   
193  Sarre Rasmus  2001  ORCA  01B119  25 m  27.14  27.14   
Rahko Petri  1965  HTU  65A068  50 m  28.51  27.51   
123  Kauppinen Kalle  2002  ORCA  02B029  25 m  27.73  27.73   
87  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m  28.41  28.41   
10  61  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  29.61  28.61   
11  106  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  50 m  30.57  29.57   
12  99  Vysotskiy Aleksandr  2006  SD  06A133  50 m  31.91  30.91   
13  64  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  32.10  31.10   
14  65  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  33.19  32.19   
15  101  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  50 m  33.31  32.31   
16  16  Heikkinen Otso  2007  HU  07A161  25 m  33.75  33.75   
17  96  Kellinsalmi Mark  2007  SD  07A341  50 m  36.16  35.16   
18  172  Voloshin Jan  2008  USH  08A207  25 m  35.75  35.75   
19  148  Shishinin Nikita  2006  ORCA  06A116  25 m  36.06  36.06   
20  196  Tolppala Tuomas  2002  ORCA  02A719  25 m  36.12  36.12   
21  97  Pilli Maddox  2005  SD  05A361  25 m  36.17  36.17   
22  100  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  50 m  37.48  36.48   
23  23  Korhonen Aatto  2006  HU  06A289  25 m  37.32  37.32   
24  44  Sarkkinen Miklas  2007  HU  07A317  25 m  37.43  37.43   
25  98  Tran Antony  2009  SD  09A076  25 m  41.56  41.56   
26  164  Dzura Nikita  2010  USH  10A047  25 m  42.58  42.58   
27  Pajamo Arttu  2005  HTU  05A423  25 m  42.68  42.68   
28  48  Wahlman Joel  2008  HU  08A003  25 m  42.75  42.75   
29  46  Tapiovaara Daniel  2006  HU  06A601  50 m  43.80  42.80   
30  32  Mäkelä Aaro  2006  HU  06A705  25 m  43.30  43.30   
31  19  Kantomaa Akseli  2007  HU  07A360  25 m  43.56  43.56   
32  34  Niemi Leo  2008  HU  08A136  25 m  44.12  44.12   
33  33  Mäkelä Lauri  2005  HU  05A974  25 m  44.58  44.58   
34  21  Kommeri Niilo  2007  HU  07A494  25 m  49.00  49.00   
35  41  Rattasepp Rasmus  2007  HU  07A499  25 m  50.05  50.05   
36  51  Åberg Amos  2009  HU  09A047  25 m  54.03  54.03   
37  114  Eskonlahti Pyry  2006  ORCA  06A948  25 m  56.81  56.81   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
5_S
Laji 5, 100m RU T11,13,15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
72  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  1:25.69  1:22.69   
59  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:26.13  1:23.13   
71  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:25.10  1:25.10   
Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:25.46  1:25.46   
Luoma Meri  2005  BS-PU  05A843  50 m  1:28.99  1:25.99   
68  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  50 m  1:30.02  1:27.02   
109  Andström Sofi  2005  ORCA  05A556  50 m  1:30.10  1:27.10   
195  Sundell Nicole  2003  ORCA  03A228  50 m  1:31.54  1:28.54   
191  Mustonen Maria  2005  ORCA  05A222  50 m  1:34.12  1:31.12   
10  108  Akkanen Lotta  2005  ORCA  05A801  25 m  1:34.56  1:34.56   
11  119  Kajava Ilona  2004  ORCA  04B168  25 m  1:36.81  1:36.81   
12  124  Kero Ronja  2005  ORCA  05B024  50 m  1:39.93  1:36.93   
13  58  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  1:37.28  1:37.28   
14  56  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  25 m  1:37.77  1:37.77   
15  171  Rinkinen Arina Ksenia  2005  USH  05A418  25 m  1:38.90  1:38.90   
16  81  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  1:42.70  1:39.70   
17  162  Sarlin Oona  2006  Vanders  06A111  25 m  1:39.87  1:39.87   
18  157  Virtamo Veronika  2004  ORCA  04B155  25 m  1:41.01  1:41.01   
19  86  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  1:44.10  1:44.10   
20  117  Jokinen Tuuli  2004  ORCA  04B171  25 m  1:45.26  1:45.26   
21  78  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  1:45.61  1:45.61   
22  24  Korhonen Selma  2006  HU  06A143  25 m  1:48.51  1:48.51   
23  134  Multamäki Siiri  2006  ORCA  06A959  25 m  1:52.14  1:52.14   
24  104  Kiuru Aava  2004  Gladius  04B184  50 m  1:55.49  1:52.49   
25  131  Ljungqvist Vivian  2003  ORCA  03B253  25 m  1:53.98  1:53.98   
26  177  Katajainen Helie  2005  NU  05B134  25 m  1:54.12  1:54.12   
27  26  Lehtonen Iiris  2006  HU  06A118  25 m  1:55.73  1:55.73   
28  141  Rahijärvi Saara-kaisa  2004  ORCA  04B197  50 m  2:00.87  1:57.87   
29  113  Enäjärvi Tinka  2006  ORCA  06A719  25 m  1:58.47  1:58.47   
30  13  Apajasalo Sofie  2007  HU  07A305  25 m  2:07.82  2:07.82   
31  174  Borremans Lotte  2008  NU  08A470  25 m       
32  184  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
6_S
Laji 6, 100m RU P12,14,16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
137  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  1:16.41  1:16.41   
54  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  25 m  1:23.68  1:23.68   
142  Roiko Rasmus  2004  ORCA  04B069  25 m  1:28.05  1:28.05   
65  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  25 m  1:28.19  1:28.19   
63  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  25 m  1:28.79  1:28.79   
116  Hänninen Aku  2004  ORCA  04A914  25 m  1:33.78  1:33.78   
139  Partanen Niko  2005  ORCA  05A767  50 m  1:43.88  1:40.88   
147  Sarre Paulus  2004  ORCA  04A855  25 m  1:41.27  1:41.27   
127  Kukkonen Matias  2006  ORCA  06A714  50 m  1:45.63  1:42.63   
10  100  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  50 m  1:46.21  1:43.21   
11  90  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  50 m  1:47.57  1:44.57   
12  140  Petukhov Aleksandr  2004  ORCA  04A793  50 m  1:49.30  1:46.30   
13  121  Katavisto Jooa  2006  ORCA  06A860  50 m  1:49.34  1:46.34   
14  125  Kolesov Damir  2006  ORCA  06A747  50 m  1:49.61  1:46.61   
15  173  Borremans Kasper  2006  NU  06A962  25 m       
16  175  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
7_S
Laji 7, 50m SU T9,11,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
153  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  32.16  32.16   
198  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  32.16  32.16   
152  Vesa Iida  2005  ORCA  05A536  50 m  36.64  35.64   
85  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  37.56  37.56   
73  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  39.34  39.34   
157  Virtamo Veronika  2004  ORCA  04B155  25 m  39.93  39.93   
53  Öller Lumi  2006  HU  06A074  25 m  43.53  43.53   
95  Heitkova Diana  2007  SD  07A639  25 m  43.83  43.83   
10  Rahkonen Ria  2005  HTU  05A495  25 m  45.11  45.11   
10  107  Suominen Pinja  2006  Gladius  06A141  25 m  46.70  46.70   
11  115  Hirsikko Lilja  2008  ORCA  08A278  25 m  48.68  48.68   
12  122  Katavisto Sira  2008  ORCA  08A329  50 m  52.46  51.46   
13  30  Liuska Hazel  2008  HU  08A255  25 m  51.54  51.54   
14  166  Hämäläinen Linda  2010  USH  10A059  25 m  51.96  51.96   
15  12  Wu Nina You  2007  HTU  07A681  25 m  53.22  53.22   
16  144  Saarinen Kea-erin  2008  ORCA  08A185  50 m  54.69  53.69   
17  118  Kaiser Olga  2008  ORCA  08A276  25 m  54.91  54.91   
18  150  Vainio Tessa  2007  ORCA  07A551  25 m  58.02  58.02   
19  14  Bongiovanni Olivia  2009  HU  09A178  25 m  58.56  58.56   
20  17  Heinonen Leia  2009  HU  09A090  25 m  59.53  59.53   
21  145  Sahari Kaika  2007  ORCA  07A610  25 m  59.75  59.75   
22  36  Paavonen Siiri  2008  HU  08A407  25 m  1:03.35  1:03.35   
23  Nevanko Ronja  2005  BS-PU  05B042  25 m       
24  11  Wu Fan  2009  HTU  09A177  25 m       
25  186  Tynkkynen Helmi  2007  HTU  07A694  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
8_S
Laji 8, 50m SU P10,12,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
76  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  30.76  30.76   
151  Vardeka Victor  2001  ORCA  01B290  25 m  34.72  34.72   
172  Voloshin Jan  2008  USH  08A207  25 m  40.54  40.54   
101  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  50 m  41.92  40.92   
163  Björn Daniel  2006  USH  06A716  25 m  43.48  43.48   
62  Luomala Ville-veikko  2007  JUK  07A602  25 m  44.65  44.65   
34  Niemi Leo  2008  HU  08A136  25 m  46.13  46.13   
46  Tapiovaara Daniel  2006  HU  06A601  50 m  47.50  46.50   
19  Kantomaa Akseli  2007  HU  07A360  25 m  48.39  48.39   
10  Pajamo Arttu  2005  HTU  05A423  25 m  48.62  48.62   
11  164  Dzura Nikita  2010  USH  10A047  25 m  50.37  50.37   
12  135  Nieminen Leo  2007  ORCA  07A208  25 m  51.21  51.21   
13  98  Tran Antony  2009  SD  09A076  25 m  51.55  51.55   
14  140  Petukhov Aleksandr  2004  ORCA  04A793  25 m  51.98  51.98   
15  32  Mäkelä Aaro  2006  HU  06A705  25 m  1:00.45  1:00.45   
16  51  Åberg Amos  2009  HU  09A047  25 m  1:01.12  1:01.12   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
9_S
Laji 9, 200m SKU T15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  2:35.52  2:35.52   
82  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  2:41.68  2:41.68   
77  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  2:52.93  2:52.93   
45  Seppälä Anni  2003  HU  03A398  25 m  2:59.19  2:59.19   
159  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  50 m  3:05.37  3:00.37   
56  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  25 m  3:00.88  3:00.88   
103  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  25 m  3:02.77  3:02.77   
119  Kajava Ilona  2004  ORCA  04B168  50 m  3:10.03  3:05.03   
80  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  25 m  3:05.26  3:05.26   
10  161  Nieminen Emmi  2006  Vanders  06A030  50 m  3:13.02  3:08.02   
11  35  Nyberg Matilda  2004  HU  04B177  25 m  3:13.87  3:13.87   
12  93  Belozjorova Lada  2006  SD  06A129  25 m  3:16.88  3:16.88   
13  105  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  25 m  3:17.30  3:17.30   
14  160  Kupila Hilda  2006  Vanders  06A704  50 m  3:33.26  3:28.26   
15  167  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m  3:37.11  3:37.11   
16  132  Loponen Maia  2007  ORCA  07A260  50 m  3:47.68  3:42.68   
17  88  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  25 m       
18  141  Rahijärvi Saara-kaisa  2004  ORCA  04B197  25 m       
19  149  Simula Linda  2001  ORCA  01A666  25 m       
20  170  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  25 m       
21  176  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m       
22  181  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
10_S
Laji 10, 200m SKU P16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
136  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  2:25.99  2:20.99   
194  Shishinin Danila  2002  ORCA  02A597  25 m  2:26.99  2:26.99   
151  Vardeka Victor  2001  ORCA  01B290  25 m  2:43.02  2:43.02   
123  Kauppinen Kalle  2002  ORCA  02B029  25 m  2:46.38  2:46.38   
102  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  50 m  2:52.28  2:47.28   
57  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  25 m  2:48.62  2:48.62   
61  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  25 m  2:49.17  2:49.17   
64  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  25 m  2:49.73  2:49.73   
74  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  25 m  2:50.28  2:50.28   
10  99  Vysotskiy Aleksandr  2006  SD  06A133  25 m  2:59.38  2:59.38   
11  63  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  50 m  3:06.74  3:01.74   
12  197  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  25 m  3:06.99  3:06.99   
13  142  Roiko Rasmus  2004  ORCA  04B069  25 m       
14  169  Rantsev Nikita  2007  USH  07A393  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
11_S
Laji 11, 50m RU T9,11,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Nevanko Ronja  2005  BS-PU  05B042  50 m  40.37  38.87   
71  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  50 m  40.72  39.22   
Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  39.75  39.75   
Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  41.78  41.78   
183  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  42.71  42.71   
86  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  46.46  46.46   
75  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m  46.80  46.80   
37  Parviainen Ella  2003  HU  03A902  25 m  47.24  47.24   
40  Pysäys Janna  2005  HU  05A644  25 m  48.48  48.48   
10  50  Virtanen Kamilla  2002  HU  02A348  25 m  48.73  48.73   
11  94  Hakana Leila  2005  SD  05B127  25 m  52.18  52.18   
12  104  Kiuru Aava  2004  Gladius  04B184  25 m  52.73  52.73   
13  95  Heitkova Diana  2007  SD  07A639  50 m  54.75  53.25   
14  168  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m  54.20  54.20   
15  30  Liuska Hazel  2008  HU  08A255  25 m  54.41  54.41   
16  166  Hämäläinen Linda  2010  USH  10A059  25 m  1:00.17  1:00.17   
17  130  Liimatainen Milla  2006  ORCA  06A815  25 m  1:00.55  1:00.55   
18  47  Timonen Emilia  2007  HU  07A670  25 m  1:00.98  1:00.98   
19  144  Saarinen Kea-erin  2008  ORCA  08A185  25 m  1:02.34  1:02.34   
20  20  Karppi Valeria  2007  HU  07A345  25 m  1:09.67  1:09.67   
21  43  Salonsaari Silja  2007  HU  07A778  25 m       
22  115  Hirsikko Lilja  2008  ORCA  08A278  25 m       
23  179  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  25 m       
24  182  Tamminen Ursula  2008  NU  08A467  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
12_S
Laji 12, 50m RU P10,12,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
91  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  33.03  31.53   
137  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  35.64  35.64   
100  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  50 m  47.32  45.82   
172  Voloshin Jan  2008  USH  08A207  50 m  48.30  46.80   
96  Kellinsalmi Mark  2007  SD  07A341  50 m  48.66  47.16   
146  Sandell John-vivek  2001  ORCA  01B296  25 m  47.42  47.42   
148  Shishinin Nikita  2006  ORCA  06A116  50 m  50.01  48.51   
98  Tran Antony  2009  SD  09A076  50 m  50.72  49.22   
21  Kommeri Niilo  2007  HU  07A494  25 m  54.25  54.25   
10  135  Nieminen Leo  2007  ORCA  07A208  25 m  55.20  55.20   
11  48  Wahlman Joel  2008  HU  08A003  25 m  57.51  57.51   
12  38  Patrakka Aleksanteri  2005  HU  05A525  25 m  59.42  59.42   
13  164  Dzura Nikita  2010  USH  10A047  25 m  59.61  59.61   
14  33  Mäkelä Lauri  2005  HU  05A974  25 m  1:00.12  1:00.12   
15  41  Rattasepp Rasmus  2007  HU  07A499  25 m  1:07.11  1:07.11   
16  114  Eskonlahti Pyry  2006  ORCA  06A948  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
13_S
Laji 13, 200m PU T15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
129  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  2:43.42  2:43.42   
195  Sundell Nicole  2003  ORCA  03A228  50 m  2:56.10  2:52.10   
72  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  2:58.40  2:54.40   
112  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
14_S
Laji 14, 200m PU P16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
189  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  25 m  2:29.47  2:29.47   
67  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  50 m  3:19.84  3:15.84   
194  Shishinin Danila  2002  ORCA  02A597  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
15_S
Laji 15, 50m PU T9,11,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
70  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  50 m  32.89  31.89   
Seppänen Sohvi  2003  BS-PU  03A468  50 m  34.40  33.40   
77  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  50 m  36.02  35.02   
73  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  50 m  36.17  35.17   
143  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  50 m  37.41  36.41   
152  Vesa Iida  2005  ORCA  05A536  25 m  37.01  37.01   
184  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m  37.59  37.59   
154  Wiemers Hilla  2005  ORCA  05A637  25 m  38.21  38.21   
105  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  50 m  39.41  38.41   
10  93  Belozjorova Lada  2006  SD  06A129  25 m  40.55  40.55   
11  78  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  40.58  40.58   
12  117  Jokinen Tuuli  2004  ORCA  04B171  25 m  41.49  41.49   
13  138  Omeri Alessia  2001  ORCA  01B347  25 m  41.53  41.53   
14  133  Melvas Eva  2002  ORCA  02B253  25 m  42.15  42.15   
15  109  Andström Sofi  2005  ORCA  05A556  25 m  44.43  44.43   
16  89  Änäkkälä Aurora  2007  SalU  07A287  25 m  45.00  45.00   
17  10  Rahkonen Ria  2005  HTU  05A495  50 m  46.38  45.38   
18  176  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  45.43  45.43   
19  18  Hynninen Fanni  2006  HU  06A347  50 m  47.05  46.05   
20  42  Saarentaus Teela  2007  HU  07A070  25 m  48.00  48.00   
21  132  Loponen Maia  2007  ORCA  07A260  50 m  49.71  48.71   
22  181  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  48.97  48.97   
23  104  Kiuru Aava  2004  Gladius  04B184  25 m  55.65  55.65   
24  166  Hämäläinen Linda  2010  USH  10A059  25 m  1:01.67  1:01.67   
25  13  Apajasalo Sofie  2007  HU  07A305  25 m       
26  22  Konttinen Kiti  2006  HU  06A745  25 m       
27  24  Korhonen Selma  2006  HU  06A143  25 m       
28  179  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
16_S
Laji 16, 50m PU 10,12,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
110  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  50 m  28.82  27.82   
60  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  28.91  27.91   
136  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  28.86  28.86   
Rahko Petri  1965  HTU  65A068  50 m  31.06  30.06   
151  Vardeka Victor  2001  ORCA  01B290  50 m  31.25  30.25   
106  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  50 m  34.83  33.83   
101  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  50 m  36.81  35.81   
99  Vysotskiy Aleksandr  2006  SD  06A133  50 m  37.33  36.33   
127  Kukkonen Matias  2006  ORCA  06A714  50 m  41.48  40.48   
10  172  Voloshin Jan  2008  USH  08A207  50 m  41.86  40.86   
11  90  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  50 m  42.22  41.22   
12  146  Sandell John-vivek  2001  ORCA  01B296  25 m  41.52  41.52   
13  97  Pilli Maddox  2005  SD  05A361  25 m  42.51  42.51   
14  164  Dzura Nikita  2010  USH  10A047  25 m  54.61  54.61   
15  Pajamo Arttu  2005  HTU  05A423  50 m  1:07.91  1:06.91   
16  23  Korhonen Aatto  2006  HU  06A289  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
17_S
Laji 17, 100m VU T11,13,15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
66  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  50 m  1:05.49  1:03.49   
149  Simula Linda  2001  ORCA  01A666  50 m  1:05.57  1:03.57   
68  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  50 m  1:06.51  1:04.51   
Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:06.44  1:06.44   
Turunen Rosalia  2002  BS-PU  02B202  50 m  1:09.39  1:07.39   
69  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  1:08.17  1:08.17   
80  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  50 m  1:12.02  1:10.02   
103  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  50 m  1:12.63  1:10.63   
56  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  25 m  1:10.96  1:10.96   
10  161  Nieminen Emmi  2006  Vanders  06A030  50 m  1:15.17  1:13.17   
11  85  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  50 m  1:15.72  1:13.72   
12  83  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m  1:14.97  1:14.97   
13  81  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  1:17.45  1:15.45   
14  159  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m  1:15.56  1:15.56   
15  108  Akkanen Lotta  2005  ORCA  05A801  50 m  1:18.30  1:16.30   
16  191  Mustonen Maria  2005  ORCA  05A222  50 m  1:18.88  1:16.88   
17  55  Haravuori Verna  2004  JUK  04A475  25 m  1:17.02  1:17.02   
18  86  Turunen Oona  2006  KU  06A055  50 m  1:19.56  1:17.56   
19  162  Sarlin Oona  2006  Vanders  06A111  50 m  1:19.93  1:17.93   
20  18  Hynninen Fanni  2006  HU  06A347  25 m  1:18.48  1:18.48   
21  126  Kraptsak Sofia  2005  ORCA  05A442  50 m  1:20.94  1:18.94   
22  157  Virtamo Veronika  2004  ORCA  04B155  25 m  1:19.80  1:19.80   
23  117  Jokinen Tuuli  2004  ORCA  04B171  25 m  1:20.10  1:20.10   
24  158  Halonen Emmi  2006  Vanders  06A312  50 m  1:23.75  1:21.75   
25  156  Virokannas Peppi  2006  ORCA  06A414  50 m  1:26.03  1:24.03   
26  88  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  50 m  1:26.80  1:24.80   
27  160  Kupila Hilda  2006  Vanders  06A704  50 m  1:27.95  1:25.95   
28  26  Lehtonen Iiris  2006  HU  06A118  25 m  1:27.76  1:27.76   
29  89  Änäkkälä Aurora  2007  SalU  07A287  25 m  1:28.38  1:28.38   
30  113  Enäjärvi Tinka  2006  ORCA  06A719  25 m  1:32.71  1:32.71   
31  141  Rahijärvi Saara-kaisa  2004  ORCA  04B197  25 m  1:32.78  1:32.78   
32  167  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m  1:42.25  1:42.25   
33  115  Hirsikko Lilja  2008  ORCA  08A278  25 m  1:42.51  1:42.51   
34  144  Saarinen Kea-erin  2008  ORCA  08A185  50 m  1:45.39  1:43.39   
35  150  Vainio Tessa  2007  ORCA  07A551  25 m  1:44.14  1:44.14   
36  130  Liimatainen Milla  2006  ORCA  06A815  25 m  1:44.70  1:44.70   
37  145  Sahari Kaika  2007  ORCA  07A610  25 m  1:54.20  1:54.20   
38  118  Kaiser Olga  2008  ORCA  08A276  25 m       
39  134  Multamäki Siiri  2006  ORCA  06A959  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
18_S
Laji 18, 100m VU P12,14,16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
111  Belfer Alexey  2000  ORCA  00A786  50 m  54.49  52.49   
91  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  25 m  56.22  56.22   
189  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  59.68  57.68   
193  Sarre Rasmus  2001  ORCA  01B119  25 m  59.64  59.64   
123  Kauppinen Kalle  2002  ORCA  02B029  25 m  1:01.25  1:01.25   
61  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  1:04.30  1:02.30   
57  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  25 m  1:04.77  1:04.77   
87  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m  1:05.56  1:05.56   
74  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  25 m  1:05.82  1:05.82   
10  64  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  1:08.50  1:06.50   
11  102  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  50 m  1:10.07  1:08.07   
12  54  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  25 m  1:08.32  1:08.32   
13  165  Goverdov Jegor  2004  USH  04B180  25 m  1:10.17  1:10.17   
14  65  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  1:13.02  1:11.02   
15  197  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  50 m  1:13.88  1:11.88   
16  120  Kalin Serhat  2005  ORCA  05A411  50 m  1:14.37  1:12.37   
17  127  Kukkonen Matias  2006  ORCA  06A714  50 m  1:18.49  1:16.49   
18  16  Heikkinen Otso  2007  HU  07A161  25 m  1:17.65  1:17.65   
19  146  Sandell John-vivek  2001  ORCA  01B296  25 m  1:18.21  1:18.21   
20  147  Sarre Paulus  2004  ORCA  04A855  50 m  1:21.10  1:19.10   
21  100  Antman Niko  2006  Gladius  06A259  50 m  1:23.89  1:21.89   
22  139  Partanen Niko  2005  ORCA  05A767  50 m  1:28.69  1:26.69   
23  125  Kolesov Damir  2006  ORCA  06A747  50 m  1:28.72  1:26.72   
24  135  Nieminen Leo  2007  ORCA  07A208  50 m  1:33.86  1:31.86   
25  169  Rantsev Nikita  2007  USH  07A393  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
19_S
Laji 19, 100m SKU T9,11,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
198  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  1:12.62  1:12.62   
66  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  25 m  1:14.96  1:14.96   
70  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  1:16.62  1:16.62   
Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:21.26  1:21.26   
184  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  25 m  1:22.68  1:22.68   
183  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:23.83  1:23.83   
58  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  1:24.53  1:24.53   
103  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  25 m  1:25.94  1:25.94   
35  Nyberg Matilda  2004  HU  04B177  25 m  1:28.48  1:28.48   
10  191  Mustonen Maria  2005  ORCA  05A222  25 m  1:29.84  1:29.84   
11  143  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  25 m  1:30.72  1:30.72   
12  Nevanko Ronja  2005  BS-PU  05B042  25 m  1:33.47  1:33.47   
13  105  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  25 m  1:37.93  1:37.93   
14  27  Lepistö Pinja  2007  HU  07A051  25 m  1:38.52  1:38.52   
15  104  Kiuru Aava  2004  Gladius  04B184  25 m  1:39.50  1:39.50   
16  107  Suominen Pinja  2006  Gladius  06A141  25 m  1:43.88  1:43.88   
17  128  Lehtoila Laura  2008  ORCA  08A050  25 m  1:51.35  1:51.35   
18  122  Katavisto Sira  2008  ORCA  08A329  25 m  1:52.19  1:52.19   
19  59  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  25 m       
20  83  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m       
21  84  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m       
22  109  Andström Sofi  2005  ORCA  05A556  25 m       
23  138  Omeri Alessia  2001  ORCA  01B347  25 m       
24  154  Wiemers Hilla  2005  ORCA  05A637  25 m       
25  168  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m       
26  177  Katajainen Helie  2005  NU  05B134  25 m       
27  179  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  25 m       
28  180  Rautiainen Maria  2004  NU  04B284  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
20_S
Laji 20, 100m SKU P10,12,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
60  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  25 m  1:07.55  1:07.55   
193  Sarre Rasmus  2001  ORCA  01B119  25 m  1:14.34  1:14.34   
175  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  1:15.00  1:15.00   
101  Böckerman Mikael  2006  Gladius  06A338  25 m  1:29.98  1:29.98   
148  Shishinin Nikita  2006  ORCA  06A116  25 m  1:31.18  1:31.18   
44  Sarkkinen Miklas  2007  HU  07A317  25 m  1:40.99  1:40.99   
121  Katavisto Jooa  2006  ORCA  06A860  25 m  1:47.81  1:47.81   
62  Luomala Ville-veikko  2007  JUK  07A602  25 m       
67  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m       
10  92  Tervala Matias  1993  OU  93A309  25 m       
11  110  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  25 m       
12  116  Hänninen Aku  2004  ORCA  04A914  25 m       
13  163  Björn Daniel  2006  USH  06A716  25 m       
14  196  Tolppala Tuomas  2002  ORCA  02A719  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
21_S
Laji 21, 200m SU T15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
112  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  50 m  2:34.29  2:30.29   
152  Vesa Iida  2005  ORCA  05A536  50 m  2:48.13  2:44.13   
126  Kraptsak Sofia  2005  ORCA  05A442  25 m       
131  Ljungqvist Vivian  2003  ORCA  03B253  25 m       
176  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
22_S
Laji 22, 200m SU P16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
76  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  2:43.55  2:43.55   
102  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  25 m       
106  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  25 m       
120  Kalin Serhat  2005  ORCA  05A411  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
23_S
Laji 23, 200m VU T15,N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
185  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  25 m  2:21.32  2:21.32   
153  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  50 m  2:29.71  2:25.71   
69  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  2:28.82  2:28.82   
80  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  50 m  2:43.68  2:39.68   
143  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  50 m  2:45.86  2:41.86   
78  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  2:45.93  2:45.93   
138  Omeri Alessia  2001  ORCA  01B347  25 m  2:50.45  2:50.45   
84  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m  2:54.00  2:54.00   
133  Melvas Eva  2002  ORCA  02B253  25 m  2:56.41  2:56.41   
10  50  Virtanen Kamilla  2002  HU  02A348  25 m  2:58.56  2:58.56   
11  181  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  3:07.05  3:07.05   
12  28  Liesaho Muska  2003  HU  03B231  25 m       
13  37  Parviainen Ella  2003  HU  03A902  25 m       
14  40  Pysäys Janna  2005  HU  05A644  25 m       
15  174  Borremans Lotte  2008  NU  08A470  25 m       
16  177  Katajainen Helie  2005  NU  05B134  25 m       
17  178  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  25 m       
18  180  Rautiainen Maria  2004  NU  04B284  25 m       
19  182  Tamminen Ursula  2008  NU  08A467  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 
24_S
Laji 24, 200m VU P16,M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
110  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  25 m  1:59.97  1:59.97   
190  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  50 m  2:09.36  2:05.36   
175  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  2:09.44  2:09.44   
192  Panschin Ruslan  2001  ORCA  01B198  50 m  2:14.71  2:10.71   
111  Belfer Alexey  2000  ORCA  00A786  25 m  2:12.61  2:12.61   
137  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  2:21.37  2:21.37   
196  Tolppala Tuomas  2002  ORCA  02A719  25 m  2:42.96  2:42.96   
197  Kettunen Anton  2005  Gladius  05A144  50 m  2:50.50  2:46.50   
67  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  2:47.40  2:47.40   
10  140  Petukhov Aleksandr  2004  ORCA  04A793  25 m       
11  173  Borremans Kasper  2006  NU  06A962  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  15:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner