Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
06 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 28, 100m Butterfly Damer |
Indledende (8) |
Sponsor: Guldregn |
|
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
0672AM |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
|
261 |
2 |
Helene Siegenthaler |
2006 |
0664AQ |
VIBORG |
|
50m |
|
158 |
3 |
Maja Brøndum |
2006 |
0634AS |
ST-NEPTUN |
|
50m |
2:23.46 |
510 |
4 |
Sarah Manicus Jensen |
2007 |
0728AI |
SILKEBORG |
|
50m |
2:05.92 |
12 |
5 |
Caitlin Holbæk Lundager |
2007 |
0754AO |
AALBORG |
|
50m |
2:21.07 |
297 |
6 |
Nanna Langvad |
2005 |
0512BA |
AAS |
|
50m |
|
390 |
7 |
Sofie Jakobsen |
2003 |
0342BC |
S 68 |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
523 |
1 |
Paula Lindberg |
2007 |
0714AI |
SILKEBORG |
|
50m |
1:52.30 |
162 |
2 |
Freya Mikkelsen |
2005 |
0504AV |
ST-NEPTUN |
|
50m |
1:44.36 |
262 |
3 |
Elisabeth Vingborg |
2005 |
0526AL |
VIBORG |
|
50m |
1:41.33 |
378 |
4 |
Pernille Christensen |
2003 |
0308AR |
S 68 |
|
50m |
1:36.47 |
9 |
5 |
Amalie Kirkegaard |
2007 |
0768AN |
AALBORG |
|
50m |
1:40.24 |
566 |
6 |
Jessie Ann Nilsen |
2006 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:42.84 |
311 |
7 |
Nikoline Sejr |
2006 |
0604AJ |
AAS |
|
50m |
1:51.41 |
4 |
8 |
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
0758AG |
AALBORG |
|
50m |
1:52.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Karoline Iversen |
2005 |
0528AM |
NORD |
|
50m |
1:34.95 |
532 |
2 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
0694AJ |
SILKEBORG |
|
50m |
1:31.73 |
213 |
3 |
Sara Mette Kvitzau |
2003 |
0328AY |
SKANDERBOR |
|
50m |
1:26.51 |
472 |
4 |
Laura Toftgaard |
2007 |
0722AA |
KOLDING |
|
50m |
1:24.83 |
516 |
5 |
Anne Lundorff Larsen |
2004 |
0466AB |
SILKEBORG |
|
50m |
1:25.11 |
44 |
6 |
Anna Pave Ottesen |
2003 |
0338BD |
DELTA |
|
50m |
1:30.37 |
569 |
7 |
Alma van der Hagen |
2005 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:33.78 |
6 |
8 |
Kristiane Frøslev |
2007 |
0784AI |
AALBORG |
|
50m |
1:34.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Alberthe Skovborg Hansen |
2004 |
0482AT |
VIBORG |
|
50m |
1:23.79 |
572 |
2 |
Annie Mushom |
2002 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:23.02 |
463 |
3 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
50m |
1:22.53 |
570 |
4 |
Tuva Bjørnestad |
2004 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:20.77 |
285 |
5 |
Mathilde Tilsted Hansen |
2003 |
0306AR |
AAS |
|
50m |
1:21.00 |
156 |
6 |
Nina Seirup |
2005 |
0566AN |
NYBORG |
|
50m |
1:22.70 |
552 |
7 |
Sofie Bruun Boye |
2001 |
0112AZ |
VIBORG |
|
50m |
1:23.26 |
444 |
8 |
Caroline Madsen |
2004 |
0446AQ |
HORSENS |
|
50m |
1:24.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
571 |
1 |
Andrea Wågbø |
2003 |
|
Farsund SK |
|
50m |
1:19.33 |
468 |
2 |
Anne Sofie Nørtoft |
2004 |
0408AP |
KOLDING |
|
50m |
1:18.32 |
179 |
3 |
Lykke Kanstrup |
2002 |
0244AT |
NORD |
|
50m |
1:18.02 |
252 |
4 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
50m |
1:17.34 |
352 |
5 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
50m |
1:17.96 |
216 |
6 |
Stine Bendixen Nissen |
2004 |
0406AS |
SKANDERBOR |
|
50m |
1:18.24 |
454 |
7 |
Caroline Nymann Sørensen |
2002 |
0232BA |
HORSENS |
|
50m |
1:18.39 |
428 |
8 |
Feline Flytkjær Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
50m |
1:20.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
PINGVINEN |
|
50m |
1:14.19 |
178 |
2 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
0242AF |
NORD |
|
50m |
1:12.91 |
354 |
3 |
Camilla Kjær |
2003 |
0354AD |
THISTED |
|
50m |
1:11.43 |
152 |
4 |
Karina Høybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
50m |
1:07.27 |
120 |
5 |
Kari Ystrøm Lærdal |
2003 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:09.30 |
40 |
6 |
Frederikke Skau Hansen |
2002 |
0204AJ |
DELTA |
|
50m |
1:12.10 |
328 |
7 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
50m |
1:13.23 |
384 |
8 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
50m |
1:17.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Clara Skrydstrup |
2004 |
0488AK |
AAS |
|
50m |
1:13.86 |
32 |
2 |
Sofie Le Fevre |
2004 |
0448AX |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
1:12.80 |
240 |
3 |
Sarah Bundgaard |
2003 |
0312AY |
VIBORG |
|
50m |
1:09.91 |
500 |
4 |
Helena V. Elling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
50m |
1:06.38 |
241 |
5 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
50m |
1:08.75 |
443 |
6 |
Caroline Liboriussen |
2002 |
0222AT |
HORSENS |
|
50m |
1:12.03 |
244 |
7 |
Josefine Heuer |
2003 |
0386AM |
VIBORG |
|
50m |
1:13.21 |
123 |
8 |
Agnes Bryne Narvestad |
2004 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:15.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
50m |
1:13.55 |
360 |
2 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
50m |
1:12.10 |
447 |
3 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
50m |
1:09.66 |
146 |
4 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
50m |
1:04.63 |
434 |
5 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
50m |
1:08.63 |
526 |
6 |
Line Lyskjær |
2003 |
0324AO |
SILKEBORG |
|
50m |
1:11.52 |
142 |
7 |
Hedvig Wathne |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:13.19 |
362 |
8 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
0278AM |
THISTED |
|
50m |
1:14.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
06 maj 2018 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|