2021-01-19   03:49:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Seurakilpailut 2 kevät

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 50m PU P-11, 13, 15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
189  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  25.54  25.54   
164  Marjala Juho  2003  SiWa  03A275  50 m  30.18  30.18   
169  Merinen Miro  2003  SiWa  03A695  50 m  31.07  31.07   
208  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  50 m  32.14  32.14   
198  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  50 m  34.28  34.28   
190  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  50 m  36.75  36.75   
142  Kivelev Valentin  2005  SiWa  05A048  50 m  38.13  38.13   
182  Perasath Pravin  2008  SiWa  08A109  25 m  39.51  40.51   
112  Belov Ilja  2007  SiWa  07A158  50 m  42.73  42.73   
10  147  Kulju Nico  2006  SiWa  06A083  25 m  42.06  43.06   
11  170  Mikkola Miko  2004  SiWa  04A472  50 m  43.41  43.41   
12  144  Kotamäki Juho  2005  SiWa  05A604  50 m  44.28  44.28   
13  202  Tanska Egor  2004  SiWa  04A886  50 m  46.81  46.81   
14  184  Rissanen Aleksi  2004  SiWa  04B047  50 m  49.42  49.42   
15  211  Valtanen Lauri  2007  SiWa  07A069  50 m  51.76  51.76   
16  151  Kuusala Juuso  2006  SiWa  06A399  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
2_S
Laji 2, 50m PU T-10, 12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
133  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  30.69  31.69   
193  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  32.11  32.11   
160  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  50 m  32.76  32.76   
207  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  32.68  33.68   
175  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  33.82  33.82   
123  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  36.02  36.02   
195  Steffen Päivi  1971  SiWa  71A079  25 m  35.03  36.03   
162  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  50 m  36.52  36.52   
161  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  50 m  36.72  36.72   
10  179  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  50 m  38.09  38.09   
11  212  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  25 m  39.97  40.97   
12  113  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  50 m  41.43  41.43   
13  140  Karvonen Maria  2006  SiWa  06A517  50 m  41.64  41.64   
14  146  Kukkonen Sari  1972  SiWa  72A064  50 m  42.25  42.25   
15  114  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  50 m  42.72  42.72   
16  199  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  43.10  43.10   
17  158  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  50 m  43.19  43.19   
18  117  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  50 m  43.92  43.92   
19  168  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  43.32  44.32   
20  210  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  25 m  43.83  44.83   
21  172  Mäntykoski Fineas  2002  SiWa  02B289  50 m  46.58  46.58   
22  124  Heiman Mikaela  2008  SiWa  08A056  50 m  54.08  54.08   
23  129  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  25 m  53.84  54.84   
24  178  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  50 m  1:10.66  1:10.66   
25  118  Hakala Emilia  2005  SiWa  05B019  25 m       
26  130  Hoffren Venla  2009  SiWa  09A133  25 m       
27  141  Keteli Deniz  2005  SiWa  05B070  25 m       
28  159  Lipponen Vilma  2003  SiWa  03B076  25 m       
29  209  Vainio Josefina  2007  SiWa  07A284  25 m       
30  214  Virkkunen Jenni  2005  SiWa  05B008  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
3_S
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
189  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  24.85  24.85   
155  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  27.42  27.42   
169  Merinen Miro  2003  SiWa  03A695  50 m  27.88  27.88   
119  Hakkarainen Aki  2003  SiWa  03A251  50 m  29.64  29.64   
181  Pekkala Konsta  2003  SiWa  03A959  50 m  29.82  29.82   
190  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  25 m  30.12  31.12   
200  Taht Oscar  2003  SiWa  03A143  50 m  32.22  32.22   
177  Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  32.49  32.49   
213  Vatiainen Mikael  2003  SiWa  03A977  50 m  32.52  32.52   
10  197  Surakka Samuli  2003  SiWa  03A836  25 m  31.94  32.94   
11  148  Kuosa Tatu  1991  SiWa  91A029  25 m  32.57  33.57   
12  188  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  50 m  33.95  33.95   
13  145  Kuitu Joona  2004  SiWa  04A248  50 m  34.18  34.18   
14  205  Tran Tiger  2005  SiWa  05A302  50 m  34.81  34.81   
15  142  Kivelev Valentin  2005  SiWa  05A048  25 m  33.83  34.83   
16  173  Ngô Vi Thai  2004  SiWa  04A921  50 m  35.13  35.13   
17  112  Belov Ilja  2007  SiWa  07A158  50 m  36.18  36.18   
18  132  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  25 m  35.90  36.90   
19  111  Alpola Matti  1953  SiWa  53A019  50 m  37.34  37.34   
20  211  Valtanen Lauri  2007  SiWa  07A069  50 m  38.35  38.35   
21  191  Silventoinen Ilmari  2005  SiWa  05A558  50 m  39.53  39.53   
22  151  Kuusala Juuso  2006  SiWa  06A399  50 m  40.82  40.82   
23  128  Hietto Henri  2005  SiWa  05A259  50 m  41.11  41.11   
24  196  Surakka Olli  2005  SiWa  05B090  50 m  41.79  41.79   
25  143  Knevel Jan-michiel  2007  SiWa  07A636  50 m  47.85  47.85   
26  174  Niemi Oliver  2009  SiWa  09A202  25 m       
27  176  Nykänen Vili  1981  SiWa  81A104  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
4_S
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
180  Peippo Pinja  1999  SiWa  99A544  50 m  28.80  28.80   
131  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  29.41  29.41   
137  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  29.81  29.81   
187  Saarinen Sanna  1998  SiWa  98A362  25 m  29.37  30.37   
139  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  30.52  30.52   
185  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  25 m  29.57  30.57   
179  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  50 m  31.89  31.89   
166  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  50 m  31.97  31.97   
195  Steffen Päivi  1971  SiWa  71A079  50 m  32.05  32.05   
10  120  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  32.61  32.61   
11  149  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  32.65  32.65   
12  186  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  50 m  33.22  33.22   
13  113  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  50 m  33.28  33.28   
14  171  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  33.36  33.36   
15  122  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  33.53  33.53   
16  194  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  33.97  33.97   
17  114  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  25 m  33.67  34.67   
18  162  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  50 m  34.67  34.67   
19  215  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  35.02  35.02   
20  212  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  25 m  34.64  35.64   
21  168  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  34.83  35.83   
22  159  Lipponen Vilma  2003  SiWa  03B076  25 m  35.51  36.51   
23  199  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  25 m  35.51  36.51   
24  192  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m  36.53  36.53   
25  167  Mattila Oosa  2006  SiWa  06A440  50 m  37.14  37.14   
26  116  Glasin Noora  2006  SiWa  06A441  25 m  36.46  37.46   
27  206  Trebs Ella  2005  SiWa  05A212  50 m  37.91  37.91   
28  214  Virkkunen Jenni  2005  SiWa  05B008  50 m  39.10  39.10   
29  201  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  50 m  39.46  39.46   
30  135  Jokinen Kia  2005  SiWa  05A708  50 m  39.63  39.63   
31  172  Mäntykoski Fineas  2002  SiWa  02B289  50 m  39.78  39.78   
32  210  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  25 m  38.79  39.79   
33  165  Marttila Ilona  2005  SiWa  05B097  50 m  41.40  41.40   
34  150  Kurki Jonna  2008  SiWa  08A098  50 m  41.68  41.68   
35  129  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  50 m  41.73  41.73   
36  204  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  50 m  41.77  41.77   
37  152  Köroglu Almina  2005  SiWa  05A732  50 m  44.23  44.23   
38  178  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  25 m  43.29  44.29   
39  124  Heiman Mikaela  2008  SiWa  08A056  25 m  43.89  44.89   
40  209  Vainio Josefina  2007  SiWa  07A284  25 m  45.53  46.53   
41  130  Hoffren Venla  2009  SiWa  09A133  50 m  47.83  47.83   
42  183  Pykäläinen Pihla  2007  SiWa  07A563  50 m  53.24  53.24   
43  134  Ingram Mea  2008  SiWa  08A324  50 m  54.60  54.60   
44  153  Laakso Veea  2007  SiWa  07A707  25 m       
45  217  Järvenpää Aada  2004  SiWa    50 m       
46  218  Sydänmaa Tara  2007  SiWa    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
5_S
Laji 5, 100m RU P-13, 16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
156  Le Dang  2003  SiWa  03A027  25 m  1:19.02  1:22.02   
198  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  50 m  1:23.49  1:23.49   
205  Tran Tiger  2005  SiWa  05A302  50 m  1:37.79  1:37.79   
208  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  25 m  1:35.49  1:38.49   
173  Ngô Vi Thai  2004  SiWa  04A921  50 m  1:39.22  1:39.22   
184  Rissanen Aleksi  2004  SiWa  04B047  50 m  1:41.93  1:41.93   
132  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  25 m  1:39.27  1:42.27   
112  Belov Ilja  2007  SiWa  07A158  50 m  1:43.84  1:43.84   
213  Vatiainen Mikael  2003  SiWa  03A977  50 m  1:44.18  1:44.18   
10  202  Tanska Egor  2004  SiWa  04A886  50 m  1:45.87  1:45.87   
11  142  Kivelev Valentin  2005  SiWa  05A048  50 m  1:49.46  1:49.46   
12  128  Hietto Henri  2005  SiWa  05A259  50 m  1:53.71  1:53.71   
13  196  Surakka Olli  2005  SiWa  05B090  50 m  1:55.25  1:55.25   
14  182  Perasath Pravin  2008  SiWa  08A109  25 m  2:04.42  2:07.42   
15  191  Silventoinen Ilmari  2005  SiWa  05A558  50 m  2:25.17  2:25.17   
16  144  Kotamäki Juho  2005  SiWa  05A604  50 m  2:25.79  2:25.79   
17  148  Kuosa Tatu  1991  SiWa  91A029  25 m       
18  176  Nykänen Vili  1981  SiWa  81A104  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
6_S
Laji 6, 100m RU T-12, 15, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
133  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  1:15.55  1:18.55   
131  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  25 m  1:17.22  1:20.22   
127  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  1:24.84  1:24.84   
175  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  1:26.21  1:26.21   
160  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  25 m  1:24.29  1:27.29   
171  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  25 m  1:25.54  1:28.54   
203  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  50 m  1:28.72  1:28.72   
161  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  50 m  1:28.98  1:28.98   
157  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  1:29.70  1:29.70   
10  123  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  1:30.32  1:30.32   
11  149  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  1:32.16  1:32.16   
12  215  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  1:33.07  1:33.07   
13  159  Lipponen Vilma  2003  SiWa  03B076  25 m  1:32.21  1:35.21   
14  179  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  50 m  1:35.60  1:35.60   
15  158  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  50 m  1:40.38  1:40.38   
16  117  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  50 m  1:43.69  1:43.69   
17  201  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  25 m  1:51.62  1:54.62   
18  194  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  1:54.70  1:54.70   
19  206  Trebs Ella  2005  SiWa  05A212  50 m  1:54.93  1:54.93   
20  209  Vainio Josefina  2007  SiWa  07A284  25 m  1:54.63  1:57.63   
21  152  Köroglu Almina  2005  SiWa  05A732  25 m  1:56.54  1:59.54   
22  204  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  50 m  2:01.20  2:01.20   
23  130  Hoffren Venla  2009  SiWa  09A133  25 m  1:59.29  2:02.29   
24  136  Jokinen Lotta  2009  SiWa  09A022  50 m  2:36.27  2:36.27   
25  118  Hakala Emilia  2005  SiWa  05B019  25 m       
26  150  Kurki Jonna  2008  SiWa  08A098  25 m       
27  178  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  25 m       
28  214  Virkkunen Jenni  2005  SiWa  05B008  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
7_S
Laji 7, 200m SU P--14, 16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
145  Kuitu Joona  2004  SiWa  04A248  50 m  2:44.16  2:44.16   
188  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  50 m  2:48.45  2:48.45   
170  Mikkola Miko  2004  SiWa  04A472  50 m  3:33.28  3:33.28   
128  Hietto Henri  2005  SiWa  05A259  25 m       
191  Silventoinen Ilmari  2005  SiWa  05A558  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
8_S
Laji 8, 200m SU T-13, 15, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
162  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  25 m  2:43.31  2:47.31   
185  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  2:48.11  2:48.11   
120  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  3:01.88  3:01.88   
118  Hakala Emilia  2005  SiWa  05B019  25 m       
124  Heiman Mikaela  2008  SiWa  08A056  25 m       
135  Jokinen Kia  2005  SiWa  05A708  25 m       
165  Marttila Ilona  2005  SiWa  05B097  25 m       
206  Trebs Ella  2005  SiWa  05A212  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
9_S
Laji 9, 200m SKU P-11, 13, 16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
198  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  50 m  2:47.46  2:47.46   
145  Kuitu Joona  2004  SiWa  04A248  50 m  2:49.14  2:49.14   
177  Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  2:52.40  2:52.40   
147  Kulju Nico  2006  SiWa  06A083  25 m  3:17.15  3:22.15   
132  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  50 m  3:28.93  3:28.93   
205  Tran Tiger  2005  SiWa  05A302  50 m  3:37.02  3:37.02   
182  Perasath Pravin  2008  SiWa  08A109  50 m  3:39.48  3:39.48   
184  Rissanen Aleksi  2004  SiWa  04B047  50 m  3:40.92  3:40.92   
173  Ngô Vi Thai  2004  SiWa  04A921  50 m  3:48.93  3:48.93   
10  144  Kotamäki Juho  2005  SiWa  05A604  25 m       
11  176  Nykänen Vili  1981  SiWa  81A104  25 m       
12  197  Surakka Samuli  2003  SiWa  03A836  25 m       
13  211  Valtanen Lauri  2007  SiWa  07A069  25 m       
14  213  Vatiainen Mikael  2003  SiWa  03A977  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
10_S
Laji 10, 200m SKU T-10. 12, 15, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
187  Saarinen Sanna  1998  SiWa  98A362  50 m  2:39.54  2:39.54   
163  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  2:41.00  2:41.00   
137  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  2:44.65  2:44.65   
127  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  2:46.20  2:46.20   
185  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  2:47.66  2:47.66   
161  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  50 m  2:50.97  2:50.97   
157  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  2:51.62  2:51.62   
171  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  2:59.21  2:59.21   
166  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  50 m  3:01.82  3:01.82   
10  113  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  50 m  3:02.17  3:02.17   
11  120  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  3:02.42  3:02.42   
12  149  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  3:04.43  3:04.43   
13  122  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  3:08.51  3:08.51   
14  186  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  50 m  3:10.57  3:10.57   
15  158  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  50 m  3:12.93  3:12.93   
16  140  Karvonen Maria  2006  SiWa  06A517  25 m  3:08.14  3:13.14   
17  215  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  3:15.74  3:15.74   
18  194  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  3:16.21  3:16.21   
19  212  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  50 m  3:18.14  3:18.14   
20  192  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m  3:20.35  3:20.35   
21  199  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  3:24.66  3:24.66   
22  167  Mattila Oosa  2006  SiWa  06A440  50 m  3:25.69  3:25.69   
23  168  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  3:33.27  3:38.27   
24  210  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  25 m  3:34.86  3:39.86   
25  201  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  50 m  3:45.36  3:45.36   
26  129  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  25 m       
27  136  Jokinen Lotta  2009  SiWa  09A022  25 m       
28  204  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
11_S
Laji 11, 100m PU P-13, 16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
164  Marjala Juho  2003  SiWa  03A275  50 m  1:07.54  1:07.54   
119  Hakkarainen Aki  2003  SiWa  03A251  25 m  1:10.82  1:12.82   
181  Pekkala Konsta  2003  SiWa  03A959  50 m  1:17.15  1:17.15   
177  Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  1:18.11  1:18.11   
188  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
12_S
Laji 12, 100m PU T-12, 15, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
180  Peippo Pinja  1999  SiWa  99A544  50 m  1:09.58  1:09.58   
157  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  1:20.85  1:20.85   
186  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  25 m  1:35.67  1:37.67   
116  Glasin Noora  2006  SiWa  06A441  25 m  1:40.35  1:42.35   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
13_S
Laji 13, 1500m VU M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
154  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  16:35.79  16:35.79   
115  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  25 m       
155  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  25 m       
169  Merinen Miro  2003  SiWa  03A695  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 
14_S
Laji 14, 1500m VU N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
193  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  19:25.23  19:25.23   
138  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m       
139  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m       
203  Tiainen Karla  2005  SiWa  05A246  25 m       
216  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner