2021-01-16   07:32:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Seurakilpailut 2 kevät

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
180  Peippo Pinja  1999  SiWa  99A544  50 m  28.80  28.80   
131  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  29.41  29.41   
137  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  29.81  29.81   
187  Saarinen Sanna  1998  SiWa  98A362  25 m  29.37  30.37   
139  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  30.52  30.52   
185  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  25 m  29.57  30.57   
179  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  50 m  31.89  31.89   
166  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  50 m  31.97  31.97   
195  Steffen Päivi  1971  SiWa  71A079  50 m  32.05  32.05   
10  120  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  32.61  32.61   
11  149  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  32.65  32.65   
12  186  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  50 m  33.22  33.22   
13  113  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  50 m  33.28  33.28   
14  171  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  33.36  33.36   
15  122  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  33.53  33.53   
16  194  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  33.97  33.97   
17  114  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  25 m  33.67  34.67   
18  162  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  50 m  34.67  34.67   
19  215  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  35.02  35.02   
20  212  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  25 m  34.64  35.64   
21  168  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  25 m  34.83  35.83   
22  159  Lipponen Vilma  2003  SiWa  03B076  25 m  35.51  36.51   
23  199  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  25 m  35.51  36.51   
24  192  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m  36.53  36.53   
25  167  Mattila Oosa  2006  SiWa  06A440  50 m  37.14  37.14   
26  116  Glasin Noora  2006  SiWa  06A441  25 m  36.46  37.46   
27  206  Trebs Ella  2005  SiWa  05A212  50 m  37.91  37.91   
28  214  Virkkunen Jenni  2005  SiWa  05B008  50 m  39.10  39.10   
29  201  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  50 m  39.46  39.46   
30  135  Jokinen Kia  2005  SiWa  05A708  50 m  39.63  39.63   
31  172  Mäntykoski Fineas  2002  SiWa  02B289  50 m  39.78  39.78   
32  210  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  25 m  38.79  39.79   
33  165  Marttila Ilona  2005  SiWa  05B097  50 m  41.40  41.40   
34  150  Kurki Jonna  2008  SiWa  08A098  50 m  41.68  41.68   
35  129  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  50 m  41.73  41.73   
36  204  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  50 m  41.77  41.77   
37  152  Köroglu Almina  2005  SiWa  05A732  50 m  44.23  44.23   
38  178  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  25 m  43.29  44.29   
39  124  Heiman Mikaela  2008  SiWa  08A056  25 m  43.89  44.89   
40  209  Vainio Josefina  2007  SiWa  07A284  25 m  45.53  46.53   
41  130  Hoffren Venla  2009  SiWa  09A133  50 m  47.83  47.83   
42  183  Pykäläinen Pihla  2007  SiWa  07A563  50 m  53.24  53.24   
43  134  Ingram Mea  2008  SiWa  08A324  50 m  54.60  54.60   
44  153  Laakso Veea  2007  SiWa  07A707  25 m       
45  217  Järvenpää Aada  2004  SiWa    50 m       
46  218  Sydänmaa Tara  2007  SiWa    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner