2021-01-23   18:02:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden 2018, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

8_S
Gren 8, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1360  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  1:24.35   
1321  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  25 m  1:26.07   
1392  Stenbeck Alice  2006  SK NEPTUN  AG1406  25 m  1:28.42   
1803  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  1:30.55   
1359  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  1:30.96   
2188  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  1:32.52   
2192  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  1:32.80   
2187  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  1:35.00   
1348  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  1:35.11   
10  2275  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  25 m  1:35.90   
11  1728  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  1:36.51   
12  1775  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  1:37.05   
13  1767  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  25 m  1:38.10   
14  1358  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  1:38.13   
15  1355  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  1:38.70   
16  1404  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:40.53   
17  2051  Persson Emma  2006  WISBY SS  BD1206  25 m  1:41.45   
18  1773  Flink Thelma  2006  SÖDERTÖRN  BE3606  25 m  1:43.27   
19  1700  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  1:45.03   
20  1704  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:46.13   
21  2039  Adman Ella  2006  WISBY SS  BC3806  25 m  1:48.17   
22  1390  Skalin Lova  2006  SK NEPTUN  BB8406  25 m  1:48.35   
23  1338  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  25 m  1:48.48   
24  1381  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  25 m  1:49.26   
25  1363  Lundström Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  1:51.17   
26  2270  Paulino Sofia  2006  SPIF SF  BE5806  25 m  1:51.36   
27  2286  Helgstrand Sofie  2006  ÄLVSJÖ SF  BH2806  25 m  1:51.60   
28  1343  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  1:53.32   
29  2295  Watz Beatrice  2006  ÄLVSJÖ SF  BA5206  25 m  1:55.58   
30  1784  Jansen Tina  2006  SÖDERTÖRN  BK6406  25 m  1:56.03   
31  1371  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  25 m  1:57.18   
32  2288  Karlström Signe  2006  ÄLVSJÖ SF  BQ7806  25 m  1:57.70   
33  2277  Wattad Sara  2006  SPIF SF  AI6206  25 m  1:58.89   
34  2049  Olsson Beatrice  2006  WISBY SS  BD0206  25 m  1:59.85   
35  2300  Carlsund Isa  2006  SK NEPTUN  af6606  25 m  1:59.86   
36  2050  Palmqvist Elin  2006  WISBY SS  BC7806  25 m  2:03.83   
37  2264  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  2:04.51   
38  1339  fidone Irene  2006  SK NEPTUN  BO3206  25 m  2:10.49   
39  2045  Jacobsson Lilly  2006  WISBY SS  BL5206  25 m  2:22.48   
40  1719  LÖfgren Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BE7606  25 m     
41  1720  Magnebrant Clara  2006  SÖDERTÄLJE  BQ3206  25 m     
42  1721  Merati Minou  2006  SÖDERTÄLJE  BI6406  25 m     
43  1766  Edenvik Norna  2006  SÖDERTÖRN  BR6206  25 m     
44  1812  Spik Alice  2006  SÖDERTÖRN    25 m     
45  1824  Wiktor Jarefors Tuva  2006  SÖDERTÖRN  AX6206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 maj 2018 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  16:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner