Program for Neptuniaden 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 4:29.79 | |
2 | 397 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 4:32.51 | |
3 | 212 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 4:36.60 | |
4 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 4:39.67 | |
5 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 4:39.99 | |
6 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 4:41.24 | |
7 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 4:42.97 | |
8 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 4:43.02 | |
9 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 4:47.14 | |
10 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 4:48.57 | |
11 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 4:49.08 | |
12 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 4:49.16 | |
13 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 4:51.38 | |
14 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 4:52.66 | |
15 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 4:53.71 | |
16 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 4:55.63 | |
17 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 4:56.76 | |
18 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 4:57.82 | |
19 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 4:59.09 | |
20 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 4:59.29 | |
21 | 258 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 5:00.94 | |
22 | 622 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 5:04.40 | |
23 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 5:07.04 | |
24 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 5:10.24 | |
25 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 5:10.83 | |
26 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 5:12.61 | |
27 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 5:18.34 | |
28 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 5:39.86 | |
29 | 77 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 5:41.18 | |
30 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 5:44.05 | |
31 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 5:55.15 | |
32 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 6:18.09 | |
33 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 6:23.99 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |