Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 1:04.86 | |
2 | 609 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:05.08 | |
3 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 1:06.33 | |
4 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 1:06.90 | |
5 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:07.46 | |
6 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:07.70 | |
7 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 1:08.64 | |
8 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 1:08.91 | |
9 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 1:10.45 | |
10 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 1:10.89 | |
11 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 1:11.88 | |
12 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 1:12.51 | |
13 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:13.00 | |
14 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 1:13.10 | |
15 | 39 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 1:13.89 | |
16 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 1:14.96 | |
17 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:14.97 | |
18 | 463 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 50 m | 1:16.18 | |
19 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 1:16.61 | |
20 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 1:17.11 | |
21 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:17.57 | |
22 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:17.88 | |
23 | 450 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 50 m | 1:18.76 | |
24 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 1:18.99 | |
25 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:19.82 | |
26 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 1:19.94 | |
27 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 1:20.76 | |
28 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 1:21.57 | |
29 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 1:21.95 | |
30 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 1:22.16 | |
31 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 1:22.16 | |
32 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 1:27.89 | |
33 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 1:30.51 | |
34 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 1:30.60 | |
35 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 1:35.86 | |
36 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 1:38.02 | |
37 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 1:41.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |