Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Neptuniaden 2018 |
|
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
Tyra Näsholm |
2004 |
BX3604 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:26.94 |
591 |
2 |
Penelope Gomez Rojas |
2003 |
BQ2603 |
SPIF SF |
|
50m |
1:21.63 |
127 |
3 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:20.37 |
203 |
4 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:19.84 |
566 |
5 |
Tilda Selling |
2003 |
BX4203 |
SS04 |
|
50m |
1:20.28 |
138 |
6 |
Tolue Taheri |
2004 |
AM8804 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:20.41 |
468 |
7 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:26.77 |
571 |
8 |
Emma Wärn |
2004 |
BT7404 |
SS04 |
|
50m |
1:28.25 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
0 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:18.62 |
126 |
1 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:17.81 |
477 |
2 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:16.94 |
224 |
3 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:16.72 |
596 |
4 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
50m |
1:16.38 |
182 |
5 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:16.67 |
281 |
6 |
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:16.72 |
1 |
7 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:17.03 |
419 |
8 |
Lea Sarlija |
2004 |
BU4204 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:18.14 |
547 |
9 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
50m |
1:19.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
0 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:15.18 |
167 |
1 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.33 |
141 |
2 |
Tuva Walnum |
2003 |
CA6403 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:14.03 |
13 |
3 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:13.14 |
250 |
4 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:12.29 |
175 |
5 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:12.41 |
354 |
6 |
Felicia Camacho |
2004 |
BL9404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:14.00 |
171 |
7 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.24 |
148 |
8 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:15.12 |
538 |
9 |
Maja Berngrim |
2003 |
BR5403 |
SS04 |
|
50m |
1:15.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
437 |
0 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
50m |
1:11.22 |
410 |
1 |
Alice Persson |
2003 |
BP2403 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:10.49 |
515 |
2 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
50m |
1:10.31 |
284 |
3 |
Elin Johansson |
2004 |
BB5404 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:09.79 |
17 |
4 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:09.54 |
469 |
5 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:09.61 |
616 |
6 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
50m |
1:10.18 |
447 |
7 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
50m |
1:10.36 |
95 |
8 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.73 |
135 |
9 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:11.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
0 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.72 |
320 |
1 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.52 |
444 |
2 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
50m |
1:08.28 |
341 |
3 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:07.99 |
162 |
4 |
Emilia Cullfors |
2003 |
CA5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:07.83 |
453 |
5 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
50m |
1:07.84 |
438 |
6 |
Cornelia Ericsson |
2003 |
AT0603 |
TUREBERG |
|
50m |
1:08.22 |
319 |
7 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.30 |
160 |
8 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:08.59 |
599 |
9 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
50m |
1:09.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
0 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:07.64 |
367 |
1 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:07.51 |
598 |
2 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
50m |
1:07.11 |
587 |
3 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
1:06.69 |
296 |
4 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:06.32 |
137 |
5 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:06.45 |
89 |
6 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:06.90 |
202 |
7 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:07.15 |
458 |
8 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:07.56 |
377 |
9 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:07.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
0 |
Felicia Maultasch |
2003 |
BF6203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:05.97 |
104 |
1 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:05.73 |
330 |
2 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:05.49 |
272 |
3 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:05.14 |
165 |
4 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:05.08 |
610 |
5 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
1:05.11 |
113 |
6 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:05.47 |
396 |
7 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:05.69 |
238 |
8 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:05.89 |
485 |
9 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:06.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
0 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:04.94 |
196 |
1 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.63 |
570 |
2 |
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
SS04 |
|
50m |
1:03.93 |
443 |
3 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
50m |
1:03.61 |
222 |
4 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:02.69 |
101 |
5 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:02.88 |
20 |
6 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:03.88 |
343 |
7 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
50m |
1:04.57 |
176 |
8 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.79 |
119 |
9 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:04.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:11 |
|