Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Neptuniaden 2018 |
|
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:10 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
571 |
3 |
Emma Wärn |
2004 |
BT7404 |
SS04 |
|
50m |
|
69 |
4 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:42.11 |
468 |
5 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:49.02 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
573 |
1 |
Julia Zwinkels |
2004 |
BM4404 |
SS04 |
|
50m |
1:30.00 |
598 |
2 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
50m |
1:26.13 |
17 |
3 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:23.24 |
175 |
4 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:21.91 |
209 |
5 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:23.14 |
367 |
6 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:23.57 |
31 |
7 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:26.81 |
124 |
8 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:30.15 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
515 |
0 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
50m |
1:20.04 |
224 |
1 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:18.34 |
447 |
2 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
50m |
1:15.92 |
296 |
3 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:15.49 |
610 |
4 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
1:14.73 |
437 |
5 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
50m |
1:14.79 |
202 |
6 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:15.87 |
599 |
7 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
50m |
1:18.15 |
443 |
8 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
50m |
1:19.72 |
271 |
9 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:21.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
0 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
50m |
1:14.44 |
570 |
1 |
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
SS04 |
|
50m |
1:13.68 |
341 |
2 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:13.07 |
284 |
3 |
Elin Johansson |
2004 |
BB5404 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:12.12 |
101 |
4 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.81 |
558 |
5 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
50m |
1:11.68 |
114 |
6 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:12.13 |
587 |
7 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
1:13.57 |
478 |
8 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:13.85 |
458 |
9 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:14.51 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:10 |
|