2018-08-16   00:55:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, 100 m RU P13,P16,P18 
 
Sponsori: Marli 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:04.59  1:07.59   
Afanasiev Vadim  2003  PETERSBURG    50 m  1:08.00  1:08.00   
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  1:05.42  1:08.42   
Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  1:08.21  1:11.21   
Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  1:08.95  1:11.95   
Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  1:14.82  1:14.82   
Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  1:18.73  1:18.73   
Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  1:20.54  1:20.54   
Rautaporras Eero  2005  Pyry  05A055  25 m  1:18.93  1:21.93   
10  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  1:19.29  1:22.29   
11  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  1:20.06  1:23.06   
12  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  50 m  1:24.60  1:24.60   
13  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:23.04  1:26.04   
14  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  1:26.17  1:26.17   
15  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  50 m  1:29.27  1:29.27   
16  Kojo Jimi  2005  AQUILA  05A032  25 m  1:26.60  1:29.60   
17  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  1:31.16  1:31.16   
18  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  50 m  1:31.86  1:31.86   
19  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  1:32.19  1:32.19   
20  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  50 m  1:33.03  1:33.03   
21  Jalonen Kasperi  2005  RaisU  05A110  25 m  1:31.00  1:34.00   
22  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  1:34.39  1:34.39   
23  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  50 m  1:36.93  1:36.93   
24  Pihlaja Salomo  2005  VUS-VSS  05A900  25 m  1:34.75  1:37.75   
25  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  1:35.20  1:38.20   
26  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:35.36  1:38.36   
27  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  1:35.85  1:38.85   
28  Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  50 m  1:39.75  1:39.75   
29  Leväsalo Veikka  2005  TuUS  05A863  50 m  1:40.03  1:40.03   
30  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  1:40.36  1:40.36   
31  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  1:40.45  1:40.45   
32  Lindberg Rado  2005  Cetus  05A807  25 m  1:37.71  1:40.71   
33  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  50 m  1:40.84  1:40.84   
34  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  1:40.95  1:40.95   
35  Varsanpää Viljo  2006  VUS-VSS  06A681  25 m  1:38.70  1:41.70   
36  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  1:42.45  1:42.45   
37  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m  1:39.63  1:42.63   
38  Palva Ilari  2006  HSS  06A626  25 m  1:39.73  1:42.73   
39  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  50 m  1:42.86  1:42.86   
40  Tuomainen Roope  2004  SalU  04A583  25 m  1:41.64  1:44.64   
41  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  1:42.08  1:45.08   
42  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  50 m  1:45.41  1:45.41   
43  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  50 m  1:45.91  1:45.91   
44  Pyykkö Pirkka Pyry  2006  UiTa  06A868  25 m  1:42.91  1:45.91   
45  Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  25 m  1:42.91  1:45.91   
46  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m  1:42.93  1:45.93   
47  Mäkinen Matias  2006  UiTa  06A486  50 m  1:46.11  1:46.11   
48  Varpasuo Okko  2006  HSS  06A728  25 m  1:43.15  1:46.15   
49  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:46.30  1:46.30   
50  Winqvist Benjamin  2006  Cetus  06A420  25 m  1:43.95  1:46.95   
51  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  25 m  1:44.21  1:47.21   
52  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  1:47.45  1:47.45   
53  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  1:47.55  1:47.55   
54  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  50 m  1:47.59  1:47.59   
55  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  25 m  1:44.67  1:47.67   
56  Nummi Christian  2006  HSS  06A798  50 m  1:47.73  1:47.73   
57  Vienamo Ossi  2006  UiTa  06A487  25 m  1:44.93  1:47.93   
58  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:45.01  1:48.01   
59  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  50 m  1:48.67  1:48.67   
60  Hirvonen Luka  2006  Pyry  06A887  50 m  1:48.72  1:48.72   
61  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  25 m  1:45.79  1:48.79   
62  Koskenvaara Riku  2005  HSS  05A400  50 m  1:48.92  1:48.92   
63  Laiho Jooa  2006  RaisU  06A733  25 m  1:47.00  1:50.00   
64  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  25 m  1:47.07  1:50.07   
65  Visto Miikka  2004  RiUS  04A569  25 m  1:47.23  1:50.23   
66  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  25 m  1:48.55  1:51.55   
67  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:48.96  1:51.96   
68  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:49.05  1:52.05   
69  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  1:49.13  1:52.13   
70  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m  1:52.60  1:52.60   
71  Rasinmäki Aapo  2003  RiUS  03A916  25 m  1:50.36  1:53.36   
72  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  25 m  1:50.99  1:53.99   
73  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  25 m  1:51.53  1:54.53   
74  Haikara Artem  2005  Cetus  05A786  50 m  1:54.94  1:54.94   
75  Yli-Jama Kalle  2006  SalU  06A108  50 m  1:55.79  1:55.79   
76  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  1:53.16  1:56.16   
77  Laurila Aarne  2006  Cetus  06A667  25 m  1:53.29  1:56.29   
78  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  1:56.72  1:56.72   
79  Pavljuk Mihail  2005  HSS  05A455  25 m  1:54.43  1:57.43   
80  Tuominen Otto  2005  HSS  05A953  25 m  1:54.77  1:57.77   
81  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  50 m  1:59.78  1:59.78   
82  Pesonen Olli  2006  HSS  06A378  25 m  1:57.65  2:00.65   
83  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  25 m  1:57.68  2:00.68   
84  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  50 m  2:02.33  2:02.33   
85  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m  2:01.01  2:04.01   
86  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  50 m  2:04.75  2:04.75   
87  Kallio Luukas  2005  TaTU  05A856  50 m  2:05.97  2:05.97   
88  Teittinen Totte  2005  Cetus  05A952  25 m  2:03.07  2:06.07   
89  Rantatupa Pauli  2005  Cetus  05A960  25 m  2:03.33  2:06.33   
90  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  25 m  2:04.10  2:07.10   
91  Heinsalmi Alvin  2005  HSS  05A918  25 m  2:08.04  2:11.04   
92  Zautasvili Áron  2006  UiTa  06A560  25 m  2:08.60  2:11.60   
93  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  50 m  2:12.28  2:12.28   
94  Roine Frans  2005  ÅSK  05A694  50 m  2:12.37  2:12.37   
95  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  50 m  2:12.67  2:12.67   
96  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  50 m  2:17.92  2:17.92   
97  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  25 m  2:16.58  2:19.58   
98  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  2:28.50  2:28.50   
99  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m       
100  Kinnunen Andreas  2006  HyUS  06A876  25 m       
101  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m       
102  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m       
103  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m       
104  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  25 m       
105  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  25 m       
106  Pere Oskari  2005  HarjUS  05B038  25 m       
107  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner