2018-10-15   13:46:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50 m SU T10,T15,T17 
 
Sponsori: Turun Satama Oy 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  31.43  31.43   
Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  30.52  31.52   
Antila Alina  2004  NU  04A829  25 m  30.85  31.85   
Rissanen Aada  2004  Cetus  04A305  50 m  33.02  33.02   
Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  25 m  32.90  33.90   
Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  50 m  35.02  35.02   
Rantanen Rina  2005  Cetus  05A419  25 m  34.03  35.03   
Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  36.09  36.09   
Vira Elsa  2006  AUi  06A033  50 m  36.11  36.11   
10  Ahonen Helmi  2003  HSS  03A160  50 m  36.24  36.24   
11  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m  35.72  36.72   
12  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  35.82  36.82   
13  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  36.88  36.88   
14  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  37.69  37.69   
15  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  39.69  39.69   
16  Ryynänen Säde  2005  Cetus  05A460  25 m  38.70  39.70   
17  Ruha Elina  2005  Cetus  05A113  25 m  39.27  40.27   
18  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  41.71  41.71   
19  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  25 m  40.86  41.86   
20  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  41.16  42.16   
21  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  42.25  42.25   
22  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  25 m  42.20  43.20   
23  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  42.70  43.70   
24  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  43.66  44.66   
25  Tamminen Nea  2004  AUi  04A994  25 m  44.11  45.11   
26  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  25 m  44.26  45.26   
27  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  50 m  45.43  45.43   
28  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  50 m  46.00  46.00   
29  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  50 m  47.35  47.35   
30  Kinnunen Leenu Karolina  2005  Cetus  05B009  25 m  46.71  47.71   
31  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m  46.89  47.89   
32  Tieaho Emma  2008  Pyry  08A368  50 m  47.98  47.98   
33  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  25 m  47.08  48.08   
34  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  47.24  48.24   
35  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  50 m  48.69  48.69   
36  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  25 m  48.58  49.58   
37  Malinen Elina  2009  RiUS  09A134  25 m  48.74  49.74   
38  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  25 m  49.22  50.22   
39  Ele Lumia  2008  AUi  08A058  25 m  49.85  50.85   
40  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m  50.40  51.40   
41  Lindholm Ella  2008  SalU  08A163  50 m  51.48  51.48   
42  Hanski Elsa  2008  ÅSK  08A351  25 m  50.50  51.50   
43  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  50.62  51.62   
44  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  25 m  50.71  51.71   
45  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  50 m  51.76  51.76   
46  Kurittu Saana  2006  ÅSK  06B003  50 m  51.85  51.85   
47  Parkkonen Kaisla-kerttu  2006  HyUS  06A855  25 m  51.12  52.12   
48  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  50 m  52.43  52.43   
49  Isomaa Jade  2008  LUS  08A045  25 m  51.72  52.72   
50  Still Heidi  2006  Cetus  06A230  25 m  51.73  52.73   
51  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  50 m  52.75  52.75   
52  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m  51.87  52.87   
53  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  25 m  52.08  53.08   
54  Kuisma Maija  2008  HyUS  08A183  25 m  52.50  53.50   
55  Arenius Henna  2005  HyUS  05B075  25 m  52.64  53.64   
56  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  50 m  54.16  54.16   
57  Kuivanen Nella  2008  UiTa  08A497  50 m  54.18  54.18   
58  Saarinen Matilda  2008  SalU  08A116  50 m  54.62  54.62   
59  Jokinen Emmi  2008  UiTa  08A048  50 m  55.10  55.10   
60  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  54.17  55.17   
61  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  50 m  55.34  55.34   
62  Paalanen Kaisla  2008  RiUS  08A326  25 m  54.77  55.77   
63  Savulahti Eerika  2008  RiUS  08A113  50 m  55.89  55.89   
64  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  50 m  55.93  55.93   
65  Hellsten Nea  2009  HSS  09A142  25 m  55.87  56.87   
66  Rahmati Maria  2008  RaisU  08A249  25 m  56.12  57.12   
67  Meskanen Minttu  2008  Pyry  08A445  50 m  57.66  57.66   
68  Tuominen Viktoria  2010  HSS  10A010  50 m  59.71  59.71   
69  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m  58.94  59.94   
70  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  58.96  59.96   
71  Gadd Olivia  2008  UiTa  08A505  50 m  1:00.11  1:00.11   
72  Reuna Veanna  2008  RaisU  08A383  25 m  59.38  1:00.38   
73  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  1:01.30  1:01.30   
74  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  50 m  1:01.64  1:01.64   
75  Kurvinen Krista-matleena  2006  RiUS  06A940  25 m  1:01.40  1:02.40   
76  Hakkarainen Aino  2009  HSS  09A194  50 m  1:02.80  1:02.80   
77  Veiro Nea  2008  ÅSK  08A522  25 m  1:02.79  1:03.79   
78  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  50 m  1:04.29  1:04.29   
79  Tuukkanen Iiris  2008  RiUS  08A316  25 m  1:03.68  1:04.68   
80  Ahonen Ella  2008  RaisU  08A039  25 m  1:04.90  1:05.90   
81  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m  1:05.19  1:06.19   
82  Laine Siiri  2008  HSS  08A516  25 m       
83  Fröjdö Ellen  2008  ÅSK  08A475  25 m       
84  Rauta Venla  2007  ÅSK  07A789  25 m       
85  Koivu Milja  2007  RiUS  07A785  25 m       
86  Vänni Hanna  2008  UiTa  08A466  25 m       
87  Pellikka Emma  2007  RiUS  07A786  25 m       
88  Uskali Taika  2005  RiUS  05A925  25 m       
89  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  25 m       
90  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m       
91  Kriek Anjenike  2005  Cetus  05B078  25 m       
92  Zurban Laura  2006  Cetus  06A428  25 m       
93  Malmelin Lotta  2009  Pyry  09A212  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner