2018-10-23   19:12:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 100 m PU P13,P16,P18 
 
Sponsori: Best-Hall Oy 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  56.31  58.31   
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  56.63  58.63   
Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  1:00.93  1:00.93   
Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  59.03  1:01.03   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  1:01.07  1:01.07   
Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  1:01.43  1:01.43   
Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  25 m  59.95  1:01.95   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  1:02.55  1:02.55   
Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  1:03.51  1:03.51   
10  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m  1:04.44  1:06.44   
11  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  1:08.81  1:08.81   
12  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  50 m  1:09.79  1:09.79   
13  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  50 m  1:11.71  1:11.71   
14  Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  1:12.59  1:12.59   
15  Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  1:18.25  1:18.25   
16  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  1:18.50  1:18.50   
17  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  50 m  1:19.00  1:19.00   
18  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  25 m  1:17.57  1:19.57   
19  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  1:19.58  1:19.58   
20  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  50 m  1:19.76  1:19.76   
21  Saari Samuel  2004  Cetus  04A676  50 m  1:19.97  1:19.97   
22  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  1:18.21  1:20.21   
23  Kojo Jimi  2005  AQUILA  05A032  25 m  1:18.47  1:20.47   
24  Nuoranne Markus  2003  Pyry  03B039  50 m  1:22.59  1:22.59   
25  Byskov Jan  2004  NU  04A474  25 m  1:21.40  1:23.40   
26  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  1:23.67  1:25.67   
27  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  25 m  1:24.16  1:26.16   
28  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  1:26.42  1:26.42   
29  Aalto-Hardy Oliver  2005  ÅSF  05B102  25 m  1:25.49  1:27.49   
30  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  1:29.05  1:29.05   
31  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  25 m  1:27.88  1:29.88   
32  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  25 m  1:30.99  1:32.99   
33  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  1:32.38  1:34.38   
34  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  1:34.55  1:34.55   
35  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  50 m  1:36.35  1:36.35   
36  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  25 m  1:36.87  1:38.87   
37  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  25 m  1:37.83  1:39.83   
38  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  50 m  1:40.33  1:40.33   
39  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  25 m  1:39.36  1:41.36   
40  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  50 m  1:44.05  1:44.05   
41  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:42.89  1:44.89   
42  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  25 m       
43  Cavrag Matias  2005  RaisU  05A828  25 m       
44  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m       
45  Salminen Rasmus  2004  Ui-Va  04B262  25 m       
46  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m       
47  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner