2018-10-23   18:39:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

13_S
Laji 13, 200 m SKU T10,T12,T15,T17 
 
Sponsori: Muovitech Finland 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  2:28.24  2:28.24   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:33.19  2:33.19   
Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  2:31.11  2:36.11   
Edwards Anna  2004  HSS  04A597  25 m  2:32.12  2:37.12   
Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  50 m  2:37.54  2:37.54   
Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  2:33.12  2:38.12   
Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  50 m  2:38.37  2:38.37   
Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  50 m  2:38.40  2:38.40   
Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:38.59  2:38.59   
10  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  50 m  2:38.76  2:38.76   
11  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  2:38.81  2:38.81   
12  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m  2:34.08  2:39.08   
13  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  50 m  2:39.12  2:39.12   
14  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  50 m  2:40.24  2:40.24   
15  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:40.94  2:40.94   
16  Vesalainen Peppi  2004  HSS  04B162  50 m  2:41.42  2:41.42   
17  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  2:42.96  2:42.96   
18  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  2:43.07  2:43.07   
19  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  2:43.11  2:43.11   
20  Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  50 m  2:43.51  2:43.51   
21  Rissanen Aada  2004  Cetus  04A305  25 m  2:39.04  2:44.04   
22  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  2:40.50  2:45.50   
23  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  2:47.02  2:47.02   
24  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  2:47.21  2:47.21   
25  Korsoff Veera  2005  HSS  05A348  50 m  2:47.21  2:47.21   
26  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  50 m  2:47.70  2:47.70   
27  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  2:48.12  2:48.12   
28  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  50 m  2:48.20  2:48.20   
29  Rantanen Rina  2005  Cetus  05A419  50 m  2:48.57  2:48.57   
30  Haverinen Helmi  2004  Cetus  04A256  25 m  2:43.68  2:48.68   
31  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  50 m  2:48.74  2:48.74   
32  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  2:48.85  2:48.85   
33  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  2:44.63  2:49.63   
34  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  50 m  2:49.73  2:49.73   
35  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  2:50.69  2:50.69   
36  Sinerkari Nanna  2004  HSS  04A366  50 m  2:50.76  2:50.76   
37  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  50 m  2:50.97  2:50.97   
38  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  2:46.11  2:51.11   
39  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  2:52.16  2:52.16   
40  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  25 m  2:47.25  2:52.25   
41  Heinimäki Lotta  2003  HSS  03A644  50 m  2:52.62  2:52.62   
42  Alanen Annika  2003  HSS  03A227  50 m  2:52.90  2:52.90   
43  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  50 m  2:53.00  2:53.00   
44  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  2:50.18  2:55.18   
45  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  2:50.31  2:55.31   
46  Stenman Fia  2006  VUS-VSS  06A349  25 m  2:50.52  2:55.52   
47  Severinkangas Janita  2004  Cetus  04A650  50 m  2:55.78  2:55.78   
48  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  50 m  2:56.35  2:56.35   
49  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  50 m  2:56.80  2:56.80   
50  Turunen Anni  2006  VUS-VSS  06A416  50 m  2:57.66  2:57.66   
51  Savonen Jasmin  2005  Cetus  05A119  50 m  2:59.48  2:59.48   
52  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  50 m  2:59.84  2:59.84   
53  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  25 m  2:55.27  3:00.27   
54  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  50 m  3:00.41  3:00.41   
55  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  50 m  3:02.39  3:02.39   
56  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  50 m  3:03.05  3:03.05   
57  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  50 m  3:03.29  3:03.29   
58  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  50 m  3:03.48  3:03.48   
59  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m  2:58.81  3:03.81   
60  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  2:59.44  3:04.44   
61  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  50 m  3:05.24  3:05.24   
62  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  50 m  3:05.57  3:05.57   
63  Lamminmäki Hannah  2006  VUS-VSS  06A351  50 m  3:05.93  3:05.93   
64  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  50 m  3:06.29  3:06.29   
65  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m  3:01.33  3:06.33   
66  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  25 m  3:01.40  3:06.40   
67  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  3:01.54  3:06.54   
68  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  3:06.67  3:06.67   
69  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  50 m  3:07.44  3:07.44   
70  Ruha Elina  2005  Cetus  05A113  50 m  3:07.51  3:07.51   
71  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  50 m  3:08.46  3:08.46   
72  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  3:08.73  3:08.73   
73  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  3:03.88  3:08.88   
74  Lignell Meri-xenia  2006  HSS  06A952  50 m  3:08.99  3:08.99   
75  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  25 m  3:05.06  3:10.06   
76  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  50 m  3:12.50  3:12.50   
77  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  50 m  3:13.26  3:13.26   
78  Taskinen Sini  2005  Octopus  05B079  50 m  3:13.38  3:13.38   
79  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  50 m  3:13.85  3:13.85   
80  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  3:14.06  3:14.06   
81  Ekholm Iina  2007  HSS  07A215  50 m  3:14.14  3:14.14   
82  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  50 m  3:14.22  3:14.22   
83  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  3:10.06  3:15.06   
84  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  3:10.12  3:15.12   
85  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  50 m  3:15.29  3:15.29   
86  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  3:15.49  3:15.49   
87  Jämsen Ariel Julienne  2006  HSS  06A752  50 m  3:15.49  3:15.49   
88  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  50 m  3:15.55  3:15.55   
89  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  3:15.74  3:15.74   
90  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  25 m  3:10.81  3:15.81   
91  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  3:10.99  3:15.99   
92  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  50 m  3:16.22  3:16.22   
93  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  50 m  3:17.22  3:17.22   
94  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  25 m  3:12.50  3:17.50   
95  Ruottinen Aino  2007  UiTa  07A145  50 m  3:18.16  3:18.16   
96  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  50 m  3:19.31  3:19.31   
97  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  3:19.69  3:19.69   
98  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  50 m  3:19.94  3:19.94   
99  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  3:17.31  3:22.31   
100  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  3:22.41  3:22.41   
101  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  3:17.46  3:22.46   
102  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  3:17.56  3:22.56   
103  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  3:19.55  3:24.55   
104  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  3:24.85  3:24.85   
105  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  50 m  3:25.02  3:25.02   
106  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  50 m  3:25.64  3:25.64   
107  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  50 m  3:26.92  3:26.92   
108  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  25 m  3:22.10  3:27.10   
109  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  50 m  3:27.31  3:27.31   
110  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  50 m  3:29.34  3:29.34   
111  Holma Venla  2008  LUS  08A016  50 m  3:29.46  3:29.46   
112  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  50 m  3:29.65  3:29.65   
113  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  25 m  3:26.67  3:31.67   
114  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  3:26.75  3:31.75   
115  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  3:27.08  3:32.08   
116  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  25 m  3:28.11  3:33.11   
117  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  3:29.70  3:34.70   
118  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  50 m  3:36.47  3:36.47   
119  Värikoski Peppi  2006  Pyry  06A451  25 m  3:33.71  3:38.71   
120  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  50 m  3:38.86  3:38.86   
121  Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  3:34.78  3:39.78   
122  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  25 m  3:35.76  3:40.76   
123  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  25 m  3:37.21  3:42.21   
124  Hautamäki Veera  2006  RaisU  06A779  25 m  3:37.55  3:42.55   
125  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  3:42.64  3:42.64   
126  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  3:42.74  3:42.74   
127  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  25 m  3:38.76  3:43.76   
128  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  50 m  3:45.24  3:45.24   
129  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  50 m  3:46.72  3:46.72   
130  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  25 m  3:43.08  3:48.08   
131  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  50 m  3:52.83  3:52.83   
132  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  3:56.48  4:01.48   
133  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  4:16.02  4:21.02   
134  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m       
135  Ele Lumia  2008  AUi  08A058  25 m       
136  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  25 m       
137  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m       
138  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  25 m       
139  Sjösten Emilie  2008  AUi  08A074  25 m       
140  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner