2018-10-23   19:09:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  07:53   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 100 m RU T12,T15,T17  Loppukilpailut (21) 
Sponsori: Best-Hall Oy 
 
Erä 1 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Oona Kinnunen  2006  06A727  HSS    25m     
Silvia Jauhiainen  2007  07A703  AUi    25m     
Java Hyttinen  2006  06A999  UiTa    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    25m     
Sofia Salospohja  2004  04A153  RaisU    25m     
Aino Mustonen  2007  07A784  UiTa    25m     
Olivia Aravirta  2007  07A562  HSS    25m     
Sani Karjalainen  2005  05B153  AUi    25m     
Amanda Lång  2006  06A402  VUS-VSS    25m     
Taika Uskali  2005  05A925  RiUS    25m     
               

 
Erä 3 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iines Hurme  2005  05B120  HyUS    25m     
Rita Heinonen  2006  06A034  RaisU    25m     
Karmen Johanson  2006  06A750  VeUS    50m     
Mandi Hämäläinen  2006  06A875  UiKaa    25m  2:23.98  2:26.98 
Yasemin Yilmaz  2007  07A532  AUi    25m  2:29.76  2:32.76 
Noora Riionheimo  2006  06A873  RaisU    25m     
Vuokko Larjomaa  2007  07A454  Cetus    25m     
Camilla Mikkonen  2007  07A597  RaisU    25m     

 
Erä 4 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    25m  2:17.78  2:20.78 
Ella Jokioinen  2006  06A872  AUi    50m  2:16.13  2:16.13 
Minni-Maria Vesma  2007  07A480  RaisU    25m  2:08.32  2:11.32 
Aino Nokikuru  2007  07A268  RiUS    50m  2:10.75  2:10.75 
Elsa Koskinen  2006  06A390  ÅSK    50m  2:10.88  2:10.88 
Malandra Anttonen  2007  07A464  RaisU    50m  2:13.63  2:13.63 
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    25m  2:14.85  2:17.85 
Peppi Ruppa  2007  07A003  TaTU    25m  2:18.37  2:21.37 

 
Erä 5 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    25m  2:06.78  2:09.78 
Maisa Savisto  2006  06A209  UiTa    50m  2:07.00  2:07.00 
Nella Honkanen  2007  07A539  HyUS    25m  2:01.59  2:04.59 
Iiris Paloposki  2007  07A571  AUi    25m  2:00.48  2:03.48 
Maija Grönholm  2006  06A743  AUi    25m  2:00.92  2:03.92 
Emilia Häjänen  2006  06A890  RaisU    50m  2:05.50  2:05.50 
Iiris Aittokallio  2006  06A888  RaisU    25m  2:04.32  2:07.32 
Annabella Sovasto  2007  07A515  HSS    25m  2:07.53  2:10.53 

 
Erä 6 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Theresia Lindholm  2006  06A732  ÅSF    50m  2:02.26  2:02.26 
Veera Rantala  2006  06A547  UiTa    25m  1:58.88  2:01.88 
Nella Imponen  2007  07A517  AUi    50m  2:01.12  2:01.12 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  UiTa    25m  1:56.34  1:59.34 
Linda Möttönen  2006  06A538  UiTa    50m  2:00.95  2:00.95 
Henna Arenius  2005  05B075  HyUS    25m  1:58.75  2:01.75 
Esther Reunala  2007  07A478  Octopus    25m  1:58.94  2:01.94 
Kerttu Laaksonen  2006  06A271  ÅSK    50m  2:02.27  2:02.27 

 
Erä 7 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    25m  1:55.35  1:58.35 
Maija Nurminen  2005  05A597  SalU    50m  1:56.77  1:56.77 
Ella Kostiainen  2006  06A805  HSS    25m  1:53.11  1:56.11 
Kätlin Ploompuu  2007  07A371  RiUS    50m  1:55.79  1:55.79 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    50m  1:56.09  1:56.09 
Sofia Järvi  2007  07A178  RaisU    25m  1:53.24  1:56.24 
Viivi Loimusto  2007  07A094  SalU    25m  1:54.11  1:57.11 
Isla Vuohtoniemi  2007  07A351  HSS    50m  1:59.24  1:59.24 

 
Erä 8 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Riquelme Mac Donald  2006  06A833  ÅSK    50m  1:55.06  1:55.06 
Vieno Virtanen  2006  06A791  HSS    50m  1:54.60  1:54.60 
Rianna Hoda  2006  06A326  LUS    25m  1:50.88  1:53.88 
Viivi Kiiveri  2006  06A260  UiTa    25m  1:49.82  1:52.82 
Ines Pälviranta  2007  07A106  UiTa    50m  1:53.33  1:53.33 
Milla Tahvanainen  2005  05A928  Cetus    50m  1:54.02  1:54.02 
Ida Salminen  2005  05A502  RaisU    50m  1:54.72  1:54.72 
Lotta Lönnqvist  2006  06A864  Cetus    50m  1:55.29  1:55.29 

 
Erä 9 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fia Metsola  2007  07A399  ÅSF    25m  1:49.12  1:52.12 
Joanna Salonen  2006  06A305  UiTa    25m  1:48.83  1:51.83 
Aurora Änäkkälä  2007  07A287  SalU    25m  1:48.59  1:51.59 
Sabina Rakhimova  2005  05A752  RaisU    50m  1:51.43  1:51.43 
Nelli Lehtonen  2006  06A529  UiTa    50m  1:51.46  1:51.46 
Olesia Leshchuk  2006  06A423  Cetus    50m  1:51.77  1:51.77 
Soila Nevalainen  2005  05A804  UiTa    25m  1:49.05  1:52.05 
Amanda Vuori  2007  07A289  ÅSK    25m  1:49.53  1:52.53 

 
Erä 10 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexa Korkiakoski  2006  06A789  ÅSK    50m  1:51.28  1:51.28 
Elsa Vuorimaa  2006  06A891  Cetus    25m  1:47.60  1:50.60 
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    50m  1:50.09  1:50.09 
Nova Larsson  2007  07A446  ÅSF    25m  1:46.53  1:49.53 
Hilla-Maaria Juhola  2007  07A039  PUS    25m  1:46.98  1:49.98 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    25m  1:47.51  1:50.51 
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    25m  1:47.96  1:50.96 
Siiri Ruponen  2005  05A287  RiUS    25m  1:48.42  1:51.42 

 
Erä 11 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    25m  1:45.87  1:48.87 
Emma Haapanen  2006  06A249  AUi    50m  1:48.48  1:48.48 
Ellen Lindell  2007  07A396  Cetus    50m  1:48.36  1:48.36 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    25m  1:45.20  1:48.20 
Gabriella Vesterkvist  2006  06A381  ÅSK    50m  1:48.29  1:48.29 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    25m  1:45.44  1:48.44 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  1:45.52  1:48.52 
Iina Ekholm  2007  07A215  HSS    25m  1:46.19  1:49.19 

 
Erä 12 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Frusti  2007  07A190  Pyry    50m  1:47.45  1:47.45 
Milana Virtanen  2006  06A309  UiTa    25m  1:43.60  1:46.60 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  1:46.09  1:46.09 
Celina Sandell  2005  05A630  UiKaa    25m  1:42.55  1:45.55 
Minea Partanen  2005  05A997  HSS    25m  1:42.83  1:45.83 
Ronja Ristevirta  2005  05B092  Cetus    50m  1:46.14  1:46.14 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    25m  1:44.43  1:47.43 
Venla Ristimäki  2004  04B221  LUS    25m  1:56.30  1:48.11 

 
Erä 13 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  1:44.76  1:44.76 
Ella Kalliokari  2006  06A835  Cetus    50m  1:44.64  1:44.64 
Anna Selin  2006  06A738  UiTa    25m  1:40.27  1:43.27 
Diana Raduly Baka  2006  06A543  SalU    50m  1:42.67  1:42.67 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    50m  1:42.89  1:42.89 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  1:43.67  1:43.67 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    50m  1:44.72  1:44.72 
Iina Hulkki  2006  06A179  VUS-VSS    25m  1:41.91  1:44.91 

 
Erä 14 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lily Päivänen  2006  06A419  HSS    50m  1:41.89  1:41.89 
Anja Miao  2007  07A170  Cetus    50m  1:41.80  1:41.80 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    25m  1:38.56  1:41.56 
Joanna Högback  2007  07A150  VUS-VSS    50m  1:40.56  1:40.56 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    25m  1:38.15  1:41.15 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  1:41.63  1:41.63 
Amanda Ahinko  2007  07A230  ÅSF    25m  1:38.89  1:41.89 
Anna Salo  2007  07A171  Cetus    50m  1:42.49  1:42.49 

 
Erä 15 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Piia Lahtinen  2006  06A300  UiTa    25m  1:37.26  1:40.26 
Riikka Broman  2006  06A503  Pyry    50m  1:40.12  1:40.12 
Hilma Husari  2004  04A874  Pyry    25m  1:36.72  1:39.72 
Ippi Ranta  2006  06A207  UiTa    25m  1:36.46  1:39.46 
Aino Ruottinen  2007  07A145  UiTa    50m  1:39.56  1:39.56 
Maj Kajander  2005  05A678  HSS    50m  1:39.84  1:39.84 
Essi Pyykkö  2006  06A100  SalU    25m  1:37.25  1:40.25 
Ariel Julienne Jämsen  2006  06A752  HSS    25m  1:37.48  1:40.48 

 
Erä 16 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Räty  2005  05B048  HSS    50m  1:38.99  1:38.99 
Enni Tammilehto  2006  06A134  Cetus    25m  1:34.68  1:37.68 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    50m  1:37.19  1:37.19 
Elisa Liven  2004  04A466  RaisU    50m  1:35.10  1:35.10 
Julia Sihvo  2006  06A269  RaisU    25m  1:33.80  1:36.80 
Jenni Korkeamäki  2007  07A078  Cetus    50m  1:37.24  1:37.24 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    25m  1:35.30  1:38.30 
Hannah Lamminmäki  2006  06A351  VUS-VSS    25m  1:36.16  1:39.16 

 
Erä 17 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  1:34.78  1:34.78 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    25m  1:31.53  1:34.53 
Venla Salminen  2004  04A179  UiKaa    25m  1:31.00  1:34.00 
Mette Peltola  2005  05A136  RaisU    25m  1:30.91  1:33.91 
Sini Mäkilä  2006  06A201  RaisU    25m  1:30.96  1:33.96 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    25m  1:31.43  1:34.43 
Anni Kärkkäinen  2006  06A642  VUS-VSS    25m  1:31.78  1:34.78 
Matilda Leppänen  2007  07A067  Cetus    50m  1:35.07  1:35.07 

 
Erä 18 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    50m  1:32.59  1:32.59 
Ronja Maude  2005  05A886  ÅSK    50m  1:31.82  1:31.82 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    50m  1:31.43  1:31.43 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    50m  1:30.80  1:30.80 
Hanna Blomqvist  2005  05A691  ÅSF    50m  1:31.02  1:31.02 
Kiia Metsäkonkola  2005  05A633  SalU    25m  1:28.48  1:31.48 
Aada Salminen  2004  04A178  UiKaa    25m  1:29.44  1:32.44 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    25m  1:30.63  1:33.63 

 
Erä 19 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Salmi  2003  03A973  Pyry    25m  1:26.11  1:29.11 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  1:27.63  1:27.63 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  1:27.03  1:27.03 
Daniela Lietzén  2006  06A241  ÅSK    25m  1:23.60  1:26.60 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  1:26.62  1:26.62 
Sofia Rinne  2005  05A850  Cetus    25m  1:24.39  1:27.39 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  1:28.22  1:28.22 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    50m  1:30.16  1:30.16 

 
Erä 20 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:26.13  1:26.13 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  1:23.01  1:26.01 
Minea Wiren  2003  03A335  Pyry    25m  1:22.19  1:25.19 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    25m  1:21.05  1:24.05 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  1:24.53  1:24.53 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:25.51  1:25.51 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  1:23.07  1:26.07 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    25m  1:23.32  1:26.32 

 
Erä 21 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  1:20.42  1:23.42 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  ÅSK    25m  1:16.60  1:19.60 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    50m  1:17.62  1:17.62 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    25m  1:11.45  1:14.45 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:12.59  1:15.59 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  1:19.02  1:19.02 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  1:20.41  1:20.41 
Wilma Sundt  2006  06A142  Cetus    50m  1:23.82  1:23.82 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:53 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner