2018-08-16   04:23:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  07:53   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 50 m SU P11,P16,P18  Loppukilpailut (12) 
Sponsori: Kone-Kunttila 
 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Yakob Slama  2005  05B116  ÅSK    25m     
Robert Pukki  2007  07A716  AUi    25m     
Ilkka Itkonen  2008  08A489  HSS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nuutti Vienonen  2005  05A328  SalU    25m     
Onni Kataja  2007  07A576  RiUS    25m  1:04.78  1:05.78 
Hugo Mirén  2006  06A813  ÅSF    25m  1:01.49  1:02.49 
Niklas Honkanen  2008  08A378  ÅSK    25m  1:04.55  1:05.55 
Väinö Rosendahl  2007  07A566  RiUS    25m  1:05.65  1:06.65 
Sisu Korpinen  2006  06A993  ÅSK    25m     
               

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ian Gonzalez Caton  2008  08A328  AUi    25m  58.30  59.30 
Emil Savolainen  2007  07A560  UiTa    25m  57.91  58.91 
Aleksi Nurmi  2006  06A541  AUi    50m  56.86  56.86 
Aukusti Malinen  2007  07A589  RiUS    25m  55.29  56.29 
Veikko Hautaniemi  2007  07A304  Cetus    50m  56.33  56.33 
Iiro Juvakka  2007  07A695  Pyry    50m  56.98  56.98 
Eetu Uotila  2008  08A315  RiUS    25m  57.94  58.94 
Elias Johansson  2008  08A318  RiUS    25m  1:00.99  1:01.99 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amos Korin  2008  08A377  ÅSK    25m  54.96  55.96 
Hugo Rossi  2008  08A250  UiTa    25m  54.16  55.16 
Thomas Westerlund  2007  07A541  RaisU    25m  53.69  54.69 
Aapo Harjula  2007  07A604  UiTa    25m  53.53  54.53 
Thomas Failer  2007  07A233  UiTa    50m  54.57  54.57 
Luukas Kallio  2005  05A856  TaTU    50m  55.11  55.11 
Joonas Keränen  2007  07A172  Cetus    50m  55.62  55.62 
Kasper Vira  2006  06A821  AUi    50m  56.23  56.23 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Lahtinen  2008  08A360  VeUS    50m  53.93  53.93 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    25m  52.76  53.76 
Aleksi Vuohelainen  2007  07A585  UiTa    50m  53.51  53.51 
Konsta Horppu  2008  08A413  Pyry    25m  50.94  51.94 
Henri Koskela  2007  07A472  Cetus    25m  51.02  52.02 
Joa Siltakoski  2007  07A187  TaTU    25m  52.71  53.71 
Kalle Yli-Jama  2006  06A108  SalU    25m  52.86  53.86 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    50m  53.96  53.96 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Paalanen  2006  06A276  RiUS    25m  50.88  51.88 
Onni-Pekka Hirvonen  2007  07A660  UiTa    25m  50.66  51.66 
Patric Meriholvi  2007  07A625  RaisU    25m  50.50  51.50 
Mikael Suni  2007  07A197  Cetus    50m  51.36  51.36 
Jasu Nieminen  2007  07A443  LUS    50m  51.47  51.47 
Eemeli Varonen  2009  09A038  ÅSK    25m  50.59  51.59 
Milo Kallio  2008  08A375  ÅSK    25m  50.78  51.78 
Kevin Mamandi  2007  07A428  ÅSK    25m  50.93  51.93 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Klümper  2008  08A190  Cetus    25m  50.22  51.22 
Christian Edelman  2007  07A367  ÅSK    50m  50.93  50.93 
Topi Äikäs  2007  07A599  UiTa    50m  49.94  49.94 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    50m  49.70  49.70 
Eero Virtanen  2007  07A605  HyUS    25m  48.88  49.88 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    25m  49.29  50.29 
Akseli Savolainen  2007  07A405  Cetus    50m  51.20  51.20 
Tommi Mosconi  2008  08A187  Cetus    50m  51.23  51.23 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peter Kanninen  2006  06A587  AUi    50m  48.98  48.98 
Riku Forsberg  2005  05A829  Cetus    50m  48.81  48.81 
Niilo Toivola  2007  07A580  UiTa    50m  48.67  48.67 
Eljas Pekkola  2007  07A509  Cetus    50m  48.32  48.32 
Sean Salli  2007  07A211  UiTa    50m  48.51  48.51 
Lenni Nevalainen  2007  07A173  Cetus    50m  48.72  48.72 
Iikka Liitola  2008  08A102  RiUS    50m  48.95  48.95 
Eetu Niemi  2007  07A159  Octopus    25m  48.10  49.10 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    25m  47.12  48.12 
Thomas Korvela  2005  05B071  AUi    50m  46.78  46.78 
Kaapo Saarinen  2007  07A347  VeUS    50m  46.68  46.68 
Kaapo Virtanen  2008  08A295  ÅSK    25m  45.24  46.24 
Georg Aspholm  2008  08A121  UiTa    50m  46.56  46.56 
Eetu Vehmas  2007  07A484  Pyry    50m  46.72  46.72 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  47.76  47.76 
Pauli Rantatupa  2005  05A960  Cetus    25m  47.21  48.21 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonatan Lönngren  2009  09A122  ÅSF    25m  44.40  45.40 
Artemi Tsinjonnõi  2008  08A169  Cetus    50m  45.08  45.08 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    25m  43.51  44.51 
Joona Korpikoski  2007  07A316  Pyry    50m  43.91  43.91 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  44.22  44.22 
Áron Zautasvili  2006  06A560  UiTa    25m  43.87  44.87 
Albert Laakkonen  2007  07A058  UiTa    25m  44.38  45.38 
Lenni Syvänen  2007  07A401  Cetus    50m  45.97  45.97 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Visto  2007  07A318  RiUS    50m  43.29  43.29 
Konsta Vainio  2005  05A299  AUi    50m  41.75  41.75 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    25m  39.23  40.23 
Leevi Pixa  2007  07A400  HSS    50m  39.92  39.92 
Aku Hyrsylä  2003  03A838  SalU    25m  39.08  40.08 
Ivan Kovalchuk  2005  05A878  AUi    50m  41.64  41.64 
Juho Herva  2005  05B044  HyUS    25m  41.84  42.84 
Eelis Lummaa  2007  07A384  ÅSK    50m  43.71  43.71 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  37.95  37.95 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  30.21  31.21 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    25m  28.15  29.15 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  26.53  27.53 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    25m  26.60  27.60 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    25m  28.43  29.43 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  37.11  37.11 
Nicolas Nyström  2008  08A014  HSS    25m  37.70  38.70 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:53 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner