Ohjelma XVII Marli Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 23
|
Kilpailu |
XVII Marli Junior Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
15:42 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 23, 100 m PU T12,T15,T17 |
Loppukilpailut (10) |
Sponsori: Auranmaan MA-harrastajat |
|
Erä 1 (10) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanni Räty |
2005 |
05B048 |
HSS |
|
25m |
|
|
4 |
Lily Päivänen |
2006 |
06A419 |
HSS |
|
25m |
|
|
5 |
Petra Soini |
2007 |
07A191 |
Pyry |
|
25m |
|
|
6 |
Linda Möttönen |
2006 |
06A538 |
UiTa |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Palovaara |
2005 |
05A562 |
Octopus |
|
25m |
|
|
2 |
Ella Kostiainen |
2006 |
06A805 |
HSS |
|
25m |
|
|
3 |
Siiri Ruponen |
2005 |
05A287 |
RiUS |
|
25m |
1:53.63 |
1:55.63 |
4 |
Emma Veide |
2005 |
05A082 |
RiUS |
|
25m |
1:48.36 |
1:50.36 |
5 |
Amanda Lång |
2006 |
06A402 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:50.92 |
1:52.92 |
6 |
Elli Kenttälä |
2006 |
06A520 |
UiTa |
|
25m |
1:56.34 |
1:58.34 |
7 |
Nea Salmela |
2006 |
06A357 |
LUS |
|
25m |
|
|
8 |
Olesia Leshchuk |
2006 |
06A423 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iina Hulkki |
2006 |
06A179 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:45.14 |
1:47.14 |
2 |
Krista Viitanen |
2005 |
05A078 |
RiUS |
|
25m |
1:45.02 |
1:47.02 |
3 |
Jenna Helminen |
2005 |
05A300 |
RiUS |
|
50m |
1:44.54 |
1:44.54 |
4 |
Tilda Saine |
2006 |
06A291 |
ÅSK |
|
25m |
1:40.12 |
1:42.12 |
5 |
Ronja Vilska |
2006 |
06A239 |
AUi |
|
25m |
1:41.36 |
1:43.36 |
6 |
Mea Alho |
2006 |
06A256 |
ÅSK |
|
25m |
1:44.77 |
1:46.77 |
7 |
Milana Fedotova |
2005 |
05A883 |
RiUS |
|
50m |
1:47.13 |
1:47.13 |
8 |
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
06A752 |
HSS |
|
25m |
1:45.93 |
1:47.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nina Sundberg |
2006 |
06A497 |
Octopus |
|
25m |
1:38.26 |
1:40.26 |
2 |
Kia Mäennenä |
2006 |
06A189 |
Cetus |
|
50m |
1:40.20 |
1:40.20 |
3 |
Theresia Lindholm |
2006 |
06A732 |
ÅSF |
|
25m |
1:37.21 |
1:39.21 |
4 |
Elina Ruha |
2005 |
05A113 |
Cetus |
|
50m |
1:38.62 |
1:38.62 |
5 |
Ippi Ranta |
2006 |
06A207 |
UiTa |
|
25m |
1:37.00 |
1:39.00 |
6 |
Milana Virtanen |
2006 |
06A309 |
UiTa |
|
50m |
1:39.70 |
1:39.70 |
7 |
Iiris Soilevaara |
2006 |
06A415 |
Cetus |
|
25m |
1:38.21 |
1:40.21 |
8 |
Viivi Kiiveri |
2006 |
06A260 |
UiTa |
|
25m |
1:40.09 |
1:42.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joanna Salonen |
2006 |
06A305 |
UiTa |
|
25m |
1:34.29 |
1:36.29 |
2 |
Tilda Aaltonen |
2006 |
06A311 |
ÅSK |
|
50m |
1:35.75 |
1:35.75 |
3 |
Meri-Xenia Lignell |
2006 |
06A952 |
HSS |
|
50m |
1:32.36 |
1:32.36 |
4 |
Hanna Martola |
2005 |
05A203 |
Cetus |
|
25m |
1:29.71 |
1:31.71 |
5 |
Oona Kupari |
2004 |
04A089 |
Octopus |
|
25m |
1:30.07 |
1:32.07 |
6 |
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
05A579 |
AUi |
|
25m |
1:30.46 |
1:32.46 |
7 |
Wilma Turpeinen |
2006 |
06A089 |
ÅSK |
|
25m |
1:33.76 |
1:35.76 |
8 |
Mathilda Heikiö |
2006 |
06A212 |
ÅSK |
|
50m |
1:37.10 |
1:37.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Amanda Nilsson |
2006 |
06A427 |
Cetus |
|
25m |
1:26.63 |
1:28.63 |
2 |
Hilma Husari |
2004 |
04A874 |
Pyry |
|
25m |
1:25.37 |
1:27.37 |
3 |
Greta Kandolin |
2003 |
03A616 |
AUi |
|
25m |
1:25.13 |
1:27.13 |
4 |
Laura Kousa |
2005 |
05A332 |
Cetus |
|
25m |
1:22.03 |
1:24.03 |
5 |
Piia Lahtinen |
2006 |
06A300 |
UiTa |
|
25m |
1:22.90 |
1:24.90 |
6 |
Helmi Ahonen |
2003 |
03A160 |
HSS |
|
25m |
1:25.20 |
1:27.20 |
7 |
Peppi Kolari |
2003 |
03A985 |
AUi |
|
50m |
1:27.49 |
1:27.49 |
8 |
Sivi Juvakka |
2005 |
05A609 |
Pyry |
|
50m |
1:31.08 |
1:31.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hanna Blomqvist |
2005 |
05A691 |
ÅSF |
|
50m |
1:23.62 |
1:23.62 |
2 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
05A514 |
Cetus |
|
50m |
1:23.05 |
1:23.05 |
3 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
25m |
1:20.31 |
1:22.31 |
4 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
50m |
1:21.95 |
1:21.95 |
5 |
Iisa Karpela |
2004 |
04A632 |
Cetus |
|
50m |
1:22.16 |
1:22.16 |
6 |
Nelli Lehmijoki |
2005 |
05A030 |
Pyry |
|
50m |
1:22.34 |
1:22.34 |
7 |
Sanni Salmi |
2003 |
03A973 |
Pyry |
|
25m |
1:21.41 |
1:23.41 |
8 |
Peppi Vesalainen |
2004 |
04B162 |
HSS |
|
50m |
1:23.68 |
1:23.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jenna Nousiainen |
2005 |
05A555 |
Pyry |
|
50m |
1:20.56 |
1:20.56 |
2 |
Julianna Kurkela |
2005 |
05A215 |
ÅSK |
|
50m |
1:18.80 |
1:18.80 |
3 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
04A066 |
Cetus |
|
50m |
1:16.89 |
1:16.89 |
4 |
Nessa Järvinen |
2004 |
04A159 |
AQUILA |
|
25m |
1:14.34 |
1:16.34 |
5 |
Nanna Sinerkari |
2004 |
04A366 |
HSS |
|
50m |
1:16.84 |
1:16.84 |
6 |
Helmi Lehtonen |
2004 |
04A335 |
JUK |
|
50m |
1:17.92 |
1:17.92 |
7 |
Aamu Änkilä |
2004 |
04A071 |
HSS |
|
25m |
1:17.49 |
1:19.49 |
8 |
Saana Perkkiö |
2005 |
05A349 |
RiUS |
|
50m |
1:20.70 |
1:20.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
1:14.80 |
1:14.80 |
2 |
Stella Freystätter |
2003 |
03A735 |
HSS |
|
50m |
1:14.13 |
1:14.13 |
3 |
Louna Kasvio |
2006 |
06A151 |
Cetus |
|
50m |
1:13.55 |
1:13.55 |
4 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
Pyry |
|
25m |
1:10.92 |
1:12.92 |
5 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
50m |
1:13.12 |
1:13.12 |
6 |
Anni Koivula |
2003 |
03B130 |
Pyry |
|
25m |
1:11.57 |
1:13.57 |
7 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
1:14.24 |
1:14.24 |
8 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
25m |
1:13.63 |
1:15.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saga Kovanen |
2004 |
04A113 |
Cetus |
|
50m |
1:12.42 |
1:12.42 |
2 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
25m |
1:07.98 |
1:09.98 |
3 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
1:07.72 |
1:07.72 |
4 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
25m |
1:03.57 |
1:05.57 |
5 |
Lotta Pälsi |
2004 |
04A147 |
HSS |
|
25m |
1:04.17 |
1:06.17 |
6 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
50m |
1:08.55 |
1:08.55 |
7 |
Aada Rissanen |
2004 |
04A305 |
Cetus |
|
25m |
1:10.12 |
1:12.12 |
8 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
25m |
1:10.85 |
1:12.85 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
15:42 |
|