2018-10-16   20:44:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  15:42   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 17, 50 m PU T11,T15,T17  Loppukilpailut (17) 
Sponsori: Marli 
 
Erä 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Yasemin Yilmaz  2007  07A532  AUi    25m     
Ada Riquelme Mac Donald  2006  06A833  ÅSK    25m     
Sofia Ruusunen  2005  05B086  RaisU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aino Mustonen  2007  07A784  UiTa    25m     
Matilda Hirvonen  2006  06A969  HyUS    25m     
Veera Knuutila  2008  08A346  AUi    25m     
Alexa Korkiakoski  2006  06A789  ÅSK    25m     
Elsa Hanski  2008  08A351  ÅSK    25m     
Anna Selin  2006  06A738  UiTa    25m     
               

 
Erä 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Luotola  2008  08A400  ÅSK    25m     
Esther Reunala  2007  07A478  Octopus    25m     
Olivia Gadd  2008  08A505  UiTa    25m  1:04.73  1:05.73 
Tiia Mattila  2008  08A105  Ui-Va    25m  1:01.89  1:02.89 
Malandra Anttonen  2007  07A464  RaisU    25m  1:03.78  1:04.78 
Hanna Vänni  2008  08A466  UiTa    25m     
Iiris Paloposki  2007  07A571  AUi    25m     
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    25m     

 
Erä 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    25m  1:01.43  1:02.43 
Kaisa Heikkinen  2008  08A047  RaisU    25m  59.45  1:00.45 
Elsa Koskinen  2006  06A390  ÅSK    25m  58.09  59.09 
Iina Pihlaja  2008  08A067  RaisU    50m  57.80  57.80 
Sagdiana Rakhimova  2008  08A244  RaisU    25m  57.67  58.67 
Lotta Turunen  2008  08A219  Cetus    25m  59.03  1:00.03 
Lotta Lönnqvist  2006  06A864  Cetus    25m  1:00.42  1:01.42 
Josefiina Kinos  2009  09A082  RaisU    25m  1:01.54  1:02.54 

 
Erä 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Eriksson  2005  05B111  ÅSF    25m  55.55  56.55 
Sandra Savolainen  2007  07A376  Cetus    25m  55.08  56.08 
Saara Pakomäki  2008  08A225  ÅSK    50m  54.29  54.29 
Selma Ala-Karvia  2008  08A229  UiTa    25m  52.42  53.42 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    25m  53.09  54.09 
Matilda Saarinen  2008  08A116  SalU    25m  54.01  55.01 
Henna Arenius  2005  05B075  HyUS    25m  55.17  56.17 
Emma Nissinen  2007  07A368  Cetus    25m  56.21  57.21 

 
Erä 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minni-Maria Vesma  2007  07A480  RaisU    25m  51.39  52.39 
Elsa Vuorimaa  2006  06A891  Cetus    25m  50.78  51.78 
Heidi Still  2006  06A230  Cetus    50m  51.50  51.50 
Sofia Järvi  2007  07A178  RaisU    25m  50.21  51.21 
Oona Kinnunen  2006  06A727  HSS    25m  50.41  51.41 
Essi Kallio  2008  08A044  LUS    50m  51.56  51.56 
Amanda Vuori  2007  07A289  ÅSK    50m  52.01  52.01 
Nella Honkanen  2007  07A539  HyUS    25m  51.58  52.58 

 
Erä 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebecca Mäkinen  2008  08A232  UiTa    25m  49.90  50.90 
Peppi Värikoski  2006  06A451  Pyry    50m  50.63  50.63 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  50.21  50.21 
Maisa Savisto  2006  06A209  UiTa    25m  48.54  49.54 
Ida Paaskoski  2007  07A527  Cetus    50m  49.81  49.81 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    25m  49.22  50.22 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    50m  50.83  50.83 
Saga Linnosaari  2008  08A268  Cetus    25m  49.96  50.96 

 
Erä 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Kajonen  2005  05A833  AUi    25m  48.06  49.06 
Kätlin Ploompuu  2007  07A371  RiUS    25m  47.68  48.68 
Nelli Lehtonen  2006  06A529  UiTa    25m  47.50  48.50 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    25m  47.13  48.13 
Milka Marjakaarto  2007  07A546  Cetus    50m  48.19  48.19 
Veera Rantala  2006  06A547  UiTa    25m  47.52  48.52 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  UiTa    25m  47.92  48.92 
Naomi Leo  2007  07A306  ÅSK    50m  49.22  49.22 

 
Erä 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Soila Nevalainen  2005  05A804  UiTa    50m  46.91  46.91 
Vilma Saarimäki  2007  07A277  RaisU    50m  46.60  46.60 
Emilia Tähkänen  2007  07A206  Ui-Va    50m  46.22  46.22 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    25m  44.85  45.85 
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    50m  46.15  46.15 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    50m  46.24  46.24 
Silvia Koskela  2007  07A257  UiTa    50m  46.64  46.64 
Hippu Rauhala  2010  10A021  Pyry    25m  46.13  47.13 

 
Erä 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nanna Kotkatvuori  2006  06A920  UiKaa    25m  44.40  45.40 
Amanda Ahinko  2007  07A230  ÅSF    25m  43.75  44.75 
Emma Loo  2004  04B129  ÅSK    50m  44.32  44.32 
Minea Kumlander  2007  07A507  ÅSK    50m  43.76  43.76 
Ronja Ristevirta  2005  05B092  Cetus    25m  43.17  44.17 
Leenu Karolina Kinnunen  2005  05B009  Cetus    25m  43.51  44.51 
Katri Kulovuori  2007  07A256  UiTa    25m  44.38  45.38 
Krista Viitanen  2005  05A078  RiUS    25m  44.60  45.60 

 
Erä 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    25m  42.43  43.43 
Bianca Flöjt  2005  05A975  ÅSF    25m  42.12  43.12 
Hilla-Maaria Juhola  2007  07A039  PUS    50m  42.75  42.75 
Inka Nirkkonen  2004  04B260  AUi    25m  41.65  42.65 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    50m  42.73  42.73 
Venla Ristimäki  2004  04B221  LUS    50m  42.99  42.99 
Gabriella Vesterkvist  2006  06A381  ÅSK    50m  43.31  43.31 
Ines Pälviranta  2007  07A106  UiTa    25m  42.62  43.62 

 
Erä 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    25m  41.51  42.51 
Ella Kalliokari  2006  06A835  Cetus    50m  42.32  42.32 
Anja Miao  2007  07A170  Cetus    25m  41.04  42.04 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  40.67  41.67 
Emma Nieminen  2005  05A269  AUi    50m  41.85  41.85 
Joanna Högback  2007  07A150  VUS-VSS    25m  41.16  42.16 
Matilda Leppänen  2007  07A067  Cetus    50m  42.35  42.35 
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    50m  42.61  42.61 

 
Erä 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Maude  2005  05A886  ÅSK    25m  40.47  41.47 
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    25m  40.89  41.17 
Venla Holma  2008  08A016  LUS    25m  39.12  40.12 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    25m  38.49  39.49 
Enna Äyrämöinen  2007  07A198  Cetus    25m  38.61  39.61 
Ellen Lindell  2007  07A396  Cetus    25m  39.14  40.14 
Aino Kallio  2003  03A807  LUS    25m  40.22  41.22 
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  41.54  41.54 

 
Erä 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Dominika Stalinskaja  2007  07A650  Cetus    25m  37.87  38.87 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  38.71  38.71 
Iina Ekholm  2007  07A215  HSS    50m  38.42  38.42 
Kerttu Rantanen  2007  07A146  ÅSK    50m  37.57  37.57 
Piia Lahtinen  2006  06A300  UiTa    25m  37.09  38.09 
Veera Malmelin  2007  07A196  Pyry    50m  38.59  38.59 
Aino Lehtinen  2005  05B147  AUi    50m  38.78  38.78 
Celina Sandell  2005  05A630  UiKaa    25m  38.08  39.08 

 
Erä 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m  37.11  37.11 
Jenni Korkeamäki  2007  07A078  Cetus    25m  35.38  36.38 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    25m  35.23  36.23 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    50m  35.48  35.48 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  34.65  35.65 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    50m  36.35  36.35 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    25m  35.54  36.54 
Anna Salo  2007  07A171  Cetus    50m  37.43  37.43 

 
Erä 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    50m  35.20  35.20 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  33.75  33.75 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    50m  33.52  33.52 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  31.80  31.80 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  33.01  33.01 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  33.71  33.71 
Peppi Kolari  2003  03A985  AUi    50m  34.59  34.59 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    50m  35.26  35.26 

 
Erä 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Cetus    50m  31.54  31.54 
Sofia Pavlovskaya  2002    PETERSBURG    50m  30.50  30.50 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  29.70  29.70 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    50m  29.43  29.43 
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    50m  29.47  29.47 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  30.35  30.35 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  31.28  31.28 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  31.57  31.57 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  15:42 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner