2018-08-16   04:26:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVII Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  07:52   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 50 m VU T10,T15,T17  Loppukilpailut (18) 
Sponsori: Belindos 
 
Erä 1 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Venla Rauta  2007  07A789  ÅSK    25m     
Nea Hellsten  2009  09A142  HSS    50m     
Ella Kostiainen  2006  06A805  HSS    50m     
               
               
               

 
Erä 2 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ellen Fröjdö  2008  08A475  ÅSK    25m     
Iiris Tuukkanen  2008  08A316  RiUS    25m  1:04.13  1:05.13 
Olivia Gadd  2008  08A505  UiTa    25m  1:00.81  1:01.81 
Krista-Matleena Kurvinen  2006  06A940  RiUS    25m  1:04.05  1:05.05 
Saana Kurittu  2006  06B003  ÅSK    25m     
Siiri Laine  2008  08A516  HSS    25m     
               

 
Erä 3 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Karimäki  2009  09A219  ÅSK    25m  57.13  58.13 
Selma Mäenpää  2007  07A661  ÅSK    50m  56.59  56.59 
Nea Veiro  2008  08A522  ÅSK    25m  53.82  54.82 
Emmi Jokinen  2008  08A048  UiTa    25m  52.99  53.99 
Emma Pellikka  2007  07A786  RiUS    25m  53.57  54.57 
Lotta Malmelin  2009  09A212  Pyry    25m  54.64  55.64 
Ella Ahonen  2008  08A039  RaisU    25m  56.10  57.10 
Milja Koivu  2007  07A785  RiUS    25m  57.95  58.95 

 
Erä 4 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veanna Reuna  2008  08A383  RaisU    25m  52.21  53.21 
Viktoria Tuominen  2010  10A010  HSS    25m  51.38  52.38 
Iina Koivisto  2010  10A054  LUS    50m  51.86  51.86 
Maria Rahmati  2008  08A249  RaisU    25m  49.46  50.46 
Olivia Aravirta  2007  07A562  HSS    25m  50.35  51.35 
Peppi Ruppa  2007  07A003  TaTU    50m  52.10  52.10 
Kaisla Paalanen  2008  08A326  RiUS    25m  51.49  52.49 
Aliisa Kunttu  2008  08A303  AUi    50m  53.48  53.48 

 
Erä 5 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Aittokallio  2006  06A888  RaisU    25m  47.38  48.38 
Aino Hakkarainen  2009  09A194  HSS    25m  46.80  47.80 
Vilma Toivonen  2008  08A504  LUS    50m  47.61  47.61 
Mandi Hämäläinen  2006  06A875  UiKaa    25m  45.86  46.86 
Annabella Sovasto  2007  07A515  HSS    25m  45.89  46.89 
Iina Pihlaja  2008  08A067  RaisU    25m  46.62  47.62 
Nella Kuivanen  2008  08A497  UiTa    50m  47.95  47.95 
Minttu Meskanen  2008  08A445  Pyry    25m  48.91  49.91 

 
Erä 6 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Riionheimo  2006  06A873  RaisU    25m  45.06  46.06 
Elina Malinen  2009  09A134  RiUS    25m  44.67  45.67 
Saga Räikkönen  2008  08A396  AUi    50m  44.84  44.84 
Anjenike Kriek  2005  05B078  Cetus    25m  42.76  43.76 
Matilda Jokinen  2008  08A029  LUS    25m  43.30  44.30 
Taika Uskali  2005  05A925  RiUS    25m  44.01  45.01 
Josefiina Kinos  2009  09A082  RaisU    25m  44.84  45.84 
Jade Isomaa  2008  08A045  LUS    25m  45.32  46.32 

 
Erä 7 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sandra Savolainen  2007  07A376  Cetus    50m  43.18  43.18 
Netta Koskinen  2005  05B144  AUi    25m  41.32  42.32 
Emma Nissinen  2007  07A368  Cetus    50m  42.24  42.24 
Nelli Lehtonen  2006  06A529  UiTa    25m  40.96  41.96 
Heidi Still  2006  06A230  Cetus    50m  42.22  42.22 
Oona Valtonen  2008  08A125  TaTU    50m  42.31  42.31 
Emilia Inkeroinen  2009  09A052  KoU    25m  41.39  42.39 
Kaisa Heikkinen  2008  08A047  RaisU    50m  43.54  43.54 

 
Erä 8 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    25m  40.48  41.48 
Milana Fedotova  2005  05A883  RiUS    25m  40.16  41.16 
Julia Eriksson  2005  05B111  ÅSF    25m  39.98  40.98 
Sonja Heikkilä  2006  06A509  SalU    25m  39.54  40.54 
Veera Mustonen  2008  08A332  RiUS    50m  40.61  40.61 
Milka Marjakaarto  2007  07A546  Cetus    50m  41.00  41.00 
Venla Rajala  2008  08A055  TaTU    25m  40.29  41.29 
Sagdiana Rakhimova  2008  08A244  RaisU    25m  40.86  41.86 

 
Erä 9 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    25m  39.06  40.06 
Milla Tahvanainen  2005  05A928  Cetus    50m  39.54  39.54 
Lotta Lönnqvist  2006  06A864  Cetus    50m  39.03  39.03 
Aada Salminen  2004  04A178  UiKaa    25m  37.74  38.74 
Elsa Vuorimaa  2006  06A891  Cetus    50m  38.99  38.99 
Maija Nurminen  2005  05A597  SalU    50m  39.27  39.27 
Karmen Johanson  2006  06A750  VeUS    50m  39.84  39.84 
Minea Partanen  2005  05A997  HSS    25m  39.20  40.20 

 
Erä 10 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Bianca Flöjt  2005  05A975  ÅSF    25m  37.30  38.30 
Inka Nirkkonen  2004  04B260  AUi    50m  38.03  38.03 
Venla Ristimäki  2004  04B221  LUS    50m  37.69  37.69 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    50m  37.30  37.30 
Nea Tamminen  2004  04A994  AUi    25m  36.54  37.54 
Leenu Karolina Kinnunen  2005  05B009  Cetus    50m  38.03  38.03 
Aino Lehtinen  2005  05B147  AUi    50m  38.28  38.28 
Ida Paaskoski  2007  07A527  Cetus    50m  38.72  38.72 

 
Erä 11 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  37.17  37.17 
Amanda Lång  2006  06A402  VUS-VSS    25m  36.02  37.02 
Ella Kalliokari  2006  06A835  Cetus    50m  36.58  36.58 
Petra Soini  2007  07A191  Pyry    50m  36.38  36.38 
Laura Zurban  2006  06A428  Cetus    50m  36.55  36.55 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    25m  35.61  36.61 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    50m  37.06  37.06 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    50m  37.18  37.18 

 
Erä 12 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    25m  35.11  36.11 
Aino Suomalainen  2007  07A281  AUi    50m  35.67  35.67 
Celina Sandell  2005  05A630  UiKaa    50m  35.47  35.47 
Ronja Ristevirta  2005  05B092  Cetus    50m  34.77  34.77 
Janna Tepsa  2005  05A214  UiKaa    25m  34.30  35.30 
Elli Kenttälä  2006  06A520  UiTa    50m  35.67  35.67 
Mia Karolina Müürsepp  2006  06A436  AUi    50m  35.70  35.70 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    25m  35.12  36.12 

 
Erä 13 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Loo  2004  04B129  ÅSK    50m  34.62  34.62 
Pilvi Österman  2005  05A026  ÅSK    50m  33.92  33.92 
Jessi Isomaa  2004  04A704  LUS    25m  32.88  33.88 
Joanna Högback  2007  07A150  VUS-VSS    50m  33.65  33.65 
Joanna Salonen  2006  06A305  UiTa    50m  33.82  33.82 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  33.90  33.90 
Elisa Liven  2004  04A466  RaisU    50m  34.59  34.59 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    50m  34.66  34.66 

 
Erä 14 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Salminen  2004  04A179  UiKaa    50m  33.40  33.40 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    50m  32.51  32.51 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    50m  32.36  32.36 
Odelia Oinas  2003  03B095  ÅSK    25m  31.32  32.32 
Hanna Blomqvist  2005  05A691  ÅSF    25m  31.35  32.35 
Anni Kärkkäinen  2006  06A642  VUS-VSS    25m  31.36  32.36 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  32.57  32.57 
Daniela Lietzén  2006  06A241  ÅSK    25m  32.46  33.46 

 
Erä 15 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  31.14  32.14 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  31.67  31.67 
Peppi Kolari  2003  03A985  AUi    50m  31.36  31.36 
Aino Välimaa  2006  06A220  UiTa    50m  31.15  31.15 
Olivia Oinas  2003  03B093  ÅSK    50m  31.35  31.35 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  31.46  31.46 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  31.77  31.77 
Anni Turunen  2006  06A416  VUS-VSS    50m  32.20  32.20 

 
Erä 16 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  31.01  31.01 
Nelli Rauhanen  2005  05A585  RaisU    50m  30.73  30.73 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  30.68  30.68 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    50m  30.66  30.66 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    50m  30.66  30.66 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    50m  30.68  30.68 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  30.86  30.86 
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    50m  31.06  31.06 

 
Erä 17 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  30.35  30.35 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  28.83  29.83 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    25m  28.50  29.50 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    50m  29.12  29.12 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  29.45  29.45 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  29.76  29.76 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  29.96  29.96 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m  29.45  30.45 

 
Erä 18 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  28.78  28.78 
Sofia Pavlovskaya  2002    PETERSBURG    50m  28.00  28.00 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  27.84  27.84 
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    50m  27.14  27.14 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    50m  27.56  27.56 
Ekaterina Savelieva  2002    PETERSBURG    50m  28.00  28.00 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    50m  28.33  28.33 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  29.10  29.10 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:52 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner