2018-10-22   08:13:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Triton Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 13.04.2018

9_S
Løb 9, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
669  Stampe Katrine  2000  HØRSHOLM  0068AM  25 m  27.12   
727  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  50 m  27.90   
558  Aunstrup Kaja  1998  FR.VÆRK  9846AD  25 m  27.92   
583  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  50 m  28.09   
117  Ingeman-Petersen Nicoline  2002  GLADSAXE  0232AM  50 m  28.47   
627  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  28.48   
18  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  50 m  28.55   
249  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  28.57   
453  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  28.76   
10  93  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SØLLERØD  9722AO  25 m  28.84   
11  670  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  50 m  28.86   
12  729  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  50 m  28.88   
13  709  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  28.95   
14  726  Schelde Clara Marott  2000  FARUM  0092AD  50 m  29.19   
15  339  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  50 m  29.23   
16  397  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  29.43   
17  96  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  25 m  29.44   
18  635  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  50 m  29.53   
19  29  Jensen Emma Fjordside  2003  HOLSTEBRO  0344AX  50 m  29.56   
20  675  Jensen Cecilie Salskov  2000  HØRSHOLM  0012AQ  25 m  29.56   
21  618  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  29.69   
22  293  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  29.76   
23  147  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  29.78   
24  672  Thimmer Astrid  2003  HØRSHOLM  0302AQ  50 m  29.78   
25  382  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  29.86   
26  396  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  29.88   
27  295  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  29.95   
28  706  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  50 m  29.98   
29  403  Jørgensen Julie Bruun  2003  SK-SYD  0328AC  50 m  30.03   
30  163  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  30.09   
31  707  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  30.23   
32  246  Munkebæk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  30.26   
33  201  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  30.29   
34  289  Larsen Ida  2000  HOLBÆK  0008BA  50 m  30.33   
35  290  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBÆK  0348BE  25 m  30.37   
36  674  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  30.50   
37  265  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  30.57   
38  109  Weiner Carla Lyhne  2003  SØLLERØD  0318AU  25 m  30.65   
39  153  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  30.70   
40  362  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  50 m  30.72   
41  281  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  30.74   
42  345  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  50 m  30.74   
43  263  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  50 m  30.75   
44  370  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  50 m  30.79   
45  218  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  50 m  30.84   
46  219  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  30.84   
47  350  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  50 m  30.85   
48  229  Jacobsen Luna Fyller  2003  KVIK  0308AO  50 m  30.86   
49  157  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  30.89   
50  714  Laigaard Natascha  2002  FARUM  0246AR  50 m  31.02   
51  103  Sangild Rebecca  2003  SØLLERØD  0344AL  25 m  31.06   
52  217  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  31.06   
53  260  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  31.15   
54  713  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  31.15   
55  598  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  31.16   
56  292  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  31.30   
57  296  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  31.42   
58  695  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  25 m  31.47   
59  715  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m  31.48   
60  701  Aagaard Sarah Sejr  2000  FARUM  0048AF  50 m  31.49   
61  677  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  31.54   
62  722  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  50 m  31.57   
63  155  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  31.68   
64  676  Haugbølle Kaya Vennick  2004  HØRSHOLM  0418AB  50 m  31.70   
65  81  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  31.73   
66  409  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  31.73   
67  642  Bolvig Andrea M. Lang  2000  SØLLERØD  0048AE  50 m  31.84   
68  703  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  50 m  31.88   
69  718  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  31.90   
70  633  Larsen Esther Haudrum  2005  VÆRLØSE  0574AK  25 m  31.95   
71  379  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  50 m  31.98   
72  405  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  32.05   
73  24  Hansen Mia Kølbæk  2003  HOLSTEBRO  0368BA  25 m  32.25   
74  721  Nevermann Marike  2003  FARUM  0354AQ  50 m  32.28   
75  156  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  32.33   
76  628  Hansen Signe Holm  2005  VÆRLØSE  0598AK  25 m  32.36   
77  248  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  32.40   
78  591  Borgstrøm Michelle  1989  TRITON B  8962AG  50 m  32.41   
79  95  Nepper-Christensen Emilie  2003  SØLLERØD  0372AU  50 m  32.48   
80  347  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  32.50   
81  385  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  32.64   
82  711  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  32.69   
83  357  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  50 m  32.75   
84  719  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  50 m  32.76   
85  407  Langhorn Josefine Meng  2006  SK-SYD  0676AO  25 m  32.82   
86  692  Volden Victoria Husted  2003  HØRSHOLM  0312AU  50 m  32.92   
87  177  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  32.93   
88  413  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  33.17   
89  176  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  33.49   
90  609  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  33.61   
91  639  Thomsen Martha Bødker  2005  VÆRLØSE  0586AH  50 m  33.65   
92  275  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  33.78   
93  607  Juul-Olsen Marie  2004  LYNGBY  0426AW  25 m  33.82   
94  78  Bang Laura  2004  SØLLERØD  0474AP  25 m  33.97   
95  200  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  34.00   
96  251  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  34.21   
97  704  Fischer Amalie Frost  2005  FARUM  0502AR  50 m  34.23   
98  621  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  34.34   
99  696  Philip Emma  2005  HØRSHOLM  0538AN  50 m  34.35   
100  165  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  34.41   
101  616  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  34.48   
102  126  Jakobsen Sarah Møller  2004  NAKSKOV  0416AW  25 m  34.58   
103  124  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  34.68   
104  250  Pedersen Laura  2007  KVIK  0776AD  25 m  34.80   
105  273  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  34.99   
106  549  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  35.00   
107  582  Withen Laura Bjerregaard  2004  FR.VÆRK  0458AK  25 m  35.06   
108  526  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  35.08   
109  408  Larsen Emilie  2005  SK-SYD  0568AV  25 m  35.12   
110  169  Hansen Katharina Beyer  2006  GSK  0674AH  25 m  35.17   
111  638  Thomsen Ella Bødker  2005  VÆRLØSE  0576AH  50 m  35.47   
112  629  Helfelt Amalie  2006  VÆRLØSE  0652AP  25 m  35.64   
113  252  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  35.88   
114  554  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  36.01   
115  214  Fabricius Ronja Skriver  2006  KVIK  0642AP  25 m  36.07   
116  181  Stærke Petrea Hostrup  2006  GSK  0664AD  25 m  36.20   
117  369  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  36.33   
118  377  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  36.42   
119  725  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  36.53   
120  580  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  36.67   
121  395  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  36.79   
122  174  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  37.45   
123  359  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  50 m  37.56   
124  470  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  37.82   
125  566  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  50 m  38.02   
126  257  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  38.11   
127  172  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  38.19   
128  343  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  38.21   
129  180  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  38.44   
130  560  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  50 m  38.69   
131  564  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  50 m  38.70   
132  637  Persson Ella  2006  VÆRLØSE  0616AP  25 m  38.72   
133  194  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  39.16   
134  212  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  39.24   
135  240  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  39.26   
136  523  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  39.42   
137  195  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  39.83   
138  203  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  25 m  39.86   
139  228  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  40.27   
140  254  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m  40.49   
141  123  Hansen Astrid Pries  2007  NAKSKOV  0716AC  25 m  41.81   
142  277  Vedsted Kirsten  2008  KVIK  0872AE  25 m  42.26   
143  170  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  42.29   
144  244  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  42.61   
145  274  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  42.62   
146  216  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  42.79   
147  576  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  50 m  42.99   
148  459  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  43.33   
149  543  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  43.98   
150  497  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  44.67   
151  448  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  45.52   
152  346  Fisker Nellie  2006  TRITON B  0694AQ  25 m  47.90   
153  454  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  47.94   
154  508  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  48.23   
155  261  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  48.41   
156  449  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  48.51   
157  183  Østerby Astrid  2007  GSK  0746AF  25 m  48.82   
158  445  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  50.36   
159  529  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  25 m  52.73   
160  478  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  50 m  55.00   
161  536  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  56.95   
162  471  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:01.69   
163  351  Hecht Victoria  2008  TRITON B    50 m     
164  360  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B    50 m     
165  366  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svømmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark