2018-08-18   18:17:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Triton Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 13.04.2018

4_S
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
335  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  25.22   
30  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  25.26   
25  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  25.39   
128  Jensen Sebastian  2001  NAKSKOV  0137AI  25 m  25.47   
133  Pedersen Nikolai Pagh  2002  NAKSKOV  0235AB  25 m  25.56   
135  Witthøfft Jacob Sanchez  2001  NAKSKOV  0147AT  25 m  25.76   
197  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  25.80   
460  Haslev Marcus Skøtt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  26.01   
17  Allerslev Oskar  2002  HOLSTEBRO  0275AR  25 m  26.03   
10  85  Hansen Adam  1998  SØLLERØD  9883AP  50 m  26.08   
11  298  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  26.13   
12  708  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  26.14   
13  720  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  50 m  26.16   
14  284  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  26.22   
15  716  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  26.23   
16  106  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  25 m  26.41   
17  282  Bonde Sebastian  2002  HOLBÆK  0271AE  25 m  26.42   
18  127  Jensen Christoffer  2002  NAKSKOV  0209AE  25 m  26.47   
19  589  Møhl Emil  1994  TRITON B  9413AC  50 m  26.47   
20  101  Rosholm Janus  2002  SØLLERØD  0275AQ  25 m  26.65   
21  28  Jensen Anders Nedergaard  2002  HOLSTEBRO  0233AP  25 m  26.67   
22  239  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  26.69   
23  337  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  50 m  26.71   
24  682  Bruhn Fillip  2003  HØRSHOLM  0391AM  25 m  26.86   
25  32  Lund Mads  2002  HOLSTEBRO  0253AO  25 m  26.93   
26  33  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  50 m  26.96   
27  291  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363AA  25 m  27.00   
28  285  Daugelis Alens  2002  HOLBÆK  0275AJ  50 m  27.01   
29  264  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  50 m  27.03   
30  354  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  27.11   
31  590  Vester Tobias  1996  TRITON B  9665AB  50 m  27.23   
32  486  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  27.31   
33  679  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  27.31   
34  401  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  27.32   
35  122  George Colins Anthony  2001  NAKSKOV  0111AN  25 m  27.54   
36  705  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  50 m  27.72   
37  563  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  27.75   
38  381  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  27.76   
39  340  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  27.92   
40  119  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  27.98   
41  342  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  50 m  28.00   
42  276  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  28.03   
43  386  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  28.03   
44  567  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  50 m  28.14   
45  107  Toft Karl Gustav B.  2002  SØLLERØD  0299AP  50 m  28.19   
46  253  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.32   
47  92  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  28.35   
48  406  Kurtzmann Laurids Isling  2002  SK-SYD  0253AS  25 m  28.54   
49  728  Steenberg Scott  2000  FARUM  0039AL  50 m  28.75   
50  415  Slente Alexander  2004  SK-SYD  0427AM  25 m  28.93   
51  89  Høgenhaug Thomas  2003  SØLLERØD  0391AG  25 m  29.00   
52  710  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  50 m  29.12   
53  131  Lindberg Tobias  2003  NAKSKOV  0397AI  25 m  29.14   
54  142  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  29.16   
55  688  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  25 m  29.17   
56  149  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  29.39   
57  600  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  29.44   
58  196  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  50 m  29.47   
59  287  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  29.62   
60  91  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  29.77   
61  210  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m  29.77   
62  398  Bjørnsteen Tobias  2005  SK-SYD  0509AI  25 m  29.80   
63  146  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  29.87   
64  270  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  30.18   
65  83  Ehlers Mathias  2003  SØLLERØD  0389AM  50 m  30.28   
66  361  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  30.40   
67  391  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  30.59   
68  129  Jensen Valdemar  2004  NAKSKOV  0487AH  25 m  30.60   
69  687  Samson Marcus Elkjær  2003  HØRSHOLM  0319AG  25 m  30.63   
70  152  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  30.77   
71  611  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  30.81   
72  134  Peterse Sebastian Hofmann  2003  NAKSKOV  0385AQ  25 m  30.82   
73  94  Montag Ludvig  2003  SØLLERØD  0357AI  25 m  30.98   
74  204  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  31.01   
75  712  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  50 m  31.33   
76  545  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  31.49   
77  299  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  31.53   
78  242  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  31.57   
79  402  Jürs Tue Vestergaard  2004  SK-SYD  0411AQ  25 m  31.59   
80  338  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  31.60   
81  182  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  31.64   
82  132  Madsen August K  2004  NAKSKOV  0481AC  25 m  31.94   
83  104  Schøn Sebastian Magnus  2003  SØLLERØD  0339AG  50 m  32.18   
84  548  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  32.19   
85  693  Larsen Frederik Rink  2004  HØRSHOLM  0447AK  25 m  32.32   
86  102  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  25 m  32.34   
87  269  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  32.37   
88  226  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  50 m  32.54   
89  225  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  32.69   
90  110  West Sebastian Alexander  2004  SØLLERØD  0489AI  25 m  32.76   
91  209  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  32.82   
92  205  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  33.12   
93  383  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  33.22   
94  167  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  33.37   
95  630  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  33.49   
96  615  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  25 m  33.56   
97  601  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  33.60   
98  168  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  33.86   
99  481  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  33.89   
100  389  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  34.04   
101  175  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  34.19   
102  266  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  34.25   
103  528  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  34.26   
104  166  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  34.59   
105  681  Schnabl Janus  2003  HØRSHOLM  0311AD  50 m  34.62   
106  232  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  34.65   
107  199  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  34.66   
108  534  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  34.97   
109  411  Nielsen Frederik Skytte  2005  SK-SYD  0585AJ  25 m  35.00   
110  234  Koch Viktor Sønder  2006  KVIK  0699AL  25 m  35.02   
111  717  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  50 m  35.02   
112  267  Svendson Martin Munch  2005  KVIK  0571AJ  25 m  35.20   
113  557  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  35.39   
114  597  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  35.53   
115  596  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  35.56   
116  551  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  35.84   
117  372  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  36.03   
118  179  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  36.26   
119  511  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  36.46   
120  178  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  36.53   
121  571  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VÆRK  0227AT  25 m  36.59   
122  268  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  36.65   
123  473  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  36.76   
124  467  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  36.97   
125  435  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  37.08   
126  552  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  37.26   
127  527  Fabel Albert Hvistendahl  2007  GLADSAXE  0735AC  25 m  37.39   
128  171  Jægerskou Kasper  2006  GSK  0643AG  25 m  37.41   
129  573  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  37.42   
130  512  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  37.47   
131  547  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  37.67   
132  634  Lester Noah  2006  VÆRLØSE  0677AF  25 m  38.25   
133  399  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  38.50   
134  562  Degn Viktor  2005  FR.VÆRK  0537AM  50 m  38.51   
135  447  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  38.72   
136  222  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  38.88   
137  227  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  39.05   
138  513  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  39.22   
139  517  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  40.42   
140  475  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  41.00   
141  532  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  25 m  41.21   
142  525  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  41.35   
143  457  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  41.52   
144  461  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  41.71   
145  533  Heinemann Victor  2007  GLADSAXE  0759AF  25 m  41.98   
146  531  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  25 m  42.44   
147  515  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  42.69   
148  414  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  43.81   
149  499  Sanghavi Vihaan  2008  HOVEDSTAD  0865AC  25 m  44.86   
150  485  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  46.12   
151  442  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  47.10   
152  429  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  48.06   
153  344  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  48.82   
154  521  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  50.12   
155  437  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  50.95   
156  498  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD  0875AC  25 m  54.05   
157  336  Bitton Shai  2008  TRITON B    50 m     
158  522  Bendixen William  2007  GLADSAXE    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Svømmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  10:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark