Startliste for H.C. Andersen Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Matilde Riis Sørensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.25.25 (08.05.2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 4:13.93 | |
2 | 59 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:22.86 | |
3 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 4:33.35 | |
4 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:34.43 | |
5 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 4:35.59 | |
6 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 4:36.74 | |
7 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 4:47.90 | |
8 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 4:51.25 | |
9 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 4:51.55 | |
10 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 4:57.82 | |
11 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 4:58.45 | |
12 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 5:01.19 | |
13 | 30 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 5:03.06 | |
14 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 5:04.78 | |
15 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 5:14.87 | |
16 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 5:16.93 | |
17 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 5:36.05 | |
18 | 406 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 50 m | 5:40.70 | |
19 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 6:12.67 | |
20 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 6:20.53 | |
21 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
Sebastian Ovesen 94 - Kvik Kastrup - 4.03.03 (20.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Holst Jacob | 1991 | H2Odense | 9197AF | 50 m | 4:05.03 | |
2 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 4:05.63 | |
3 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:06.65 | |
4 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:06.88 | |
5 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:09.83 | |
6 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 4:10.64 | |
7 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 4:13.17 | |
8 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 4:13.38 | |
9 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 4:16.22 | |
10 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 4:21.56 | |
11 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 4:23.06 | |
12 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 4:24.30 | |
13 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 4:36.55 | |
14 | 7 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 4:55.93 | |
15 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 5:03.49 | |
16 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 5:17.92 | |
17 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 5:24.23 | |
18 | 403 | Pors Sebastian | 2002 | RINGE | 0271AT | 50 m | 5:49.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Emilie Beckmann 97 - Tune I.F. - 0.27.25 (01.06.2014) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 26.96 | |
2 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 28.58 | |
3 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 29.07 | |
4 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 29.10 | |
5 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 29.95 | |
6 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 29.99 | |
7 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 30.09 | |
8 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 30.45 | |
9 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | 30.66 | |
10 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 30.67 | |
11 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 30.70 | |
12 | 59 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 31.07 | |
13 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 31.17 | |
14 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 31.29 | |
15 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 31.52 | |
16 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 31.64 | |
17 | 415 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 31.74 | |
18 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 31.87 | |
19 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 31.99 | |
20 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 32.26 | |
21 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 32.37 | |
22 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 32.38 | |
23 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 32.44 | |
24 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 32.52 | |
25 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 32.54 | |
26 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 32.60 | |
27 | 230 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 50 m | 32.61 | |
28 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 32.75 | |
29 | 394 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 50 m | 32.78 | |
30 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 32.85 | |
31 | 68 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 32.92 | |
32 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 32.95 | |
33 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 33.05 | |
34 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 33.14 | |
35 | 46 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 50 m | 33.44 | |
36 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 33.60 | |
37 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 34.17 | |
38 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 34.26 | |
39 | 19 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 0546AY | 50 m | 34.41 | |
40 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 34.59 | |
41 | 404 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 34.78 | |
42 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 34.84 | |
43 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 34.91 | |
44 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 35.08 | |
45 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 35.12 | |
46 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 35.13 | |
47 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 35.15 | |
48 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 35.18 | |
49 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 35.20 | |
50 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 35.24 | |
51 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 35.34 | |
52 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 35.44 | |
53 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 35.68 | |
54 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 35.72 | |
55 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 35.73 | |
56 | 333 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 35.76 | |
57 | 340 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 35.78 | |
58 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 35.89 | |
59 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 36.08 | |
60 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 36.21 | |
61 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 36.35 | |
62 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 36.62 | |
63 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 36.70 | |
64 | 146 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 36.86 | |
65 | 44 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 50 m | 36.95 | |
66 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 37.73 | |
67 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 37.76 | |
68 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 37.89 | |
69 | 24 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 50 m | 37.96 | |
70 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 38.03 | |
71 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 38.89 | |
72 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 39.66 | |
73 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 40.30 | |
74 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 40.78 | |
75 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 40.82 | |
76 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 41.00 | |
77 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 41.21 | |
78 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 41.46 | |
79 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 42.31 | |
80 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 42.40 | |
81 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 42.53 | |
82 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 42.91 | |
83 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 45.13 | |
84 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 48.21 | |
85 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 48.97 | |
86 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | 49.16 | |
87 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 49.41 | ||
88 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 49.64 | |
89 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 50.95 | |
90 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | 52.33 | |
91 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 54.17 | |
92 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 55.69 | |
93 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 56.48 | |
94 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 59.31 | |
95 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 1:00.39 | |
96 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
97 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | ||
98 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | ||
99 | 429 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | ||
100 | 431 | Gardias Cornelia | 2008 | H2Odense | 0864AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.25.04 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 25.92 | |
2 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 26.11 | |
3 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 26.43 | |
4 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 26.55 | |
5 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 26.78 | |
6 | 202 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
7 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 26.86 | |
8 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 26.87 | |
9 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 27.40 | |
10 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 27.60 | |
11 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 27.62 | |
12 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 27.73 | |
13 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 27.78 | |
14 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 27.80 | |
15 | 108 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 27.83 | |
16 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 27.84 | |
17 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.90 | |
18 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 27.91 | |
19 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 27.97 | |
20 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 28.17 | |
21 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 28.19 | |
22 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 28.25 | |
23 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 28.31 | |
24 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 28.42 | |
25 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 28.48 | |
26 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 28.88 | |
27 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 28.96 | |
28 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 28.97 | |
29 | 112 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 29.09 | |
30 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 29.12 | |
31 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 29.27 | |
32 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 29.32 | |
33 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 29.48 | |
34 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 29.48 | |
35 | 45 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 29.65 | |
36 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 29.68 | |
37 | 113 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 29.70 | |
38 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 30.00 | |
39 | 387 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 50 m | 30.09 | |
40 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 30.12 | |
41 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 30.29 | |
42 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 30.86 | |
43 | 168 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 30.89 | |
44 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 31.20 | |
45 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 31.41 | |
46 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 31.84 | |
47 | 42 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 31.85 | |
48 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 31.87 | |
49 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 32.45 | |
50 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 32.80 | |
51 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 32.97 | |
52 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 33.28 | |
53 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 33.38 | |
54 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 33.78 | |
55 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 33.90 | |
56 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 34.03 | |
57 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 34.04 | |
58 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 34.17 | |
59 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 34.21 | |
60 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 34.58 | |
61 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 34.59 | |
62 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 34.68 | |
63 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 35.20 | |
64 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 35.21 | |
65 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | 35.48 | |
66 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 35.85 | |
67 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 35.92 | |
68 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 36.04 | |
69 | 34 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 50 m | 36.78 | |
70 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 36.85 | |
71 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 36.88 | |
72 | 389 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 37.03 | |
73 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 37.06 | |
74 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 37.42 | |
75 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 38.32 | |
76 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 38.65 | |
77 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 38.88 | |
78 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 39.23 | |
79 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 40.74 | |
80 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 40.80 | ||
81 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | 41.04 | |
82 | 370 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 46.35 | |
83 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 46.66 | |
84 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 47.36 | |
85 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 48.29 | |
86 | 428 | Bonjorn Marti Cardeñas | 2009 | H2Odense | 0997AB | 50 m | 48.97 | |
87 | 378 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 50 m | 50.74 | |
88 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 51.83 | |
89 | 70 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 50 m | ||
90 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | ||
91 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | ||
92 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | ||
93 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Matilde Schrøder 96 - OSLF-STO - 0.32.25 (27.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 32.43 | |
2 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
3 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 34.05 | |
4 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 34.52 | |
5 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 34.58 | |
6 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 34.60 | |
7 | 122 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 34.65 | |
8 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 34.73 | |
9 | 230 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 50 m | 34.78 | |
10 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 35.05 | |
11 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 35.40 | |
12 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 35.48 | |
13 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 35.88 | |
14 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 35.90 | |
15 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 35.98 | |
16 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 36.07 | |
17 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 36.14 | |
18 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 36.34 | |
19 | 319 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 50 m | 36.72 | |
20 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 36.82 | |
21 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 36.83 | |
22 | 415 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 36.88 | |
23 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 36.91 | |
24 | 98 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 37.33 | |
25 | 320 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 50 m | 37.41 | |
26 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 37.52 | |
27 | 94 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 37.69 | |
28 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 37.73 | |
29 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 37.86 | |
30 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 38.27 | |
31 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 38.58 | |
32 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 38.59 | |
33 | 25 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 38.88 | |
34 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 39.34 | |
35 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 39.68 | |
36 | 40 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 39.74 | |
37 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 40.72 | |
38 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 40.72 | |
39 | 38 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 41.43 | |
40 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 41.48 | |
41 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 41.77 | |
42 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 41.95 | |
43 | 149 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 50 m | 42.12 | |
44 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 42.19 | |
45 | 32 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 50 m | 42.26 | |
46 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 42.48 | |
47 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 42.54 | |
48 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 42.63 | |
49 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 43.61 | |
50 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 43.78 | |
51 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 43.88 | |
52 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 44.36 | |
53 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 45.45 | |
54 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 45.52 | |
55 | 35 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 50 m | 45.63 | |
56 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 45.82 | |
57 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 46.07 | |
58 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 46.07 | |
59 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 47.76 | |
60 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 48.06 | |
61 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 48.68 | |
62 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 49.01 | |
63 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 49.54 | |
64 | 434 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 50 m | 49.90 | |
65 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 50.54 | ||
66 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 50.75 | |
67 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 52.90 | |
68 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 58.29 | |
69 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:04.72 | |
70 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:05.69 | |
71 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 1:06.59 | |
72 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | ||
73 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | ||
74 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | ||
75 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Lasse Pittioni 95 - Gladsaxe - 0.28.78 (30.05.2014) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 30.52 | |
2 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 30.59 | |
3 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 30.94 | |
4 | 417 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 31.59 | |
5 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 31.80 | |
6 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 31.93 | |
7 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 33.00 | |
8 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 33.30 | |
9 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 33.49 | |
10 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 33.60 | |
11 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 33.71 | |
12 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 34.06 | |
13 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 34.71 | |
14 | 387 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 50 m | 34.80 | |
15 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 35.03 | |
16 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 35.66 | |
17 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 35.78 | |
18 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 36.73 | |
19 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 37.20 | |
20 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 37.34 | |
21 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 39.01 | |
22 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 39.16 | |
23 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 39.70 | |
24 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 40.17 | |
25 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 40.29 | |
26 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 40.46 | |
27 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 40.99 | |
28 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 41.33 | |
29 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 41.33 | |
30 | 34 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 50 m | 41.43 | |
31 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 42.81 | |
32 | 370 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 42.99 | |
33 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 43.71 | |
34 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 43.93 | |
35 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 43.95 | |
36 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 43.98 | |
37 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 43.99 | |
38 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 44.17 | |
39 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 45.02 | |
40 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 45.57 | |
41 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 45.63 | |
42 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | 45.68 | |
43 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 46.71 | |
44 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | 46.83 | |
45 | 377 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 50 m | 46.95 | |
46 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 47.00 | |
47 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 47.48 | |
48 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 48.45 | |
49 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 48.63 | |
50 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 49.15 | |
51 | 427 | Andersen Sebastian N | 2004 | H2Odense | 0405AI | 50 m | 49.85 | |
52 | 389 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 51.42 | |
53 | 362 | Halle Gustav | 2007 | H2Odense | 0757AD | 50 m | 51.44 | |
54 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 51.65 | |
55 | 435 | Sørensen Vitus F P | 2007 | H2Odense | 0777AA | 50 m | 59.56 | |
56 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | ||
57 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | ||
58 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 7, 400m Medley Damer |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 5.05.24 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:07.32 | |
2 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 5:13.43 | |
3 | 122 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 5:14.37 | |
4 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 5:23.96 | |
5 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:25.07 | |
6 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 5:32.59 | |
7 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 5:37.34 | |
8 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 5:42.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 8, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.30.03 (08.05.2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:40.31 | |
2 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:45.79 | |
3 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:48.35 | |
4 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 4:50.06 | |
5 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | 5:05.76 | |
6 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 5:12.78 | |
7 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 5:20.87 | |
8 | 108 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 5:23.56 | |
9 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 5:45.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 0.29.74 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 29.31 | |
2 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 29.64 | |
3 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 29.81 | |
4 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 30.51 | |
5 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 30.64 | |
6 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 30.72 | |
7 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 30.91 | |
8 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 31.32 | |
9 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | 32.05 | |
10 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 32.18 | |
11 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 32.19 | |
12 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 33.38 | |
13 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 33.67 | |
14 | 46 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 50 m | 34.15 | |
15 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 34.20 | |
16 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 34.22 | |
17 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 34.34 | |
18 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 34.36 | |
19 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 34.48 | |
20 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 34.48 | |
21 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 35.16 | |
22 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 35.20 | |
23 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 35.38 | |
24 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 35.38 | |
25 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 35.45 | |
26 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 35.52 | |
27 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 35.53 | |
28 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 35.63 | |
29 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 35.84 | |
30 | 340 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 35.97 | |
31 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 36.11 | |
32 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 36.98 | |
33 | 25 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 37.66 | |
34 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 37.74 | |
35 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 38.01 | |
36 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 38.27 | |
37 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 38.50 | |
38 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 39.07 | |
39 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 39.23 | |
40 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 39.29 | |
41 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 40.69 | |
42 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 40.73 | |
43 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 41.14 | |
44 | 26 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 41.37 | |
45 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | 41.55 | |
46 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 41.60 | |
47 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 41.78 | |
48 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 42.06 | |
49 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 42.65 | |
50 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 42.66 | |
51 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 43.32 | ||
52 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 43.67 | |
53 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 43.99 | |
54 | 399 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 44.55 | |
55 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 45.38 | |
56 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | 45.91 | |
57 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 46.00 | |
58 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | 48.10 | |
59 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 49.02 | |
60 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 49.12 | |
61 | 31 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 50 m | 51.03 | |
62 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 52.27 | |
63 | 431 | Gardias Cornelia | 2008 | H2Odense | 0864AH | 50 m | 55.97 | |
64 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.26.41 (28.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 28.21 | |
2 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 28.63 | |
3 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 28.98 | |
4 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 28.98 | |
5 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 29.01 | |
6 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 29.21 | |
7 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 29.50 | |
8 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 29.54 | |
9 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 29.64 | |
10 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 30.07 | |
11 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 30.09 | |
12 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 30.09 | |
13 | 259 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 30.10 | |
14 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 30.31 | |
15 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 30.41 | |
16 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 31.00 | |
17 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 31.04 | |
18 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 31.16 | |
19 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 31.30 | |
20 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 31.40 | |
21 | 42 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 31.46 | |
22 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 31.53 | |
23 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 31.62 | |
24 | 43 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 31.64 | |
25 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 32.71 | |
26 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 33.34 | |
27 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 33.45 | |
28 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 35.35 | |
29 | 402 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 35.65 | |
30 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 35.81 | |
31 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 37.95 | |
32 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 38.19 | |
33 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 38.71 | |
34 | 377 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 50 m | 39.26 | |
35 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 39.98 | |
36 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 40.33 | |
37 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 40.57 | |
38 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 40.87 | |
39 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | 40.93 | |
40 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 41.59 | |
41 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 41.68 | |
42 | 374 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 42.04 | |
43 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | 42.07 | |
44 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 43.28 | |
45 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 43.30 | |
46 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 43.64 | |
47 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 45.48 | |
48 | 378 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 50 m | 46.09 | |
49 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | ||
50 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | ||
51 | 112 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | ||
52 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | ||
53 | 432 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2Odense | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 0.25.68 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 25.88 | |
2 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 26.44 | |
3 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 27.12 | |
4 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 27.20 | |
5 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.36 | |
6 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 27.43 | |
7 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 27.65 | |
8 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 27.76 | |
9 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 27.86 | |
10 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 27.99 | |
11 | 64 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 50 m | 28.12 | |
12 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 28.12 | |
13 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 28.12 | |
14 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 28.23 | |
15 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 28.43 | |
16 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 28.49 | |
17 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 28.65 | |
18 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 28.78 | |
19 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 28.94 | |
20 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | 28.98 | |
21 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 29.15 | |
22 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 29.21 | |
23 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 29.23 | |
24 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 29.26 | |
25 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 29.28 | |
26 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 29.35 | |
27 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 29.47 | |
28 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 29.61 | |
29 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 29.80 | |
30 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 29.94 | |
31 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 30.08 | |
32 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 30.08 | |
33 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 30.10 | |
34 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 30.20 | |
35 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 30.21 | |
36 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 30.22 | |
37 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 30.22 | |
38 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 30.48 | |
39 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 30.49 | |
40 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 30.56 | |
41 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 30.57 | |
42 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 30.57 | |
43 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 30.58 | |
44 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 30.59 | |
45 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 30.67 | |
46 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 30.67 | |
47 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 30.70 | |
48 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 30.72 | |
49 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 30.74 | |
50 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 30.74 | |
51 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 30.75 | |
52 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 30.76 | |
53 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 30.84 | |
54 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 30.87 | |
55 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 30.91 | |
56 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 30.91 | |
57 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 30.96 | |
58 | 394 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 50 m | 31.06 | |
59 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 31.10 | |
60 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 31.11 | |
61 | 386 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 50 m | 31.20 | |
62 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 31.24 | |
63 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 31.25 | |
64 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 31.27 | |
65 | 68 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 31.44 | |
66 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 31.50 | |
67 | 320 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 50 m | 31.53 | |
68 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 31.57 | |
69 | 30 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 31.59 | |
70 | 38 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 31.61 | |
71 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 31.61 | |
72 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 31.62 | |
73 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 31.74 | |
74 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 31.75 | |
75 | 406 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 50 m | 31.95 | |
76 | 340 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 32.23 | |
77 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 32.24 | |
78 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 32.40 | |
79 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 32.42 | |
80 | 400 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 32.52 | |
81 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 32.62 | |
82 | 319 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 50 m | 32.82 | |
83 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 32.82 | |
84 | 40 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 32.85 | |
85 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 32.86 | |
86 | 35 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 50 m | 32.89 | |
87 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 32.89 | |
88 | 39 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 32.91 | |
89 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 33.02 | |
90 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 33.19 | |
91 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 33.23 | |
92 | 32 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 50 m | 33.29 | |
93 | 44 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 50 m | 33.34 | |
94 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 33.43 | |
95 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 33.47 | |
96 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 33.61 | |
97 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 33.69 | |
98 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 33.94 | |
99 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 33.96 | |
100 | 333 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 33.99 | |
101 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 34.12 | |
102 | 98 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 34.28 | |
103 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 34.40 | |
104 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 34.74 | |
105 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 34.80 | |
106 | 146 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 34.85 | |
107 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 34.92 | |
108 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | 35.00 | |
109 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 35.06 | |
110 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 35.33 | |
111 | 26 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 35.43 | |
112 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 35.51 | |
113 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 35.77 | |
114 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 36.08 | |
115 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 36.20 | |
116 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 36.26 | |
117 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 36.51 | |
118 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 37.07 | |
119 | 399 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 37.24 | |
120 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 37.37 | |
121 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 37.56 | |
122 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 37.70 | |
123 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 38.02 | |
124 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 38.36 | |
125 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 38.55 | |
126 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 39.02 | |
127 | 31 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 50 m | 39.78 | |
128 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 40.24 | ||
129 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 40.70 | |
130 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 41.33 | |
131 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 41.64 | |
132 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 41.82 | ||
133 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | 42.22 | |
134 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 42.42 | |
135 | 434 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 50 m | 42.58 | |
136 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | 42.91 | |
137 | 429 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | 44.35 | |
138 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 45.40 | |
139 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.23.99 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 24.04 | |
2 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 24.19 | |
3 | 205 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 24.31 | |
4 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 24.64 | |
5 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 24.68 | |
6 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 24.98 | |
7 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 25.04 | |
8 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 25.27 | |
9 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.35 | |
10 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 25.41 | |
11 | 419 | Holst Jacob | 1991 | H2Odense | 9197AF | 50 m | 25.45 | |
12 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 25.65 | |
13 | 202 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 25.78 | |
14 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 25.83 | |
15 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 26.12 | |
16 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 26.14 | |
17 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 26.18 | |
18 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 26.18 | |
19 | 108 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 26.19 | |
20 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 26.25 | |
21 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 26.29 | |
22 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 26.53 | |
23 | 45 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 26.56 | |
24 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 26.56 | |
25 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 26.66 | |
26 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 26.78 | |
27 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 26.81 | |
28 | 113 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 26.81 | |
29 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 26.82 | |
30 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 27.03 | |
31 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 27.05 | |
32 | 112 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 27.12 | |
33 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 27.15 | |
34 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 27.28 | |
35 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 27.35 | |
36 | 43 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 27.39 | |
37 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 27.40 | |
38 | 398 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 50 m | 27.49 | |
39 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 27.50 | |
40 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 27.53 | |
41 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 27.59 | |
42 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 27.61 | |
43 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 27.69 | |
44 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 27.73 | |
45 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 27.88 | |
46 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 27.88 | |
47 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 27.89 | |
48 | 403 | Pors Sebastian | 2002 | RINGE | 0271AT | 50 m | 28.17 | |
49 | 7 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 28.18 | |
50 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 28.19 | |
51 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 28.19 | |
52 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 28.31 | |
53 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 28.44 | |
54 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 28.62 | |
55 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 28.64 | |
56 | 417 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 28.66 | |
57 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 28.73 | |
58 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 28.77 | |
59 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 28.83 | |
60 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 28.96 | |
61 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 29.08 | |
62 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 29.33 | |
63 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 29.69 | |
64 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 29.88 | |
65 | 168 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 30.15 | |
66 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 30.31 | |
67 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 30.32 | |
68 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 30.48 | |
69 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 30.50 | |
70 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 30.52 | |
71 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 30.53 | |
72 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 30.60 | |
73 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 30.68 | |
74 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 30.78 | |
75 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 30.85 | |
76 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 31.10 | |
77 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 31.16 | |
78 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 31.27 | |
79 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 31.30 | |
80 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 31.35 | |
81 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 31.74 | |
82 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 31.78 | |
83 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 31.82 | |
84 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 31.84 | |
85 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 32.01 | |
86 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 32.28 | |
87 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 32.34 | |
88 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 32.40 | |
89 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 32.53 | |
90 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 32.85 | |
91 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 32.91 | |
92 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 32.98 | |
93 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 33.29 | |
94 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | 33.47 | |
95 | 385 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 33.48 | |
96 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 33.72 | |
97 | 389 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 33.80 | |
98 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 33.90 | ||
99 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 33.98 | |
100 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 34.34 | |
101 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 34.48 | |
102 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 34.53 | |
103 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 35.11 | |
104 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 35.20 | |
105 | 374 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 36.72 | |
106 | 362 | Halle Gustav | 2007 | H2Odense | 0757AD | 50 m | 37.33 | |
107 | 428 | Bonjorn Marti Cardeñas | 2009 | H2Odense | 0997AB | 50 m | 37.92 | |
108 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 38.51 | |
109 | 435 | Sørensen Vitus F P | 2007 | H2Odense | 0777AA | 50 m | 47.11 | |
110 | 70 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 50 m | ||
111 | 427 | Andersen Sebastian N | 2004 | H2Odense | 0405AI | 50 m | ||
112 | 432 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2Odense | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Hesehus |
Nathalia Lindborg 91 - Föreningen Trelleborg - 0.55.84 (17.05.2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 56.10 | |
2 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 56.42 | |
3 | 207 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | TRITON B | 9734BC | 50 m | 58.71 | |
4 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 59.22 | |
5 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 59.31 | |
6 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 59.77 | |
7 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 59.97 | |
8 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 59.97 | |
9 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:00.05 | |
10 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:00.71 | |
11 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:00.84 | |
12 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 1:00.91 | |
13 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:01.23 | |
14 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:01.28 | |
15 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:01.45 | |
16 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:01.73 | |
17 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:01.76 | |
18 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 1:01.91 | |
19 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:02.06 | |
20 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:02.45 | |
21 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:02.80 | |
22 | 408 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 1:02.84 | |
23 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 1:03.11 | |
24 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:03.54 | |
25 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 1:03.69 | |
26 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:03.71 | |
27 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:03.89 | |
28 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:03.93 | |
29 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 1:04.03 | |
30 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 1:04.09 | |
31 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:04.10 | |
32 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:04.20 | |
33 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 1:04.53 | |
34 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:04.70 | |
35 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:04.72 | |
36 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:05.01 | |
37 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 1:05.43 | |
38 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:05.51 | |
39 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 1:05.53 | |
40 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:05.87 | |
41 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:05.92 | |
42 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 1:06.01 | |
43 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 1:06.20 | |
44 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 1:06.23 | |
45 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:06.56 | |
46 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:06.60 | |
47 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:06.68 | |
48 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 1:06.71 | |
49 | 30 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:06.87 | |
50 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:06.95 | |
51 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:06.97 | |
52 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 1:07.26 | |
53 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 1:07.28 | |
54 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 1:07.39 | |
55 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 1:07.39 | |
56 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:07.42 | |
57 | 386 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 50 m | 1:07.59 | |
58 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:07.62 | |
59 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:07.80 | |
60 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:08.12 | |
61 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:08.13 | |
62 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 1:08.16 | |
63 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 1:08.27 | |
64 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:08.39 | |
65 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:08.42 | |
66 | 320 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 50 m | 1:08.54 | |
67 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:08.68 | |
68 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:08.95 | |
69 | 406 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 50 m | 1:09.32 | |
70 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:09.34 | |
71 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 1:09.78 | |
72 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:09.84 | |
73 | 38 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:10.22 | |
74 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:10.45 | |
75 | 39 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:10.74 | |
76 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:10.78 | |
77 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 1:10.80 | |
78 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:10.98 | |
79 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 1:11.43 | |
80 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 1:11.71 | |
81 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 1:11.72 | |
82 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 1:12.39 | |
83 | 319 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 50 m | 1:13.42 | |
84 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 1:13.50 | |
85 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:13.61 | |
86 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 1:15.51 | |
87 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 1:15.94 | |
88 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:16.39 | |
89 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 1:19.44 | |
90 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 1:22.09 | |
91 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
92 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: AS Fysioterapi |
Sebastian Ovesen 94 - Kvik Kastrup - 0.51.73 (21.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 50.97 | |
2 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 52.30 | |
3 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 53.07 | |
4 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 53.11 | |
5 | 419 | Holst Jacob | 1991 | H2Odense | 9197AF | 50 m | 53.22 | |
6 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 53.28 | |
7 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 53.72 | |
8 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 53.99 | |
9 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 54.02 | |
10 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 54.20 | |
11 | 425 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 54.25 | |
12 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 54.45 | |
13 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 54.71 | |
14 | 200 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 50 m | 55.05 | |
15 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 55.06 | |
16 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 55.19 | |
17 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 55.21 | |
18 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 55.26 | |
19 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 55.30 | |
20 | 221 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 55.42 | |
21 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 55.55 | |
22 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 55.60 | |
23 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 55.89 | |
24 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 56.05 | |
25 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 56.06 | |
26 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 56.34 | |
27 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 56.48 | |
28 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 56.55 | |
29 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 56.57 | |
30 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 56.99 | |
31 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 57.27 | |
32 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 57.36 | |
33 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 57.39 | |
34 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 57.59 | |
35 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 57.72 | |
36 | 45 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 58.11 | |
37 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 58.26 | |
38 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 58.39 | |
39 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 58.51 | |
40 | 43 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 58.66 | |
41 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 58.77 | |
42 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 59.02 | |
43 | 292 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 50 m | 59.26 | |
44 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 59.42 | |
45 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 59.64 | |
46 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 59.76 | |
47 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 1:00.02 | |
48 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 1:00.09 | |
49 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | 1:00.20 | |
50 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:00.27 | |
51 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:00.59 | |
52 | 62 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 1:00.66 | |
53 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:00.67 | |
54 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:00.79 | |
55 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 1:00.93 | |
56 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 1:01.03 | |
57 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 1:01.12 | |
58 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 1:01.31 | |
59 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 1:01.37 | |
60 | 398 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 50 m | 1:01.63 | |
61 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 1:01.67 | |
62 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 1:01.91 | |
63 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 1:01.92 | |
64 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:02.03 | |
65 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 1:02.13 | |
66 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 1:02.78 | |
67 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 1:03.02 | |
68 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:03.15 | |
69 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 1:03.54 | |
70 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 1:04.02 | |
71 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 1:05.85 | |
72 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 1:05.91 | |
73 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:06.45 | |
74 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:07.78 | |
75 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:08.10 | |
76 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 1:08.28 | |
77 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:08.58 | |
78 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 1:08.73 | |
79 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 1:10.59 | |
80 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 1:12.94 | |
81 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: RM-GROUP |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (21.05.2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 2:14.51 | |
2 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:15.98 | |
3 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:20.43 | |
4 | 124 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:25.68 | |
5 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:25.86 | |
6 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 2:26.13 | |
7 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 2:30.55 | |
8 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:30.98 | |
9 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:32.00 | |
10 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 2:35.17 | |
11 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:35.99 | |
12 | 408 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 2:37.03 | |
13 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 2:38.29 | |
14 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 2:39.09 | |
15 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 2:40.03 | |
16 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 2:42.42 | |
17 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 2:42.48 | |
18 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 2:43.86 | |
19 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 2:44.40 | |
20 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:45.55 | |
21 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 2:45.59 | |
22 | 400 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 2:46.07 | |
23 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 2:46.39 | |
24 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 2:48.34 | |
25 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 2:50.50 | |
26 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 2:50.78 | |
27 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 2:53.86 | |
28 | 25 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 2:56.70 | |
29 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 2:59.73 | |
30 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
31 | 394 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Østergaard Intercoiffure |
Chris Christensen 88 - Holstebro - 2.06.99 (01.06.2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:09.81 | |
2 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:10.45 | |
3 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:10.73 | |
4 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:15.34 | |
5 | 259 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 2:16.86 | |
6 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:19.81 | |
7 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 2:20.16 | |
8 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 2:20.63 | |
9 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 2:20.82 | |
10 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:20.95 | |
11 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 2:21.42 | |
12 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:21.60 | |
13 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:23.44 | |
14 | 62 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 2:23.79 | |
15 | 42 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 2:23.98 | |
16 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 2:24.48 | |
17 | 387 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 50 m | 2:26.49 | |
18 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 2:31.12 | |
19 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:31.55 | |
20 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 2:33.81 | |
21 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 2:34.46 | |
22 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 2:34.77 | |
23 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 2:37.18 | |
24 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:41.97 | |
25 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 3:03.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Laust & Blik |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 1:01.29 | |
2 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:02.47 | |
3 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:04.13 | |
4 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:04.51 | |
5 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:06.01 | |
6 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 1:07.64 | |
7 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.29 | |
8 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:08.62 | |
9 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:08.64 | |
10 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:08.80 | |
11 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:08.99 | |
12 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:09.04 | |
13 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 1:09.49 | |
14 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:09.66 | |
15 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:09.99 | |
16 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 1:10.75 | |
17 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:11.06 | |
18 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 1:11.65 | |
19 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 1:11.70 | |
20 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:11.77 | |
21 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:11.86 | |
22 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:12.45 | |
23 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:13.20 | |
24 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 1:13.24 | |
25 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:13.44 | |
26 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:14.07 | |
27 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:14.29 | |
28 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:14.31 | |
29 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:14.54 | |
30 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:15.10 | |
31 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:15.14 | |
32 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:15.58 | |
33 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:15.59 | |
34 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 1:15.71 | |
35 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 1:15.83 | |
36 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:18.13 | |
37 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 1:18.25 | |
38 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 1:18.76 | |
39 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:19.22 | |
40 | 333 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 1:19.55 | |
41 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:19.65 | |
42 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:19.80 | |
43 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:20.33 | |
44 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:20.55 | |
45 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:22.02 | |
46 | 68 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 1:23.37 | |
47 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 1:24.55 | |
48 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:37.61 | |
49 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:38.96 | |
50 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 1:41.80 | |
51 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | ||
52 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Sanovo Technology Group |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.55.17 (28.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
2 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 57.82 | |
3 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 57.91 | |
4 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 58.41 | |
5 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 59.19 | |
6 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 59.37 | |
7 | 202 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 59.37 | |
8 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.65 | |
9 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 59.71 | |
10 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 59.81 | |
11 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 59.83 | |
12 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:00.31 | |
13 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
14 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 1:00.69 | |
15 | 425 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 1:01.01 | |
16 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:01.03 | |
17 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 1:01.47 | |
18 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.63 | |
19 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:01.96 | |
20 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 1:02.02 | |
21 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 1:02.08 | |
22 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:02.18 | |
23 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:02.19 | |
24 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 1:02.21 | |
25 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:02.29 | |
26 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:02.75 | |
27 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 1:03.10 | |
28 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:03.38 | |
29 | 444 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:03.69 | |
30 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:03.83 | |
31 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 1:03.86 | |
32 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 1:04.18 | |
33 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 1:04.28 | |
34 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 1:04.40 | |
35 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 1:04.56 | |
36 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:05.00 | |
37 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 1:05.46 | |
38 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:06.09 | |
39 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 1:06.13 | |
40 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:06.29 | |
41 | 45 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:06.59 | |
42 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:06.66 | |
43 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 1:06.94 | |
44 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:07.11 | |
45 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:08.31 | |
46 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 1:08.38 | |
47 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 1:08.46 | |
48 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 1:11.18 | |
49 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:16.14 | |
50 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:17.19 | |
51 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 1:19.54 | |
52 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:21.09 | |
53 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 1:25.03 | |
54 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 1:27.95 | |
55 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 1:31.10 | |
56 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | ||
57 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Eagle Service |
Anna Wermuth 96 - H2Odense - 2.34.50 (21.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 2:27.35 | |
2 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:35.33 | |
3 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:35.45 | |
4 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:37.99 | |
5 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:39.56 | |
6 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:40.05 | |
7 | 122 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 2:41.90 | |
8 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 2:44.00 | |
9 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 2:44.14 | |
10 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 2:44.87 | |
11 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:46.57 | |
12 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 2:47.47 | |
13 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 2:48.99 | |
14 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:49.31 | |
15 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 2:50.15 | |
16 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 2:53.47 | |
17 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 2:54.26 | |
18 | 320 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 50 m | 2:54.31 | |
19 | 319 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 50 m | 2:56.84 | |
20 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 2:56.93 | |
21 | 415 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 2:57.21 | |
22 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 2:57.72 | |
23 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 2:59.88 | |
24 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 3:00.45 | |
25 | 94 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 3:00.83 | |
26 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:00.85 | |
27 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 3:00.85 | |
28 | 68 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 3:02.36 | |
29 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 3:06.91 | |
30 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 3:09.13 | |
31 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 3:12.11 | |
32 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 3:12.47 | |
33 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 3:19.43 | |
34 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 3:24.97 | |
35 | 373 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 50 m | 3:35.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Jeros A/S |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (08.05.2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 2:25.85 | |
2 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | 2:30.16 | |
3 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:31.96 | |
4 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 2:34.47 | |
5 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:35.22 | |
6 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 2:36.62 | |
7 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 2:37.38 | |
8 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 2:37.67 | |
9 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 2:40.62 | |
10 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 2:41.64 | |
11 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:42.26 | |
12 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:44.46 | |
13 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 2:47.05 | |
14 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 2:49.00 | |
15 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:50.63 | |
16 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 2:52.66 | |
17 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 2:52.73 | |
18 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 2:56.65 | |
19 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:59.62 | |
20 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 3:03.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Dyrup Auto |
Nathalia Lindborg 91 - Föreningen Trelleborg - 0.55.84 (17.05.2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:03.40 | |
2 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 1:03.70 | |
3 | 149 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 50 m | 1:07.30 | |
4 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 1:07.55 | |
5 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 1:08.95 | |
6 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 1:09.21 | |
7 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 1:09.25 | |
8 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:09.89 | |
9 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 1:10.12 | |
10 | 404 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 1:10.42 | |
11 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:10.45 | |
12 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:11.25 | |
13 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 1:11.68 | |
14 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 1:11.80 | |
15 | 44 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 50 m | 1:12.09 | |
16 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:12.27 | |
17 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:13.46 | |
18 | 401 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 1:13.65 | |
19 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | 1:14.65 | |
20 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | 1:14.70 | |
21 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 1:14.79 | |
22 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:14.93 | |
23 | 24 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 50 m | 1:15.01 | |
24 | 84 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 50 m | 1:15.11 | |
25 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 1:15.25 | |
26 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 1:15.39 | |
27 | 307 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 50 m | 1:15.69 | |
28 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 1:16.49 | |
29 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 1:16.55 | |
30 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:16.99 | |
31 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:17.31 | |
32 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:18.17 | |
33 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 1:19.04 | |
34 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 1:19.69 | |
35 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 1:20.90 | |
36 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:22.14 | |
37 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:22.58 | |
38 | 399 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 1:23.06 | |
39 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 1:23.09 | |
40 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 1:23.43 | |
41 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 1:23.62 | |
42 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 1:23.75 | |
43 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 1:23.96 | |
44 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:25.13 | |
45 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:25.27 | |
46 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 1:26.84 | |
47 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:30.25 | |
48 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | 1:31.07 | |
49 | 434 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 50 m | 1:32.44 | |
50 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | 1:32.79 | |
51 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 1:34.60 | |
52 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | 1:34.65 | |
53 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 1:34.70 | |
54 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 1:34.93 | |
55 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 1:36.40 | |
56 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:39.53 | |
57 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 1:42.10 | |
58 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 1:42.40 | |
59 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 1:47.76 | ||
60 | 429 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | 1:47.97 | |
61 | 431 | Gardias Cornelia | 2008 | H2Odense | 0864AH | 50 m | 1:55.00 | |
62 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | ||
63 | 393 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordic Hairlounge |
Sebastian Ovesen 94 - Kvik Kastrup - 0.51.73 (21.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 1:00.60 | |
2 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:02.74 | |
3 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 1:03.21 | |
4 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 1:04.20 | |
5 | 168 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:05.45 | |
6 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 1:05.54 | |
7 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:06.00 | |
8 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:06.40 | |
9 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:06.45 | |
10 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 1:06.94 | |
11 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 1:07.17 | |
12 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 1:07.32 | |
13 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:08.32 | |
14 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 1:08.73 | |
15 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 1:08.92 | |
16 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:09.10 | |
17 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 1:09.35 | |
18 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 1:09.76 | |
19 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 1:10.32 | |
20 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 1:10.58 | |
21 | 377 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 50 m | 1:11.03 | |
22 | 385 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 1:11.18 | |
23 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:11.33 | |
24 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:11.64 | |
25 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:11.65 | |
26 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 1:11.70 | ||
27 | 402 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:11.75 | |
28 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 1:12.02 | |
29 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:12.40 | |
30 | 27 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 50 m | 1:12.56 | |
31 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 1:13.35 | |
32 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 1:13.43 | |
33 | 72 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 50 m | 1:13.81 | |
34 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:14.29 | |
35 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | 1:14.52 | |
36 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 1:14.69 | |
37 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 1:15.49 | |
38 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 1:15.57 | |
39 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 1:15.61 | |
40 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 1:15.64 | |
41 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 1:16.12 | |
42 | 389 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 1:17.14 | |
43 | 405 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:17.53 | |
44 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 1:18.71 | |
45 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 1:19.59 | |
46 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 1:20.12 | |
47 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:20.49 | |
48 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 1:22.70 | |
49 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:23.01 | |
50 | 374 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 1:23.74 | |
51 | 362 | Halle Gustav | 2007 | H2Odense | 0757AD | 50 m | 1:25.09 | |
52 | 140 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:26.31 | |
53 | 428 | Bonjorn Marti Cardeñas | 2009 | H2Odense | 0997AB | 50 m | 1:29.32 | |
54 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | 1:29.88 | |
55 | 378 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 50 m | 1:33.66 | |
56 | 435 | Sørensen Vitus F P | 2007 | H2Odense | 0777AA | 50 m | 1:52.37 | |
57 | 432 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2Odense | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Pizza Chianti |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (21.05.2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 2:39.42 | |
2 | 46 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 50 m | 2:42.55 | |
3 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:49.69 | |
4 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:53.50 | |
5 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 2:57.82 | |
6 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 3:01.90 | |
7 | 23 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 50 m | 3:02.43 | |
8 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 3:04.27 | |
9 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 3:08.31 | |
10 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 3:09.89 | |
11 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:17.91 | |
12 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 3:19.25 | |
13 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:34.70 | |
14 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 3:36.01 | |
15 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 3:54.92 | |
16 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | 4:24.32 | |
17 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | ||
18 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | ||
19 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: LJ Optik |
Chris Christensen 88 - Holstebro - 2.06.99 (01.06.2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:30.67 | |
2 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:41.25 | |
3 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:44.04 | |
4 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 2:49.03 | |
5 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 2:51.30 | |
6 | 402 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 2:53.02 | |
7 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 3:02.14 | |
8 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 3:11.11 | |
9 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 3:11.79 | |
10 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 3:19.97 | |
11 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 3:27.79 | |
12 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | ||
13 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Årslev Dyreklinik |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:11.86 | |
2 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 1:13.83 | |
3 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 1:14.60 | |
4 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 1:14.80 | |
5 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 1:19.81 | |
6 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 1:20.42 | |
7 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:20.64 | |
8 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 1:20.98 | |
9 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:22.14 | |
10 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:22.53 | |
11 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 1:23.33 | |
12 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:23.59 | |
13 | 307 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 50 m | 1:23.74 | |
14 | 289 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 50 m | 1:27.73 | |
15 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 1:29.20 | |
16 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:29.60 | |
17 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 1:30.24 | |
18 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:34.38 | |
19 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:36.64 | |
20 | 393 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:40.79 | |
21 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:43.27 | |
22 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 1:45.65 | |
23 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 1:46.01 | |
24 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 1:46.59 | |
25 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:49.25 | |
26 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 1:52.35 | |
27 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 1:53.05 | |
28 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:54.00 | |
29 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | ||
30 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | ||
31 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Terapeut Sofie Ellehus |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.55.17 (28.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 1:04.98 | |
2 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:07.26 | |
3 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:09.02 | |
4 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:11.20 | |
5 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 1:14.84 | |
6 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 1:15.53 | |
7 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:18.06 | |
8 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 1:19.78 | |
9 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 1:19.83 | |
10 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:21.77 | |
11 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 1:22.11 | |
12 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 1:22.71 | |
13 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 1:23.02 | |
14 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 1:25.14 | |
15 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:25.63 | |
16 | 389 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 1:30.87 | |
17 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:31.79 | |
18 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | 1:32.26 | |
19 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 1:33.86 | |
20 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 1:36.00 | |
21 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 1:36.40 | ||
22 | 405 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:37.27 | |
23 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:37.33 | |
24 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 1:39.93 | |
25 | 140 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:42.46 | |
26 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | 1:49.62 | |
27 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 1:57.38 | |
28 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | ||
29 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Pizza Vero |
Anna Wermuth 96 - H2Odense - 2.34.50 (21.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 404 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 3:05.12 | |
2 | 84 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 50 m | 3:11.54 | |
3 | 40 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 3:14.20 | |
4 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 3:14.20 | |
5 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 3:14.97 | |
6 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 3:19.49 | |
7 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 3:20.41 | |
8 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 3:28.13 | |
9 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 3:29.47 | |
10 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 3:31.38 | |
11 | 307 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 50 m | 3:31.47 | |
12 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 3:32.38 | |
13 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 3:33.26 | |
14 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 3:36.14 | |
15 | 310 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 3:36.59 | |
16 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 3:44.45 | |
17 | 146 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 3:50.49 | |
18 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 3:50.52 | ||
19 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:52.18 | |
20 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 3:55.62 | |
21 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 4:25.97 | |
22 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 4:44.94 | ||
23 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | ||
24 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | ||
25 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | ||
26 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | ||
27 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | ||
28 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Fraugde Coiffure |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (08.05.2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 3:00.13 | |
2 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 3:03.19 | |
3 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 3:03.59 | |
4 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 3:06.61 | |
5 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 3:10.20 | |
6 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 3:12.13 | |
7 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 3:13.10 | |
8 | 27 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 50 m | 3:16.51 | |
9 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 3:17.19 | |
10 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 3:25.09 | |
11 | 370 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 3:25.93 | |
12 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 3:26.75 | |
13 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 3:28.10 | |
14 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 3:28.51 | |
15 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | 3:28.82 | |
16 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 3:49.06 | |
17 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 3:53.82 | |
18 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 3:58.85 | |
19 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | ||
20 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | ||
21 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | ||
22 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | ||
23 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Gea Scan Vibro |
Hovestadens Damer - Hovedstadens Svømmeklub - 3.56.39 (28.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Gentofte Damer 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:02.00 | ||
2 | 413 | H2Odense Elite 1 | 0 | H2Odense | 50 m | 4:04.00 | ||
3 | 105 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:05.11 | ||
4 | 128 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:08.00 | ||
5 | 172 | Stv Damer | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:08.00 | ||
6 | 188 | Triton Damer | 0 | TRITON B | 50 m | 4:08.00 | ||
7 | 129 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:16.00 | ||
8 | 295 | A Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 4:19.15 | ||
9 | 3 | Erritsø Piger 1 | 2002 | ERRITSØ | 50 m | 4:20.00 | ||
10 | 414 | H2Odense Elite 2 | 0 | H2Odense | 50 m | 4:22.00 | ||
11 | 273 | Esv Piger 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:24.09 | ||
12 | 437 | H2Odense Årgang 1Damer | 0 | H2Odense | 50 m | 4:25.00 | ||
13 | 5 | Erritsø Piger 2 | 2003 | ERRITSØ | 50 m | 4:30.00 | ||
14 | 130 | Køge Piger 3 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:34.00 | ||
15 | 274 | Esv Piger 2 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:34.87 | ||
16 | 300 | B Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 4:38.76 | ||
17 | 92 | Stm 1 | 0 | HERNING | 50 m | 4:41.00 | ||
18 | 438 | H2Odense Årgang 2 Damer | 0 | H2Odense | 50 m | 4:45.00 | ||
19 | 186 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 50 m | 4:46.00 | ||
20 | 93 | Stm 2 | 0 | HERNING | 50 m | 4:51.00 | ||
21 | 349 | Sønderborg Sks | 2003 | SØNDERBORG | 50 m | 4:51.50 | ||
22 | 131 | Køge Piger 4 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:54.00 | ||
23 | 81 | Herning Piger 1 | 0 | HERNING | 50 m | 4:56.62 | ||
24 | 313 | Haderslev Piger 1 | 2003 | HSK | 50 m | 4:58.06 | ||
25 | 306 | C Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 5:05.07 | ||
26 | 132 | Køge Piger 5 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:16.00 | ||
27 | 278 | Vejles Stærke Tøser | 0 | VEJLE | 50 m | 5:16.00 | ||
28 | 86 | Herning Piger 2 | 0 | HERNING | 50 m | 5:44.37 | ||
29 | 279 | Vejles Stærke Tøser 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:51.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: JH Transport |
Kvik Drenge - Kvik Kastrup - 3.32-53 (21-05-2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Triton Herrer | 0 | TRITON B | 50 m | 3:40.80 | ||
2 | 173 | Stv Herrer | 0 | SLAGELSE | 50 m | 3:42.00 | ||
3 | 48 | Gentofte Herrer 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 3:42.80 | ||
4 | 413 | H2Odense Elite 1 | 0 | H2Odense | 50 m | 3:45.00 | ||
5 | 106 | Holbæk Herrer | 0 | HOLBÆK | 50 m | 3:45.02 | ||
6 | 125 | Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 3:47.80 | ||
7 | 330 | Sønderborg Sks | 2000 | SØNDERBORG | 50 m | 3:50.96 | ||
8 | 414 | H2Odense Elite 2 | 0 | H2Odense | 50 m | 3:56.00 | ||
9 | 295 | A Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 3:57.51 | ||
10 | 270 | Esv Drenge 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:00.41 | ||
11 | 439 | H2Odense Årgang 1 Herrer | 0 | H2Odense | 50 m | 4:05.00 | ||
12 | 2 | Erritsø Drenge 1 | 2001 | ERRITSØ | 50 m | 4:08.00 | ||
13 | 126 | Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:08.80 | ||
14 | 271 | Esv Drenge 2 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:10.19 | ||
15 | 187 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 50 m | 4:10.80 | ||
16 | 127 | Køge Drenge 3 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:17.80 | ||
17 | 272 | Esv Drenge 3 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:20.22 | ||
18 | 440 | H2Odense Årgang 2 Herrer | 0 | H2Odense | 50 m | 4:25.00 | ||
19 | 312 | Haderslev Drenge 1 | 2004 | HSK | 50 m | 4:26.65 | ||
20 | 300 | B Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 4:45.13 | ||
21 | 276 | Vejles Stærke Knægte | 0 | VEJLE | 50 m | 4:46.80 | ||
22 | 69 | Herning Drenge 1 | 0 | HERNING | 50 m | 4:51.50 | ||
23 | 277 | Vejles Stærke Knægte 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:06.80 | ||
24 | 306 | C Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 5:29.21 | ||
25 | 75 | Herning Drenge 2 | 0 | HERNING | 50 m | 5:31.08 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: RM Group A/S |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 2:00.01 | |
2 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:02.72 | |
3 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:08.16 | |
4 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:10.65 | |
5 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:10.76 | |
6 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:10.91 | |
7 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:11.14 | |
8 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 2:11.51 | |
9 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:12.31 | |
10 | 176 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:12.94 | |
11 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 2:14.71 | |
12 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 2:14.79 | |
13 | 408 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 2:15.23 | |
14 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:15.65 | |
15 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 2:15.93 | |
16 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 2:15.97 | |
17 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:17.57 | |
18 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:17.61 | |
19 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:18.52 | |
20 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 2:19.89 | |
21 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 2:19.91 | |
22 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:20.01 | |
23 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:20.10 | |
24 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 2:20.89 | |
25 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 2:21.55 | |
26 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:21.60 | |
27 | 415 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 2:22.26 | |
28 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 2:22.32 | |
29 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 2:23.52 | |
30 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 2:23.72 | |
31 | 30 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:23.90 | |
32 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 2:24.36 | |
33 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 2:24.97 | |
34 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 2:25.03 | |
35 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 2:27.43 | |
36 | 355 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 2:27.74 | |
37 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 2:28.08 | |
38 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:28.74 | |
39 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 2:28.81 | |
40 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 2:29.14 | |
41 | 386 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 50 m | 2:29.27 | |
42 | 94 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 2:29.45 | |
43 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 2:31.36 | |
44 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 2:31.67 | |
45 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 2:32.57 | |
46 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 2:34.76 | |
47 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 2:36.05 | |
48 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 2:36.26 | |
49 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 2:36.37 | |
50 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 2:37.19 | |
51 | 406 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 50 m | 2:37.88 | |
52 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 2:38.64 | |
53 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 2:40.10 | |
54 | 39 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 2:40.70 | |
55 | 38 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 2:41.19 | |
56 | 185 | Grubak Line | 1996 | SLAGELSE | 50 m | 2:46.00 | ||
57 | 87 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 50 m | 2:47.54 | |
58 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 2:48.85 | |
59 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 3:05.27 | |
60 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
61 | 103 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Østergaard Intercoiffure |
Jacob Kornmaaler 95 - AGF - 1.55.73 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:49.38 | |
2 | 419 | Holst Jacob | 1991 | H2Odense | 9197AF | 50 m | 1:54.57 | |
3 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:55.49 | |
4 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:57.22 | |
5 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 1:57.49 | |
6 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:58.31 | |
7 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 1:58.50 | |
8 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:59.33 | |
9 | 425 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 1:59.34 | |
10 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:59.67 | |
11 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:59.73 | |
12 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:00.88 | |
13 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:01.05 | |
14 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:01.18 | |
15 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:01.77 | |
16 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 2:01.93 | |
17 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 2:02.08 | |
18 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 2:02.42 | |
19 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:02.67 | |
20 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:03.81 | |
21 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:05.00 | |
22 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 2:05.40 | |
23 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:05.88 | |
24 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:05.94 | |
25 | 390 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 2:05.95 | |
26 | 43 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:07.06 | |
27 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:07.09 | |
28 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 2:07.11 | |
29 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 2:07.20 | |
30 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:08.31 | |
31 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 2:09.88 | |
32 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 2:11.04 | |
33 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 2:11.40 | |
34 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 2:12.66 | |
35 | 7 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 2:12.73 | |
36 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 2:12.85 | |
37 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 2:13.37 | |
38 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 2:14.33 | |
39 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 2:14.93 | |
40 | 62 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 2:15.82 | |
41 | 417 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 2:16.60 | |
42 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 2:16.70 | |
43 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 2:17.34 | |
44 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:17.74 | |
45 | 292 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 50 m | 2:18.29 | |
46 | 403 | Pors Sebastian | 2002 | RINGE | 0271AT | 50 m | 2:18.42 | |
47 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:21.55 | |
48 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 2:22.48 | |
49 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 2:24.39 | |
50 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 2:27.27 | |
51 | 387 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 50 m | 2:31.23 | |
52 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 2:34.47 | |
53 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 2:41.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: GP Elektronik A/S |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03 (22.05.2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 1:02.55 | |
2 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 1:02.86 | |
3 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:08.00 | |
4 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.38 | |
5 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 1:09.11 | |
6 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:09.53 | |
7 | 174 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:09.64 | |
8 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:10.29 | |
9 | 239 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:10.40 | |
10 | 416 | Floor Gry | 2000 | H2Odense | 0028AR | 50 m | 1:12.06 | |
11 | 67 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:13.71 | |
12 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:14.30 | |
13 | 287 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:14.42 | |
14 | 379 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | H2Odense | 0344AV | 50 m | 1:14.60 | |
15 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 1:14.65 | |
16 | 394 | Johansen Trine | 2002 | RINGE | 0238AN | 50 m | 1:14.93 | |
17 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 1:15.23 | |
18 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:15.30 | |
19 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 1:15.34 | |
20 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 1:15.63 | |
21 | 97 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:16.06 | |
22 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 1:16.14 | |
23 | 400 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 1:16.35 | |
24 | 391 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 50 m | 1:16.36 | |
25 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 1:16.39 | |
26 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:16.72 | |
27 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 1:16.97 | |
28 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:17.24 | |
29 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 1:17.56 | |
30 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 1:17.80 | |
31 | 102 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:17.90 | |
32 | 101 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 50 m | 1:18.26 | |
33 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:18.30 | |
34 | 100 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:18.48 | |
35 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 1:18.91 | |
36 | 25 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:19.24 | |
37 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:19.73 | |
38 | 245 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:20.67 | |
39 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:21.09 | |
40 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 1:21.99 | |
41 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:23.29 | |
42 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:23.72 | |
43 | 364 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 50 m | 1:24.41 | |
44 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:27.64 | |
45 | 87 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 50 m | 1:29.66 | |
46 | 10 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Byrgesens Auto Eft. Aps |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.57.30 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 58.26 | |
2 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 58.44 | |
3 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 1:01.71 | |
4 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 1:02.15 | |
5 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 1:02.42 | |
6 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:02.69 | |
7 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:02.83 | |
8 | 259 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 1:03.10 | |
9 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:05.63 | |
10 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:06.15 | |
11 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 1:06.17 | |
12 | 42 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:06.29 | |
13 | 43 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:06.41 | |
14 | 292 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 50 m | 1:06.68 | |
15 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 1:06.70 | |
16 | 297 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 1:06.88 | |
17 | 9 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 50 m | 1:06.99 | |
18 | 62 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 1:07.45 | |
19 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:07.90 | |
20 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 1:08.25 | |
21 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:09.13 | |
22 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 1:09.43 | |
23 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 1:09.75 | |
24 | 398 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 50 m | 1:10.47 | |
25 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:10.62 | |
26 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | 1:10.80 | |
27 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 1:11.48 | |
28 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 1:13.10 | |
29 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 1:14.28 | |
30 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:15.13 | |
31 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 1:15.76 | |
32 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:16.63 | |
33 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 1:16.88 | |
34 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:18.21 | |
35 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 1:19.80 | |
36 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:20.79 | |
37 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 1:25.54 | |
38 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | ||
39 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Latina Pizza |
Christina Kaas Elmgreen 96 - Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (26-04-2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:29.90 | |
2 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:38.50 | |
3 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:39.24 | |
4 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:42.67 | |
5 | 423 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 2:43.28 | |
6 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 2:45.01 | |
7 | 408 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 2:49.48 | |
8 | 375 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 50 m | 2:50.53 | |
9 | 333 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 2:50.85 | |
10 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 2:51.83 | |
11 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 3:00.38 | |
12 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 3:06.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Krone Købmanden |
Chris Christensen 88 - Holstebro - 2.05.14 (01.06.2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:09.16 | |
2 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:10.63 | |
3 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:10.87 | |
4 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:14.32 | |
5 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 2:15.16 | |
6 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:16.25 | |
7 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:17.05 | |
8 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:19.04 | |
9 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 2:19.93 | |
10 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 2:21.40 | |
11 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:21.48 | |
12 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 2:24.49 | |
13 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:25.31 | |
14 | 444 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 2:26.12 | |
15 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 2:26.19 | |
16 | 229 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:28.16 | |
17 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 2:41.53 | |
18 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 2:42.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Mr Pizza |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 1.09.73 (16.05.2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 1:09.96 | |
2 | 57 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 1:12.75 | |
3 | 208 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:13.68 | |
4 | 230 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 50 m | 1:13.80 | |
5 | 122 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 1:14.18 | |
6 | 114 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:14.54 | |
7 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 1:14.99 | |
8 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:15.76 | |
9 | 153 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:15.94 | |
10 | 282 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 1:16.21 | |
11 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:16.41 | |
12 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:16.87 | |
13 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 1:16.93 | |
14 | 22 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:17.92 | |
15 | 246 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 1:18.13 | |
16 | 52 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:19.63 | |
17 | 135 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:19.70 | |
18 | 199 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:20.06 | |
19 | 409 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 1:20.53 | |
20 | 285 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:21.08 | |
21 | 98 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 1:21.43 | |
22 | 6 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:21.58 | |
23 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 1:22.16 | |
24 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 1:23.16 | |
25 | 322 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 50 m | 1:23.39 | |
26 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:23.78 | |
27 | 94 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 1:23.88 | |
28 | 210 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:24.70 | |
29 | 21 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:25.79 | |
30 | 82 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:25.79 | |
31 | 15 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:25.96 | |
32 | 68 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 1:28.56 | |
33 | 360 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:30.73 | |
34 | 365 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:31.81 | |
35 | 369 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 50 m | 1:31.94 | |
36 | 357 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2Odense | 0456AM | 50 m | 1:31.98 | |
37 | 249 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:32.62 | |
38 | 247 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:32.78 | |
39 | 16 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 1:33.31 | |
40 | 13 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 50 m | 1:35.69 | |
41 | 302 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 1:36.03 | |
42 | 383 | Ringkvist Amalie | 2002 | H2Odense | 0218AF | 50 m | 1:36.50 | |
43 | 366 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 50 m | 1:39.23 | |
44 | 85 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 50 m | 1:40.85 | |
45 | 87 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 50 m | 1:47.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: SE Trafik Aps |
Christian V. Rasmussen 96 - OSK-STO - 1.03.45 (26-04-2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:02.38 | |
2 | 202 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:06.26 | |
3 | 221 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:06.71 | |
4 | 417 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 1:08.01 | |
5 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 1:09.09 | |
6 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:09.24 | |
7 | 251 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 50 m | 1:09.75 | |
8 | 256 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 1:11.19 | |
9 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:11.31 | |
10 | 372 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 1:11.57 | |
11 | 397 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 1:11.62 | |
12 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 1:12.07 | |
13 | 218 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:13.67 | |
14 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:14.07 | |
15 | 354 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 50 m | 1:14.42 | |
16 | 261 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 1:15.26 | |
17 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 1:15.59 | |
18 | 387 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 50 m | 1:15.97 | |
19 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 1:17.92 | |
20 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:18.51 | |
21 | 316 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 50 m | 1:19.80 | |
22 | 18 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:22.07 | |
23 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:24.50 | |
24 | 444 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:25.22 | |
25 | 42 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:31.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 39, 200m Medley Damer |
Sponsor: Cadenheads.dk |
Eleonor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (17-05-2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:22.98 | |
2 | 55 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:24.90 | |
3 | 63 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 2:25.36 | |
4 | 56 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:25.92 | |
5 | 183 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:26.09 | |
6 | 222 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:26.19 | |
7 | 420 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 2:27.14 | |
8 | 178 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:27.57 | |
9 | 122 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 2:28.36 | |
10 | 196 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:28.66 | |
11 | 169 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:29.36 | |
12 | 241 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 50 m | 2:30.81 | |
13 | 174 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:30.88 | |
14 | 230 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 50 m | 2:31.06 | |
15 | 325 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 2:31.34 | |
16 | 211 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:31.81 | |
17 | 367 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 2:33.15 | |
18 | 415 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 2:33.80 | |
19 | 120 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:34.34 | |
20 | 182 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:36.33 | |
21 | 238 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:36.77 | |
22 | 11 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 2:36.80 | |
23 | 164 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:37.33 | |
24 | 422 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 2:38.43 | |
25 | 154 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 2:38.45 | |
26 | 118 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:39.06 | |
27 | 411 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 2:39.33 | |
28 | 157 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 2:39.83 | |
29 | 296 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 50 m | 2:41.59 | |
30 | 155 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:42.13 | |
31 | 194 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:42.15 | |
32 | 443 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368ar | 50 m | 2:42.31 | |
33 | 324 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 50 m | 2:43.76 | |
34 | 119 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 2:43.99 | |
35 | 242 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 50 m | 2:44.01 | |
36 | 41 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 2:44.46 | |
37 | 243 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 50 m | 2:44.64 | |
38 | 225 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 2:45.37 | |
39 | 116 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:47.35 | |
40 | 263 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 2:47.58 | |
41 | 217 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:47.82 | |
42 | 226 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 2:48.32 | |
43 | 8 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 50 m | 2:48.72 | |
44 | 329 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 50 m | 2:49.14 | |
45 | 160 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 2:50.10 | |
46 | 280 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 50 m | 2:54.94 | |
47 | 333 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 2:56.16 | |
48 | 318 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 50 m | 2:56.94 | |
49 | 338 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 50 m | 2:58.11 | |
50 | 351 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 50 m | 3:29.39 | |
51 | 99 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 40, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Hesehus |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (07.05.2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:05.64 | |
2 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:10.10 | |
3 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:13.98 | |
4 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 2:14.05 | |
5 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:14.50 | |
6 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:15.18 | |
7 | 425 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 2:15.53 | |
8 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 2:17.07 | |
9 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 2:17.45 | |
10 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 2:17.52 | |
11 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 2:17.62 | |
12 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 2:17.85 | |
13 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 2:18.27 | |
14 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:19.05 | |
15 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:20.13 | |
16 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:20.60 | |
17 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:20.68 | |
18 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 2:20.80 | |
19 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 2:21.72 | |
20 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:22.73 | |
21 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 2:23.30 | |
22 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 2:24.19 | |
23 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:24.67 | |
24 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 2:25.67 | |
25 | 259 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 2:27.23 | |
26 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:29.23 | |
27 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 2:29.50 | |
28 | 352 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 2:29.56 | |
29 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 2:31.57 | |
30 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:32.54 | |
31 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:32.78 | |
32 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 2:33.45 | |
33 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 2:34.93 | |
34 | 232 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:34.96 | |
35 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 2:35.21 | |
36 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 2:35.57 | |
37 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 2:37.29 | |
38 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 2:38.12 | |
39 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 2:43.07 | |
40 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:43.37 | |
41 | 7 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 50 m | 2:46.81 | |
42 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:46.83 | |
43 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 2:49.70 | |
44 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 2:54.81 | |
45 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 2:57.04 | |
46 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 3:01.39 | |
47 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | 3:22.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: AS Fysioterapi |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (24.05.2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 2:21.79 | |
2 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 2:25.47 | |
3 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 2:29.39 | |
4 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 2:31.19 | |
5 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:32.18 | |
6 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 2:33.67 | |
7 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 2:33.72 | |
8 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 2:36.08 | |
9 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:39.31 | |
10 | 46 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 50 m | 2:41.11 | |
11 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 2:41.31 | |
12 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 2:42.06 | |
13 | 401 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 2:44.00 | |
14 | 44 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 50 m | 2:44.08 | |
15 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 2:45.78 | |
16 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 2:49.85 | |
17 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 2:51.15 | |
18 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 2:52.92 | |
19 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 2:53.71 | |
20 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 2:54.48 | |
21 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 3:06.67 | |
22 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 3:08.37 | |
23 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 3:08.77 | |
24 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 3:11.68 | |
25 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 3:12.64 | |
26 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:13.05 | |
27 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | 3:15.15 | |
28 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 3:17.08 | |
29 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:17.38 | |
30 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 3:29.37 | |
31 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 3:38.45 | |
32 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | ||
33 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: RM-Group |
Jacob Kornmaaler 95 - AGF - 1.55.73 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 2:12.12 | |
2 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:13.61 | |
3 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:21.10 | |
4 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 2:21.54 | |
5 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 2:22.02 | |
6 | 168 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 2:24.35 | |
7 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 2:24.38 | |
8 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 2:25.86 | |
9 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:27.00 | |
10 | 72 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 50 m | 2:28.31 | |
11 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 2:29.66 | |
12 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:30.07 | |
13 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:30.76 | |
14 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 2:32.41 | |
15 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 2:33.80 | |
16 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | 2:38.51 | |
17 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 2:38.74 | |
18 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 2:39.69 | |
19 | 377 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 50 m | 2:40.33 | |
20 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 2:41.03 | |
21 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 2:43.20 | ||
22 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 2:43.71 | |
23 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 2:44.32 | |
24 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 2:44.60 | |
25 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 2:46.26 | |
26 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | 2:53.43 | |
27 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 2:53.72 | |
28 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 2:55.55 | |
29 | 374 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 2:58.49 | |
30 | 362 | Halle Gustav | 2007 | H2Odense | 0757AD | 50 m | 3:02.01 | |
31 | 395 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 3:02.15 | |
32 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | 3:10.14 | |
33 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 3:17.30 | |
34 | 370 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 3:25.53 | |
35 | 140 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:36.01 | |
36 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | ||
37 | 427 | Andersen Sebastian N | 2004 | H2Odense | 0405AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 43, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Østergaard Intercoiffure |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03 (22.05.2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 1:12.68 | |
2 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:15.23 | |
3 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 1:15.83 | |
4 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 1:17.10 | |
5 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:17.53 | |
6 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 1:17.57 | |
7 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:18.18 | |
8 | 404 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 1:19.27 | |
9 | 146 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:19.51 | |
10 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:19.83 | |
11 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 1:20.36 | |
12 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 1:20.87 | |
13 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:22.49 | |
14 | 23 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 50 m | 1:25.52 | |
15 | 84 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 50 m | 1:26.59 | |
16 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:27.73 | |
17 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 1:28.90 | |
18 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:29.80 | |
19 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:30.02 | |
20 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 1:31.17 | |
21 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 1:34.29 | |
22 | 393 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:37.21 | |
23 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:37.76 | |
24 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:38.01 | |
25 | 399 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 1:38.15 | |
26 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 1:39.03 | ||
27 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 1:41.51 | |
28 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 1:42.63 | |
29 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 1:44.87 | |
30 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:46.23 | |
31 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | 1:50.95 | |
32 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 1:51.69 | |
33 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 1:52.02 | |
34 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | ||
35 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | ||
36 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 44, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Laust VVS & Blik |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.57.30 (29.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 1:13.36 | |
2 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:13.78 | |
3 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 1:14.58 | |
4 | 402 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:16.11 | |
5 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:16.13 | |
6 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 1:16.75 | |
7 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 1:17.28 | |
8 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:17.42 | |
9 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 1:18.25 | |
10 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:18.43 | |
11 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 1:19.45 | |
12 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 1:22.72 | |
13 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 1:23.09 | |
14 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:25.09 | |
15 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | 1:25.32 | |
16 | 252 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:26.02 | |
17 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 1:26.65 | |
18 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 1:26.72 | |
19 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:27.09 | |
20 | 72 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 50 m | 1:28.44 | |
21 | 405 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:29.42 | |
22 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 1:31.10 | |
23 | 76 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 50 m | 1:31.30 | |
24 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 1:31.72 | |
25 | 140 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:32.51 | |
26 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 1:32.87 | |
27 | 374 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 1:32.98 | |
28 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 1:33.22 | |
29 | 395 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 1:34.09 | |
30 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:36.34 | |
31 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:37.33 | |
32 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 1:38.92 | |
33 | 432 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2Odense | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Sanovo Technology Group |
Christina Kaas Elmgreen 96 - Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (26-04-2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 3:23.91 | |
2 | 358 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 46, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Eagle Service |
Chris Christensen 88 - Holstebro - 2.05.14 (01.06.2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 2:23.87 | |
2 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 2:27.72 | |
3 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:32.03 | |
4 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 3:04.28 | |
5 | 385 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 3:07.12 | |
6 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 3:20.30 | |
7 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 3:24.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 47, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Jeros A/S |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO95 - 1.09.73 (16.05.2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 50 m | 1:24.88 | |
2 | 40 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 1:27.25 | |
3 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:28.79 | |
4 | 290 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 1:28.89 | |
5 | 149 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 50 m | 1:29.11 | |
6 | 84 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 50 m | 1:29.70 | |
7 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 1:30.84 | |
8 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:32.49 | |
9 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:35.28 | |
10 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:37.75 | |
11 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 1:37.80 | |
12 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:40.10 | |
13 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 1:41.25 | |
14 | 283 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 1:41.38 | |
15 | 291 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:41.94 | |
16 | 163 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 1:44.13 | |
17 | 254 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 1:45.28 | |
18 | 344 | Nielsen Andrea Berg | 2007 | SØNDERBORG | 50 m | 1:46.55 | ||
19 | 433 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 1:47.44 | |
20 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 1:47.53 | |
21 | 393 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:48.24 | |
22 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:48.25 | |
23 | 436 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 1:49.05 | |
24 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 1:49.31 | |
25 | 434 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 50 m | 1:52.89 | |
26 | 345 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SØNDERBORG | 0766AD | 50 m | 2:01.09 | |
27 | 430 | Buch Mille | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 2:03.69 | |
28 | 429 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | 2:06.71 | |
29 | 331 | Andersen Anna Mai | 2006 | SØNDERBORG | 0622AR | 50 m | 2:11.18 | |
30 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 2:13.12 | ||
31 | 91 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 50 m | 2:16.28 | |
32 | 161 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 2:31.18 | |
33 | 431 | Gardias Cornelia | 2008 | H2Odense | 0864AH | 50 m | 2:37.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 48, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Dyrup Auto |
Christian V. Rasmussen 96 - OSK-STO - 1.03.45 (26-04-2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:19.54 | |
2 | 376 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 1:20.36 | |
3 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 1:23.40 | |
4 | 17 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 50 m | 1:24.50 | |
5 | 209 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:24.93 | |
6 | 36 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:29.57 | |
7 | 27 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 50 m | 1:29.62 | |
8 | 392 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 1:29.64 | |
9 | 33 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 50 m | 1:30.14 | |
10 | 286 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 1:31.25 | |
11 | 359 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 1:31.48 | |
12 | 304 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:31.55 | |
13 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 1:32.12 | |
14 | 380 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 50 m | 1:33.50 | |
15 | 370 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 1:37.62 | |
16 | 288 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 50 m | 1:41.62 | |
17 | 228 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 1:42.37 | |
18 | 78 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 50 m | 1:43.00 | |
19 | 405 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:44.23 | |
20 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 1:45.53 | |
21 | 362 | Halle Gustav | 2007 | H2Odense | 0757AD | 50 m | 1:50.51 | |
22 | 428 | Bonjorn Marti Cardeñas | 2009 | H2Odense | 0997AB | 50 m | 2:04.88 | |
23 | 435 | Sørensen Vitus F P | 2007 | H2Odense | 0777AA | 50 m | 2:07.00 | |
24 | 72 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 50 m | ||
25 | 74 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 50 m | ||
26 | 427 | Andersen Sebastian N | 2004 | H2Odense | 0405AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 49, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nordic Hairlounge |
Eleonor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (17-05-2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 50 m | 2:40.31 | |
2 | 336 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 2:40.54 | |
3 | 137 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 2:41.86 | |
4 | 361 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:45.76 | |
5 | 301 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 50 m | 2:46.23 | |
6 | 219 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 2:49.71 | |
7 | 404 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:50.10 | |
8 | 258 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:51.68 | |
9 | 328 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 50 m | 2:51.92 | |
10 | 268 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 2:52.68 | |
11 | 204 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 2:56.03 | |
12 | 171 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 2:56.56 | |
13 | 371 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 2:59.98 | |
14 | 136 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 3:00.82 | |
15 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 50 m | 3:00.98 | |
16 | 248 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 3:01.37 | |
17 | 264 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 3:03.23 | |
18 | 162 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 3:03.73 | |
19 | 309 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 50 m | 3:04.18 | |
20 | 84 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 50 m | 3:06.25 | |
21 | 23 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 50 m | 3:08.94 | |
22 | 326 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 50 m | 3:09.31 | |
23 | 216 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 3:09.73 | |
24 | 206 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 3:13.04 | |
25 | 89 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 50 m | 3:13.81 | |
26 | 170 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 3:13.94 | |
27 | 334 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 3:15.34 | |
28 | 88 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 50 m | 3:17.65 | |
29 | 240 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 3:20.34 | |
30 | 255 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 3:20.93 | |
31 | 139 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 3:21.04 | |
32 | 156 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 3:26.04 | |
33 | 235 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 3:26.98 | |
34 | 37 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 3:27.79 | |
35 | 167 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:31.60 | |
36 | 152 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 3:35.02 | |
37 | 384 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 50 m | 3:49.35 | |
38 | 346 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 50 m | 3:49.72 | |
39 | 337 | Jensen Signe | 2007 | SØNDERBORG | 0786AB | 50 m | 4:03.49 | |
40 | 90 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 50 m | 4:12.16 | |
41 | 332 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 4:19.72 | ||
42 | 28 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | ||
43 | 150 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | ||
44 | 339 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | ||
45 | 350 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 50, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Pizza Chianti |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (07.05.2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 2:24.69 | |
2 | 442 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:31.27 | |
3 | 233 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 2:38.00 | |
4 | 299 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 2:39.18 | |
5 | 195 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:39.31 | |
6 | 166 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:43.86 | |
7 | 73 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 50 m | 2:48.82 | |
8 | 71 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 50 m | 2:49.94 | |
9 | 215 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:50.57 | |
10 | 29 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 2:51.23 | |
11 | 144 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 2:52.02 | |
12 | 257 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 2:52.42 | |
13 | 260 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:52.96 | |
14 | 368 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 50 m | 2:53.30 | ||
15 | 381 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 2:54.34 | |
16 | 141 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 2:58.31 | |
17 | 402 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 2:59.17 | |
18 | 342 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 50 m | 3:00.27 | |
19 | 79 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 50 m | 3:00.49 | |
20 | 377 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 50 m | 3:03.57 | |
21 | 269 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 3:06.22 | |
22 | 237 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 50 m | 3:08.46 | |
23 | 294 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 3:08.81 | |
24 | 27 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 50 m | 3:10.62 | |
25 | 262 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 3:12.10 | |
26 | 293 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 50 m | 3:12.45 | |
27 | 151 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 3:12.64 | |
28 | 407 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 3:13.81 | |
29 | 72 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 50 m | 3:14.44 | |
30 | 308 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 50 m | 3:15.53 | |
31 | 159 | Møller Hjalte | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 3:15.59 | |
32 | 284 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 50 m | 3:18.95 | |
33 | 343 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 3:19.00 | |
34 | 140 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:20.92 | |
35 | 165 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 3:26.12 | |
36 | 80 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 50 m | 3:27.46 | |
37 | 281 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 50 m | 3:28.41 | |
38 | 134 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 3:29.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 51, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: LJ Optik |
H2Odense Damer - H2Odense - 4.23.25 (21.05.2017) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Gentofte Damer 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:28.90 | ||
2 | 188 | Triton Damer | 0 | TRITON B | 50 m | 4:31.90 | ||
3 | 172 | Stv Damer | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:34.00 | ||
4 | 413 | H2Odense Elite 1 | 0 | H2Odense | 50 m | 4:34.00 | ||
5 | 105 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:35.13 | ||
6 | 128 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:40.90 | ||
7 | 295 | A Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 4:45.03 | ||
8 | 273 | Esv Piger 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:47.75 | ||
9 | 3 | Erritsø Piger 1 | 2002 | ERRITSØ | 50 m | 4:50.11 | ||
10 | 414 | H2Odense Elite 2 | 0 | H2Odense | 50 m | 4:52.00 | ||
11 | 129 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:55.90 | ||
12 | 437 | H2Odense Årgang 1Damer | 0 | H2Odense | 50 m | 5:00.00 | ||
13 | 274 | Esv Piger 2 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:03.90 | ||
14 | 130 | Køge Piger 3 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:10.90 | ||
15 | 300 | B Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 5:16.62 | ||
16 | 131 | Køge Piger 4 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:20.90 | ||
17 | 313 | Haderslev Piger 1 | 2003 | HSK | 50 m | 5:25.16 | ||
18 | 132 | Køge Piger 5 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:30.90 | ||
19 | 186 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 50 m | 5:35.90 | ||
20 | 275 | Esv Piger 3 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:36.90 | ||
21 | 133 | Køge Piger 6 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:40.90 | ||
22 | 81 | Herning Piger 1 | 0 | HERNING | 50 m | 5:45.30 | ||
23 | 278 | Vejles Stærke Tøser | 0 | VEJLE | 50 m | 5:45.90 | ||
24 | 438 | H2Odense Årgang 2 Damer | 0 | H2Odense | 50 m | 5:47.00 | ||
25 | 306 | C Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 5:49.25 | ||
26 | 279 | Vejles Stærke Tøser 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 6:05.90 | ||
27 | 86 | Herning Piger 2 | 0 | HERNING | 50 m | 6:57.60 | ||
28 | 4 | Erritsø Piger 2 | 2002 | ERRITSØ | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |
Løb 52, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Årslev Dyreklinik |
Lyngby Herrer - Lyngby Svømmeklub - 3.57.22 (26-04-2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Holbæk Herrer | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:02.12 | ||
2 | 189 | Triton Herrer | 0 | TRITON B | 50 m | 4:06.60 | ||
3 | 173 | Stv Herrer | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:07.00 | ||
4 | 413 | H2Odense Elite 1 | 0 | H2Odense | 50 m | 4:09.00 | ||
5 | 48 | Gentofte Herrer 1 | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 4:09.10 | ||
6 | 125 | Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:15.60 | ||
7 | 270 | Esv Drenge 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:21.05 | ||
8 | 271 | Esv Drenge 2 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:25.25 | ||
9 | 295 | A Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 4:26.58 | ||
10 | 439 | H2Odense Årgang 1 Herrer | 0 | H2Odense | 50 m | 4:30.00 | ||
11 | 126 | Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:31.60 | ||
12 | 127 | Køge Drenge 3 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:42.60 | ||
13 | 187 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 50 m | 4:46.60 | ||
14 | 272 | Esv Drenge 3 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:47.48 | ||
15 | 2 | Erritsø Drenge 1 | 2001 | ERRITSØ | 50 m | 4:53.09 | ||
16 | 312 | Haderslev Drenge 1 | 2004 | HSK | 50 m | 5:01.36 | ||
17 | 440 | H2Odense Årgang 2 Herrer | 0 | H2Odense | 50 m | 5:10.00 | ||
18 | 276 | Vejles Stærke Knægte | 0 | VEJLE | 50 m | 5:21.60 | ||
19 | 300 | B Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 5:25.93 | ||
20 | 69 | Herning Drenge 1 | 0 | HERNING | 50 m | 5:43.36 | ||
21 | 277 | Vejles Stærke Knægte 1 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:51.60 | ||
22 | 306 | C Team Kolding | 0 | KOLDING | 50 m | 6:02.23 | ||
23 | 75 | Herning Drenge 2 | 0 | HERNING | 50 m | 6:40.72 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |