Ohjelma H.C. Andersen Swim Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Sanovo Technology Group |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.55.17 (28.05.2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
2 | 181 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 57.82 | |
3 | 223 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 57.91 | |
4 | 191 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 58.41 | |
5 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 59.19 | |
6 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 59.37 | |
7 | 202 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 59.37 | |
8 | 180 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.65 | |
9 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 59.71 | |
10 | 410 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 50 m | 59.81 | |
11 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 59.83 | |
12 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:00.31 | |
13 | 138 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
14 | 298 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 50 m | 1:00.69 | |
15 | 425 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 1:01.01 | |
16 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:01.03 | |
17 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 1:01.47 | |
18 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.63 | |
19 | 143 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:01.96 | |
20 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 1:02.02 | |
21 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 1:02.08 | |
22 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:02.18 | |
23 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:02.19 | |
24 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 1:02.21 | |
25 | 175 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:02.29 | |
26 | 58 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:02.75 | |
27 | 253 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 1:03.10 | |
28 | 220 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:03.38 | |
29 | 444 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:03.69 | |
30 | 109 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:03.83 | |
31 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 1:03.86 | |
32 | 323 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0223AU | 50 m | 1:04.18 | |
33 | 335 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 50 m | 1:04.28 | |
34 | 231 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 1:04.40 | |
35 | 145 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 1:04.56 | |
36 | 317 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:05.00 | |
37 | 341 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 1:05.46 | |
38 | 197 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:06.09 | |
39 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 1:06.13 | |
40 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:06.29 | |
41 | 45 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:06.59 | |
42 | 60 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:06.66 | |
43 | 227 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 1:06.94 | |
44 | 203 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:07.11 | |
45 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:08.31 | |
46 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 50 m | 1:08.38 | |
47 | 250 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 1:08.46 | |
48 | 315 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 50 m | 1:11.18 | |
49 | 96 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:16.14 | |
50 | 212 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:17.19 | |
51 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 1:19.54 | |
52 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:21.09 | |
53 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 1:25.03 | |
54 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 1:27.95 | |
55 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 1:31.10 | |
56 | 12 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 50 m | ||
57 | 95 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |