Program for H.C. Andersen Swim Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 40, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Hesehus |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (07.05.2011) |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Strbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:05.64 | |
2 | 61 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:10.10 | |
3 | 138 | Brnnicke Philip Krogh | 2000 | KGE | 0075AI | 50 m | 2:13.98 | |
4 | 181 | Jrgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 2:14.05 | |
5 | 107 | Arneskov David | 2002 | HOLBK | 0287AC | 50 m | 2:14.50 | |
6 | 347 | Perzynski Simon | 2002 | SNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:15.18 | |
7 | 425 | Srensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 50 m | 2:15.53 | |
8 | 412 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 2:17.07 | |
9 | 418 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 2:17.45 | |
10 | 236 | Funder Magnus | 2001 | VEJLE | 0173AK | 50 m | 2:17.52 | |
11 | 424 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 2:17.62 | |
12 | 123 | Toft Mads | 2001 | HOLBK | 0175AL | 50 m | 2:17.85 | |
13 | 110 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBK | 0297AQ | 50 m | 2:18.27 | |
14 | 49 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:19.05 | |
15 | 223 | Srensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:20.13 | |
16 | 179 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:20.60 | |
17 | 348 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:20.68 | |
18 | 265 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 2:20.80 | |
19 | 234 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 2:21.72 | |
20 | 184 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:22.73 | |
21 | 177 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 2:23.30 | |
22 | 65 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 2:24.19 | |
23 | 51 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:24.67 | |
24 | 327 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 50 m | 2:25.67 | |
25 | 259 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 2:27.23 | |
26 | 121 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBK | 0261AO | 50 m | 2:29.23 | |
27 | 104 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 2:29.50 | |
28 | 352 | Bentsen Lukas Sthr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 2:29.56 | |
29 | 356 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 2:31.57 | |
30 | 115 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBK | 0363AA | 50 m | 2:32.54 | |
31 | 192 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:32.78 | |
32 | 317 | Guldager Asbjrn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 2:33.45 | |
33 | 250 | Kjr Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 50 m | 2:34.93 | |
34 | 232 | Ellekjr Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:34.96 | |
35 | 421 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 2:35.21 | |
36 | 353 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 2:35.57 | |
37 | 20 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITS | 0325AS | 50 m | 2:37.29 | |
38 | 321 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 50 m | 2:38.12 | |
39 | 14 | Lorey Christian | 2003 | ERRITS | 0367AQ | 50 m | 2:43.07 | |
40 | 212 | Nrskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:43.37 | |
41 | 7 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITS | 0285AP | 50 m | 2:46.81 | |
42 | 193 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:46.83 | |
43 | 148 | Gadegaard Oliver | 2003 | KGE | 0321AR | 50 m | 2:49.70 | |
44 | 266 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 2:54.81 | |
45 | 382 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 2:57.04 | |
46 | 303 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 0369AS | 50 m | 3:01.39 | |
47 | 12 | Jrgensen Mathias | 2002 | ERRITS | 0239AS | 50 m | 3:22.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Odense Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:59 |