Startliste for Brøndby Sommer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:09.45 | |
2 | 405 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 5:11.42 | EFT |
3 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:15.94 | |
4 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 5:22.52 | |
5 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 5:30.57 | |
6 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 5:40.87 | |
7 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 5:54.93 | |
8 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 6:00.00 | |
9 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 6:30.00 | |
10 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 6:30.00 | |
11 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 6:30.00 | |
12 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 6:30.00 | |
13 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 6:30.00 | |
14 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 6:30.00 | |
15 | 392 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 6:35.64 | |
16 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 6:41.38 | |
17 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 6:44.92 | |
18 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 6:54.00 | |
19 | 399 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 8:11.17 | |
20 | 208 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | ||
21 | 217 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:42.55 | |
2 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 6:00.00 | |
3 | 389 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 6:04.11 | |
4 | 376 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 6:17.55 | |
5 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 6:30.00 | |
6 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 6:30.00 | |
7 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 6:30.00 | |
8 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 6:40.00 | |
9 | 397 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 6:53.86 | |
10 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
11 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
12 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
13 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.91 | |
2 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 32.74 | |
3 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 33.20 | |
4 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 33.49 | |
5 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 34.61 | |
6 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 34.62 | |
7 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 35.58 | |
8 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.23 | |
9 | 177 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 37.33 | |
10 | 370 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 38.56 | |
11 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 39.65 | |
12 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.97 | |
13 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.13 | |
14 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 41.77 | |
15 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 41.86 | |
16 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 42.06 | |
17 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 42.09 | |
18 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 42.11 | |
19 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 42.58 | |
20 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 42.65 | |
21 | 22 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 42.94 | |
22 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 43.29 | |
23 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 43.71 | |
24 | 382 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 43.98 | |
25 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 44.18 | |
26 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 44.21 | |
27 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 44.74 | |
28 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 44.85 | |
29 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 45.05 | |
30 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 45.55 | |
31 | 377 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 25 m | 45.64 | |
32 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 45.68 | |
33 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 45.94 | |
34 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 45.98 | |
35 | 378 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 25 m | 46.20 | |
36 | 386 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 46.47 | |
37 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 46.73 | |
38 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 47.44 | |
39 | 399 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 48.22 | |
40 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 48.36 | |
41 | 384 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 25 m | 49.09 | |
42 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 49.91 | |
43 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 49.97 | |
44 | 392 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 50.25 | |
45 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 50.75 | |
46 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 51.15 | |
47 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 51.33 | EFT |
48 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 52.15 | |
49 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 52.69 | |
50 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 52.78 | EFT |
51 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 52.84 | |
52 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 53.41 | |
53 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 53.50 | |
54 | 207 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | 53.55 | |
55 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 53.89 | |
56 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 53.94 | |
57 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 54.31 | |
58 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 54.45 | |
59 | 406 | Gagnér Helene | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 55.14 | EFT |
60 | 215 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 55.40 | |
61 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 55.62 | |
62 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 55.64 | |
63 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 55.67 | |
64 | 271 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | 55.80 | |
65 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 55.97 | |
66 | 274 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 56.04 | |
67 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 56.76 | |
68 | 211 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 57.10 | |
69 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 57.21 | |
70 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 57.49 | |
71 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 57.64 | |
72 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 57.68 | |
73 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 58.38 | |
74 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 59.14 | |
75 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | 59.46 | |
76 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 59.84 | |
77 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:00.00 | ||
78 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:00.00 | |
79 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:00.08 | |
80 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:01.71 | |
81 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:03.76 | |
82 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 1:04.15 | |
83 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:04.27 | |
84 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:06.43 | |
85 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 1:12.19 | |
86 | 278 | Olsen Bettina M. V. | 2007 | TRITON B | 0786AS | 25 m | 1:23.47 | |
87 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
88 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | ||
89 | 261 | Andersen Sissi Argueta | 2007 | TRITON B | 0734AT | 25 m | ||
90 | 262 | Artmann Marie Louise | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
91 | 269 | Hecht Victoria | 2008 | TRITON B | 0888AL | 25 m | ||
92 | 280 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
93 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
94 | 337 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 28.68 | |
2 | 172 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 29.06 | |
3 | 170 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 29.55 | |
4 | 174 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 30.31 | |
5 | 411 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 30.50 | |
6 | 168 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 30.96 | |
7 | 176 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 32.07 | |
8 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 35.03 | |
9 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 36.45 | |
10 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 36.95 | |
11 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 37.71 | |
12 | 34 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 38.14 | |
13 | 23 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 38.52 | |
14 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 38.63 | |
15 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 39.74 | |
16 | 396 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 40.64 | |
17 | 390 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 41.66 | |
18 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 42.03 | |
19 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 42.13 | |
20 | 380 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 43.11 | |
21 | 397 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 44.01 | |
22 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 44.40 | |
23 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 44.63 | |
24 | 395 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 44.92 | |
25 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 45.15 | |
26 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 45.54 | |
27 | 273 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 45.93 | |
28 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 46.32 | |
29 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 46.46 | |
30 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 46.58 | EFT |
31 | 31 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 46.82 | |
32 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 47.33 | |
33 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 47.63 | |
34 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 47.75 | |
35 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 49.17 | |
36 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 49.48 | |
37 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 50.14 | |
38 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 50.32 | |
39 | 233 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 50.51 | |
40 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 50.96 | |
41 | 303 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 51.14 | |
42 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 51.66 | |
43 | 218 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 52.83 | |
44 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 53.01 | |
45 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 53.51 | |
46 | 354 | Knuth Oliver | 2008 | VEST | 0829AG | 25 m | 53.72 | |
47 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 54.55 | EFT |
48 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 54.59 | |
49 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 55.03 | |
50 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 56.76 | |
51 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 57.00 | |
52 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 57.20 | |
53 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 57.52 | EFT |
54 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 58.90 | EFT |
55 | 191 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 59.89 | |
56 | 263 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 59.89 | |
57 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:00.00 | |
58 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 1:00.00 | EFT |
59 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:00.58 | |
60 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | 1:01.14 | EFT |
61 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:01.89 | |
62 | 259 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
63 | 260 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
64 | 268 | Hansen Marcus Nørre | 2007 | TRITON B | 25 m | |||
65 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:26.14 | |
2 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:41.07 | |
3 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:42.20 | |
4 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:45.87 | |
5 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:47.95 | |
6 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:52.48 | |
7 | 371 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:54.47 | |
8 | 360 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:00.38 | |
9 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:04.24 | |
10 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:05.21 | |
11 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 3:05.28 | |
12 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:15.21 | |
13 | 346 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:15.62 | |
14 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:20.00 | |
15 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:25.20 | |
16 | 381 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 3:25.32 | |
17 | 388 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 25 m | 3:25.42 | |
18 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 3:26.92 | |
19 | 384 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 25 m | 3:28.32 | |
20 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 3:30.00 | |
21 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:32.68 | |
22 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 3:34.37 | |
23 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:36.74 | |
24 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:38.09 | |
25 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 3:40.49 | |
26 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:41.09 | |
27 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 3:42.38 | |
28 | 383 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 25 m | 3:42.68 | |
29 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 3:45.00 | |
30 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:47.42 | |
31 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:47.49 | |
32 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 3:50.00 | |
33 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 3:53.24 | |
34 | 386 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 3:54.78 | |
35 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 3:55.67 | |
36 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 4:00.65 | |
37 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 4:11.63 | |
38 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
39 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
40 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
41 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:23.13 | |
2 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:34.96 | |
3 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.19 | |
4 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:42.44 | |
5 | 358 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:43.20 | |
6 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:43.34 | |
7 | 171 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 2:44.83 | |
8 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:48.87 | |
9 | 375 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 2:50.29 | |
10 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:53.62 | |
11 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:55.85 | |
12 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:01.38 | |
13 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 3:01.73 | |
14 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:02.53 | |
15 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:03.07 | |
16 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:07.94 | |
17 | 396 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 3:08.05 | |
18 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:14.12 | |
19 | 389 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 3:19.58 | |
20 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:19.97 | |
21 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 3:20.00 | |
22 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:20.56 | |
23 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.69 | |
24 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 3:22.52 | |
25 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:22.55 | |
26 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:23.76 | |
27 | 380 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 3:23.88 | |
28 | 394 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 3:27.68 | |
29 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 3:29.53 | |
30 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:30.00 | |
31 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 3:30.00 | |
32 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 3:30.00 | |
33 | 379 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 3:30.45 | |
34 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:35.00 | |
35 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 3:35.00 | |
36 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 3:35.56 | |
37 | 376 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 3:37.17 | |
38 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 3:41.76 | |
39 | 395 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 3:42.11 | |
40 | 387 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 3:42.56 | |
41 | 393 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 3:45.47 | |
42 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 3:50.00 | |
43 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:50.00 | |
44 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 3:54.77 | |
45 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 3:56.58 | |
46 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 4:00.90 | |
47 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 4:12.44 | |
48 | 281 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | ||
49 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
50 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
51 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 32.77 | |
2 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 35.11 | |
3 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
4 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 40.51 | |
5 | 178 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 40.89 | |
6 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 41.88 | |
7 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 43.12 | |
8 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 43.43 | |
9 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 43.56 | |
10 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 43.75 | |
11 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 44.82 | |
12 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 45.21 | |
13 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 48.44 | |
14 | 388 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 25 m | 48.80 | |
15 | 377 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 25 m | 49.77 | |
16 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 50.11 | |
17 | 398 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 50.95 | |
18 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 50.98 | |
19 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 51.02 | |
20 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 51.07 | |
21 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 51.26 | |
22 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 51.44 | |
23 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 51.74 | |
24 | 378 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 25 m | 51.98 | |
25 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 52.20 | |
26 | 43 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 52.21 | |
27 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 52.56 | |
28 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 52.87 | EFT |
29 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 53.63 | |
30 | 217 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 54.10 | |
31 | 385 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 54.89 | |
32 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 54.93 | EFT |
33 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 56.28 | |
34 | 208 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 56.53 | |
35 | 22 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 57.11 | |
36 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 57.32 | |
37 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 58.87 | |
38 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 59.77 | |
39 | 41 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:00.95 | |
40 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 1:01.78 | |
41 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:02.18 | |
42 | 215 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:03.40 | |
43 | 391 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:04.08 | |
44 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:04.19 | |
45 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 1:05.21 | |
46 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:08.04 | |
47 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:08.65 | |
48 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:08.94 | |
49 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:10.89 | |
50 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:11.54 | |
51 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:11.74 | |
52 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:14.67 | |
53 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:15.00 | |
54 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:15.00 | |
55 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:15.09 | |
56 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:18.85 | |
57 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:20.00 | ||
58 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:21.58 | |
59 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 1:34.73 | |
60 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:39.73 | |
61 | 211 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | ||
62 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | ||
63 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | ||
64 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
65 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
66 | 224 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | ||
67 | 261 | Andersen Sissi Argueta | 2007 | TRITON B | 0734AT | 25 m | ||
68 | 262 | Artmann Marie Louise | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
69 | 269 | Hecht Victoria | 2008 | TRITON B | 0888AL | 25 m | ||
70 | 271 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | ||
71 | 274 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | ||
72 | 278 | Olsen Bettina M. V. | 2007 | TRITON B | 0786AS | 25 m | ||
73 | 280 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
74 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
75 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
76 | 337 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
77 | 406 | Gagnér Helene | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 32.20 | |
2 | 172 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 35.66 | |
3 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 35.75 | |
4 | 169 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 37.02 | |
5 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 37.88 | |
6 | 167 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 38.01 | |
7 | 171 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 38.31 | |
8 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 40.72 | |
9 | 34 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 40.89 | |
10 | 170 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 41.05 | |
11 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 42.05 | |
12 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 46.84 | |
13 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 47.59 | |
14 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 48.12 | |
15 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 48.84 | |
16 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 50.00 | |
17 | 387 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 50.78 | |
18 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 52.67 | EFT |
19 | 397 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 53.15 | |
20 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 53.61 | |
21 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | 53.96 | EFT |
22 | 394 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 54.19 | |
23 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 54.47 | |
24 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 55.29 | |
25 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 55.81 | |
26 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 55.92 | |
27 | 31 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 56.17 | |
28 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 56.25 | EFT |
29 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 56.86 | |
30 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 56.96 | |
31 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 57.66 | |
32 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 58.29 | |
33 | 233 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 58.89 | |
34 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 59.70 | |
35 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:01.50 | |
36 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:02.35 | EFT |
37 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:03.66 | |
38 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:04.45 | |
39 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:10.65 | EFT |
40 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:17.02 | |
41 | 191 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:18.84 | |
42 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:19.25 | |
43 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 1:20.00 | EFT |
44 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:23.26 | |
45 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:29.66 | |
46 | 259 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
47 | 260 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
48 | 263 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | ||
49 | 268 | Hansen Marcus Nørre | 2007 | TRITON B | 25 m | |||
50 | 354 | Knuth Oliver | 2008 | VEST | 0829AG | 25 m | ||
51 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:19.98 | |
2 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:50.04 | |
3 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:56.06 | |
4 | 416 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:58.71 | |
5 | 370 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:19.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
2 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:45.00 | |
3 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:46.90 | |
4 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 2:52.00 | |
5 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:02.21 | |
6 | 23 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:13.13 | |
2 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:16.83 | |
3 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
4 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
5 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:26.41 | |
6 | 371 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:28.43 | |
7 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:29.98 | |
8 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:30.23 | |
9 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:32.78 | |
10 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:32.95 | |
11 | 178 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:34.10 | |
12 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:36.05 | |
13 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:42.97 | |
14 | 388 | Marchenko Alisa | 2006 | GENTOFTE | 0618AJ | 25 m | 1:43.06 | |
15 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:45.00 | |
16 | 381 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:46.21 | |
17 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:47.21 | |
18 | 378 | Boesen Johanna Illum | 2007 | GENTOFTE | 0734AQ | 25 m | 1:47.73 | |
19 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:48.17 | |
20 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:49.29 | |
21 | 377 | Basso Bianca | 2007 | GENTOFTE | 0724AQ | 25 m | 1:49.91 | |
22 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:50.54 | |
23 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:50.69 | |
24 | 383 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 25 m | 1:51.45 | |
25 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:52.07 | |
26 | 398 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:52.84 | |
27 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:53.80 | |
28 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:55.79 | |
29 | 382 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:56.00 | |
30 | 385 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 1:56.99 | |
31 | 22 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:59.76 | |
32 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:00.46 | |
34 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 2:00.47 | |
35 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 2:01.04 | |
36 | 391 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 2:01.69 | |
37 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:01.70 | |
38 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:02.23 | |
39 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 2:03.88 | EFT |
40 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:06.43 | |
41 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 2:06.96 | |
42 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 2:07.06 | |
43 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:10.00 | |
44 | 43 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 2:12.63 | |
45 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 2:15.39 | |
46 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 2:20.07 | |
47 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:22.02 | |
48 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 2:25.81 | |
49 | 41 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 2:28.45 | |
50 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 2:32.75 | |
51 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 2:40.00 | |
52 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:40.00 | ||
53 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:40.00 | |
54 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:51.10 | |
55 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:55.68 | |
56 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 3:09.46 | |
57 | 211 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | ||
58 | 215 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | ||
59 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
60 | 224 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | ||
61 | 261 | Andersen Sissi Argueta | 2007 | TRITON B | 0734AT | 25 m | ||
62 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
63 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
64 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
65 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | ||
66 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | ||
67 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
68 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
69 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:15.00 | |
2 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:20.11 | |
3 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:20.43 | |
4 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:21.10 | |
5 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:26.28 | |
6 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:26.74 | |
7 | 375 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:27.29 | |
8 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:27.97 | |
9 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:29.43 | |
10 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:29.87 | |
11 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:31.24 | |
12 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:31.36 | |
13 | 376 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:33.16 | |
14 | 395 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:36.30 | |
15 | 34 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:37.19 | |
16 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 1:42.69 | |
17 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:44.87 | |
18 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:45.48 | |
19 | 379 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 1:47.56 | |
20 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:48.41 | |
21 | 393 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 1:49.54 | |
22 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:50.48 | |
23 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:50.50 | |
24 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:50.81 | |
25 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:51.03 | |
26 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:51.21 | |
27 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:51.45 | |
28 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:51.98 | |
29 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:52.58 | |
30 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:54.19 | |
31 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:57.28 | |
32 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:57.98 | |
33 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:58.21 | |
34 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 2:01.84 | |
36 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 2:04.70 | |
37 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:05.79 | |
38 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 2:09.45 | |
39 | 31 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 2:10.44 | |
40 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 2:12.85 | EFT |
41 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 2:19.10 | |
42 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:30.00 | EFT |
43 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:40.00 | |
44 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:40.00 | EFT |
45 | 191 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 2:53.31 | |
46 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | ||
47 | 263 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | ||
48 | 303 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | ||
49 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
50 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
51 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:30.20 | |
2 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:32.69 | |
3 | 405 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:35.69 | EFT |
4 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.80 | |
5 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:44.91 | |
6 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:44.95 | |
7 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 2:46.09 | |
8 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:49.65 | |
9 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:55.60 | |
10 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:57.84 | |
11 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:00.63 | |
12 | 177 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 3:07.47 | |
13 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:08.88 | |
14 | 360 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:09.89 | |
15 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:10.00 | |
16 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:23.10 | |
17 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:26.40 | |
18 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 3:27.96 | |
19 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 3:30.00 | |
20 | 392 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 3:32.26 | |
21 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 3:33.81 | |
22 | 384 | Hvidberg Josephine | 2006 | GENTOFTE | 0618AK | 25 m | 3:34.20 | |
23 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:35.69 | |
24 | 382 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 3:37.35 | |
25 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:38.64 | |
26 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:41.71 | |
27 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:42.50 | |
28 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:54.15 | |
29 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:54.85 | |
30 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 3:57.02 | |
31 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 4:00.00 | |
32 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 4:00.27 | |
34 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 4:00.71 | |
35 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | ||
36 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | ||
37 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | ||
38 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
39 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
40 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
41 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:39.09 | |
2 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:45.15 | |
3 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:46.18 | |
4 | 358 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:54.55 | |
5 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:59.22 | |
6 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:07.62 | |
7 | 389 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 3:07.64 | |
8 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:08.61 | |
9 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:10.21 | |
10 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 3:12.09 | |
11 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:12.40 | |
12 | 390 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 3:12.59 | |
13 | 387 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 3:21.66 | |
14 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:24.45 | |
15 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:25.67 | |
16 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 3:29.08 | |
17 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 3:30.00 | |
18 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 3:40.00 | |
19 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:40.00 | |
20 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 3:40.00 | |
21 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 3:42.15 | |
22 | 273 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 3:49.16 | |
23 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 4:00.45 | |
24 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 4:00.91 | |
25 | 34 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | ||
26 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
27 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
28 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
29 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | ||
30 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.30 | |
2 | 409 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 29.10 | |
3 | 417 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 29.78 | |
4 | 179 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 30.60 | |
5 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.32 | |
6 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.81 | |
7 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.02 | |
8 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 33.36 | |
9 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 33.84 | |
10 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 34.23 | |
11 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.57 | |
12 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 35.04 | |
13 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 35.38 | |
14 | 346 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 38.69 | |
15 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.43 | |
16 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 40.72 | |
17 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 41.02 | |
18 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 41.85 | |
19 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 42.09 | |
20 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 42.22 | |
21 | 381 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 42.62 | |
22 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 42.71 | |
23 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 42.97 | |
24 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 44.40 | |
25 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 46.03 | |
26 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 46.31 | |
27 | 399 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 46.34 | |
28 | 391 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 46.44 | |
29 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 46.52 | |
30 | 385 | Klep Roos | 2007 | GENTOFTE | 0732AE | 25 m | 47.28 | |
31 | 386 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 47.81 | |
32 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 48.03 | |
33 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 48.25 | |
34 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 51.35 | |
35 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 54.68 | |
36 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 54.73 | |
37 | 383 | Hjortshøj Thilde | 2006 | GENTOFTE | 0648AO | 25 m | 55.87 | |
38 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 55.99 | |
39 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 56.16 | |
40 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 59.90 | |
41 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:00.00 | |
42 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:00.01 | |
43 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:01.87 | |
44 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:02.64 | |
45 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:04.55 | |
46 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 1:05.00 | |
47 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:05.21 | |
48 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:05.63 | |
49 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:07.04 | |
50 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:22.64 | |
51 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
52 | 208 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | ||
53 | 217 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
54 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
55 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
56 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | ||
57 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
58 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
59 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
60 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
61 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 27.39 | |
2 | 172 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 27.90 | |
3 | 169 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 28.27 | |
4 | 411 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 28.32 | |
5 | 174 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 28.34 | |
6 | 168 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 29.19 | |
7 | 170 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 29.51 | |
8 | 167 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 30.40 | |
9 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 30.69 | |
10 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 30.82 | |
11 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 31.31 | |
12 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 31.51 | |
13 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 32.55 | |
14 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 32.71 | |
15 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.59 | |
16 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 33.88 | |
17 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 33.98 | |
18 | 23 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 35.03 | |
19 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 35.56 | |
20 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 35.92 | |
21 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 36.91 | |
22 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 37.03 | |
23 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 37.23 | |
24 | 396 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 37.33 | |
25 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 37.82 | |
26 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 38.21 | |
27 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 39.14 | |
28 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 40.52 | |
29 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 41.27 | |
30 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 41.85 | |
31 | 380 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 42.46 | |
32 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 42.55 | |
33 | 394 | Stoev Alexandros | 2007 | GENTOFTE | 0733AB | 25 m | 42.92 | |
34 | 281 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 43.14 | |
35 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 43.17 | |
36 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 43.97 | |
37 | 390 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 44.09 | |
38 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 44.86 | |
39 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 45.81 | |
40 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 46.02 | |
41 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 46.47 | |
42 | 379 | Clausen August Emil K. | 2006 | GENTOFTE | 0609AK | 25 m | 47.42 | |
43 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 47.63 | |
44 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 49.26 | |
45 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 49.28 | |
46 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 50.43 | |
47 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 50.46 | |
48 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 50.88 | |
49 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 53.17 | |
50 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 54.31 | |
51 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 57.63 | |
52 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 57.90 | |
53 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 58.29 | |
54 | 393 | Rosenbom Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0677AN | 25 m | 59.19 | |
55 | 191 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:00.00 | |
56 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:00.00 | EFT |
57 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:00.26 | EFT |
58 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:03.25 | |
59 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:12.89 | |
60 | 218 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | ||
61 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | ||
62 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | ||
63 | 303 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | ||
64 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | EFT | |
65 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | EFT | |
66 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Vg17 Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 1:58.20 | ||
2 | 248 | Solrød Piger 1 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:03.34 | ||
3 | 38 | Frederikssund Queens | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:09.00 | ||
4 | 249 | Solrød Piger 2 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:09.99 | ||
5 | 342 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:14.88 | ||
6 | 250 | Solrød Piger 3 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:27.56 | ||
7 | 343 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:28.29 | ||
8 | 400 | Gentofte Piger 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:29.00 | ||
9 | 401 | Gentofte Piger 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 402 | Gentofte Piger 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:39.00 | ||
11 | 318 | Vest Talenter | 2008 | VEST | 25 m | 2:48.80 | ||
12 | 344 | Vest Årgang Piger 3 | 2007 | VEST | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 319 | Vest Talenter 2 | 2007 | VEST | 25 m | 2:57.60 | ||
14 | 324 | Vest Mini-Girlz 1 | 2008 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
15 | 329 | Vest Mini-Girlz 2 | 2008 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
16 | 334 | Vest Mini-Girlz 3 | 2008 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
17 | 206 | Næstved Piger | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Pensionisterne | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:45.10 | ||
2 | 294 | Vg17 Vest Drenge | 2002 | VEST | 25 m | 1:48.60 | ||
3 | 230 | Solrød Herrer 1 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:53.02 | ||
4 | 164 | Kanonerne | 1997 | LYNGBY | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 47 | Vg17 Gsk Drenge | 2004 | GSK | 25 m | 1:58.30 | ||
6 | 26 | Frederikssund Furious | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:03.00 | ||
7 | 339 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:05.48 | ||
8 | 340 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:10.52 | ||
9 | 341 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:16.35 | ||
10 | 403 | Gentofte Drenge 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.00 | ||
11 | 25 | Frederikssund Energy | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 404 | Gentofte Drenge 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:28.00 | ||
13 | 287 | Vest Big Boys | 2007 | VEST | 25 m | 2:39.60 | ||
14 | 323 | Vest Mini-Boyz 1 | 2007 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 205 | Næstved Drenge | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:12.49 | |
2 | 360 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
3 | 370 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | ||
4 | 371 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:28.00 | |
2 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 6:31.55 | |
3 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 6:35.31 | |
4 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
5 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
6 | 358 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | ||
7 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
8 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
9 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | ||
10 | 375 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 56.91 | |
2 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:01.52 | |
3 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:02.86 | |
4 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:04.62 | |
5 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:05.82 | |
6 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:06.13 | |
7 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:06.79 | |
8 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
9 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:07.11 | |
10 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:07.30 | |
11 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:08.11 | |
12 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:08.68 | |
13 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:08.83 | |
14 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:11.08 | |
15 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:12.35 | |
16 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:13.17 | |
17 | 253 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:13.53 | |
18 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:13.94 | |
19 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:14.26 | |
20 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:14.61 | |
21 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:16.79 | |
22 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:16.81 | |
23 | 95 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:17.00 | |
24 | 177 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:17.20 | |
25 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:17.88 | |
26 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:19.34 | |
27 | 102 | Hagild Regitze Kaas | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:20.00 | ||
28 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.29 | |
29 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:20.66 | |
30 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:21.56 | |
31 | 2 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:22.31 | |
32 | 96 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:23.00 | |
33 | 110 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 1:23.23 | |
34 | 42 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 1:24.17 | |
35 | 117 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AQ | 25 m | 1:24.19 | |
36 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:24.20 | |
37 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:24.81 | |
38 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:25.56 | |
39 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:25.70 | |
40 | 155 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AZ | 25 m | 1:26.33 | |
41 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:26.47 | |
42 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:26.72 | |
43 | 144 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 1:27.53 | |
44 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:27.93 | |
45 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:29.17 | |
46 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:29.41 | |
47 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:29.76 | |
48 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:29.94 | |
49 | 70 | Andersen Karla Krarup | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:30.00 | ||
50 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:30.06 | |
51 | 18 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:30.39 | |
52 | 118 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 0622AQ | 25 m | 1:30.41 | |
53 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:32.01 | |
54 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:32.29 | |
55 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:32.41 | |
56 | 147 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 1:32.51 | |
57 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:32.83 | |
58 | 83 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AW | 25 m | 1:32.86 | |
59 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:33.12 | |
60 | 108 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0688AU | 25 m | 1:33.70 | |
61 | 107 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 1:34.93 | |
62 | 93 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:35.69 | |
63 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:35.91 | |
64 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:37.30 | |
65 | 7 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:39.75 | |
66 | 100 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 1:39.93 | |
67 | 82 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AV | 25 m | 1:40.00 | |
68 | 122 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 1:40.45 | |
69 | 279 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:40.71 | |
70 | 43 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:40.90 | |
71 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:41.20 | |
72 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:41.51 | |
73 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:42.48 | |
74 | 207 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | 1:43.61 | |
75 | 418 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:43.71 | EFT |
76 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:43.83 | EFT |
77 | 15 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:44.60 | |
78 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:44.99 | EFT |
79 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:45.15 | |
80 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:45.64 | |
81 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:46.26 | |
82 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:46.36 | |
83 | 8 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:47.97 | |
84 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:47.99 | |
85 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:48.39 | |
86 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:48.58 | |
87 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | 1:49.01 | |
88 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:49.15 | |
89 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:49.56 | |
90 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:49.82 | |
91 | 148 | Saaby Asta Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0544AZ | 25 m | 1:50.00 | |
92 | 285 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:50.43 | |
93 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:50.50 | |
94 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:51.09 | |
95 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 1:53.31 | |
96 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:54.07 | |
97 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 1:55.00 | |
98 | 271 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | 1:55.53 | |
99 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:57.51 | |
100 | 41 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:57.85 | |
101 | 10 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:57.91 | |
102 | 149 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:59.08 | |
103 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:59.40 | |
104 | 75 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:00.00 | |
105 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:00.00 | |
106 | 162 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 2:00.00 | |
107 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 2:00.00 | |
108 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
109 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 2:00.40 | |
110 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:00.68 | |
111 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:01.69 | |
112 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:02.22 | |
113 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 2:02.82 | |
114 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:02.88 | |
115 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 2:10.44 | |
116 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 2:11.61 | |
117 | 129 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 2:11.97 | |
118 | 11 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 2:15.00 | |
119 | 14 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 2:16.66 | |
120 | 131 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:20.00 | |
121 | 139 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:20.00 | |
122 | 150 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:20.00 | |
123 | 152 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 2:20.00 | |
124 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:25.67 | |
125 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:27.13 | |
126 | 104 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.72 | ||
127 | 17 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:46.95 | |
128 | 19 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | ||
129 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
130 | 209 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | ||
131 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
132 | 224 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | ||
133 | 262 | Artmann Marie Louise | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
134 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
135 | 274 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | ||
136 | 280 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
137 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
138 | 337 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
139 | 406 | Gagnér Helene | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 56.22 | |
2 | 168 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 58.60 | |
3 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 59.50 | |
4 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 59.86 | |
5 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 59.88 | |
6 | 35 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:01.36 | |
7 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:02.46 | |
8 | 176 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:02.85 | |
9 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:02.96 | |
10 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:03.85 | |
11 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:05.56 | |
12 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:05.75 | |
13 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:07.42 | |
14 | 72 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:09.10 | |
15 | 92 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:09.42 | |
16 | 33 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:14.38 | |
17 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:16.12 | |
18 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:16.48 | |
19 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:16.93 | |
20 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:18.75 | |
21 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:23.99 | |
22 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:24.22 | |
23 | 87 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 111 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:25.00 | ||
25 | 281 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.14 | |
26 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:25.59 | |
27 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:25.96 | |
28 | 31 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:26.78 | |
29 | 273 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:27.17 | |
30 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:27.98 | |
31 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:28.20 | |
32 | 210 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:28.65 | |
33 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:29.29 | |
34 | 71 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | 1:29.38 | |
35 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:29.49 | |
36 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:29.98 | |
37 | 124 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:30.00 | ||
38 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:30.90 | |
39 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:31.09 | |
40 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:31.49 | EFT |
41 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:31.98 | |
42 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:32.93 | |
43 | 233 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 1:33.18 | |
44 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 1:34.11 | |
45 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:35.07 | |
46 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:35.62 | |
47 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:36.36 | |
48 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:36.44 | |
49 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:38.54 | |
50 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:38.73 | |
51 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:39.37 | |
52 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 1:39.50 | |
53 | 65 | Albrechtsen Lasse | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:40.00 | ||
54 | 218 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:40.22 | |
55 | 134 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 1:40.96 | |
56 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:41.28 | |
57 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:42.32 | |
58 | 142 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 1:45.37 | |
59 | 69 | Andersen Espen T. Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 1:47.25 | |
60 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:47.60 | |
61 | 125 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:50.00 | |
62 | 133 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:53.51 | |
63 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:53.53 | |
64 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:53.85 | |
65 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:54.26 | EFT |
66 | 12 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 1:55.88 | |
67 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:57.35 | |
68 | 116 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 2:00.00 | |
69 | 127 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:00.00 | |
70 | 141 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:00.00 | |
71 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:00.00 | |
72 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:00.00 | EFT |
73 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:00.00 | EFT |
74 | 135 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 2:08.86 | |
75 | 13 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 2:09.95 | |
76 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:13.65 | |
77 | 361 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:18.27 | |
78 | 260 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
79 | 263 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | ||
80 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | ||
81 | 275 | Kristoffersen Tobias Hega | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
82 | 354 | Knuth Oliver | 2008 | VEST | 0829AG | 25 m | ||
83 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:18.25 | |
2 | 346 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:23.77 | |
3 | 68 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 3:30.00 | |
4 | 96 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 3:30.00 | |
5 | 137 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 0492BC | 25 m | 3:30.00 | |
6 | 143 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AZ | 25 m | 3:30.00 | |
7 | 3 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:34.52 | |
8 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 3:34.57 | |
9 | 163 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 3:41.13 | |
10 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 3:47.56 | |
11 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 3:50.00 | |
12 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:50.64 | |
13 | 4 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:51.07 | |
14 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 3:51.15 | |
15 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:52.87 | |
16 | 76 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 4:00.00 | |
17 | 82 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AV | 25 m | 4:00.00 | |
18 | 84 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 0524AZ | 25 m | 4:00.00 | |
19 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 4:00.00 | |
20 | 107 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 4:00.00 | |
21 | 149 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 4:00.00 | |
22 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:00.49 | |
23 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 4:02.66 | |
24 | 279 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 4:02.96 | |
25 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 4:04.50 | |
26 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 4:15.00 | |
27 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 4:26.58 | |
28 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 4:30.00 | |
29 | 112 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 4:30.00 | |
30 | 129 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 4:30.00 | |
31 | 136 | Rahelt Eva Hagen | 2010 | HOVEDSTAD | 1076AA | 25 m | 4:30.00 | |
32 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 4:34.04 | |
33 | 53 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | ||
34 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
35 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:11.39 | |
2 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:12.84 | |
3 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:15.44 | |
4 | 128 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 3:30.00 | |
5 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 3:40.72 | |
6 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:48.81 | |
7 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:55.03 | |
8 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:57.66 | |
9 | 153 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 4:00.00 | |
10 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 4:04.72 | |
11 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 4:07.89 | |
12 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 4:08.17 | |
13 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 4:10.00 | |
14 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 4:11.22 | |
15 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 4:17.54 | |
16 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 4:29.66 | |
17 | 116 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 4:30.00 | |
18 | 142 | Skonberg Carl C Stenstrøm | 2008 | HOVEDSTAD | 0819AD | 25 m | 4:30.00 | |
19 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | ||
20 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | EFT | |
21 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 26.74 | |
2 | 417 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 27.97 | |
3 | 179 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 28.30 | |
4 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 28.70 | |
5 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.68 | |
6 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 29.83 | |
7 | 180 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 29.98 | |
8 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 30.19 | |
9 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 30.31 | |
10 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
11 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 30.78 | |
12 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 30.79 | |
13 | 416 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 31.85 | |
14 | 253 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 32.10 | |
15 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 32.35 | |
16 | 91 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 32.86 | |
17 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 33.56 | |
18 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 34.90 | |
19 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 35.54 | |
20 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 35.81 | |
21 | 98 | Gade Leonora Aagaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0352BG | 25 m | 35.91 | |
22 | 86 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 36.00 | |
23 | 163 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 36.19 | |
24 | 97 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BA | 25 m | 36.21 | |
25 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 36.48 | |
26 | 178 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 36.56 | |
27 | 110 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 37.10 | |
28 | 144 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 37.68 | |
29 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | 37.68 | |
30 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 37.82 | |
31 | 147 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 37.82 | |
32 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 37.90 | |
33 | 42 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 39.06 | |
34 | 209 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 39.08 | |
35 | 76 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 39.25 | |
36 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 39.57 | |
37 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 39.57 | |
38 | 107 | Hellfach Hannah Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0628AU | 25 m | 39.69 | |
39 | 70 | Andersen Karla Krarup | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
40 | 78 | Birkebæk Camille Rosa | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
41 | 102 | Hagild Regitze Kaas | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
42 | 105 | Hansen Vilma Helweg | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
43 | 130 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
44 | 137 | Riber Ida Sofie | 2004 | HOVEDSTAD | 0492BC | 25 m | 40.00 | |
45 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 40.15 | |
46 | 83 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AW | 25 m | 40.75 | |
47 | 43 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 40.80 | |
48 | 143 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AZ | 25 m | 40.84 | |
49 | 64 | Agerbak Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0554AR | 25 m | 41.00 | |
50 | 82 | Borre Flora Askjær-Friis | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AV | 25 m | 41.00 | |
51 | 207 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | 41.36 | |
52 | 108 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0688AU | 25 m | 41.37 | |
53 | 406 | Gagnér Helene | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 42.07 | EFT |
54 | 68 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 42.13 | |
55 | 84 | Buccoliero Ophelia Kuni | 2005 | HOVEDSTAD | 0524AZ | 25 m | 42.80 | |
56 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 43.33 | |
57 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 44.67 | |
58 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 45.52 | |
59 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 46.03 | |
60 | 15 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 46.49 | |
61 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 46.79 | |
62 | 17 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 48.63 | |
63 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 49.64 | |
64 | 10 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 49.95 | |
65 | 104 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.00 | ||
66 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 50.00 | |
67 | 148 | Saaby Asta Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0544AZ | 25 m | 50.00 | |
68 | 155 | Vestergaard Hannah | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AZ | 25 m | 50.00 | |
69 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 50.31 | |
70 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 50.36 | |
71 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 51.11 | |
72 | 41 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 52.23 | |
73 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 52.35 | |
74 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 52.60 | |
75 | 16 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 52.61 | |
76 | 274 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 52.79 | |
77 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 53.35 | |
78 | 271 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | 53.59 | |
79 | 11 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 55.48 | |
80 | 14 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 55.58 | |
81 | 129 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 56.67 | |
82 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 57.14 | |
83 | 75 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 57.43 | |
84 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 59.20 | |
85 | 131 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:00.00 | |
86 | 150 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:00.00 | |
87 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 1:01.69 | |
88 | 19 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:02.63 | |
89 | 136 | Rahelt Eva Hagen | 2010 | HOVEDSTAD | 1076AA | 25 m | 1:03.95 | |
90 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:04.01 | |
91 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:04.26 | |
92 | 337 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:04.38 | |
93 | 112 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 1:04.59 | |
94 | 278 | Olsen Bettina M. V. | 2007 | TRITON B | 0786AS | 25 m | 1:10.43 | |
95 | 139 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:10.72 | |
96 | 152 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:11.54 | |
97 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:12.77 | |
98 | 157 | Vintersborg Iben | 2009 | HOVEDSTAD | 0978AB | 25 m | 1:23.88 | |
99 | 224 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | ||
100 | 262 | Artmann Marie Louise | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
101 | 280 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 25 m | |||
102 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 25.28 | |
2 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 25.44 | |
3 | 411 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 26.16 | |
4 | 166 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 26.50 | |
5 | 168 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 26.53 | |
6 | 169 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 27.02 | |
7 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 27.18 | |
8 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 27.19 | |
9 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 28.27 | |
10 | 35 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 28.29 | |
11 | 175 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 29.01 | |
12 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 29.32 | |
13 | 375 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 30.28 | |
14 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 30.86 | |
15 | 72 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 31.16 | |
16 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 31.70 | |
17 | 87 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 32.89 | |
18 | 20 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 32.93 | |
19 | 33 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 33.09 | |
20 | 92 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 33.83 | |
21 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 34.98 | |
22 | 66 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 0439AR | 25 m | 35.00 | |
23 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 35.17 | |
24 | 281 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 36.03 | |
25 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 36.76 | |
26 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 36.97 | |
27 | 124 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.00 | ||
28 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 37.06 | |
29 | 31 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 37.71 | |
30 | 210 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 39.36 | |
31 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.47 | |
32 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 39.58 | |
33 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 39.71 | |
34 | 233 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 39.71 | |
35 | 65 | Albrechtsen Lasse | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
36 | 71 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | 40.00 | |
37 | 111 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 40.00 | ||
38 | 128 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 40.00 | |
39 | 273 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 40.75 | |
40 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 41.00 | |
41 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 41.52 | |
42 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 41.71 | |
43 | 354 | Knuth Oliver | 2008 | VEST | 0829AG | 25 m | 42.39 | |
44 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 43.96 | |
45 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 44.25 | |
46 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 44.31 | |
47 | 109 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 45.00 | |
48 | 69 | Andersen Espen T. Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 45.69 | |
49 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 45.73 | |
50 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 46.12 | |
51 | 141 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 49.69 | |
52 | 218 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 50.01 | |
53 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 50.95 | |
54 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 52.49 | |
55 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 55.54 | |
56 | 127 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 57.09 | |
57 | 263 | Bitton Shai | 2008 | TRITON B | 0891AH | 25 m | 57.42 | |
58 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 59.19 | |
59 | 361 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:03.36 | |
60 | 260 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | ||
61 | 275 | Kristoffersen Tobias Hega | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
62 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.24 | |
2 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:14.43 | |
3 | 53 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:14.46 | |
4 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:15.52 | |
5 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:17.60 | |
6 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:19.78 | |
7 | 371 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:20.51 | |
8 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:20.54 | |
9 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:21.58 | |
10 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.80 | |
11 | 360 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:22.58 | |
12 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:24.72 | |
13 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:24.96 | |
14 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:25.53 | |
15 | 346 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:26.23 | |
16 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:29.38 | |
17 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:29.53 | |
18 | 97 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BA | 25 m | 1:30.00 | |
19 | 4 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:30.89 | |
20 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:31.19 | |
21 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:31.44 | |
22 | 42 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 1:31.95 | |
23 | 91 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 1:32.00 | |
24 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:32.14 | |
25 | 86 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:32.70 | |
26 | 5 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:33.26 | |
27 | 178 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:34.22 | |
28 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:34.38 | |
29 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:34.38 | |
30 | 93 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:35.00 | |
31 | 100 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 1:35.00 | |
32 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:36.16 | |
33 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:36.66 | |
34 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:36.92 | |
35 | 96 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:37.02 | |
36 | 7 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:37.22 | |
37 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:37.38 | |
38 | 2 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:37.63 | |
39 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:37.64 | |
40 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:38.62 | |
41 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:39.36 | |
42 | 117 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AQ | 25 m | 1:40.00 | |
43 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:40.57 | |
44 | 68 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:41.28 | |
45 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:42.75 | |
46 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:43.87 | |
47 | 18 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:44.26 | |
48 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:44.75 | |
49 | 118 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 0622AQ | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:45.08 | |
51 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:45.28 | |
52 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:45.44 | |
53 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:46.00 | |
54 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:46.70 | EFT |
55 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:47.31 | |
56 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:47.51 | |
57 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:47.94 | EFT |
58 | 8 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:48.54 | |
59 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:48.58 | |
60 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:48.61 | |
61 | 78 | Birkebæk Camille Rosa | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
62 | 122 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 1:50.00 | |
63 | 32 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:51.25 | |
64 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:52.21 | |
65 | 317 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:52.97 | |
66 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:54.00 | |
67 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:54.54 | |
68 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:55.65 | |
69 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:56.11 | |
70 | 279 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:57.86 | |
71 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:58.62 | |
72 | 315 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:59.71 | |
73 | 130 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
74 | 229 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 2:00.42 | |
75 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 2:01.90 | |
76 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 2:02.08 | |
77 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:02.16 | |
78 | 418 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 2:02.98 | EFT |
79 | 291 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:03.58 | |
80 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:04.98 | |
81 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:06.19 | |
82 | 306 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:09.71 | |
83 | 64 | Agerbak Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0554AR | 25 m | 2:10.00 | |
84 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:17.13 | |
85 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 2:20.00 | |
86 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
87 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:20.00 | |
88 | 104 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:22.13 | ||
89 | 285 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:23.52 | |
90 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:29.93 | |
91 | 162 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 2:30.00 | |
92 | 75 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:30.33 | |
93 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 2:32.94 | |
94 | 112 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 2:44.50 | |
95 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | ||
96 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
97 | 270 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
98 | 274 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | ||
99 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | ||
100 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
101 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
102 | 406 | Gagnér Helene | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:02.70 | |
2 | 169 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:08.72 | |
3 | 48 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:09.53 | |
4 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:11.12 | |
5 | 176 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:11.42 | |
6 | 35 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:13.87 | |
7 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:14.22 | |
8 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:15.63 | |
9 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.85 | |
10 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:18.67 | |
11 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:21.04 | |
12 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:21.65 | |
13 | 128 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:25.16 | |
14 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:25.28 | |
15 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:26.63 | |
16 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:27.76 | |
17 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:28.26 | |
18 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:28.42 | |
19 | 87 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:29.59 | |
20 | 33 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:30.51 | |
21 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:31.19 | |
22 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:31.32 | |
23 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:34.31 | |
24 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:35.57 | |
25 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:36.34 | |
26 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:38.00 | |
27 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:38.21 | |
28 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:38.76 | |
29 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:38.76 | EFT |
30 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:38.83 | |
31 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:40.50 | |
32 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 1:40.90 | |
33 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:40.93 | |
34 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 1:41.14 | |
35 | 214 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:41.56 | |
36 | 281 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:41.73 | |
37 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:42.89 | |
38 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:42.91 | |
39 | 185 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:44.82 | |
40 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:45.12 | |
41 | 257 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | SOLRØD | 0657AK | 25 m | 1:47.10 | |
42 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | 1:47.15 | EFT |
43 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:47.65 | |
44 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:49.97 | EFT |
45 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:50.09 | |
46 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:50.57 | |
47 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:51.20 | |
48 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 1:51.61 | |
49 | 233 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 1:53.82 | |
50 | 13 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:53.84 | |
51 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:54.10 | |
52 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:54.17 | |
53 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:54.39 | |
54 | 135 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 1:55.00 | |
55 | 109 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:55.96 | |
56 | 322 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:56.01 | |
57 | 65 | Albrechtsen Lasse | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
58 | 125 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 2:00.00 | |
59 | 153 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 2:00.03 | |
60 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 2:00.16 | |
61 | 116 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 2:05.00 | |
62 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 2:07.29 | EFT |
63 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:08.59 | |
64 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:20.00 | |
65 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:20.00 | EFT |
66 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:20.00 | EFT |
67 | 12 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 2:24.48 | |
68 | 220 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | ||
69 | 266 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:03.11 | |
2 | 300 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:13.14 | |
3 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
4 | 416 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:18.25 | |
5 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:19.21 | |
6 | 370 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:22.16 | |
7 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:23.42 | |
8 | 253 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:23.52 | |
9 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:23.88 | |
10 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:33.22 | |
11 | 95 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:35.00 | |
12 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:40.91 | |
13 | 80 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:41.64 | |
14 | 243 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:42.33 | |
15 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:45.65 | |
16 | 145 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:50.86 | |
17 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:59.30 | |
18 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:59.43 | |
19 | 117 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 0612AQ | 25 m | 2:00.00 | |
20 | 118 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 0622AQ | 25 m | 2:00.00 | |
21 | 144 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 2:00.00 | |
22 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 2:04.14 | |
23 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 2:06.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:02.68 | |
2 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:10.51 | |
3 | 247 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:12.30 | |
4 | 50 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:12.97 | |
5 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:13.35 | |
6 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:18.20 | |
7 | 166 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:18.30 | |
8 | 20 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:25.34 | |
9 | 227 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:29.96 | |
10 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:33.39 | |
11 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:35.50 | |
12 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:47.66 | |
13 | 124 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.00 | ||
14 | 161 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 25 m | 2:02.73 | |
15 | 276 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:26.97 | |
16 | 133 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 3:00.00 | |
17 | 40 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | ||
18 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:05.48 | |
2 | 311 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:25.01 | |
3 | 252 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:25.88 | |
4 | 28 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:33.13 | |
5 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 2:33.95 | |
6 | 258 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:35.92 | |
7 | 228 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:35.98 | |
8 | 52 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:42.10 | |
9 | 283 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:48.59 | |
10 | 5 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 2:55.84 | |
11 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:58.38 | |
12 | 368 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:04.09 | |
13 | 2 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:07.23 | |
14 | 187 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:07.84 | |
15 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 3:08.97 | |
16 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 3:10.00 | |
17 | 184 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:10.60 | |
18 | 202 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:16.24 | |
19 | 200 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:17.09 | |
20 | 192 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 3:20.00 | |
21 | 219 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:20.76 | |
22 | 407 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 3:24.58 | EFT |
23 | 213 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:24.59 | |
24 | 193 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 3:30.00 | |
25 | 279 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 3:36.22 | |
26 | 90 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 3:40.00 | |
27 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 3:44.01 | |
28 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 3:47.69 | |
29 | 182 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 3:54.37 | |
30 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 4:04.07 | |
31 | 189 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 4:16.20 | |
32 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 4:30.00 | |
33 | 418 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 4:30.00 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:13.49 | |
2 | 35 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:18.35 | |
3 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:20.95 | |
4 | 36 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:31.04 | |
5 | 358 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:34.32 | |
6 | 71 | Andersen Markus Nymann | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AO | 25 m | 2:40.00 | |
7 | 33 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:42.91 | |
8 | 366 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:45.58 | |
9 | 367 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:48.55 | |
10 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 2:50.00 | |
11 | 365 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:51.18 | |
12 | 272 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 2:56.35 | |
13 | 216 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:56.46 | |
14 | 350 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:57.49 | |
15 | 196 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 3:00.00 | |
16 | 289 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 3:05.83 | |
17 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:09.19 | |
18 | 101 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 25 m | 3:10.00 | |
19 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 3:10.00 | |
20 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 3:20.00 | |
21 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 3:20.26 | |
22 | 199 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 3:23.49 | |
23 | 194 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 3:23.86 | |
24 | 106 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 25 m | 3:25.00 | |
25 | 198 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 3:28.14 | |
26 | 153 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 3:30.00 | |
27 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:30.00 | |
28 | 183 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 3:35.00 | |
29 | 133 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 4:00.00 | |
30 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 4:40.00 | EFT |
31 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 4:40.00 | EFT |
32 | 210 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:09.71 | |
2 | 180 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:10.28 | |
3 | 21 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:10.55 | |
4 | 312 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:11.68 | |
5 | 238 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:14.62 | |
6 | 256 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:16.71 | |
7 | 53 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:16.75 | |
8 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.67 | |
9 | 305 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:19.99 | |
10 | 242 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:20.51 | |
11 | 177 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:23.16 | |
12 | 267 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:25.45 | |
13 | 45 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:25.48 | |
14 | 95 | Dyndgaard Lotte | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:25.58 | |
15 | 234 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:25.94 | |
16 | 85 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 25 m | 1:29.02 | |
17 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:29.75 | |
18 | 93 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:30.00 | |
19 | 98 | Gade Leonora Aagaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0352BG | 25 m | 1:30.00 | |
20 | 100 | Gantzhorn Andrea Andkjær | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AO | 25 m | 1:30.00 | |
21 | 105 | Hansen Vilma Helweg | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:30.00 | ||
22 | 308 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:31.51 | |
23 | 265 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:32.71 | |
24 | 114 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 25 m | 1:33.32 | |
25 | 29 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:34.17 | |
26 | 232 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:34.17 | |
27 | 163 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:35.00 | |
28 | 362 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:35.06 | |
29 | 7 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:35.52 | |
30 | 357 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:35.53 | |
31 | 302 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:35.90 | |
32 | 351 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:35.94 | |
33 | 239 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:36.02 | |
34 | 74 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:37.66 | |
35 | 255 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:39.22 | |
36 | 86 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:40.00 | |
37 | 3 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:40.11 | |
38 | 352 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:40.94 | |
39 | 103 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:43.12 | |
40 | 120 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:43.12 | |
41 | 18 | Myhre-Gregersen Sarah M. | 2005 | AIF | 0524AX | 25 m | 1:43.69 | |
42 | 15 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:44.83 | |
43 | 108 | Hellfach Petra Iversen | 2006 | HOVEDSTAD | 0688AU | 25 m | 1:45.00 | |
44 | 147 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 1:45.00 | |
45 | 4 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:46.26 | |
46 | 373 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:47.16 | |
47 | 240 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:47.18 | |
48 | 154 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:47.43 | |
49 | 146 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:48.79 | |
50 | 212 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:51.33 | |
51 | 138 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:51.61 | |
52 | 271 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 0806AJ | 25 m | 1:52.58 | |
53 | 285 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:53.25 | |
54 | 309 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:54.22 | |
55 | 149 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:55.00 | |
56 | 99 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:55.86 | |
57 | 327 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:56.19 | |
58 | 325 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:57.37 | |
59 | 418 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:58.53 | EFT |
60 | 188 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:58.83 | |
61 | 328 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 1:59.25 | |
62 | 10 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 2:00.00 | |
63 | 130 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
64 | 88 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 2:00.30 | |
65 | 321 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:00.39 | |
66 | 320 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:01.40 | |
67 | 235 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 2:01.68 | |
68 | 241 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 2:02.42 | |
69 | 115 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 25 m | 2:05.00 | |
70 | 8 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:06.73 | |
71 | 307 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 2:07.16 | |
72 | 17 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:08.14 | |
73 | 123 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:08.14 | |
74 | 94 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 2:08.30 | |
75 | 338 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 2:09.52 | |
76 | 9 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 2:09.96 | |
77 | 11 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 2:10.00 | |
78 | 16 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 2:10.00 | |
79 | 181 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0898AL | 25 m | 2:10.00 | |
80 | 186 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
81 | 201 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:10.00 | |
82 | 330 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:27.47 | |
83 | 139 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:30.00 | |
84 | 150 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:30.00 | |
85 | 162 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 2:30.00 | |
86 | 14 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 2:37.99 | |
87 | 157 | Vintersborg Iben | 2009 | HOVEDSTAD | 0978AB | 25 m | 2:40.00 | |
88 | 131 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:50.00 | |
89 | 152 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 2:50.00 | |
90 | 19 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | ||
91 | 209 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | ||
92 | 221 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
93 | 223 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
94 | 282 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 0868AJ | 25 m | ||
95 | 284 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
96 | 335 | Romme SIF Dalsgaard | 2008 | VEST | 0834AM | 25 m | ||
97 | 337 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
98 | 414 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:10.88 | |
2 | 296 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:11.84 | |
3 | 49 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:16.87 | |
4 | 225 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:17.05 | |
5 | 355 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:17.73 | |
6 | 46 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:17.75 | |
7 | 44 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:18.17 | |
8 | 72 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:20.71 | |
9 | 30 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:22.53 | |
10 | 374 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:23.02 | |
11 | 369 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:24.00 | |
12 | 92 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:25.00 | |
13 | 126 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:28.29 | |
14 | 363 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:28.34 | |
15 | 349 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:30.77 | |
16 | 348 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:32.76 | |
17 | 286 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:34.53 | |
18 | 119 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:34.64 | |
19 | 73 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:35.93 | |
20 | 89 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:36.32 | |
21 | 156 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:37.17 | |
22 | 113 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 25 m | 1:37.30 | |
23 | 159 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:37.81 | |
24 | 160 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:38.14 | |
25 | 37 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 1:39.45 | |
26 | 290 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:39.93 | |
27 | 121 | Klarskov Benjamin | 2007 | HOVEDSTAD | 0711AC | 25 m | 1:44.68 | |
28 | 288 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:45.57 | |
29 | 109 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:45.90 | |
30 | 218 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:49.35 | |
31 | 77 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:50.00 | |
32 | 347 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:51.69 | |
33 | 132 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:55.00 | |
34 | 134 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 1:57.61 | |
35 | 13 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:58.34 | |
36 | 415 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:59.54 | EFT |
37 | 66 | Alegre William | 2004 | HOVEDSTAD | 0439AR | 25 m | 2:00.00 | |
38 | 135 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 2:00.00 | |
39 | 413 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 2:02.99 | EFT |
40 | 345 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 2:04.68 | |
41 | 419 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 2:05.60 | EFT |
42 | 364 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:06.60 | |
43 | 412 | Marloth Hjalte Brown | 2006 | VÆRLØSE | 0649AM | 25 m | 2:09.14 | EFT |
44 | 190 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:10.00 | |
45 | 420 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:10.00 | EFT |
46 | 421 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:10.00 | EFT |
47 | 12 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 2:11.78 | |
48 | 125 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 2:20.00 | |
49 | 127 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:20.00 | |
50 | 141 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:20.00 | |
51 | 356 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:28.10 | |
52 | 361 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:29.91 | |
53 | 27 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | ||
54 | 354 | Knuth Oliver | 2008 | VEST | 0829AG | 25 m | ||
55 | 372 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 35, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Vg17 Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:10.90 | ||
2 | 248 | Solrød Piger 1 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:16.77 | ||
3 | 342 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:25.61 | ||
4 | 249 | Solrød Piger 2 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:28.36 | ||
5 | 38 | Frederikssund Queens | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 57 | Hsk Aquawin Piger 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 343 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:43.58 | ||
8 | 58 | Hsk Aquawin Piger 2 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 59 | Hsk Aquawin Piger 3 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | ||
10 | 62 | Hsk Aquawin Piger 6 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 250 | Solrød Piger 3 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:45.68 | ||
12 | 60 | Hsk Aquawin Piger 4 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
13 | 61 | Hsk Aquawin Piger 5 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
14 | 63 | Hsk Aquawin Piger 7 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.00 | ||
15 | 344 | Vest Årgang Piger 3 | 2007 | VEST | 25 m | 2:59.00 | ||
16 | 316 | Vest Talenter | 2006 | VEST | 25 m | 3:28.00 | ||
17 | 319 | Vest Talenter 2 | 2007 | VEST | 25 m | 3:40.00 | ||
18 | 1 | AIF Piger 1 | 2004 | AIF | 25 m | |||
19 | 6 | AIF Piger 2 | 2007 | AIF | 25 m | |||
20 | 206 | Næstved Piger | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |
Løb 36, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Kanonerne | 1997 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 294 | Vg17 Vest Drenge | 2002 | VEST | 25 m | 2:01.40 | ||
3 | 230 | Solrød Herrer 1 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 2:01.87 | ||
4 | 47 | Vg17 Gsk Drenge | 2004 | GSK | 25 m | 2:11.40 | ||
5 | 339 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:17.39 | ||
6 | 340 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:28.09 | ||
7 | 341 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:32.28 | ||
8 | 26 | Frederikssund Furious | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:36.00 | ||
9 | 55 | Hsk Aquawin Drenge 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 56 | Hsk Aquawin Drenge 2 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 287 | Vest Big Boys | 2007 | VEST | 25 m | 2:57.60 | ||
12 | 25 | Frederikssund Energy | 2007 | FR.SUND | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 205 | Næstved Drenge | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 08 juni 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:53 |