2019-04-23   02:14:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

7_S
Løb 7, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
386  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:29.16   
71  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:31.34   
137  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  2:32.55   
154  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  2:36.37   
211  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:37.63   
51  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  2:41.04   
218  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  2:43.21   
105  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  2:45.25   
429  Karup Anna Mundt  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  2:46.34   
10  102  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:48.74   
11  330  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:49.87   
12  351  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  2:50.93   
13  210  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  2:52.00   
14  380  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  2:52.60   
15  37  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  2:52.73   
16  322  Petersen Fanta O.  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  2:53.52   
17  65  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  2:53.66   
18  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  2:53.73   
19  326  Simonsen Anne-Sofie Løhr  2004  HERLUFSHOL  0462AO  25 m  2:54.12   
20  336  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  2:54.24   
21  59  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  2:54.55   
22  288  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:56.93   
23  208  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  2:58.54   
24  321  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  2:59.81   
25  369  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  3:01.06   
26  222  Christensen Zille-Marie  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m  3:02.42   
27  10  Hilkjær Karoline Holm  2005  DRAGSHOLM  0516AI  25 m  3:03.46   
28  81  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  3:05.89   
29  303  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  3:07.08   
30  84  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  3:07.75   
31  139  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:08.20   
32  129  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  3:11.07   
33  332  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  25 m  3:11.57   
34  395  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  3:12.07   
35  155  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  3:12.57   
36  339  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  3:15.85   
37  75  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  3:21.44   
38  56  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  3:22.97   
39  116  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  25 m  3:28.32   
40  263  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  3:30.46   
41  310  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  3:35.68   
42  265  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  3:37.05   
43  114  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  3:38.68   
44  311  Jensen Merle Blomberg  2008  HERLUFSHOL  0898AF  25 m  3:54.40   
45  72  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m     
46  215  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m     
47  259  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m     
48  315  Jørgensen Frederikke  2007  HERLUFSHOL  0722AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  24 november 2018 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:34 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark