2018-11-16   17:06:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

6_S
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
337  Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  29.91   
180  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  31.95   
335  Andersen Oliver H.  1999  KALUNDBORG  9971AA  25 m  32.27   
135  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  33.47   
14  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  33.51   
88  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  33.73   
104  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  34.52   
36  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  34.69   
23  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  34.88   
10  52  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0473AS  25 m  35.01   
11  223  Danielsen Marius  2005  ODSHERRED  0569AP  25 m  35.15   
12  133  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  36.08   
13  175  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  36.25   
14  370  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  36.64   
15  194  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  37.03   
16  96  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  37.11   
17  167  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  37.78   
18  193  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  37.85   
19  28  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  25 m  39.62   
20  132  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  39.86   
21  98  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  39.87   
22  110  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  40.19   
23  201  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  40.48   
24  148  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  40.56   
25  43  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  40.65   
26  366  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  40.90   
27  190  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  41.94   
28  385  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  43.40   
29  97  Tang Tao  2005  NÆSTVED  0531AO  25 m  43.47   
30  340  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  44.14   
31  229  Obsen Mikkel  2005  ODSHERRED  0575AN  25 m  44.44   
32  152  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  44.99   
33  377  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  45.03   
34  142  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  45.06   
35  80  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  46.01   
36  252  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  46.23   
37  31  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM  0541AP  25 m  47.19   
38  61  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  47.57   
39  19  Munkholm Mikkel  2006  DRAGSHOLM  0631AE  25 m  48.19   
40  382  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  48.36   
41  238  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  48.68   
42  364  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  49.10   
43  342  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  49.28   
44  189  Ibsen Sebastian Bruun  2007  ROSKILDE  0785AI  25 m  49.43   
45  30  Pedersen Luca Scharling  2007  DRAGSHOLM    25 m  50.11   
46  Andersen Oscar  2006  DRAGSHOLM  0635AP  25 m  50.63   
47  237  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  52.33   
48  130  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  53.99   
49  85  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  55.52   
50  197  Lange Viktor  2007  ROSKILDE  0723AK  25 m  56.51   
51  329  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  57.58   
52  26  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  58.53   
53  235  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  59.43   
54  317  Knudsen Phillip  2007  HERLUFSHOL  0787AJ  25 m  1:01.22   
55  91  Petersen Nicolai Molter  2008  NÆSTVED  0873AH  25 m  1:04.88   
56  294  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:05.62   
57  128  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:08.99   
58  239  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:15.15   
59  181  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  1:21.22   
60  389  Ørsberg Johan Reimer  2008  KALUNDBORG  0817AF  25 m  1:26.31   
61  120  Høgild Nicolas F.  2009  RINGSTED  0969AD  25 m     
62  338  Bagge Jakob  2006  KALUNDBORG    25 m     
63  344  Hansen Sander Y  2009  KALUNDBORG  0913AC  25 m     
64  347  Jakobsen Julius  2009  KALUNDBORG    25 m     
65  349  Jurák Áron Barnabás  2008  KALUNDBORG    25 m     
66  350  Júrak Marton Miklos  2008  KALUNDBORG    25 m     
67  373  Pedersen Sigurd Poulin  2009  KALUNDBORG    25 m     
68  379  Ronenberg Mikkel  2006  KALUNDBORG    25 m     
69  381  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
70  394  Andersen Marius  2004  HOLBÆK    25 m     
71  396  Breinegaard Gustav  2009  HOLBÆK    25 m     
72  400  Craven Mathias Klint  2008  HOLBÆK    25 m     
73  402  Eriksen Oscar  2009  HOLBÆK    25 m     
74  403  Galberg-Lund Otto  2010  HOLBÆK  1073AB  25 m     
75  407  Heuser Noah  2007  HOLBÆK  0785AD  25 m     
76  409  Høen-Beck Tobias  2009  HOLBÆK    25 m     
77  410  Jensen Anders  2008  HOLBÆK    25 m     
78  414  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLBÆK    25 m     
79  416  Nielsen Alexander Agerbæk  2007  HOLBÆK    25 m     
80  418  Nymann Frederik  2007  HOLBÆK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 november 2018 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  06:16 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark