Startliste for Fynske Børnemesterskaber / MiniFÅM
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Fynske Børnemesterskaber |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
12:11 |
|
|
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Finaler (3) |
Vejledende starttid 14:15 |
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
|
25m |
|
27 |
3 |
Lea Romer Jørgensen |
2008 |
0866AG |
SVENDBORG |
|
25m |
|
31 |
4 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
25m |
|
76 |
5 |
Carla Korsgaard |
2009 |
0936AB |
RINGE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2009-2018) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2Odense |
|
25m |
|
78 |
2 |
Ea Victoria Pedersen |
2008 |
0862AG |
RINGE |
|
25m |
1:08.34 |
71 |
3 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
25m |
41.72 |
68 |
4 |
Sara Lund Larsen |
2008 |
0818AB |
RINGE |
|
25m |
1:01.04 |
52 |
5 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
25m |
1:09.95 |
12 |
6 |
Cornelia Gardias Peters |
2008 |
|
H2Odense |
|
25m |
|
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Liv Rose Skaastrup |
2007 |
0736AB |
RINGE |
|
25m |
55.45 |
36 |
2 |
Helena Bett Andersen |
2007 |
0768AG |
FREM |
|
25m |
52.54 |
30 |
3 |
Karoline Jørgensen |
2007 |
0774AG |
TOMMERUP |
|
25m |
46.34 |
29 |
4 |
Anne Bruun-Petersen |
2007 |
0792AF |
TOMMERUP |
|
25m |
47.21 |
45 |
5 |
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
FREM |
|
25m |
52.87 |
44 |
6 |
Lisa Bergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
12:11 |
|