Program for Sportringen Swim Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:47.29 | |
2 | 296 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:51.59 | |
3 | 148 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 2:55.15 | |
4 | 43 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 50 m | 2:55.73 | |
5 | 205 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:56.42 | |
6 | 129 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 2:58.33 | |
7 | 96 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 50 m | 3:05.28 | |
8 | 265 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 3:07.89 | |
9 | 197 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 50 m | 3:16.53 | |
10 | 161 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 3:17.43 | |
11 | 307 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 50 m | 3:19.89 | |
12 | 237 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 3:23.12 | |
13 | 225 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 50 m | 3:37.14 | |
14 | 99 | Gustavsson Nelly | 2004 | SK LÖDDE | BD7804 | 50 m | 3:38.11 | |
15 | 203 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 50 m | 4:15.98 | |
16 | 74 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 2:38.28 | |
17 | 279 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:41.11 | |
18 | 71 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:41.34 | |
19 | 72 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 2:42.43 | |
20 | 40 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:50.07 | |
21 | 302 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:54.20 | |
22 | 271 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:55.56 | |
23 | 287 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:56.54 | |
24 | 91 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:57.38 | |
25 | 25 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | BROMÖLLA | AK0205 | 25 m | 2:59.22 | |
26 | 34 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:07.93 | |
27 | 81 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:09.45 | |
28 | 84 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 3:10.21 | |
29 | 234 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 3:15.44 | |
30 | 250 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:22.81 | |
31 | 210 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 3:25.71 | |
32 | 298 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 3:26.77 | |
33 | 276 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 3:38.51 | |
34 | 198 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 50 m | ||
35 | 208 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | ||
36 | 209 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | ||
37 | 215 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |