Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 17, 400m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 4:29.61 | 4:29.61 | |
2 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 4:35.50 | 4:35.50 | |
3 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 4:29.93 | 4:37.93 | |
4 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 50 m | 4:42.69 | 4:42.69 | |
5 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 50 m | 4:45.40 | 4:45.40 | |
6 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 50 m | 4:45.49 | 4:45.49 | |
7 | Palombi Waldemar | 2004 | HSS | 04A428 | 50 m | 4:45.97 | 4:45.97 | |
8 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 4:38.27 | 4:46.27 | |
9 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 4:49.06 | 4:49.06 | |
10 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 4:49.21 | 4:49.21 | |
11 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 4:49.58 | 4:49.58 | |
12 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 4:49.60 | 4:49.60 | |
13 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 4:49.96 | 4:49.96 | |
14 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 4:50.41 | 4:50.41 | |
15 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 4:50.94 | 4:50.94 | |
16 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 4:53.56 | 4:53.56 | |
17 | Asklöf Viktor | 2004 | Cetus | 04A639 | 50 m | 4:54.85 | 4:54.85 | |
18 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 4:55.62 | 4:55.62 | |
19 | Veckman Markus | 2004 | SWIM | 04A104 | 50 m | 4:57.40 | 4:57.40 | |
20 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 25 m | 4:49.73 | 4:57.73 | |
21 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 50 m | 4:57.77 | 4:57.77 | |
22 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 4:59.01 | 4:59.01 | |
23 | Hannuksela Jere | 2004 | HAHE | 04A877 | 25 m | 4:51.25 | 4:59.25 | |
24 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 4:59.27 | 4:59.27 |
15 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 4:08.05 | 4:16.05 | |
2 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 4:18.13 | 4:18.13 | |
3 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 4:18.61 | 4:18.61 | |
4 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 4:21.10 | 4:21.10 | |
5 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 4:21.17 | 4:21.17 | |
6 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 4:21.84 | 4:21.84 | |
7 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 4:19.94 | 4:27.94 | |
8 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 4:29.57 | 4:29.57 | |
9 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 4:21.73 | 4:29.73 | |
10 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 25 m | 4:23.41 | 4:31.41 | |
11 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 4:24.87 | 4:32.87 | |
12 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 4:34.26 | 4:34.26 | |
13 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 4:28.13 | 4:36.13 | |
14 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 50 m | 4:36.76 | 4:36.76 | |
15 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 25 m | 4:31.61 | 4:39.61 | |
16 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 4:32.49 | 4:40.49 | |
17 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 4:41.84 | 4:41.84 | |
18 | Järvinen Perttu | 2003 | RiUS | 03A819 | 25 m | 4:35.29 | 4:43.29 | |
19 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 50 m | 4:43.67 | 4:43.67 | |
20 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 4:37.03 | 4:45.03 | |
21 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 50 m | 4:46.03 | 4:46.03 | |
22 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 4:46.37 | 4:46.37 | |
23 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 4:39.71 | 4:47.71 | |
24 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 4:47.82 | 4:47.82 | |
25 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 25 m | 4:40.08 | 4:48.08 | |
26 | Kalliokoski Elias | 2003 | VUS-VSS | 03A531 | 25 m | 4:40.11 | 4:48.11 | |
27 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 03A423 | 50 m | 4:48.28 | 4:48.28 |
16 v |
1 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 4:04.11 | 4:12.11 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 4:10.54 | 4:18.54 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 4:13.37 | 4:21.37 | |
4 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 50 m | 4:22.71 | 4:22.71 | |
5 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 4:18.32 | 4:26.32 | |
6 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 4:29.10 | 4:29.10 | |
7 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 4:21.61 | 4:29.61 | |
8 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 4:29.70 | 4:29.70 | |
9 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | 4:22.53 | 4:30.53 | |
10 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 4:23.74 | 4:31.74 | |
11 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 4:24.41 | 4:32.41 | |
12 | Järvi Joonas | 2002 | VUS-VSS | 02A227 | 50 m | 4:34.99 | 4:34.99 | |
13 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 50 m | 4:35.88 | 4:35.88 | |
14 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 4:32.07 | 4:40.07 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |