Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 32
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:08 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16 |
Loppukilpailut (5) |
Oletettu alkamisaika 16:00 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
25m |
5:19.36 |
5:29.36 |
4 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
25m |
5:16.37 |
5:26.37 |
5 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
5:27.99 |
5:27.99 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
25m |
5:14.92 |
5:24.92 |
2 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
5:21.91 |
5:21.91 |
3 |
Mio Harju |
2002 |
02A064 |
TaTU |
|
50m |
5:20.93 |
5:20.93 |
4 |
Mikael Nurmela |
2002 |
02A017 |
SeUi |
|
25m |
5:06.08 |
5:16.08 |
5 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
25m |
5:09.61 |
5:19.61 |
6 |
Oliver Kela |
2002 |
02A668 |
SCR |
|
50m |
5:21.40 |
5:21.40 |
7 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
02A336 |
LaUS |
|
25m |
5:13.63 |
5:23.63 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Saari |
2004 |
04A676 |
Cetus |
|
25m |
5:33.47 |
5:43.47 |
2 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
UiTa |
|
50m |
5:36.62 |
5:36.62 |
3 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
5:28.57 |
5:28.57 |
4 |
Miro Birkstedt |
2004 |
04A020 |
TaTU |
|
50m |
5:16.81 |
5:16.81 |
5 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
25m |
5:07.46 |
5:17.46 |
6 |
Seweryn Pastucha |
2004 |
04A100 |
RaisU |
|
25m |
5:23.25 |
5:33.25 |
7 |
Aapo Koskinen |
2004 |
04A115 |
LaUS |
|
25m |
5:30.39 |
5:40.39 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
50m |
5:09.54 |
5:09.54 |
2 |
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
LrU |
|
25m |
4:56.91 |
5:06.91 |
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
5:00.61 |
5:00.61 |
4 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
25m |
4:41.81 |
4:51.81 |
5 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
25m |
4:46.98 |
4:56.98 |
6 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
03A892 |
ÅSK |
|
25m |
4:53.13 |
5:03.13 |
7 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
03A223 |
OU |
|
50m |
5:08.29 |
5:08.29 |
8 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
25m |
5:02.10 |
5:12.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kirill Helsing |
2002 |
02A658 |
VUS-VSS |
|
25m |
4:59.21 |
5:09.21 |
2 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
50m |
5:03.53 |
5:03.53 |
3 |
Efim Romanov |
2002 |
02B256 |
TaTU |
|
25m |
4:42.45 |
4:52.45 |
4 |
Jesper Lietzén |
2002 |
02A171 |
ÅSK |
|
25m |
4:30.60 |
4:40.60 |
5 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
25m |
4:34.05 |
4:44.05 |
6 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
4:49.81 |
4:59.81 |
7 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
25m |
4:58.54 |
5:08.54 |
8 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
02A093 |
OU |
|
25m |
5:03.83 |
5:13.83 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
17 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:08 |
|